USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Czy ktos gra w Birth of the Federation?

Autor Wiadomość
Stilleto
Użytkownik
#1 - Wysłana: 28 Lut 2006 00:30:15
Odpowiedz 
Witam serdecznie stalych bywalcow tego forum, od razu mowie ze jestem tu kompletnie nowy. Gram głownie w Diablo, jednak uwielbiam swiat Star Treka i Star Wars. Sprowadza mnie tu gra ktora jest w tytule tego tematu. Obok Rebellionu Star Wars to wedlug mnie klasyki strategi swojego gatunku. Po prostu uwielbiam te gry. Ale nie wiem jak grac w nie przez internet. W związku z tym ma pytanie do odwiedzających to forum: Czy ktoś z Was gral lub gra w którąś z tych gier na multi? Czy ktos moze mi pomoc w tym temacie? Prosze! Jezeli kiedys zdecydujecie sie na granie w ] ) i a b l () postaram sie odwdzięczyc pomocą i radą
Wookie
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Mar 2006 00:55:59
Odpowiedz 
heh witam gralem w ST:BOTF ale wylacznie w singlu bo niestety nigdy nikogo nie znalazlem ko by byl ta gra zainteresowany i pozdrawiam DIABLISTE byly czasy kiedy i ja pykalem na Battlenecie ale ostatnio jestem pochloniety Ogame
Stilleto
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Mar 2006 08:35:29
Odpowiedz 
Witam serdecznie! Wookie ja jestem zainteresowany ta gra tak wiec jezeli ty tez to moze sprobujemy w to zagrac na multi? A jezeli chodzi o Ogame to tez zaczalem wczoraj i dopiero zaczynam jarzyc o co tam chodzi, z pewnoscia jestem latwym lupem
Jezeli grales kiedys na BN to tez mysle ze mielibysmy o czym gadac. Jezeli masz ochote odezwij sie tu jeszcze raz , moze sie jakos zgadamy ? Albo moze wyslij mi na maila swoj numer GG (stiletto@poczta.fm)
Stilleto
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Mar 2006 08:37:13
Odpowiedz 
Btw ciekawy zbieg okolicznosci moje Muły(czyli postacie na ktorych magazynuje itemy z Diablo) nazwalem wlasnie Wookie, a to ze wzgledu na to ze przenosza Łuki Inna pisownia ale ta sama wymowa
Wookie
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Mar 2006 14:18:40
Odpowiedz 
heh no ja po prostu jestem Łuki w sensie Łukasz jesli chodzi o oGame to do 5000 punktow jestes nietykalny przez lepszych graczy wiec sie poki co nie przejmuj, co do BOTFA to dawno juz nie gralem i jak narazie niestety nie mam na to czasu a diablo juz tez jakis czas w odstawce jest, pewnie juz mi postacie skasowali dawno.
Stilleto
Użytkownik
#6 - Wysłana: 2 Mar 2006 11:50:46
Odpowiedz 
No wyczytalem to na forum i w FAQ to troche juz poglebilem wiedze o grze w ogame. Ale zauwazylem tez ze zdjecia przedtawiajace rozne technologie itp. niekiedy sa mi znane ze swiata Star Wars Death Star to wiadomo ale np: naped spalinowy to wyglada mi jak statek Jango/ Boby Fett'a czyli Slave I /II Ma to wysmienity klimat i faktycznie po 3 dniach gry juz mnie wciaga
Wookie
Użytkownik
#7 - Wysłana: 2 Mar 2006 20:56:12
Odpowiedz 
wciaga to malo powiedziane jak chcesz zachowac resztki zycia to koncz z Ogame poki jeszcze mozesz a co do grafiki to w podstawowej skorce sa rowniez modele statkow z gierki HOMEWORLD ale skorek w sieci jest pelno znalazlem nawet kiedys gdzies skorke ze statkami ze swiata ST ale niestety kiepsko wykonany byl ten skin
Stilleto
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Mar 2006 14:50:24 - Edytowany przez: Stilleto
Odpowiedz 
Heheh kazdy znajomy ktory gra w Ogame zapytany o ta gre mowi tak jak ty Ale ja lubie gry które wciągaja, juz teraz nie moge sie powstrzymac zeby nie wejsc i zobaczyc ile naroslo mi surowcow Mam nadzieje ze wciagnie nie jak
]) i a b l () albo wspomniany BotF, szkoda tylko ze wciaz na single :/ Pozdro ! I dzieki za odzew!
Pah Wraith
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Mar 2006 14:57:49
Odpowiedz 
znalazlem nawet kiedys gdzies skorke ze statkami ze swiata ST ale niestety kiepsko wykonany byl ten skin

To może mój był?
Wookie
Użytkownik
#10 - Wysłana: 3 Mar 2006 18:51:28
Odpowiedz 
heh nie wiem bo chyba z jakiejsc niemiekiej stronki go mialem
Havoc
Użytkownik
#11 - Wysłana: 19 Gru 2006 10:59:54 - Edytowany przez: Havoc
Odpowiedz 
Ostatniom zacząłem w BoTFa pogrywać.... i mam pytanie dla bardziej doświadczonych graczy

Jak budować Outposty??
Delta
Użytkownik
#12 - Wysłana: 19 Gru 2006 11:20:08
Odpowiedz 
Havoc
Jak budować Outposty??

Musisz zbudować okręt transportowy (Troop Transport). Wysyłasz go w miejsce gdzie chcesz postawić placówkę. W lewym dolnym rogu masz opcję "Orders" a po jej naciśnięciu wyświetli Ci się menu w którym wybierz "Build Outpost". Budowa trwa kilka tur.
Havoc
Użytkownik
#13 - Wysłana: 19 Gru 2006 22:21:16
Odpowiedz 
Delta
Dzięki!! Szukałem tej opcji w przypadku Colony Ship, o transportowcu nawet nie pomyślałem.

Jak rozumiem Starbase buduje się w ten sam sposób?!
Delta
Użytkownik
#14 - Wysłana: 19 Gru 2006 23:47:40 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Havoc
Jak rozumiem Starbase buduje się w ten sam sposób?!

Tak, z tym, że jeśli dobrze pamiętam, najpierw trzeba mieć już zbudowaną Outpost, wtedy następny transportowiec w menu będzie miał Build Starbase.
Havoc
Użytkownik
#15 - Wysłana: 20 Gru 2006 00:45:10
Odpowiedz 
Czyli Starbase, buduje się na "gruzach" Outpost'a?
Delta
Użytkownik
#16 - Wysłana: 20 Gru 2006 10:20:03 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Havoc
Czyli Starbase, buduje się na "gruzach" Outpost'a?

Tak.
I zapomniałem napisać, że aby zbudować Starbase, trzeba mieć rozwinięty odpowiednio wysoki poziom technologiczny.
Stilleto
Użytkownik
#17 - Wysłana: 9 Kwi 2007 18:10:45
Odpowiedz 
hey chlopaki Havoc, Delta wciaz jeszcze gracie w BOTF ?> MOze bysmy sprobowali zagrac Multi player? Odezwijcie sie na gg 6554258, dawno mnie nie bylo od czasu zalozenia tego tematu.

USS Phoenix forum / Gry / Czy ktos gra w Birth of the Federation?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!