USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Zapraszamy do Romulan Star Empire!!!
 Strona:  1  2  3  4  5  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 2 Wrz 2005 17:55:07
Odpowiedz 
Nie doczekawszy sięodpowiedzi ze strony landauer'a o nasze członkowstwo w jego Federacji Zjednoczonych Planet postanowiliśmy założyć ze Slovaakiem konkurencyjny , trekowy sojusz na Uni21 jeden , na www.ogame.pl. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy !
Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 2 Wrz 2005 18:48:11
Odpowiedz 
Zakładajmy! A co tam, niech stracę czas.

Pah Wraith teraz czekamy na Ciebie !
Pah Wraith
Użytkownik
#3 - Wysłana: 2 Wrz 2005 21:31:07
Odpowiedz 
Tylko nie zabijcie posłańca.
Qura
Użytkownik
#4 - Wysłana: 3 Wrz 2005 05:40:08
Odpowiedz 
Jest nas obecnie 4 i szybko się rozwijamy. Zapraszamy chętnych.
Picard
Użytkownik
#5 - Wysłana: 3 Wrz 2005 19:30:30
Odpowiedz 
Domko jeśli się juz pokazałeś na forum i podobno uważaszs sieza Romulanina może wstąpisz do naszego sojuszu ? Serdecznie zapraszamy , Uni 21.
ppp
Anonimowy
#6 - Wysłana: 3 Wrz 2005 20:05:08
Odpowiedz 
Picard Romulaniniem? to chyba klon.
Picard
Użytkownik
#7 - Wysłana: 3 Wrz 2005 20:12:35
Odpowiedz 
Nie klonem jest ten osobnik , który mieni się Jean-Luckiem PIcardem , a który sporadycznie zagląda na to forum.
Shinzon z niego , ale całkiem sympatyczny względem swego poprzednika... Zresztą chciałem wstąpić do Federacji ale nikt z tej organizacji na Uni21 nie chciał odpowiedzieć na mąprośbę o członkowstwo. Ich strata !
Domko
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Wrz 2005 20:22:05
Odpowiedz 
Picard: Pytałeś, czy chcę wejść do sojuszu. Bardzo chętnie, ale uprzedzam, że muszę się zarejestrować na nowo, bo straciłem konto. Już to robię.
Domko
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Wrz 2005 20:34:12
Odpowiedz 
No to się zapisałem i wysłałem prośbę o przyjęcie do sojuszu.
Picard
Użytkownik
#10 - Wysłana: 3 Wrz 2005 21:06:03 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
że muszę się zarejestrować na nowo, bo straciłem konto

Cóz nie przejmuj siętym ! Ja nie mam żadnego doświadczenia w tej grze więc za niedłógo i tak będziesz o demnie dużo silniejszy !
Domko
Użytkownik
#11 - Wysłana: 3 Wrz 2005 21:09:19
Odpowiedz 
Cóż... Grało się już w ogame w sojuszu BSG... Ale orłem nie jestem, więc nie przesadzajmy. Jak będę miał nadwyżki surowców, to postaram się Wam przesyłać (jak zbuduję stocznię i transportowiec ).
Slovaak
Użytkownik
#12 - Wysłana: 4 Wrz 2005 12:11:07
Odpowiedz 
Nabór do sojuszu R.S.E nadal trwa

podpisane: PRETOR
FAN
Użytkownik
#13 - Wysłana: 4 Wrz 2005 12:46:17
Odpowiedz 
Czy jest tam ktos ze starego Romulan Star Empire z Uni3?
Picard
Użytkownik
#14 - Wysłana: 4 Wrz 2005 16:44:20
Odpowiedz 
Do FAN'a. Nie wiem kto wchodził w skład starego imperium , ale nowe narazie ma pięciu członków. FAN , zapraszamy do przyłączenia siedo nas. Pozdrawiam !
FAN
Użytkownik
#15 - Wysłana: 4 Wrz 2005 23:14:33
Odpowiedz 
Pogralbym, ale to naprawde strata czasu :/ pozatym te virusy, reklamy itp i czekanie do 4 w nocy az flota wroci
Slovaak
Użytkownik
#16 - Wysłana: 4 Wrz 2005 23:24:35
Odpowiedz 
Ja nigdy nie czekam, bo wiem ze w promieniu 2-3h nie ma wroga który by mógł mnie rozwalic.
I jakie wirusy?
Picard
Użytkownik
#17 - Wysłana: 5 Wrz 2005 08:11:16
Odpowiedz 
Pogralbym, ale to naprawde strata czasu :/ pozatym te virusy, reklamy itp i czekanie do 4 w nocy az flota wroci

Odkąd zainstalowałem sobie aty-wirusa w moim komputerku nawet reklamy przestały mi sięw rzeczonej grze objawiać , a i wirusy mi nie straszne. Zresztą taki komputerowy zarazew może sięukrywać wszędzie , nie tylko na tej stronie , więc nie rozumie Twojch obaw. Tak jak pisze Slovaak , nie musisz niewolniczo ślęczeć przed komputerem , sam się o tym przekonałem. Więc zapraszamy , czym więcej nas tym raźniej !
FAN
Użytkownik
#18 - Wysłana: 6 Wrz 2005 12:46:50 - Edytowany przez: FAN
Odpowiedz 
A podpushujecie troche ?
Zarejestrowalem sie, wyslalem podanie, szkoda ze tylko 5 osob :/
landauer
Anonimowy
#19 - Wysłana: 6 Wrz 2005 13:53:08
Odpowiedz 
heh, a co z naszą UFP?
FAN
Użytkownik
#20 - Wysłana: 6 Wrz 2005 16:21:59
Odpowiedz 
jestem juz w RSE moze UFP chce zrobic fuzje z RSE ?
w kupie razniej
Picard
Użytkownik
#21 - Wysłana: 6 Wrz 2005 19:36:27
Odpowiedz 
a co z naszą UFP?

Nic ! Nie odzywaliście się, nie odpowiadaliście na nasze podania o członkowstwo , to utworzyliśmy własny sojusz. Zresztąwysłałem Ci , landauer notkę zachęcająco do współpracy z R.S.E. i też została bez odpowiedzi...
Slovaak
Użytkownik
#22 - Wysłana: 6 Wrz 2005 20:20:37
Odpowiedz 
Było w tej sprawie głosowanie ale dwóch senatorów oraz pretor opowiedzieli sie za zachowaniem obecnego stanu rzeczyl, nie którzy byli za paktami o nieagresji ale federacja i romulanie bez wojny... raczej nie...choć może...
Picard
Użytkownik
#23 - Wysłana: 6 Wrz 2005 20:59:35
Odpowiedz 
Obecnie po wydarzeniach z udziałem niejakiego zdradzieckiego Shinzona , Federacja to nasi kumple ! Przynajmniej do czasu... Głosuje za paktem o nieagresji z UFP !
Slovaak
Użytkownik
#24 - Wysłana: 6 Wrz 2005 21:46:02
Odpowiedz 
Pakt o nieagresji owszem.
landauer
Anonimowy
#25 - Wysłana: 6 Wrz 2005 22:15:05
Odpowiedz 
unia, razem w unii damy rade. nie wchlonięcie RSE przez UFP ale jeden sojusz na zasadzie zjednoczenia pod dwoma godlami i banderami. Przekonajcie Pretora! Trekowcy musimy sie jednoczyc! Piszcie podania do UFP ze jestescie Romulanami a tak sie stanie! Bedą dwa sojusze w jednym. Waleczni Romulanie i pokowi handlowcy Federaci. Bedziemy pracowac dla was aby Flota wasza byla silna i niezwyciezona!
Picard
Użytkownik
#26 - Wysłana: 7 Wrz 2005 08:35:05
Odpowiedz 
Dobry pomysł przedyskutujemy tą sprawę z pretorem !
landauer
Anonimowy
#27 - Wysłana: 7 Wrz 2005 09:49:41
Odpowiedz 
ja próbuje przekonać Wielkiego Pretora i członkow senatu, nie jestem jednak czlonkiem RSE, jesli chcemy byc razem to cala rzecz w waszych rekach. Live long and Prosper!
FAN
Użytkownik
#28 - Wysłana: 7 Wrz 2005 14:00:57
Odpowiedz 
trekowcy jezeli chca przetwac musza sie zjednoczyc inaczej zostaniemy sfarmieni
landauer
Anonimowy
#29 - Wysłana: 7 Wrz 2005 14:29:12
Odpowiedz 
wlasnie!! racja!! trzeba tylko troche dobrej woli
Pah Wraith
Użytkownik
#30 - Wysłana: 7 Wrz 2005 15:20:33
Odpowiedz 
Hmm brudy proponowałbym prać jednak w ramach polityki wewnętrznej ogame, zamiast śmiecić na tym Forum.
 Strona:  1  2  3  4  5  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Zapraszamy do Romulan Star Empire!!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!