USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Zapraszamy do Romulan Star Empire!!!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
Autor Wiadomość
MolD3r
Użytkownik
#121 - Wysłana: 21 Sty 2006 19:31:08
Odpowiedz 
Raczej nie...od 1,5k w dol 50pkt a powyzej 150pkt.Ide napisac newsa.Dopra ja spadam juz to czesc.Zycze milego wieczoru!
MolD3r
Użytkownik
#122 - Wysłana: 23 Sty 2006 16:48:54
Odpowiedz 
Jestem!Chcialbym porozmawiac o Beli.Kto przejmie jego obowiązki??Ile masz okretow?czy ograniczymy ilosc czlonkow?I na temat miesieczniowki!Te 1000pkt na miech to narzie moze byc lecz za 3 miech bede podwyzszac
MolD3r
Użytkownik
#123 - Wysłana: 23 Sty 2006 16:50:29
Odpowiedz 
Sorki za pisownie ale pisze po ciemku Odpowiesz mi na ptania?
Picard
Użytkownik
#124 - Wysłana: 23 Sty 2006 17:03:32 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
MolD3r

Odpowiem Ci jak na pertora przystało : co do Beli dotąd nie wiem czemu zrzeka się swoich obowiązków. Jeśli nie ma ochoty być juz senatorem i pełnić odpowiedzialnej funkcji to koniecznie musimy poszukać kogoś na jego miejsce, jeszcze jednak nie zdecydowałem kto to ma być- czekam na propozycje. Co do OW: mam ich 25- tylko ale technologia się rozwjia wieć będą one zarówno lepiej choroninoe jak i będą miały większą siłę ognia! Pracuje też intensywnie nad rakietami- na razie tylko 7 ale będzie ich wkrótce znacznie więcej. Planuje dobrnąć do 30 OW i później zbudować znaczną liczbe jednostek pomocniczych- krążowników i innych. One odegrają w moim przypadku kluczową role w pierwszej fazie wojny. Co do miesięczniówki: masz bardzo dobry pomysł z jej wdrożeniem: co pewnie czas rzeczywiście powinniśmy podnościć limt punktów. Oczywiście ryzykujemy pisząc tu, że ktośwrogi czyta nasze informacje ale jest to ryzyko do możliwe do przyjęcia.
MolD3r
Użytkownik
#125 - Wysłana: 23 Sty 2006 17:10:24 - Edytowany przez: MolD3r
Odpowiedz 
Nick Pkt 1 miech 21-21 2 miech 21-21 3 miech 21-21
Daniox 71
Michal01 1100
Jazzga 1405
laska94 1417
Ja minka 1867
lady93 3128
jelito 3357
Leonowiak 4168
babka123 4556
VixGirl 4874
Lord Bela 5224
lentek 5285
ReXoS 5995
Mogilny 6225
kicha 6849
Norreck 7184
Rider of Rohan 7360
zyZio 7428
Worf 7730
g-sas 8662
Sparrow 9863
Martok 10333
M0lD3r 12117
plaster 13743

Kosa18 14358

To jest tabela ktora zrobilem od 21 stycznia...Do senatora beli proponoje zeby jego posade objol Kosa18 badz plaster.Ja tez mam 25 okrecikow i 5krazownikow,0 rakiet, tech. ochronna 8,bojowa 9,opancerzenie 8,szpiegowska 8 :]
MolD3r
Użytkownik
#126 - Wysłana: 23 Sty 2006 17:15:00 - Edytowany przez: MolD3r
Odpowiedz 
Dobra moi kandydaci to PLAsTER I KOSA18...poczekajmy jeszcze z 2tyg. wtedy bede miec z 60-70 okrecikow to bedziemy mogli ich zaatrakowac...Worf inwestuj w rakiety.Po wojnie zbudoje magazyn rakiet na 4 poziom.
Ja z plastrem i kosa18 zaatakoje bezposrednio ty zaatakujesz ich rakietami!!Moze oni tez maja rakiet .
Plan
1.Atak rakietami
2.Pierwszy atak bezposredni
3.Drugi atak bezposredni (reszta floty)
I tego najlepszego z tamtego sojuszu mamy juz z glowy i mozemy go farmic
Picard
Użytkownik
#127 - Wysłana: 23 Sty 2006 17:16:38
Odpowiedz 
Cóz złoże propozycje objęcia szacownego, senatorskiego urzędu Plastrowi i poczekam na jego odpowiedź. Jeśli nie będzie zainteresowny tym stanowiskiem przez wiećej niz dwa dni, przekaże ową funkcje Kosie. Można też zaproponować im żeby przedstwili swoje dotychczasowe dokonania- posjadaną technologie, liczbe okrętów, przyjazne stosunki zawarte z sąsiadami, którrzy gotowi są handlować i wesprzec militarnie RSE itp. Który pomysł bardziej Ci się podoba?
MolD3r
Użytkownik
#128 - Wysłana: 23 Sty 2006 17:19:45
Odpowiedz 
Oba ja najchetniej dalbym Kosie...(czesciej jest na Ogame)Dobra ja spadam...inwestuj w rakiety!Ja w okrety! ide powiadomic kosr i plastra o raporcie.Spytam sie ich ile maja okretow.Dobra nara!
Anonim
Anonimowy
#129 - Wysłana: 25 Sty 2006 19:59:26
Odpowiedz 
Jestem mozesz mi powiedziec jakie masz tech flote itp. co do krychy jutro jadostaniesz!Nic od ciebie nie chce.Trzeba sobie pomagac kiedys ja od ciebie pozycze
Picard
Użytkownik
#130 - Wysłana: 25 Sty 2006 20:07:46 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Anonim

Ja też juz jestem!
Technolgia: bojowa-100%
Ochronna-100%
Opancerzenie statków-90%
SZpiegowska-(niestety) tylko 50%
Statki:
7 dużych taransporterow
27OW
2 krążowniki
Anonim
Anonimowy
#131 - Wysłana: 25 Sty 2006 20:08:21
Odpowiedz 
Powiesz mi o flocie i o tech?Ja za 10 min musze isc z psem :/ wiec czekam...
Picard
Użytkownik
#132 - Wysłana: 25 Sty 2006 20:11:38
Odpowiedz 
Anonim

Ja też juz jestem!
Technolgia: bojowa-100%
Ochronna-100%
Opancerzenie statków-90%
SZpiegowska-(niestety) tylko 50%
Statki:
7 dużych taransporterow
27OW
2 krążowniki
Anonim
Anonimowy
#133 - Wysłana: 25 Sty 2006 20:12:07
Odpowiedz 
Eh
Bojowa 90
Ochronna 80Wiecej gdyby nie wojna i koniecznosc budowania floty)
Opancerzenie 80(to samo co w Opancerzenie) (
Szpiegowska 80(to samo co w Opancerzenie)
34 OW
5 Krążowników
5 Duzych tran.
1 Statek kolonizacyjny ()
Anonim
Anonimowy
#134 - Wysłana: 25 Sty 2006 20:15:49
Odpowiedz 
Swobodniej byloby gdybys zalozyl Gadu gadu...A wlasnie!!!Od centuriona do sarszego centuriona napisalem prosbe o raport!Ty im tez wysli wiadomosc o temacie "Raport" (mnie chyba nie lubia za ta "miesieczniowke" )PRosze spytaj sie ich o stan floty :]
Picard
Użytkownik
#135 - Wysłana: 25 Sty 2006 20:15:56 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Duzych tran

Co to takigo?
Co do stanu floty: pytam sięivch regularnie o to oraz o stan posjajdanej prze nich technologii. Nie zawsze jednak odpowiadają!
Anonim
Anonimowy
#136 - Wysłana: 25 Sty 2006 20:22:45
Odpowiedz 
Duzych transportowcow Wiem ze nie odpowiadaja!Moze...nie umieja pisac... :d ale wrocmy do wojny!!Wszyscy centurioni i zwyz beda uczestniczyc w wojnie nasz najgorszy centurion ma ok 10k pkt...to na pewno ma okrety.Dobra ide z psem!Napisz cos np. jakies ustawy juto wejde i je przeczytam...(jezeli nie masz to nie bede nalegac )
Pah Wraith
Użytkownik
#137 - Wysłana: 25 Sty 2006 21:31:23
Odpowiedz 
Tak z ciekawości, nie obaewiacie się, że ktoś może to przeczytać? Np. ktoś kto byłby Waszym wrogiem?
Picard
Użytkownik
#138 - Wysłana: 26 Sty 2006 20:12:52
Odpowiedz 
Pah Wraith

To skalkulowane ryzyko. Tym bardziej,
że chcemy byś Ty jako przedstawiciel Treka poznał nasze zamiary, byświedział ,ze nie may wobec Was złych zamiarów i w razie konieczności być może pomógł? Poza tym nie mamy gdzie rozmawiać bo nasze forum - z całym szacunkiem Domko- jest niestety dość trudne w otwarciu i urzytkowaniu...
Picard
Użytkownik
#139 - Wysłana: 31 Sty 2006 13:01:20
Odpowiedz 
Kolejne propozycje ustaw:

- Ustawa o niezależności Imperium: RSE jest sojuszem całkowicie suwerennym i nie uznaje zwierzchnictwa żadnych innych organizacji politycznych działających na ogame! Wszelkie próby pozbawinia nas niepodległości bądź w istotny sposób ją organiczjace mogą zostać uznane przez odpowiednie organy rządowe- tj. pretora lub, senat- za powód do wypowiedzenia wojny temu kto stara się ową wolność ograniczyć.

- Ustawa o kontaktach dyplomatycznych: każdy członek Imperium, który nawiąze kontakt z graczem spoza RSE, czy to zrzeszonym w innym sojuszu winien powiadomić o tym inne osoby wchodzące w skład RSE. Dotyczy to tak samo nawiązania przyjaznych stosunków z obcymi- tj. handel, itp.- jak takze wrogich relacji z owymi sąsiadami- napaści z ich storny.

- Ustawa o żródłach dochodów zdobywanych na drodze ekspansji militarnej, czyli pozyskiwaniu tzw.: ,,fram" każdy członków Imperium, któy znalazł się w posjadaniu adresu planety, którą można wykorzystać jako potencjalne źródło dochodu jest zobowiazany przekazać informacje o współrzędnych owej planety władzą sojuszu. Te zaś mają obowiązek opublikować je w miejscu dostępnym, wszytkim członkom Imperium.
Picard
Użytkownik
#140 - Wysłana: 14 Lut 2006 09:15:45
Odpowiedz 
- Ustawa o członkostwie w RSE: o członkostwie w strukturach rzeczonego Imperium decyduje liczba punktów posiadanych przez ubiegającego się o akces gracza, której dolną i górną granice ustalają władze sojuszu: to jest pretor oraz senat. Limit ten zmienia się w zależności od zaawansowania wszystkich członków Imperium. W struktury sojuszu nie można przyjąć nikogo kto nie ma wyznaczonej liczby punktów, bądź tego kto jest n tyle potężny, iż mógł by zagrozić stabilności Imperium. Jedynym odstępstwem od tej reguły jest przypadek, w którym gracz ubiegający się o członkostwo ma rekomendacje innego członka RSE.

- Ustawa o wydaleniu z sojuszu: może ono nastąpić tylko wówczas gdy członek Imperium w sposób wyraźny złamał zasady zawarte w ustawach RSE oraz jeśli nie wyrabia limitu punktów, który obowiązuje każdego od czasu wprowadzenia tzw. ,,limitu miesięcznego” oraz wtedy gdy dany gracz jest nie obecny w sieci przez dwa tygodnie a jednocześnie nie aktywował statusu: urlop. Jeśli tego nie uczyni w trakcje dwóch tygodni od swej pierwszej nie obecności zostanie on automatycznie usunięty przez władze sojuszu a jego planety zostaną umieszczone na liste tzw. Farm publicznych.

-Ustawa o urzędzie gubernatora: gubernatorem może zostać jedynie osoba w randze senatora, która swą pracą na rzecz sojuszu przysłużyła się dobru całego Imperium i posiada największy dorobek punktowy w danym sektorze. Gubernator nadal zasiadając w gronie senatorskim zyskuje jednocześnie nowe prawa i obowiązki związane jego urzędem. Zalicza sie do nich; zbieranie raportów o stanie technologii, floty i gospodarki od graczy z określonego sektora, a w razi nie otrzymania owych raportów sunięcie graczy ze struktur RSE. Gubernator może być zdjęty z urzędu tylko wówczas jeśli nie wypełnia nałożonych nań obowiązków oraz wtedy gdy używa powierzonej mu władzy do własnych celów, nie idących w parze z interesem RSE.
FAN
Użytkownik
#141 - Wysłana: 14 Lut 2006 20:24:07
Odpowiedz 
- Ustawa o kontaktach dyplomatycznych: każdy członek Imperium, który nawiąze kontakt z graczem spoza RSE, czy to zrzeszonym w innym sojuszu winien powiadomić o tym inne osoby wchodzące w skład RSE. Dotyczy to tak samo nawiązania przyjaznych stosunków z obcymi

hehehe to mi przypomina moj ostatni zwiazek
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
USS Phoenix forum / Gry / Zapraszamy do Romulan Star Empire!!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!