USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Ogame (2)
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#61 - Wysłana: 9 Lut 2007 21:52:09
Slovaak
IE - jak I(nfekujci)E :]
theczarek
Użytkownik
#62 - Wysłana: 10 Lut 2007 15:12:43
Może inaczej: Internet Explorer służy do przeglądania internetu z Twojego komputera i odwrotnie.
Dj peyo
Użytkownik
#63 - Wysłana: 10 Lut 2007 16:58:48
mnie bardzo irytuja np. mechanizm dzialania sond. wysylam kilka sond na raz na wroga planete dostaje raport ze moje sondy zostaly zestrzelone a szansa przechwycenia sond wynosila 33% no rozumiem. szansa 1/3 ze zestrzela. no i zestrzelili. czasami tak bywa. ale niestety tak jest zawsze!!!! gdy tylko szanse przekrocza 33%(na oko) sondy sa zestrzeliwane. szansa 1/3 no i zawsze wykozystana. to chyba nie 33% a 100% w takim razie.

apropo ogame... sa jakies skiny do ogame ze startreka?? bo ja narazie znalazlem tylko jeden(i to beznadziejny) w wersji online

http://www.geocities.com/cpt_nix/LCARS_NEMESIS/
Pah Wraith
Użytkownik
#64 - Wysłana: 10 Lut 2007 19:10:45
Wookie
Użytkownik
#65 - Wysłana: 11 Lut 2007 14:02:13
Dj peyo

mnie bardzo irytuja np. mechanizm dzialania sond. wysylam kilka sond na raz na wroga planete dostaje raport ze moje sondy zostaly zestrzelone a szansa przechwycenia sond wynosila 33% no rozumiem. szansa 1/3 ze zestrzela. no i zestrzelili. czasami tak bywa. ale niestety tak jest zawsze!!!! gdy tylko szanse przekrocza 33%(na oko) sondy sa zestrzeliwane. szansa 1/3 no i zawsze wykozystana. to chyba nie 33% a 100% w takim razie.

Wsystko jesyt w porzadku, kazde skanowanie to zdarzenie niezależne od poprzedniego, zatem za kazdym skanem losowane jest od nowa ( czyli za kazdym razem masz szanse 33% nazestrzelenie) - nigdzie nie jest zapamietywane jaki byl poprzedni wynik skana, innymi slowa masz poprostu pecha. Swoja droga klania sie schemat Bernouliego
Dj peyo
Użytkownik
#66 - Wysłana: 11 Lut 2007 22:26:14
zatem za kazdym skanem losowane jest od nowa ( czyli za kazdym razem masz szanse 33% nazestrzelenie)

hmm u mnie szanse za kazdym razem wynosza 100% gdy tylko w raporcie pisze ze wynasza mniej wiecej powyzej 20%... uwaga... ZA KAZDYM RAZEM. czy ja mam to do cho**** do adminow zglaszac?

, innymi slowa masz poprostu pecha.

ile mozna miec pecha?? u mnie bedzie to juz 20 raz po kolei.
az takiego pecha chyba nikt nie ma!!!!
The_D
Użytkownik
#67 - Wysłana: 11 Lut 2007 23:53:41
le mozna miec pecha?? u mnie bedzie to juz 20 raz po kolei.
az takiego pecha chyba nikt nie ma!!!!

Szanse na coś takiego (tzn. 20-krotne zestrzelenie sondy przy prawdopodobieństwie pojedynczego zestrzelenia na poziome 1/3) wynoszą 1:3486784401. Nie wiem ilu jest użytkowników OGame, więc ciężko oszacować ilu usobom coś takiego sie statystycznie trafia.
Slovaak
Użytkownik
#68 - Wysłana: 12 Lut 2007 00:00:29
Dj peyo ale masz problem, ludzie kolonizuja po 20 planet i zadna z nich nie ma wiecej niz 100 pól, albo robią po 20-30 prób ksiezycowych na 20% i nadal go nie maja
Dj peyo
Użytkownik
#69 - Wysłana: 12 Lut 2007 01:00:37
ja wam mowie. mam szczescie ale nie do tego co potrzeba. mam 3 kolonie pow. 100 pol ale narazie mi nie potrzebne az tak duze. pozniej tak. to czy do chorery jasnej takie szczescie nie mogloby sie przytrafic troche pozniej?? a teraz np szczescie potrzebne mi jest w szpiegowaniu i go nie mam(w morrowindzie nigdy tego nie rozwijalem moze dlatego?)
Slovaak
Użytkownik
#70 - Wysłana: 12 Lut 2007 02:03:56
Zrób technologie szpiegowską jak najwyżej. A kolonie to jesli nie maja min. 130 pól to porzucaj od razu bo później bedzie szkoda pozucic kolonie gdzie masz 25lvl kopalni metalu

25lvl kopalni metalu
20lvl kopalni kryształu
10lvl ekstraktora deuteru
25lvl elektrowni

to juz jest 80 pól

a gdzie fabryka robotów na 10lvl, nanity przynajmniej na 1lvl zeby nie czekac w nieskonczonosc az sie kolejne poziomy kopaln zrobia, stocznia na 8lvl zeby w miare szybko obrone wybudowac, 4lvl silosu rakietowego i magazyny na surowce
Dj peyo
Użytkownik
#71 - Wysłana: 12 Lut 2007 02:49:02
wiem ale nie porzuce teraz kolonii bo to mnie odetnie od dostaw surowki a w tej chwili siedze w srodku wojny tak wiec nie moge sobie na takie cos pozwolic.
Picard
Użytkownik
#72 - Wysłana: 12 Lut 2007 12:44:12
Pah Wraith

nie wiem czy działa

Galaxy jako okret wojenny? Podoba mi sie- pewnie defiant robi, tylko za jakis mysliwiec... Ale ja postanowilem pokombinować z własnymi obrazkami- ciekaw jestem co z tego wyjdzie? Jesli sie uda przedstawie moja wersje wystraju ogame w tym temacie.

Dj peyo

Co do tych twoich szans na zestrzelenie: Slovaak w tym przypadku calkowita racje! Jesli masz maly poziom technologii szpiegowskiej zawsze beda Cie zestrzeliwac nawet przy malych szansach. A szczescie trzeba miec- gram juz ponad rok i przez bardzo dlugi czas nie mialem szans na moon chodź zdarzalo sie,ze tracilem po 800 OW- a teraz, w stosunkowo krotkim czasie dorobilem sie dwoch ksiezycow chodź kosztowalo mnie to śmiesznie malo statkow. Tak bywa.
Dj peyo
Użytkownik
#73 - Wysłana: 13 Lut 2007 00:29:15
Calkowicie nieprzewidywalna gra. co do skinu to widzialem skin w ktorym za niszczyciel robil sovek za bombowiec nebula a ca pancernik galaxy...chyba trafnie dobrane...

Picard czekamy na link do twojego skina. bo mam dosyc juz tych smiesznych zlepkow z roznych filmow.
widzialem skin w ktorym za bombowiec robil mysliwiec jem'hadar
ktos chyba nigdy treka nie ogladal.
Dj peyo
Użytkownik
#74 - Wysłana: 20 Lut 2007 00:49:02 - Edytowany przez: Dj peyo
*http://digilander.libero.it/ansirial/TNG-LCARS-12 80/
*http://digilander.libero.it/ArminVanBuuren/Ogame/ Star Trek by RVD/
*http://digilander.libero.it/lukian_2006/ogame/bor g/

3 skiny do ogame.
pierwszy taki sobie, drugi extra trzeci chyba nie mosze wyjasniac
Dj peyo
Użytkownik
#75 - Wysłana: 20 Lut 2007 01:21:34
apropo niewiem czemu ale to forum sie czepia glupich rzeczy i na wlasna reke je poprawia niestety ze zlym skutkiem
=======================================
w powyzszych linkach w wyrazach:
12 80
Ogame/ Star
bor g
NIE MA SPACJI.

niewiem dlaczego ale to forum upaarlo sie zeby je tam postawic i jakakolwiek forma edycji nie pomaga
kimek12
Użytkownik
#76 - Wysłana: 23 Lut 2007 14:27:58
a czy ktos jest na 33 uni
jaszczurka1992
Anonimowy
#77 - Wysłana: 27 Lut 2007 11:17:07
kto ludi ogame
jochan12
Anonimowy
#78 - Wysłana: 27 Lut 2007 11:19:41
ja jestem na 49 i mam sojusz nazywa się GFSK serdecznie zapraszam przyjmujemy od 500puktów
jochan12
Anonimowy
#79 - Wysłana: 27 Lut 2007 11:20:46
jaszczura chyba tem kto tu pisze nie
Anonim
Anonimowy
#80 - Wysłana: 27 Lut 2007 13:56:25
I wczoraj wprowadzili oficerow na ogame :/, za kasiorke jest sie w lepszej sytuacji od tych co kasy nie maja, niedlugo to wprowadza oplate za gre albo jeszcze lepiej dadza oficera pilota ktory bedzie automatycznie robil FS w razie ataku :/

A trak na marginesie moze ktos zna sposob i sie nim podzieli jak doladowac oficerow za darmo, na allegro juz jest kupe ofert o doladowaniu i oni to za darmo robia tylko trzeba by wygrebac gdzies z netu jak to sie robi. Jak ktos wie niech sie podzieli ta informacja i niedajmy zarabiac tym zdzierca.
Picard
Użytkownik
#81 - Wysłana: 28 Lut 2007 13:40:19
wczoraj wprowadzili oficerow na ogame :/, za kasiorke jest sie w lepszej sytuacji od tych co kasy nie maja, niedlugo to wprowadza oplate za gre albo jeszcze

No własnie chciałem proszyc ten temat- dla mnie to wielkie oszustwo, nie wiem jak dla Was, czekam na opinie. Nie raz w dziale ,,Gry" poruszalismy kwestie oszóstw dokonywanych przez graczy i ich nalezytego karania teraz zas okazuje sie,ze operatorzyogame dopuscicli mozliwosc kupowania sobie mozliwosci oszukiwania innych graczy wprowadzajac oficerow. Straszni Ferengi z nich sie zrobili... Moga byc rowni i rowniesi w grze oby tylko opetarora pare sztabeklatinum do kieszeni wpadlo.

Dj peyo

czekamy na link do twojego skina

Pewnie bedzie, ale nic nie obiecuje zwlaszcza,ze obecnie RSE wchodzi na wojenna sciezke- na dniach - i nie bede mial wiele czasu.
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 28 Lut 2007 18:21:05
Anonim

za kasiorke jest sie w lepszej sytuacji od tych co kasy nie maja

Jakie to trekowe <sarkazm>.
lawiscool
Użytkownik
#83 - Wysłana: 17 Sier 2007 17:39:27
aaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!
Niech mi ktos wytłumaczy jak w tej grze zbudować jakakolwiek jednostke !!! krew mi zalewa juz , zadnego nawet głupiego satelity słonecznego nie moge wypuscic !!!! mam stocznie , mam kopalnie , mam elektrownie , mak metal i krysztaly i duuupaaaa! Klikam buduj a tu nic !!

niech ktos zrobi tez słowniczek skrótów jakie uzywacie w tej grze bo nic nie kumam jak czytam fora... thx
Slovaak
Użytkownik
#84 - Wysłana: 17 Sier 2007 17:44:40
Jeśli masz stocznie i odpowiednie badania to widocznie masz któregoś surowca np. deuteru.

Jak nie kumasz to poczytaj FAQ:
http://board.ogame.onet.pl/board.php?boardid=526&s id=2a5454a16146e31af9155ec2f6d31f21
Pah Wraith
Użytkownik
#85 - Wysłana: 17 Sier 2007 17:51:28
Lol, jeszcze ktoś gra w ogame? Jak tam stare sojusze?
Picard
Użytkownik
#86 - Wysłana: 17 Sier 2007 20:16:00
Pah Wraith

Jak tam stare sojusze?

Moj juzod konca kwietnia nie istnieje- ja tez od temtego czasu jestem na ciaglym urlopie, tylko co pewien czas zagladam aby mi konta nie skasowali. Nie moge sie jakos na rozwiazanie tegoz konta zdecydowac... Gdyby ktos byl chetny do ponownego wziecia udzialu w budowie jakiegos trekowego sojuszu- oby sesownie zorganizowanego- na Uni 21 chetnie wezme w tym przedsiewzueciu udzial.
OCampa
Użytkownik
#87 - Wysłana: 6 Paź 2007 19:09:51
no gramy gramy.
Na UNI 53 sojusz BORG jest w top 85
i cały czas idzie do góry zważywszy,ze jest nas tylko 5
Zachęcam do zapisywania sie

A czy będziemy grać? Tak...do emerytury
Slovaak
Użytkownik
#88 - Wysłana: 6 Gru 2007 22:56:05 - Edytowany przez: Slovaak
Dziś powstało nowe uni57, może zarejestrujemy się większą grupą i założymy sojusz UFP?

Tutaj jest wskazówka co zrobić by jak najszybciej dojść do małego transportowca:
http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=827 448
Slovaak
Użytkownik
#89 - Wysłana: 7 Gru 2007 10:35:34
Nie pchać się, dla wszystkich starczy miejsca... a to sobie założę jakieś imperium zła i też bedzie
Domko
Użytkownik
#90 - Wysłana: 7 Gru 2007 10:42:17
Ja już w Ogame nie gram. Kiedyś grałem, ale zniechęciłem się, gdy jakiś błąd spowodował, że zniknęły mi surowce na budowę, a budowa się nie rozpoczęła. Potem znów grałem, ale nie mam na to czasu, więc już sobie całkowicie darowałem tą grę.
Czy ktoś jeszcze gra w to w ogóle, poza Tobą?
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Ogame (2)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!