USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Sesja Star Trek vs Star Wars RPG na forum?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#121 - Wysłana: 10 Mar 2017 09:59:47
Odpowiedz 
mozg_kl2

Niestety nie dotarł.
mozg_kl2
Użytkownik
#122 - Wysłana: 10 Mar 2017 11:58:00
Odpowiedz 
Q__

To mnie zmartwiles.
Q__
Moderator
#123 - Wysłana: 10 Mar 2017 12:03:02
Odpowiedz 
mozg_kl2

Mam nadzieję, że masz kopię w wysłanych i przesłanie go ponownie nie będzie problemem?
Elaan
Użytkownik
#124 - Wysłana: 12 Mar 2017 19:44:29 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Jestem Wam winna dane mojej Ashle, którą - jak już pisałam - MG może wykorzystać jako NPC, lub oddać "w zarząd" któremuś z graczy.
Oto one:

Imię i nazwisko:

1] Podprogram cywilny: Ashle Celeste [imię to anagram pierwszych liter ang. określenia umieszczonego poniżej]

2] Podprogram oficera Agencji Bezpieczeństwa Floty: por. Aeron Howard, certyfikaty bezpieczeństwa Alfa Jeden, poziom 2.

Pochodzenie: Autonomiczna samo-ucząca jednostka holograficzna [autonomous self-learning holographic entity]

Twórca/Ojciec
: Prof. Mitchell Howard, wykładowca w Instytucie Tezbera w Kalifornii, eksperymentator, samotnik, uchodzi za ekscentryka.

Wygląd: Szczupła budowa ciała, jasna cera, oczy zielone, krótkie blond włosy, 167 cm wzrostu. Uszy nieco szpiczaste [ślad pamięci prof. Howarda o pewnej damie].

a

Zasilanie: całkowicie samowystarczalny mobilny holo-emiter ze stopu poli-deutonicznego, zabezpieczony przed wysokoenergetycznym promieniowaniem i wyposażony w czip emocji.
Generuje fotony i pola sił umożliwiające hologramowi pełną fizyczną interakcję z otoczeniem, a także - w razie potrzeby - funkcję mimetyczną [upodabnianie się do podłoża, by stać się niezauważalnym dla wzroku].
Holo-emiter zawiera dwa współistniejące podprogramy-postacie, przy czym podprogram drugi monitoruje pierwszy i uaktywnia się jedynie w razie konieczności [neutralizując czasowo pamięć podprogramu cywilnego i czip emocji].
Holo-emiter umieszczony jest na zewnątrz: pod postacią ozdoby na cywilnym ubiorze [broszka przedstawiająca Ganesha], zaś na mundurze ma wygląd i pełni funkcję komunikatora.

Życiorys:
Aeron, wychowana i wyszkolona całkowicie w Instytucie Tezbera pod okiem swego twórcy, który oficjalnie pracuje tam jako wykładowca, egzamin oficerski zdała jako ekstern.
To jej pierwszy przydział i pierwsza podróż poza Ziemię. Ciekawość łączy więc z obawą, jak poradzi sobie w nowym środowisku.
Lubi muzykę i całkiem dobrze gra na replice celtyckiej harfy - jest to jeden z niewielu przedmiotów, które posiada.

Oczywiście ten opis jest z mojej strony tylko propozycją postaci, jej zarysem, i zarówno MG, jak i ewentualny prowadzący mogą go modyfikować wedle woli.
Q__
Moderator
#125 - Wysłana: 19 Kwi 2017 15:20:30
Odpowiedz 
mozg_kl2

Gdyby coś się w Sesji ruszyło - ciekawy scenariusz do rozważenia (w roli elementu fabuły):
https://bbs.stardestroyer.net/viewtopic.php?f=2&p= 4020164#p4020164
mozg_kl2
Użytkownik
#126 - Wysłana: 21 Kwi 2017 17:21:21
Odpowiedz 
Q__

Co tam jest bo antywirus mnie nie wpuszcza?
Q__
Moderator
#127 - Wysłana: 21 Kwi 2017 17:35:08 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Dyskutowany przez fanów scenariusz infiltracji Imperium przez Zmiennych, rozważania do którego poziomu są w stanie stanowiska po cichu przejąć zastępując dygnitarzy swoimi. I wizja Imperium-wydmuszki, w którym struktura zostaje po staremu, ale na kluczowych stołkach (poza bezpośrednim pobliżem Sithów, bo rozważana jest era Palpatine'a) sami podmieńcy. Trochę to i TNG "Conspiracy" pachnie.
mozg_kl2
Użytkownik
#128 - Wysłana: 21 Kwi 2017 19:08:52
Odpowiedz 
Q__:
infiltracji Imperium przez Zmiennych,

https://www.youtube.com/watch?v=hzTcGsSkkeI

pyszne to nawet trochę wpisuje się w scenariusz "mojej" sesji.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
USS Phoenix forum / Gry / Sesja Star Trek vs Star Wars RPG na forum?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!