USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Dominion Wars

Autor Wiadomość
Anonim
Anonimowy
#1 - Wysłana: 26 Mar 2006 16:13:45
Odpowiedz 
Witam wszytkich!!!
Mam pewien problem z grą Dominion Wars: na niektórych ekranach (np. Menu, Briefing, spis kalwiszy) straszliwie mi zarywa, podobnie jak w niektórych momentach w grze (dość dziwnych: np. nie podczas walki, czy innych momentów gdy pojawia się więcej detali, tylko dość losowo). Ten problem praktycznie uniemożliwia mi grę, byłbym wdzięczny za pomoc.
Aha: wymagania spełniam bez problemurocesor 2.6 GH, Radeon 9550.
Anonim
Anonimowy
#2 - Wysłana: 26 Mar 2006 16:26:03
Odpowiedz 
Gry nie widzialem na oczy, ale symptomy przypominaja efekty aktywnosci jakiegos innego (zasobozernego) programu w tle. Jesli masz jakiegos antywirusa, w szczegolnosci Kaspersky'ego lub cos innego, co lubi skanowac wszystko co mozliwe i robi to wolno , to wylacz go przed odpaleniem gry i sprawdz, czy to cos dalo. Jesli z kolei nie masz antywirusa, to... zdobadz jakis i przeskanuj system, bo mozliwe, ze masz jakies paskudztwo w kompie.

Ile masz RAMu? Chwilowe migotanie stron (wymiana informacji pomiedzy RAMem rzeczywistym a plikiem stronicowania, tj. pamieci wirtualnej, na dysku) potrafi powodowac podobne symptomy. Jesli mialbys 256 (czy mniej) RAMu i uzywal XP i mial odpalonych pare programow w tle, to mogloby byc problemem...

/Sh1eldeR
Lich
Użytkownik
#3 - Wysłana: 26 Mar 2006 16:38:04
Odpowiedz 
Ten pierszy post to ja.
Mam 1024 ramu, norton anty wirusa w tle, ale na innych grach nie robi to żadnego wrażenia. Po wyłączeniu go żadnej różnicy nie widzę. Mam też najnowszego pacza: 1.05
Anonim
Anonimowy
#4 - Wysłana: 26 Mar 2006 16:51:49
Odpowiedz 
RAMu ci na pewno styknie, a Norton jest bardziej powsciagliwy niz taki KAV . A w jakich momentach ci sie to haczy? Gdy na ekranie masz tylko grafike 2D np.? (wspomniales cos o "ekranach") Czy z 3D tez?

Nie za bardzo kojarze Radeona 9550, sam siedze na nvidiach... moze gra probuje korzystac z jakiegos nieobslugiwanego sprzetowo efektu? Czy wylaczenie wszystkiego co sie da w opcjach (antialiasing, filtrowanie anizotropowe i rozne inne dziwne nazwy) daje _znaczaca_ poprawe?

Choc szczerze mowiac nie sadze, zeby taka gierka przewyzszala mozliwosci takiej karty .

/Sh1eldeR
Lich
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Mar 2006 16:55:05
Odpowiedz 
Odkryłem rozwiązanie po uważnym przeczytaniu FAQa na stronie producenta: ta gra była przeznaczona dla systemu Win 98, a ja używam XP, ale mała zmiana w trybie zgodności likwiduje problem.
Przepraszam za kłopot i dziękuję wszystkim.
Tomus22
Użytkownik
#6 - Wysłana: 11 Maj 2006 20:10:15
Odpowiedz 
Mam taki problem otóż gdy prubuje uruchomić gre wyskakuje mi okienko z treścią "Problem with driver enumeration"dodam ze mam orginalną płytkę o co chodzi POMOCY
Bimberv_17
Użytkownik
#7 - Wysłana: 14 Maj 2006 21:20:10
Odpowiedz 
Może wadliwy, albo porysowany nośnik?
Pah Wraith
Użytkownik
#8 - Wysłana: 15 Maj 2006 18:33:11
Odpowiedz 
Zainstaluj sobie emulator "daemon tools". Za jego pomocą będziesz mógł (o ile masz zainstalowaną grę!) grać bez potrzeby wkładania płyty do napędu.
Zobacz też, czy możesz bez problemu skopiować zawartość płyty na dysk.

pozdrawiam

USS Phoenix forum / Gry / Dominion Wars

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!