USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek Bridge Commander
 Strona:  ««  1  2  3  ...  14  15  16  17  18  19  20 
Autor Wiadomość
LongShot
Użytkownik
#571 - Wysłana: 19 Sier 2007 14:51:52
Odpowiedz 
No wiem. Nadal walcze bo jest kilka metdod instalacji.
Bede próbował.
LongShot
Użytkownik
#572 - Wysłana: 19 Sier 2007 18:52:32
Odpowiedz 
No wiec zrobiłem tak :

Wywaliłem multiplayer przed instalka
Potem KM 1.0
Potem pimped1.0 + update.

Mam te wszystkie bajery statki nie wiem nawet do czego jest połowa opcji

Problem ?
Nie moge grac w sieci wybija mi ze mam inna wersje niz host:/

Mimo ze w nazwach ludzi maja podane KM1.0 a wiec taka jak moja powinna byc:/

Help
Ziemnior
Użytkownik
#573 - Wysłana: 30 Gru 2007 21:13:35
Odpowiedz 
CIĘSZĘ SIĘ, BO DZIŚ PRZYPADKIEM UDAŁO MI SIĘ URUCHOMIĆ PEŁNĄ WERSJĘ BC!!!!!

I oczywiście mam dosyć dziwny problem z pierwszą misją w drugim epizodzie, a mianowicie:

Przylatuje do tamtej kolonii (chyba nazywała się Geki)
i widzę 2 transportowce.I teraz niewiem co zrobić...
Prubuję wywoływac wszystkich jakich mogę ale nie odpowiadają, albo jeszcze wlatuje na orbitę planet i nic

Poproistu nierozumiem o co chodzi....

Help!
Ziemnior
Użytkownik
#574 - Wysłana: 2 Sty 2008 16:57:53 - Edytowany przez: Ziemnior
Odpowiedz 
Jakoś nie rozumiam jak wgrywać nowe statki,mostki. Znaczy
wiem, że (chyba) chodzi o kopiowanie plików i wklejanie ich do
odpowiednich folderów...

PS: proszę też o pomoc w powyższej misji.(Wiem że w tamtej misji z kolonią Geki to chodziło o dostarczenie zaopatrzenia, tylko, że niewiem jak... Może chodzi o coś innnego...?
Remx
Użytkownik
#575 - Wysłana: 24 Sty 2008 15:22:13
Odpowiedz 
Witam
eh 80% tekstu tu pisanego nic nie ma związanego z ST: BC
ale mniejsza o to..

1. Czy jest może spolszczenie BC ? chodzi mi o spolszczenie Kinowe, znaczy się jak do mnie mówią jest wyświetlany też tekst a słabo znam angielski aby zrozumieć

2. Czy jest może jakaś pomoc/solucja do misji w BC ?
utknąłem na samym praktycznie początku
a mianowicie:
Wlatuje do systemu Serris 2 gdzie znajdują sie 3 okręty..
Ferengi - Krayvis
i dwa statki Galor i Kedon które atakują właśnie Ferengi,
na poczatku tego działu ktoś napisał że trzeba rozwalić silniki ale zanim ja to zrobie to 2 statki które atakują rozwalają Ferengi i GameOver i nie wiem co robić próbowałem atakować te 2 inne statki i nic Ferengi za szybko rozpada się

Będe wdzięczny za pomoc.

A i posiadam ST:BC i wersja może 1.1 bo niby jakieś update miałem w postaci stbc.exe ale wygląda mi to na cracka bo wczesniej gry nie mogłem odpalić bo prosił o orginalne CD

Dziękuje
Pah Wraith
Użytkownik
#576 - Wysłana: 24 Sty 2008 18:02:11
Odpowiedz 
Remx

ojej

1. Czy jest może spolszczenie BC ?

Nie.

2. Czy jest może jakaś pomoc/solucja do misji w BC ?

Warto poszukać www.google.com

na poczatku tego działu ktoś napisał że trzeba rozwalić silniki

No i to z tego co pamiętam, jedynie słuszna rada. Trzeba się ustawiać od rufy i walić ile sił :] Najlepiej również przesunąć jak najwięcej energii do uzbrojenia.
Riker
Użytkownik
#577 - Wysłana: 9 Lut 2008 12:35:37
Odpowiedz 
Czy BC działa na viscie?
Q__
Moderator
#578 - Wysłana: 10 Lut 2008 12:22:56
Odpowiedz 
Remx

Przywykniesz, to u nas norma.
Picard
Użytkownik
#579 - Wysłana: 26 Lut 2008 17:20:05
Odpowiedz 
sezon polowania na Kazonow rozpoczety - az im wspolczuje:
http://www.youtube.com/watch?v=Vc1G8igRM3o
A z ciekawosci sa jakies klany, ktore sa uzywaja tylko obcych statkow, np. Klingoni?
Q__
Moderator
#580 - Wysłana: 27 Lut 2008 11:47:12
Odpowiedz 
Picard

sezon polowania na Kazonow rozpoczety

Fajna ta Kiska LoMar...
Picard
Użytkownik
#581 - Wysłana: 14 Mar 2008 20:12:50
Odpowiedz 
O a tu zbior fajnych filmikow o mozliwosciach statkow Federacji:
http://www.youtube.com/user/resistanceizfutile2
szkoda,ze inne nacje maja tak slabe okrety...
Q__
Moderator
#582 - Wysłana: 14 Mar 2008 20:18:50
Odpowiedz 
Picard

szkoda,ze inne nacje maja tak slabe okrety...

Jak dla mnie nie szkoda. To potwierdza przewagę UFP, o której mówił Kirk.
Picard
Użytkownik
#583 - Wysłana: 14 Mar 2008 20:28:14
Odpowiedz 
Q__

To potwierdza przewagę UFP

Nie lubie takiej jednostronnosci - chodź podobniez okrety Borga sa pzerazajaco potezne wiec jak widac przewaga nie tkwi jedynie po stronie Fedkow
Q__
Moderator
#584 - Wysłana: 14 Mar 2008 20:37:33
Odpowiedz 
Picard

Nie lubie takiej jednostronnosci

Dlaczego, skoro dowodzi, że federacyjne ideały beda dzięki niej niezagrożone? I pokazuje, że właściwe UFP nastawienie na pokojową eksplorację przekąłda sie na wymierne sukcesy naukowo-techniczne?
Picard
Użytkownik
#585 - Wysłana: 14 Mar 2008 20:50:18
Odpowiedz 
Q__

Dlaczego, skoro dowodzi, że federacyjne ideały beda dzięki niej niezagrożone?

Pamietasz byl - i pewnie nadal jest - na USS Phoenix taki komiks parodiujacy Treka gdzie w jedynym ,,odcinku" Picard pytal sie obcych czemu wszyscy chca zniszczyc UFP, a oni mu na to, ze tylko w ten sposob da sie powstrzymac amerynanizacje galaktyki...
Q__
Moderator
#586 - Wysłana: 14 Mar 2008 21:04:34
Odpowiedz 
Picard

Pamietasz byl - i pewnie nadal jest - na USS Phoenix taki komiks parodiujacy Treka gdzie w jedynym ,,odcinku" Picard pytal sie obcych czemu wszyscy chca zniszczyc UFP, a oni mu na to, ze tylko w ten sposob da sie powstrzymac amerynanizacje galaktyki...

Z dwojga złego wole amerykanizacje od "klingonizacji" np.
Picard
Użytkownik
#587 - Wysłana: 14 Mar 2008 21:08:17
Odpowiedz 
Q__

dwojga złego wole amerykanizacje od "klingonizacji" np

Wszytskie imperia sa identyczne, przyswiecaja im te same cele a do ich osiagniecia stosuom podobne metody, nawet jesli twierdzą, ze jest inaczej. Zadmu z takich panstw nie zycze osatecznego triumfu. Federacja jest rzecz jasna wyidealizowana ale USA daleko juz do takiego juz do takie doskonalosci. A kogo niby upatrujesz w dzisiejszym swiecie jako Imperium Klingonow.
Q__
Moderator
#588 - Wysłana: 14 Mar 2008 21:15:44
Odpowiedz 
Picard

Wszytskie imperia sa identyczne, przyswiecaja im te same cele a do ich osiagniecia stosuom podobne metody, nawet jesli twierdzą, ze jest inaczej.

W realnym świecie imperia faktycznie sa podobne, ale w ST UFP jest, że tak powiem "antyimperialistyczna".

Federacja jest rzecz jasna wyidealizowana ale USA daleko juz do takiego juz do takie doskonalosci.

Owszem. Ale USA nawet pod rządamni Busha wydaja isę sympatyczniejsze od IK pod rządami Gorkona np.

A kogo niby upatrujesz w dzisiejszym swiecie jako Imperium Klingonow.

Mówiłem o serialowych Klingonach.
Picard
Użytkownik
#589 - Wysłana: 15 Mar 2008 12:03:31
Odpowiedz 
Q__

UFP jest, że tak powiem "antyimperialistyczna"

Trudno zaprzeczyc, ze rzeczywisicie tak jest.

Ale USA nawet pod rządamni Busha wydaja isę sympatyczniejsze od IK pod rządami Gorkona

Malo wiemy o Imperium za rzadow Gorkona- tyle co nam w ST VI pokazano. Nie ma wiec podsatw by sadzic,ze Klingoni wzniecali wowczas wojny o surowce naturalne, powolujac sie na zagrozenie ze strony przeciwnika, ktory podobno mial zakazana bron podprzestrzenna....

Mówiłem o serialowych Klingonach

Czyli nie widzisz zadnego organizmu politycznego we wspolczesnym swiecie, ktory mogl by stanowic przeciwage dla Stanow Zjednoczonych?
Q__
Moderator
#590 - Wysłana: 15 Mar 2008 17:11:38 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

Trudno zaprzeczyc, ze rzeczywisicie tak jest.

Cyli jednak to jej powinniśmy kibicować?

Malo wiemy o Imperium za rzadow Gorkona- tyle co nam w ST VI pokazano. Nie ma wiec podsatw by sadzic,ze Klingoni wzniecali wowczas wojny o surowce naturalne, powolujac sie na zagrozenie ze strony przeciwnika, ktory podobno mial zakazana bron podprzestrzenna....

Mówię o stosunkach wewnętrznych. Wołabym żyć w inperium Busha niż między Klingonami.

Czyli nie widzisz zadnego organizmu politycznego we wspolczesnym swiecie, ktory mogl by stanowic przeciwage dla Stanow Zjednoczonych?

Skoro schodzimy na dyskusje o RL, to może Chiny... Może...
laxter
Użytkownik
#591 - Wysłana: 29 Maj 2008 19:19:25
Odpowiedz 
Mam problem z ST: BC. Mam win xp prof. Przy próbie odpalenia setup.exe pojawia mi sie proces ale ma on zerową aktywność i nie zmienia objętości w pamięci RAM. Nie da się zainstalować. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i znalazł odpowiedź?
Maks Shepard
Użytkownik
#592 - Wysłana: 23 Lut 2010 14:01:11
Odpowiedz 
Witajcie, wrócę na początku to tematu różnic między kobietami i mężczyznami, zacytowano tam, że mężczyzna zna 16 kolorów, to dziwne, bo całe życie myślałem, że faceci rozróżniają tylko 3 kolory: czarny, biały i kolorowy;)

Po drugie zauważyłem, że bardzo krytycznie odnosicie się do walki z mostaka, jestem wprawdzie początkującym graczem w ST:BC( jestem dopiero w 4 epizodzie), ale zawsze dowodzę z mostka, dla klimatu, ja wiem, że gówno widać, ale który dowódca miał widok na całe pole bitwy... Jako kapitan dowodzę z mostka, ale wydaję bezpośrednie polecenia swojemu taktycznemu w co ma walić, tzn. nie tylko w który okręt, ale np, czy ma walić w baterie, czy rdzeń warpowy... Zazwyczaj wygrywam, a nawet jeśli zdaży mi się przegrać, to wczytuje i w końcu odnoszę zwycięstwo, z trybu taktycznego korzystam tylko w quick battles, dla rozrywki...

Po trzecie i najważniejsze... mam kłopot i liczę na pomoc bardziej doświadczonych graczy... utknołem w misjii pod Nepenthe, wychodzę z warp i odkrywam dwa statki wroga, idąc za radą Lt. Daty chowam się wśród asteroid by uniknąć wykrycia, potem przylatuje nowy okręt i wykrywa nie, mimo, że jestem schowany i mam wyłączone uzbrojeni i tarcze. Wykrywa mnie czy to stoję w miejscu, czy to jak prubuje się oddalić od niego... Proszę o wsparcie...
Maks Shepard
Użytkownik
#593 - Wysłana: 23 Lut 2010 14:39:50
Odpowiedz 
Nieważne, już sobie poradziłem;)
Sh1eldeR
Użytkownik
#594 - Wysłana: 23 Lut 2010 16:05:53
Odpowiedz 
Maks Shepard
Też kiedyś tak sobie myślałem, że okrętem powinno dowodzić się z mostka, bo tak robił prawdziwy kapitan. Bardzo rzadko to jednak robiłem, bo widok FPP, ale z samego dziobu (bez trójwymiarowego mostka) był dużo skuteczniejszy. Ale w końcu doszedłem do wniosku, że to nie jest żadne oszukiwanie. Kapitan ma do dyspozycji panoramiczny ekran o przekątnej kilku metrów. To ja mogę mieć dwudziestoparocalowy monitor. I nie będzie to oszukiwaniem. Gdy na moim monitorze wyświetli się to, co kapitanowi na głównym ekranie (położonym znacznie dalej od oczu, ale za to znacznie większym), to wyjdzie w sumie na jedno . To nie jest tak, że kapitanowi na ekranie wyświetla się mostek, a dopiero w nim jest ekran pokazujący np. wroga.
Q__
Moderator
#595 - Wysłana: 23 Lut 2010 16:37:53
Odpowiedz 
Maks Shepard

Maks Shepard:
Nieważne, już sobie poradziłem;)

Tak czy owak: witamy na pokładzie .
Maks Shepard
Użytkownik
#596 - Wysłana: 23 Lut 2010 22:57:53
Odpowiedz 
THX za ciepłe przyjęcie...
Sh1eldeR z pewnego punktu widzenia masz rację, ale na razie obstaje przy swoim, może kiedyś przerzucę się na stałe na tryb taktyczny, ale na razie dowodzę z mostka zresztą na mostku mogę też kontrolować co mój inżynier naprawia, a z trybu taktycznego nie, chyba że o czymś nie wiem...
Sh1eldeR
Użytkownik
#597 - Wysłana: 24 Lut 2010 00:24:44
Odpowiedz 
Maks Shepard
Szczerze mówiąc w BC grałem dość dawno i w ogóle za wiele w to nie grałem. Z Trekowych to bardziej Starfleet Command, a ogólnie ze space-simów to jeszcze Freespace (częściej 2), I-War (z 1997 roku) i Wing Commander: Prophecy oraz Secret Ops (też ździebko wiekowe).

Ja nie mówię co masz robić, tylko daję Ci usprawiedliwienie w razie czego ;). W multi chyba z tego mostka nie pograsz, nie z dobrymi graczami. Jak grasz sobie dla siebie to już Twoja sprawa. Chciałem się podzielić moim wywodem, bo też kiedyś grałem np. w symulatorach lotu czy samochodówkach zawsze z włączonym kokpitem. "Bo tak realistyczniej". Ale potem dotarło do mnie, że przez to widziałem np. HUD kilkakrotnie mniejszy niż pilot widzi w swojej maszynie. Bo on patrzył w HUD, a ja w monitor, na którym HUD zajmował tylko mały skrawek.

Oczywiście jak się gra dla siebie i dla klimatu, to czasem lepiej z kokpitem (czy też mostkiem). Ale jak przez to nie będziesz dawał rady w jakiejś misji, czy też w multiplayerze, to się nie wahaj i nie dołuj, że będziesz "oszukiwał" w widoku taktycznym. Bo prawdziwy oficer taktyczny zapewne ma lepszą wizualizację sytuacji taktycznej niż prymitywny ekran LCD z początku XXI wieku!
Maks Shepard
Użytkownik
#598 - Wysłana: 24 Lut 2010 09:09:26
Odpowiedz 
Też prawda
reyden
Użytkownik
#599 - Wysłana: 24 Lut 2010 13:02:22 - Edytowany przez: reyden
Odpowiedz 
Sh1eldeR

W BC w trybie multi widoku mostka nie ma wcale, jest tylko widok z poza statku .
Q__
Moderator
#600 - Wysłana: 23 Cze 2012 19:29:19 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  ...  14  15  16  17  18  19  20 
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek Bridge Commander

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!