USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Assassin's Creed
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#31 - Wysłana: 24 Sier 2017 17:20:11
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 24 Sier 2017 21:35:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
ogromny-egipt-uja wniono-mape-z-assassinss-creed-origins

Mają rozmach, Assasyny.

Skądinąd: gra coraz więcej fikcji do prawdy dokleja, bo co innego trwanie XI-wiecznego bractwa do dziś (to taki standard spiskowych opowieści), a co innego wymyślenie mu starożytnych korzeni. No, ale w XVIII i XIX wieku kto mógł sobie egipskie (czasem też babilońskie czy atlantydzkie) korzenie dopisywał, więc standardzik taki...
mozg_kl2
Użytkownik
#33 - Wysłana: 29 Paź 2017 09:23:55
Odpowiedz 
Pleiades
Użytkownik
#34 - Wysłana: 29 Paź 2017 17:01:04
Odpowiedz 
Nie chcę czytać żadnych recenzji, bo nie chcę sobie psuć zabawy, a i tak nie będę miała czasu od razu po premierze zagrać w Origins. Ale czekam z wielką niecierpliwością, kiedy wreszcie odpalę ten tytuł na konsoli.
Kocham AC całym sercem, to moja ukochana seria gier, przeszłam wszystkie na PS3 i PS4 (no, dobra, Syndicate nie ukończyłam z braku czasu, ale jeszcze do niego wrócę, bo kocham Londyn ). Muszę przyznać, że żadne uniwersum growe tak mnie nie pochłonęło - nawet trochę książek porecenzowałam dla Zakonu AC i ogólnie dużo działałam w tym środowisku.
Do dzisiaj u mnie na półce nad TV stoi figurka Altaira
A jak będziemy z mężem na emeryturze, albo chociaż dzieci odchowamy, to małżonek obiecał mi podróż po Italii "śladami Ezio"

Ezio to zresztą moja jedna z ukochanych postaci ze świata gier <3 Podkochiwałam się w nim dość mocno ^^
mozg_kl2
Użytkownik
#35 - Wysłana: 5 Lis 2017 14:26:06
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 5 Lis 2017 15:16:25
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
ac-origins-twor cy-przewidzieli-odkrycie-archeologow

Heh, przypomniałeś mi "Oczy Sfinksa" Dänikena, gdzie również o ukrytych pomieszczeniach w piramidach były snute (i to jeszcze z sugestią, że relikty pozaziemskich technologii mogą się w nich kryć).
mozg_kl2
Użytkownik
#37 - Wysłana: 5 Lis 2017 16:22:17
Odpowiedz 
Q__

Nie on jeden na to wpadł

Amerykański jasnowidz Edgar Cayce utrzymywał, że pod Sfinksem znajduje się podziemna „Komnata Zapisków”, w której ukryta została tajemna wiedza Atlantów

Ogólnie nigdy nie czytałem nic
Q__:
Dänikena

ba nawet nie miałem styczności z tymi publikacjami a jest ich sporo. Mam znajomego który jest wyznawcą tego co on pisze. i w sumie tyle.
Q__
Moderator
#38 - Wysłana: 5 Lis 2017 16:56:56 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Nie on jeden na to wpadł

On ogólnie na mało co wpadł pierwszy. Wspominałem kiedyś, że doszukują się korzeni jego tez w filozofii Lovecrafra, pracach atlantologów/atlantomaniaków z kręgów teozoficznych (Cayce z Atlantami też tu idealnie pasuje*), a i samej hipotezy paleokontaktu pierwszy nie postawił - był przed nim Agrest (naukowiec jak najbardziej), ba nawet Ciolkowski coś tam luźno n ten temat teoretyzował. Po prostu wstrzelił się w czas gdy takie rzeczy były na topie - pierwsze loty kosmiczne, rozkwit SF, badane całkiem poważnie doniesienia o UFO, i lekkie pióro (oraz dostateczną dozę tupetu) miał, i popłynął.

* https://www.theosophical.org/membership/renew/42-p ublications/quest-magazine/3603-edgar-cayce-ordina ry-man-extraordinary-messenger
mozg_kl2
Użytkownik
#39 - Wysłana: 13 Lis 2017 09:25:20
Odpowiedz 
10 urodziny Assassin's Creed. Pierwszą grę w serii wydano właśnie 13 listopada 2007 roku.
MarcinK
Użytkownik
#40 - Wysłana: 13 Lis 2017 17:59:36 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 15 Lis 2017 22:44:34
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
10 urodziny Assassin's Creed.

To już 10 lat? Jak ten czas leci, a tak niedawno to nowość była...
mozg_kl2
Użytkownik
#42 - Wysłana: 16 Lis 2017 17:12:09
Odpowiedz 
Q__:
To już 10 lat?

nom. zleciało jak cholera. 13 listopada 2007 roku wyszło pierwsze kredo zabójcy. Obecnie ogrywam tą nową część. Widać że Ubi dobrze odrobiła lekcję.
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 16 Lis 2017 23:25:40 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Widać że Ubi dobrze odrobiła lekcję.

Ano, jeden z tych przypadków gdzie jeszcze franczyzy całkiem (czy tylko kreatywno-intelektualnie) nie zarżnięto. Ale może to też i dlatego, że relatywnie młoda. Choć ME tydzień młodsze, a skończyło (się) jak skończyło...
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Gry / Assassin's Creed

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!