USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / StarTrek Online (cryptic) kontra StarTrek-ISpace Online (gameforge)

Autor Wiadomość
tuvok
Użytkownik
#1 - Wysłana: 16 Paź 2011 18:56:28 - Edytowany przez: tuvok
Witam.

Już wkrótce na horyzoncie mają pojawić się dwie darmowe gry MMORPG
w świecie startreka, pierwsza gra to juz istniejąca od Cryptic, która przechodzi na model FREE. A druga gra to stworzona w Unity3D wersja przegladarkowa firmy Gameforge.

Waszym zdaniem która gra będzie lepsza do poświecenia czasu w rozwijaniu postaci?

Osobiscie widze ze od firmy Cryptic jest jakby lepsza graficznie niz od Gameforge, ale moze gra od Gameforge będzie miała jakies plusy co tamta wersja nie posiada?
Alucard87
Użytkownik
#2 - Wysłana: 16 Paź 2011 21:40:26
Grałem w betę STO. Graficzny standard gier MMO, na tym samym poziomie co City of Heroes/Villains. Co do gry gameforge'a, ciężko mi powiedzieć coś więcej nad to, że będzie to gra w świecie ST. Trailer na stronie wisi odkąd pamiętam, do beta testów zgłosiłem się dawno temu, ciągle się nie odbyły a premiera gry to w teorii lato 2011 xD
reyden
Użytkownik
#3 - Wysłana: 17 Paź 2011 00:01:38
Trochę ciężko porównać te 2 gry - jak napisał Alucard87 STSO jak na razie nie ma , nie ma nawet pokazanych filmów czy zdjęć z gry poza trailerem .

STO jest już jakiś czas na rynku , gra się jako tako - co prawda gra jest trochę causalowa ale daje radę .

Cryptic w latach 2008-2011 był częścią Atari , Atari to wydawca wielu gier - m.in. UT2003/2004 , TDU1/TDU2 , seria Driver .

GF zasłynęło Ogame i grami opartymi na tym modelu , nic ciekawego poza Ogame nie wydali , zresztą samo Ogame po jakimś czasie się nudzi .

Znając życie wyjdzie to jak BSG Online .
emillo97
Użytkownik
#4 - Wysłana: 22 Paź 2011 16:22:18
STOnline przechodzi na model free? Super? Gdzie można pograć? Bo Battlestar Galactica Online Beta jest nastawiona na misje i strzelanie. Żadnego rozwoju
Hanz
Użytkownik
#5 - Wysłana: 23 Paź 2011 13:32:14
emillo97
STO podobno jeszcze w tym roku ma przejść na FtP. Na stronie i oficjalnym forum uparcie odmawiają podania dokładnej daty...
Co do BSG Online to niestety - strasznie szybko staje się nużące - nawet bitwy o sektory po krótkim czasie przestały mnie bawić...
emillo97
Użytkownik
#6 - Wysłana: 23 Paź 2011 13:34:37
Lepsza by była moim zdanie historia fabularna taka przygodówka a nie bezsensowe bitwy.
Hanz
Użytkownik
#7 - Wysłana: 23 Paź 2011 13:46:34
emillo97:
Lepsza by była moim zdanie historia fabularna taka przygodówka a nie bezsensowe bitwy.

Ogólnie jakaś sensowniejsza liczba questów nie będących zadaniami typu "idź i zobacz co jest tam i wróć" co równa się kilku skokom w jedną stronę i z powrotem lub "znajdź mi tyle tego i tamtego" co sprowadza się do dewastacji okolicznych asteroid i tak w kółko... Żeby wbić ten 20 lvl trzeba się sporo nalatać wykonując ciągle te same czynności
emillo97
Użytkownik
#8 - Wysłana: 23 Paź 2011 13:50:55
Hanz:
Ogólnie jakaś sensowniejsza liczba questów nie będących zadaniami typu "idź i zobacz co jest tam i wróć" co równa się kilku skokom w jedną stronę i z powrotem lub "znajdź mi tyle tego i tamtego" co sprowadza się do dewastacji okolicznych asteroid i tak w kółko... Żeby wbić ten 20 lvl trzeba się sporo nalatać wykonując ciągle te same czynności

Dokładnie.

USS Phoenix forum / Gry / StarTrek Online (cryptic) kontra StarTrek-ISpace Online (gameforge)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!