USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Klingon Academy pod XP

Autor Wiadomość
Slovaak
Użytkownik
#1 - Wysłana: 29 Wrz 2015 12:48:22
Odpowiedz 
Cześć!

Chodzi komuś płynnie ta gra pod XP?

U mnie było tragicznie ale zmniejszyłem ilość kolorów na 16 bitów i choć nie idealnie to w miarę można pograć ale przyjemności nie aż tak wiele.

Ma ktoś jakieś rozwiązanie?
Mav
Użytkownik
#2 - Wysłana: 29 Wrz 2015 14:01:45
Odpowiedz 
Slovaak:
Chodzi komuś płynnie ta gra pod XP?

Ja grałem na XP bezproblemowo na poprzednim PC. Tyle godzin spędziłem przy tej grze, że opanowałem ten cały interfejs i potem już tylko na szybko wklepywałem kombinacje np. 1-3-2-5 Oczywiście nie pamiętam już dokładnie jak szły te kody, ale sporo tego miałem już wyryte na pamięć.
Slovaak
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Wrz 2015 14:17:22
Odpowiedz 
A u mnie totalnie się zawiesza gdy widać więcej niż mój okręt

Gdzieś w 2002 miałem demko i także dużo grałem
Mav
Użytkownik
#4 - Wysłana: 29 Wrz 2015 14:31:25
Odpowiedz 
Slovaak:
A u mnie totalnie się zawiesza gdy widać więcej niż mój okręt

Być może problem z kartą graficzną. Ja grałem na GeForce FX 5200. Nie pamiętam jaki miałem Service Pack do XP, chyba dwójkę.

Slovaak:
Gdzieś w 2002 miałem demko i także dużo grałem

Gra miała swoje wady, ale była naprawdę rozbudowana. Pamiętam jak uciekałem do gazowych gigantów, pasów wokół planet itd. Był klimat, symulacja pełną gębą
Slovaak
Użytkownik
#5 - Wysłana: 20 Mar 2016 21:50:14
Odpowiedz 

Mam Windows 7 i po wgraniu jakiś patchy działa mi idealnie przy rozdzielczości 1920x1080

Czemu nie słyszałem o Klingon Academy 2 przy modelach porównywalnych z World of Tanks?

USS Phoenix forum / Gry / Klingon Academy pod XP

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!