USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek Ascendancy
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Toudi
Użytkownik
#61 - Wysłana: 18 Sier 2017 16:09:11
Odpowiedz 
Q__:
Wszędobylscy są w końcu, jak wiemy.

A jakie bestie z nich na starcie robili...
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 18 Sier 2017 16:18:19
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
A jakie bestie z nich na starcie robili...

Powiedzmy szczerze: próbowali zrobić, bo wychodziło jak wychodziło...
http://www.youtube.com/watch?v=nQr96KT4q7k
http://www.youtube.com/watch?v=8nl0ofoaBQc
Toudi
Użytkownik
#63 - Wysłana: 24 Sier 2017 00:28:03
Odpowiedz 
Czekając na Borg, raporcik z gry od gracza, co miał okazję pograć na GenConie.

Co ważne, przed grą się ustala, czy Borg jest już graczek i zaczyna od środka, czy gracze idą na łut szczęścia i ciągną Borg z kart eksploracji.
kaimada
Użytkownik
#64 - Wysłana: 28 Sier 2017 14:05:13
Odpowiedz 
Ferengi i Kardasjanie dostępni na Planszomania.pl od ręki.
Ja już swoich zamówiłem.
Toudi
Użytkownik
#65 - Wysłana: 28 Sier 2017 14:45:31
Odpowiedz 
kaimada:
Ferengi i Kardasjanie dostępni na Planszomania.pl od ręki.
Ja już swoich zamówiłem.

Cena istnie kosmiczna. ;)
Toudi
Użytkownik
#66 - Wysłana: 31 Sier 2017 00:46:13 - Edytowany przez: Toudi
Odpowiedz 
Toudi:
Cena istnie kosmiczna. ;)

Wracając do ceny, najtaniej ja na razie wychodzi z UK, jakieś 250 zł...
Najdrożej z Niemiec, ponad 400 zł...

Tak szukam i w USA są po 25 dolców, ale za przesyłkę sobie liczą 35$. W UK też po jakieś 24 funtów, ale znowu z przesyłka to +50% ceny.

A tymczasem GF9 dało kolejne info o Borg: KLIK

Powiem wam tak: latinum

(ale poszukam opcji nieco tańszej, bo 150 zł za dodatek, to sporo.

ediit: No a z nowych światów:
Transwarp Conduit można zaskoczyć przeciwnika, nagle wyłaniając się z drugiej strony galaktyki. Szczególnie, że niemal na pewno trzeba przeskoczyć przez Borg, aby się to udało. Ale pomysł jest...
Ohniaka - świat tylko z jednym wejściem. Jak znam życie, pewno zawsze zepsuje plany inwazyjne, jak nagle nie będzie szło połączyć się do innych graczy... ;)

Ino, pewno Transwarp Conduit będzie za mało ;) przydałoby się ich paręnaście.
Q__
Moderator
#67 - Wysłana: 31 Sier 2017 01:07:50
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Transwarp Conduit można zaskoczyć przeciwnika, nagle wyłaniając się z drugiej strony galaktyki.

Mówisz, że dzięki tym cewkom człowiek człowiekowi Borgiem będzie?
kaimada
Użytkownik
#68 - Wysłana: 6 Wrz 2017 07:39:29
Odpowiedz 
Toudi
Użytkownik
#69 - Wysłana: 9 Wrz 2017 00:01:51
Odpowiedz 
kaimada, ja jeszcze czekam, może po urlopie będę miał.. Zazdroszczę, że już możesz tym grać.

A tym czasem GF9 ogłosiło stacje kosmiczne w 3D.
Sugerowana cena 12 dolców za komplet 3 dla jednej nacji. No cóż, będzie to na liście must have, ale raczej nie za szybko.
eskalacyjne paki (+15 statków +5 budynków kontrolnych) są po 10$, to 12$, to daje 22$ dla każdej nacji, 110$ na dziś, a pewno będzie dochodzić z kolejnymi nacjami.

A tymczasem, Borg koniec października, bazy w listopadzie. Czyli lada chwila powinni nową nację zacząć ogłaszać...
The_D
Użytkownik
#70 - Wysłana: 10 Wrz 2017 15:02:57
Odpowiedz 
No ale te stacje kosmiczne to jak rozumiem tylko efektowny wizualnie zamiennik obecnych wersji kartonikowych. Czy w takim razie escalation packi to nie są po prostu uzupełnienia figurek gdy ktoś pogubi oryginalne (czy to z podstawki czy dodatków)?
Toudi
Użytkownik
#71 - Wysłana: 10 Wrz 2017 15:59:51
Odpowiedz 
The_D:
No ale te stacje kosmiczne to jak rozumiem tylko efektowny wizualnie zamiennik obecnych wersji kartonikowych. Czy w takim razie escalation packi to nie są po prostu uzupełnienia figurek gdy ktoś pogubi oryginalne (czy to z podstawki czy dodatków)?

Tak, figurki baz, to zamiennik dla kartonów. Ale paczki z dodatkowymi statkami i budynkami kontrolnymi, to sposób na rozszerzenie gry. Zamiast 30 okrętów możesz wówczas wystawić 45, zamiast 10 skolonizowanych planet, możesz mieć 15. Przy czym, ma się dbać aby wszyscy gracze mieli taką samą ich ilość.
Toudi
Użytkownik
#72 - Wysłana: 13 Wrz 2017 18:43:21
Odpowiedz 
GF9 widzę, że zaczęło reboot gry z przytupem. Ledwo co napisali o bazach a już ujawniają, że w Borg będzie 20 kart eksploracji. 4 ujawnili.

Borg
Toudi
Użytkownik
#73 - Wysłana: 22 Wrz 2017 00:44:46
Odpowiedz 
Widzę, że w tym temacie to ja jestem spamerem. ;)

Kolejna zapowiedź Borg. Tym razem Space Combat. ;)

(Tak szczerze, to chyba nic nowego nie napisali. Ale ładne grafiki dodali.)
kaimada
Użytkownik
#74 - Wysłana: 22 Wrz 2017 00:54:50
Odpowiedz 
Toudi
Użytkownik
#75 - Wysłana: 22 Wrz 2017 10:00:33
Odpowiedz 
kaimada:
To ja Ci podrzucę coś do drukarek 3D:

trzeba będzie tę drukarkę 3D chyba sobie sprawić. ;)
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek Ascendancy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!