USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Zapraszamy do Romulan Star Empire!!!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Autor Wiadomość
FAN
Użytkownik
#31 - Wysłana: 7 Wrz 2005 16:58:48
Odpowiedz 
forum R.S.E nei jest w pelni dokonczone, tutaj jest osobny temat na ogame, zaglada kto potrzebuje i sie tym interesuje tak, ze nie koliduje to z potrzebami innych. Poprostu jest porzadek
Pah Wraith
Użytkownik
#32 - Wysłana: 7 Wrz 2005 18:24:18
Odpowiedz 
Zgadza się, ale takie rzeczy warto byłoby jednak załatwiać na drodze wiadomości wewnątrz ogame'a w tej chwili...
landauer
Anonimowy
#33 - Wysłana: 7 Wrz 2005 21:14:39
Odpowiedz 
Drogi Pah Wraith, wiesz doskonale że probowalem dotrzec do Wielkiego Pretora i Senatu ale sam rozumiesz ze to odnosi dosc mizerny skutek. Jesli tak uda sie nam osiagnac zjednoczenie to mysle ze to co mowi FAN jest w pelni uzasadnione. To przeciez tylko dwa topiki. Jeden RSE i jeden UFP
Pah Wraith
Użytkownik
#34 - Wysłana: 7 Wrz 2005 22:45:55
Odpowiedz 
I dlatego, ze rozmowy utknęły w martwym punkcie można zapychać to Forum? Mądrej głowie dość po słowie. Jak ktoś chce i umie to się przyłączy, a jak nie, to nawet żebyśmy i 1000 razy to powtórzyli, to się nie zapisze. I kropka.
Picard
Użytkownik
#35 - Wysłana: 8 Wrz 2005 13:24:05 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Proszę o szybką odpowiedź : jak wysyłać flotęna podbój innej planety i jak ładować na transportowce zrabowane zasoby ? Z góry dziękuje za wiadomość !
Slovaak
Użytkownik
#36 - Wysłana: 8 Wrz 2005 16:03:10
Odpowiedz 
Najpierw patrzysz ile jest surowców na planecie i zabierasz tyle transportowców by zabrać 50%, jesli wygrasz bitwe to automatycznie sie stansportowce zaatakują. Jeśli wróg ma flote lub obrone to też musisz wysłac flote wojenną razem z transportowcami. Żeby sprawdzić jaki będzie wynik bytwy polecam link: http://drago-sim.com/index.php?lang=polish.
FAN
Użytkownik
#37 - Wysłana: 9 Wrz 2005 11:18:08
Odpowiedz 
zasoby naladuja sie same jak wygrasz bitwe Wysylasz w ten sposob ze zaznaczasz co chcesz zzeby lecialo wpisujesz koordy celu dajesz misja napadaj i czekasz... sugeruje minute przed dotarciem floty na wroga planete przeskanowac ja sonda szpiegowsa, jakas flota mogla wrocic itp
Slovaak
Użytkownik
#38 - Wysłana: 9 Wrz 2005 15:59:20
Odpowiedz 
sugeruje minute przed dotarciem floty na wroga planete

Na uni16 taki jeden atakował mnie setką OW i wysłał sondy na 3 i na 1 min przed atakiem i wydawało mu sie ze troche zdobedzie ale w przeciągu 30s wycofałem flote i kupiłem elektrownie tagże jak koleś przyleciał było już 0 surowców, bitwe przegrałem ale on nic nie zyskał a stracił jeden z transportowców.
Picard
Użytkownik
#39 - Wysłana: 9 Wrz 2005 16:10:01
Odpowiedz 
bitwe przegrałem ale on nic nie zyskał a stracił jeden z transportowców

Spryt godny Romulanina !
Picard
Użytkownik
#40 - Wysłana: 26 Wrz 2005 21:31:57
Odpowiedz 
CZemu do @#$^%^ R.S.E się rozleciał ?
Pah Wraith
Użytkownik
#41 - Wysłana: 26 Wrz 2005 21:34:40
Odpowiedz 
Bo przechodzimy do wspólnego sojuszu TREK, o którym była mowa wcześniej Zapraszamy. Qura nie informował??
Picard
Użytkownik
#42 - Wysłana: 26 Wrz 2005 21:40:19 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Nie było mnie , zresztą wytłumaczcie mi na czym polega koncept tego trekowego sojuszu ?
Pah Wraith
Użytkownik
#43 - Wysłana: 26 Wrz 2005 22:13:43
Odpowiedz 
Romulanie, Federacja i Klingoni we wspólnym sojuszu.
Picard
Użytkownik
#44 - Wysłana: 26 Wrz 2005 22:25:52
Odpowiedz 
Ale prowadzicie wspólną , czy też rozdzielną politkę ?
Pah Wraith
Użytkownik
#45 - Wysłana: 26 Wrz 2005 22:36:11
Odpowiedz 
To jest jeden sojusz, wspólna polityka, wspólni wrogowie, wspólni przyjaciele. Wspólny rozwój i inne bzdury
Picard
Użytkownik
#46 - Wysłana: 26 Wrz 2005 22:45:34 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Tak , jeszcze Borga zaproście , będzie bardziej realistycznie... Coraz bardziej kusi mnie by przejąć- buhahaha !!!- władze nad R.S.E po waszym odejściu ! Po co ten nowy sojusz : wypowiadacie wojnę tym od ,,Star Wars" ?
Pah Wraith
Użytkownik
#47 - Wysłana: 26 Wrz 2005 23:35:30
Odpowiedz 
By uzyskać odpowiedź i informacje dodatkowe zapraszam na forum, które zostało specjalnie przygotowane na podobne dyskusje
Domko
Użytkownik
#48 - Wysłana: 27 Wrz 2005 11:22:49
Odpowiedz 
Ja mam pytanie - mamy się zapisać na TREK i opuścić RSE? Bo żadne info do mnie nie dotarło.
Picard
Użytkownik
#49 - Wysłana: 27 Wrz 2005 19:41:28 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Domko możesz zostać w naszym sojuszu , wtedy przywróce Ci dawną funkcję. Będziemy współpracować z Trekiem , nie będąc jednocześnie jego częścią. Myśle , że to dość rozsądne rozwiąznie !
landauer
Anonimowy
#50 - Wysłana: 28 Wrz 2005 14:58:54
Odpowiedz 
Jestesmy jednym sojuszem. Wszystkich zapraszamy do wlączenia się.
Domko
Użytkownik
#51 - Wysłana: 28 Wrz 2005 18:10:04
Odpowiedz 
Picard: Ech, za późno przeczytałem i już mnie wchłonięto do TREK. Tzn. że Ty nie opuszczasz RSE??
Picard
Użytkownik
#52 - Wysłana: 28 Wrz 2005 19:13:21
Odpowiedz 
Ty nie opuszczasz RSE

Nie ! A mogłeś zostać dyrektorem Tal'Shiar...
Pah Wraith
Użytkownik
#53 - Wysłana: 28 Wrz 2005 19:25:24
Odpowiedz 
To co za problem? Jeśli tak bardzo chcecie tego obaj, to wystąp z naszego sojuszu, a Ty go przyjmiesz ponownie. Tylko że potem na Was napadniemy
Picard
Użytkownik
#54 - Wysłana: 28 Wrz 2005 19:47:00
Odpowiedz 
Tylko że potem na Was napadniemy

Federacja na Romulan ? Na czym wszechświat schodzi na psy !!! Ale mam pytania dotyczące szczegółów naszego sojuszu , czy ktoś mógł by się ze mną skontaktować i ich mi udzielić ?
landauer
Anonimowy
#55 - Wysłana: 28 Wrz 2005 20:00:04
Odpowiedz 
naszego tzn RSE? czy waszego tzn TREK bo juz sie pogubilem ;] Picard, o ile pamietam to na samym poczatku jeszcze zanim powstal RSE byles za tym żeby bylo tak jak jest teraz. Kajam sie teraz przed wami ze nie bylo mnie wtedy, ale skoro teraz juz sie udalo to mysle ze wszyscy powinnismy sie trzymac razem. Z drugiej jednak strony, mamy romulan, klingonow i federacje jeszcze brakuje tylko borga albo dominium i juz bedzie ciekawie
Picard
Użytkownik
#56 - Wysłana: 28 Wrz 2005 20:09:51
Odpowiedz 
Wasz sojusz figuruje pod nazwą Trek - Federacja Zjednoczonych Planet więc gdzie ci rzekomi Romulanie , Klingoni itp. ? A co do pierwotnego pomysłu miałem raczej na myśli sojusz taki jaki obecnie zawarliśmy : cos w stylu przymierza jakie propagują ci od ,,Star Wars"...
Co z umową handlową ?
dinotrek
Anonimowy
#57 - Wysłana: 28 Wrz 2005 21:53:56
Odpowiedz 
virusy, reklamyNo to robmy wszystko zeby wielka dyskusja o bannerach na ogame nie dotknela naszego forum{albo i dotknela}.
Pah Wraith
Użytkownik
#58 - Wysłana: 28 Wrz 2005 21:56:14
Odpowiedz 
gdzie ci rzekomi Romulanie

Obecny!
Picard
Użytkownik
#59 - Wysłana: 28 Wrz 2005 21:59:15
Odpowiedz 
Obecny!

Zdrajca Imperium !!!
Pah Wraith
Użytkownik
#60 - Wysłana: 28 Wrz 2005 22:13:40
Odpowiedz 
Jako Romulanin powinieneś zdawać sobie sprawę z konieczności... kreatywnej konstrukcji swego sukcesu
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Zapraszamy do Romulan Star Empire!!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!