USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Rozgrywki Trekowe

Autor Wiadomość
reyden
Użytkownik
#1 - Wysłana: 15 Lis 2005 18:24:10 - Edytowany przez: reyden
Sporo osób rozmawia o Armadzie ( I i II ) , Elite Force , Bridge Commander itp.

Może by tak zoragnizować jakies rozgrywki ww. gry.

Ja moge grać w EF I i BC , ew. Armadę II , badziewny serwer WON w AI cały czas mnie rozłanaczał .

W EF grał bym na wersji z exp. packiem i kilkoma dodatkowymi mapami ( m.in. CTF_Flight )

Zaś co do BC - to obecnie mam zaistalowanego moda Kobayashi Maru , ale moge też grać w inne ( EOL , DAP MPMP , Kiu mod , czy patche 1.2-1.3) albo w czystego BC v 1.1 .

link do KM : http://bridgecommander.filefront.com/file/Kobayashi_Maru_MPQB_Mod_Pack ;48457

inne mody do BC też są na tym serwisie

Był by ktoś chętny - obydwie gry mam na HDD .

Chętnych do gry w EF lub BC zapraszam na GG : 7292188
Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 15 Lis 2005 18:37:54 - Edytowany przez: Picard
Ja mam możliwość gry w pierwszą ,,Armade". Może wszytcy posiadający tą grę i odwiedzający serwis , na którym prowadzimy tą dyskusje dogadali by się za soba, umówili się na jeden termin i wspólnymi siłami stworzyli jedną drużynę? Taki klan USS Phoenix...
reyden
Użytkownik
#3 - Wysłana: 15 Lis 2005 18:54:42
@Picard

[joke]
W Bc można by skofronotwać zwolleników Defianta i Galaxy .

np. 10 Galaxy vs. 10 Defiantów

[/joke]
James T Kirk
Użytkownik
#4 - Wysłana: 15 Lis 2005 19:11:09
. Może wszytcy posiadający tą grę i odwiedzający serwis , na którym prowadzimy tą dyskusje dogadali by się za soba, umówili się na jeden termin i wspólnymi siłami stworzyli jedną drużynę?

Jestem ,,za a nawet przeciw,,
Picard
Użytkownik
#5 - Wysłana: 15 Lis 2005 19:11:32
np. 10 Galaxy vs. 10 Defiantów

To całkiem na serio gwarantuje Ci ,ze w tej gierce Galaxy w pojedynke jest w stanie roznieść - bez żadnych broni specjalnych , bo ich zwyczajnie nie ma- aż 4 Defianty...
reyden
Użytkownik
#6 - Wysłana: 15 Lis 2005 19:21:16
W podsawowym BC Defka nie ma - można go dinstalować , ale jest on w modach np. we wspomnianym KM czy EOL , tam Galaxy vs. 4 Defy = rozgnieciony Galaxy .

A wracając do czystego BC - to może jako zastepstwo dla Defiantów druga strona bedzie grać Sovkami lub klingońskimi Vor'Cha .
Picard
Użytkownik
#7 - Wysłana: 15 Lis 2005 21:18:47
W podsawowym BC Defka nie ma

Ależ ja pisze o ,,Armadzie"...
reyden
Użytkownik
#8 - Wysłana: 15 Lis 2005 21:27:05 - Edytowany przez: reyden
Ależ ja pisze o ,,Armadzie"...

a ja pisze cały czas o BC :] .

W Armadzie Defa to 3/4 okretów rozności - włanczajac Excelsriy i Intrepidy ( z modów )
Picard
Użytkownik
#9 - Wysłana: 16 Lis 2005 11:33:21 - Edytowany przez: Picard
( z modów )

A mnie mody w ,,Armadzie" nie chodzą, łącznie z przesławnym : ,,Star Trek vs. Star Wars"! Wielka szkoda... Albo jestem tak tępy w dziedzinie komputerów ,ze nie potrafie ich właściwie zainstalować , bądź mój komp ich prawidłowo nie czyta , albo są one po prostu dokumentnie sknocone.
reyden
Użytkownik
#10 - Wysłana: 16 Lis 2005 12:40:33
A jaką masz wersję Armady - RiP-a czy full wersję iso ( np. tą z CDA ) .

Pamiętam że na RIP-ie też niechciały mi chodzić mody , ale to rozwiązałem .

Raczej na full wersji chodzą , mozliwe że nie masz najnoszego patcha ( chyba 1.2 , moja Armada z CDA jest w wersji 1.2 i wszystkie mody chodzą ) , instaluj też mody na czystej Armadzie + patch .
elbereth
Moderator
#11 - Wysłana: 16 Lis 2005 15:38:59
ja mam EF +exp pack i EF2, b. commandera (ale nie zainstalowanego w zwiazku z czym "gołego" czyli jak juz bedziemy grać to prosze o jakies porady czym warto zupgradeowac), hm armade 1, eee moze cos jeszcze ale nie przychodzi mi do głowy...
czas mam w łikendy, kto chętny gg mam w profilu...
pozdr
Picard
Użytkownik
#12 - Wysłana: 16 Lis 2005 20:09:13 - Edytowany przez: Picard
armade 1,

Czyli jednak armada Pxoenix'a mogła by być stworzona. Przy czym - o ile dobrze pamiętam - miałeś z ,,Armadą" małe problemy elbereth...

USS Phoenix forum / Gry / Rozgrywki Trekowe

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!