USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Najbardziej przerażająca gra?
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
theczarek
Użytkownik
#31 - Wysłana: 6 Lip 2007 09:55:33
Odpowiedz 
Picard

Bo ci opiszę jak mu szarżę odbierają - wiesz zrywanie dystynkcji itp. Za narażanie załogi i okrętu (bo kto wysyła oficera operacyjnego na trening w skanowaniu w trakcie kryzysu zwanego powszechnie poważną awarią )
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 6 Lip 2007 13:03:57
Odpowiedz 
theczarek

Bo ci opiszę jak mu szarżę odbierają - wiesz zrywanie dystynkcji itp. Za narażanie załogi i okrętu

I to by dopiero była najbardziej przerażająca (dla Picarda) gra
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#33 - Wysłana: 8 Lip 2007 15:59:40
Odpowiedz 
sajlent hilly i tomb rajdery bledną w porównaniu z Painkillerem. IMHO.
Darnok
Użytkownik
#34 - Wysłana: 8 Lip 2007 16:04:49
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka
Painkiller nie stwarza klimatu, by się bać.
mikus1978
Użytkownik
#35 - Wysłana: 8 Lip 2007 21:39:29
Odpowiedz 
Mnie przeraża myśl że jutro muszę dokończyć malowanie lamperii
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#36 - Wysłana: 9 Lip 2007 03:58:10
Odpowiedz 
Darnok
Painkiller nie stwarza klimatu, by się bać.

Kwestia indywidualnego podejścia. Oraz bezpośredniego otoczenia w jakim dokonuje się rozgrywki.
Anjohl
Użytkownik
#37 - Wysłana: 12 Lip 2007 12:44:59
Odpowiedz 
Silent Hill rządzi..... te psychodeliczne dźwięki, jęki, straszne.... chodzę sobie po jakims szpitalu,, slyszę straszliwy płacz dziecka, a tu dziecko w pieluszce sobie idzie z taką powykrzywianą twarzą i chwiejnym krokiem w moim kierunku. Nie wiem co robić, strzelam do niego na oślep, nic to nie daje, dziecko spokojnie sobie idzie dalej, w końcu podchodzi bardzo blisko i .....przenika, przechodzi przeze mnie i idzie sobie dalej...to była TYLKO jakaś zjawa, duch..... ktoś chory to chyba wymyślił, nie zagram już w ta grę.....
Seybr
Użytkownik
#38 - Wysłana: 12 Lip 2007 21:13:28
Odpowiedz 
PainKiller straszny? To przyjemna rzeźnia, ale mnie jakoś nie straszyła ;].
Dj peyo
Użytkownik
#39 - Wysłana: 13 Lip 2007 09:28:19 - Edytowany przez: Dj peyo
Odpowiedz 
Ad do tematu.
Mario Bros na pegazusa....
Q__
Moderator
#40 - Wysłana: 14 Lip 2007 16:22:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka

Oraz bezpośredniego otoczenia w jakim dokonuje się rozgrywki.

W ogóle najlepiej się gra w nocy, przy zgaszonym świetle z nosem w monitorze, to potęguje uczucie osaczenia...

Dj peyo

warlock24
Użytkownik
#41 - Wysłana: 15 Lip 2007 02:24:20
Odpowiedz 

Tak, to prawda. Do tej pory pamiętam jak mi się zawsze ręce trzęsły ze strachu przed spadnięciem w przepaść :|
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 15 Lip 2007 02:27:13
Odpowiedz 
warlock24

Do tej pory pamiętam jak mi się zawsze ręce trzęsły ze strachu przed spadnięciem w przepaść

Cóz, co by nie gadać gra ta cholernie wciąga (i ma sie ochotę przejść dalej, i dalej...). I ja wiem coś o tym
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#43 - Wysłana: 15 Lip 2007 19:28:04
Odpowiedz 
Q__
W ogóle najlepiej się gra w nocy, przy zgaszonym świetle z nosem w monitorze, to potęguje uczucie osaczenia...

To sobie wyobraź noc, zgaszone światło, słuchawki na uszach, po kilkudniowej imprezie wszyscy śpią drapią, chrapią, ty kosisz na cmentarzu jakieś stwory wywijasz się żeby nikt cię nie zaszedł od tyłu nagle za plecami słyszysz jakieś chrypienie-warczenie i puknięcie w plecy SOHHHHRYY NHIE MHASZZZZZ THAM GHHDZIEŚ WHODHHYY?
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 15 Lip 2007 19:37:36
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka

To sobie wyobraź noc, zgaszone światło, słuchawki na uszach, po kilkudniowej imprezie wszyscy śpią drapią, chrapią, ty kosisz na cmentarzu jakieś stwory wywijasz się żeby nikt cię nie zaszedł od tyłu nagle za plecami słyszysz jakieś chrypienie-warczenie i puknięcie w plecy SOHHHHRYY NHIE MHASZZZZZ THAM GHHDZIEŚ WHODHHYY?

Cud, że zawału nie dostałeś
Slovaak
Użytkownik
#45 - Wysłana: 15 Lip 2007 19:56:29
Odpowiedz 
SOHHHHRYY NHIE MHASZZZZZ THAM GHHDZIEŚ WHODHHYY?

Seybr
Użytkownik
#46 - Wysłana: 15 Lip 2007 22:11:45
Odpowiedz 

SOHHHHRYY NHIE MHASZZZZZ THAM GHHDZIEŚ WHODHHYY?

Dobre, dobre ;]. Jakiś nie dobitek był?
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 29 Kwi 2010 23:43:13
Odpowiedz 
"Rezerwowe Psy" - krwawo i wulgarnie , ale czy strasznie?
http://peb.pl/strategiczne-ekonomiczne/231425-rapi dshare-rezerwowe-psy-pl.html
Scully
Użytkownik
#48 - Wysłana: 23 Wrz 2010 21:34:37 - Edytowany przez: Scully
Odpowiedz 
Niczym jest przerażenie wywoływane przez twórców gry za pomocą mrocznej grafiki i ponurej melodyjki

Za to pamiętam swoją najbardziej przerażającą grę.
Miałam jakieś 11-12 lat i byłam małym nerdzikiem rżnącym w Heroes III na swoim rakietowym sprzęcie. (128 MB ramu i 40 GB przestrzeni dyskowej na ten przykład, to był wtedy bardzo drogi szał!) Grałam ostro po nocach i kiedyś, gdy mama była na dyżurze, a ja rządziłam mieszkaniem, bardzo późno w nocy grałam w mapę Unholy Quest.
Myślę, że każdy fan HoMM ją doskonale zna, generalnie podziemia na XL-ce ciągnące się w nieskończoność i zwodzące, a wszędzie ścieżki z siarki i demony. Klimat tej mapy był tak ciężki, że do dzisiaj pamiętam swój niepokój. Niestety, kiedy grałam w to ponownie, będąc już dorosła, nie zrobiła na mnie aż takiego wrażenia
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Gry / Najbardziej przerażająca gra?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!