USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / ST:Nova II - sesja
 Strona:  ««  1  2  ...  42  43  44  45  46  ...  49  50  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#1291 - Wysłana: 22 Lip 2012 23:34:57
Jurgen

Korris usłyszawszy sygnał alarmu zorientował się, że zasnął na łóżku. Włożył to co zdążył zdjąć i sybkim, marszowym, krokiem udał się gdzie trzeba (parę razy sprawdzając drogę na ściennym panelu).
Paradoks
Użytkownik
#1292 - Wysłana: 23 Lip 2012 15:23:21
Jurgen
Elaan
kanna

Tarja opuściła stanowisko i poszła do turbowindy, a później do hali transportera towarowego.

Ungerzo zaś zwrócił się do oficera taktycznego:
- Proszę przygotować do wystrzelenia pięć sond naukowych klasy drugiej.
Elaan
Użytkownik
#1293 - Wysłana: 23 Lip 2012 15:29:45 - Edytowany przez: Elaan
Jurgen
Paradoks

- Tak jest, - potwierdziła rozkaz Lena, pobladłszy lekko.
Potem dodała, odwróciwszy się na chwilę i starając się ukryć satysfakcję w glosie:
- Dziękuję, komandorze Steier.
Potem znów wpatrzyła się w obraz na ekranie. Planeta wyglądała dziwnie... znajomo, ziemsko. Lecz zarysy i proporcje lądów i zbiorników wodnych były zupełnie inne.
Trochę zazdrościła grupie wypadowej, że zobaczą to z bliska, ale jej miejsce było przy sterze.

-------------------------

Jurgen
Q__

Hallie weszła szybko do hali transportera i stanęła jak wryta, widząc porucznika Martineza w głębokim ukłonie przed sztywną Wolkanką.
Co, do diabła? - pomyślała, ale uznała, że lepiej to zignorować. Zapyta o to Martineza przy okazji.
Dostrzegłszy przygotowany pakiet wyposażenia medycznego, podziękowała zań Martinezowi uśmiechem i skinieniem głowy. Potem przejrzała go szybko - nie z potrzeby, ale na wszelki wypadek.

[wszystko się zgadza?]
Jurgen
Moderator
#1294 - Wysłana: 23 Lip 2012 16:05:37
Elaan
Q

[Wszystko jest w porządku.]

Korris wszedł do hali transportera.

Paradoks
Elaan
Alucard

[Założymy, że w czasie przeskoku Winterspoon zastąpił Vici'ego jako taktyczny, Charteau jest na wachcie beta, a Olano na zmianie Gamma]

- Tak jest - odpowiedzial Wintespoon i dodał po chwili - Sondy gotowe.

W międzyczasie Jurgen wywołał maszynownię.
=/\=Mostek do por. Thiza. Poruczniku, proszę przyjść do sali konferencyjnej. Jeżeli ma pan raport o dokonanych poprawkach, proszę wziąć go ze sobą.
Paradoks
Użytkownik
#1295 - Wysłana: 23 Lip 2012 20:26:44
Jurgen
Elaan

Ungerzo naprędce naszkicował kursy dla pięciu sond i zaprogramował je maszynom.
- Wprowadziłem trajektorie, może pan zacząć odpalać, poruczniku - polecił Winterspoonowi.
Następnie zebrał personel do analizy danych z ich sensorów.
=/\= Poruczniku Thorik, chorąży Matthews, chorąży Stradlater, chorąży T'Shanik, panie O'Gallaway, pani Rakh, proszę do głównego laboratorium astrometrycznego.
Alucard87
Użytkownik
#1296 - Wysłana: 23 Lip 2012 21:10:09
Thiz korzystał z chwili wolnego podczas przelotu. Przyczajony w maszynowni, tak by nikt mu nie przeszkadzał, zagłębił się w lekturę kolejnej z rzędu pracy naukowej Zespołu Badawczo-Rozwojowego Utopia Plantitia. Co i rusz czytając kolejne dywagacje na temat przekroczenia technicznej, magicznej, czy w końcu psychologicznej bariery Warp 10, musiał zduszać parsknięcia śmiechu.

- Prawdziwe science-fiction, nie ma co...

Już miał sięgnąć po kolejny PADD, ale wiadomość z mostka skutecznie pokrzyżowała mu plany.

=/\=Aye, sir. Już idę.

Wygrzebał spośród PADDów ten, na którym miał listę napraw i poprawek, przejrzał pobieżnie cały wykaz i pomaszerował do sali konferencyjnej.
kanna
Użytkownik
#1297 - Wysłana: 24 Lip 2012 22:38:22
Bashir
Ta'nar stanęła przed kajutą i sięgnęła do środka. Nie poczuła nic niepokojącego. Zapukała.
Bashir
Moderator
#1298 - Wysłana: 24 Lip 2012 22:47:47
La Roche nie był pewien czy pukanie było jeszcze elementem marzeń sennych czy już rzeczywistości. Na wszelki wypadek jednak powiedział

- Proszę - starał się przy tym żeby jego głos wcale nie brzmiał jakby dopiero się obudził ale zdawał sobie sprawę, że mogło nie wyjść.
Q__
Moderator
#1299 - Wysłana: 24 Lip 2012 22:53:07 - Edytowany przez: Q__
Elaan
Jurgen

Vellas uznała, że reagowanie na uklon tego... jak mu tam... Martineza, nie jest logiczne.

-------------------------------------------

Korris wchodząc starał się ruszać tak by nie tracąc godności w wyniku przesady zaprezentować obecnym paniom swoją muskulaturę. W końcu stanął przed najwyższym rangą z obecnych w hali, jakby milcząco czekając na rozkazy [jeśli ktoś tam ma rangę wyższą od innych, albo z jakichkolwiek innych przyczyn wygląda na lidera grupy... jeśli nie, przyjmijmy, że postarał się zająć w miarę centralną pozycję w "normalnej" części hali].
kanna
Użytkownik
#1300 - Wysłana: 24 Lip 2012 22:55:27
Bashir

- kapitanie - Ta'nar weszła do kabiny - Nie odpowiada Pan na wezwanie kom. Steiera.. wszystko ok?
Bashir
Moderator
#1301 - Wysłana: 24 Lip 2012 23:03:28
- yyyy... tak... chyba spałem. To znaczy napewno spałem. Jakie wezwanie? La Roche usiadł na łóżku i próbował zebrać myśli. Zdziwił się że był w mundurze cały czas.
kanna
Użytkownik
#1302 - Wysłana: 24 Lip 2012 23:06:44 - Edytowany przez: kanna
- Dobrze się czujesz? Jakieś zawroty głowy? pamiętasz, co robiłeś wcześniej? - Ta'nar poważnie się zaniepokoiła. Od wydarzeń na planecie nie minęło zbyt wiele czasu, może cześć pasożytów przeżyła?
Bashir
Moderator
#1303 - Wysłana: 24 Lip 2012 23:08:57 - Edytowany przez: Bashir
- Tak, dobrze. Długo spałem? Chyba byłem zmęczony. Wróciłem do kabiny ale chyba położyłem się od razu... - La Roche powoli wracał do siebie - To co z tym komunikatem Steiera ?
kanna
Użytkownik
#1304 - Wysłana: 24 Lip 2012 23:11:59
- Dotarliśmy do kolonii. Ale to będzie musiało poczekać - Ta'nar potrząsnęła głową - Odprowadzę pana do ambulatorium.
Bashir
Moderator
#1305 - Wysłana: 24 Lip 2012 23:17:58
- Powiedziałem że czuję się dobrze. - powiedział szorstko, po czym zdał sobie sprawę że za szorstko i postarał się to złagodzić - ale dziekuje za troskę. Wezmę tylko prysznic i zaraz będę na mostku.
kanna
Użytkownik
#1306 - Wysłana: 24 Lip 2012 23:52:42
- Miałeś dwa wypadki w czasie niecałych trzech tygodni. Poważne, leżałeś w śpiewacze, a potem chciałeś torturować ludzi. To były neurologiczne przypadki. Teraz nie słyszysz komunikatora, jesteś zdezorientowany, śpisz w mundurze i nie pamiętasz faktów. naprawdę wolisz, żeby przeprowadzić procedurę doprowadzenia cię do ambulatorium? Zaufaj mi, proszę.
- Chodź.

W oczach Erica pojawił się strach. - Ta'nar... - przez chwilę nie wiedział co i czy w ogóle coś powiedzieć. po chwili sie odważył - kolejna 'skaza' w mojej medycznej kartotece może mnie pozbawić jakiegokolwiek stanowiska we Flocie. Czy to że trochę dłużej spałem naprawdę jest powodem by robić tyle zamieszania?

Ta'nar znów dotknęła ramienia kapitana.
- Rozumiem to - powiedziała miękko - ale martwię się. I wole cię żywego, nawet bez nitów. Chodź, proszę. Powiedzmy, że jestem nadopiekuńcza i panikuję. Udowodnij mi, ze się mylę. Skany nie potrwają długo

La Roche spuścił głowę, wbił oczy w podłogę. - Dobrze. Chodźmy.

Wyszli z kajuty i poszli w stronę Ambulatorium.
Jurgen
Moderator
#1307 - Wysłana: 26 Lip 2012 14:34:58
Q
Elaan

W hali transportera nie nikogo, kto miałby wyższy stopień niz Korris. Vellas i Martinez sa też podporucznikami.

Paradoks
Alucard

Wezwani potwierdzili przyjęcie rozkazu.

Na mostek wszedł Thiz.

- Świetnie - powiedział Jurgen - Chodźmy do sali konferencyjnej. Mostek jest pański, panie Ungerzo.

- Odpalam sondy - odpowiedział Winterspoon i rozpoczął procedurę.

Paradoks

Tarja dotarła do hali transportera towrowego (możemy założyć, że lista towarów do przesłania jest w komputerze).

Kanna
Bashir

Ta'nar i La Roche dotarli do ambulatorium. W środku jest tylko T'Ran. No i Vici, oczywiście.
Paradoks
Użytkownik
#1308 - Wysłana: 26 Lip 2012 17:59:45
Jurgen
Elaan

- Aye, sir - odpowiedział Ungerzo, wstał i z celebracją zajął fotel kapitański. Polecił oficerowi dyżurnemu zastąpienie go na stanowisku naukowym i udostępnienia danych z sensorów sond laboratorium astrometrycznemu. Następnie wywołał Thorika:
=/\= Poruczniku, dostaliśmy rozkaz skatalogowania tego układu, udostępniam laboratorium dane z pięciu sond, obliczyłem im orbity optymalnie rozkładające pole sensoryczne (chyba że ma pan jakieś sugestie). Pokieruje pan wezwanym przeze mnie do laboratorium zespołem, który się tym zajmie. Jakieś pytania?

Jurgen

Tarja, sprawdziwszy listę towarów do wysłania, wywołała Steiera.
=/\= Borg do Steiera. Komandorze, melduję gotowość do rozpoczęcia transportu. Proszę o współrzędne docelowe.
kanna
Użytkownik
#1309 - Wysłana: 30 Lip 2012 13:44:54 - Edytowany przez: kanna
Jurgen
Bashir

- Rozumiem, że pan zawiaduje Ambulatorium? - Ta'nar zwróciła się do T'Rana. Nie czekające na odpowiedź kontynuowała, zastanawiając się mocno nad doborem słów - nie chciała więcej "bruździć" w papierach Kapitanowi, ale tez nie mogła zignorować ostatnich wydarzeń.
- Wyczułam rodzaj dziwnego splątania u Kapitana, nie wiem, czy spowodowany przemęczeniem, czy innymi czynnikami. Oczywiście, może to być moje przewrażliwienie, mogę się mylić, ale uznałam - ze lepiej dmuchać na zimne, niż czegoś zaniechać. Kapitan w swoim poczucie obowiązku i odpowiedzialności za statek zgodził się na wizytę w Ambulatoriom.

Andorianka uznała, ze chyba za dużo patosu wlała w jedną wypowiedź i zamilkła.
Q__
Moderator
#1310 - Wysłana: 30 Lip 2012 14:00:49
Jurgen

Jurgen:
W hali transportera nie nikogo, kto miałby wyższy stopień niz Korris. Vellas i Martinez sa też podporucznikami.

Zatem - by było zabawnie - uznajmy, że Korris dumnie stanął przed nadętą Vellas biorąc ja za lidera grupy.
Alucard87
Użytkownik
#1311 - Wysłana: 30 Lip 2012 16:45:25
Jurgen
Thiz wszedł za komandorem do sali konferencyjnej. Po krótkiej chwili i ostanim spojrzeniu na PADD, podał go Steierowi.
- Wszystkie zgłoszone i niezgłoszone awarie, usterki i poprawki, sir. Nova pracuje teraz sprawnie i wydajnie.
Jurgen
Moderator
#1312 - Wysłana: 30 Lip 2012 22:33:30 - Edytowany przez: Jurgen
Alucard87
Paradoks

- Proszę usiąść poruczniku, załatwię tylko jeszcze jedną sprawę - powiedział Jurgen i dodał przepraszająco - Kapitana i porucznik Ta'nar nie ma na mostku, więc wszystko jest na mojej głowie.

Następnie odpowiedział Tarji:
=/\=Tu Steier, proszę czekać na dalsze rozkazy - i wywołał bazę naukowców.
Na ekranie pojawił się Bajoranin w średnim wieku.
=/\=Mówi komandor porucznik Steier z federacyjnego okrętu USS Nova. Przywieźliśmy zaopatrzenie. Proszę o koordynaty do przesyłu towarów i grupy zwiadowczej.
Bajoranin najwyraźniej nie był żadną szychą w bazie, bo tylko potwierdził odbiór informacji i podał dane, które następnie Jurgen przesłał Tarji i ponownie ją wywołał.
=/\=Chorąży Borg, proszę przesłać zaopatrzenie naukowcom, a potem czekac na zgłoszenie się away teamu.

Jurgen wreszcie rozłączył się i popatrzył na otrzymany padd.
- Aż tyle napraw po przeglądzie w bazie? - zapytał.

Kanna
Bashir

- Sir, proszę połozyć się na biołóżku - powiedział Wolkanin do kapitana.

Elaan
Paradoks

Shrass zastąpił Ungerzo, a w międzyczasie Winterspoon zameldowal odpalenie trzeciej sondy.
=/\=Tak jest, jedno, Sir - odpowiedział Thorik - Czy szukamy czegoś szczególnego, czy wykonujemy standardowe katalogowanie układu?
kanna
Użytkownik
#1313 - Wysłana: 30 Lip 2012 22:39:55
Jurgen
Bashir

- Zostawiam pana. Powodzenia - Ta'nar uśmiechnęła się przepraszająco do kapitana
- Doktorze - skinęła głową T'Ranowi i wyszła z Ambulatorium, kierując się w stronę transportera.

Jurgen
Na korytarzu nacisnęła komunikator i poinformowała Steiera o zaistniałej sytuacji.
Paradoks
Użytkownik
#1314 - Wysłana: 31 Lip 2012 00:29:23 - Edytowany przez: Paradoks
Jurgen

Tarja potwierdziła przyjęcie rozkazu i rozpoczęła przesył.

Jurgen
Elaan

=/\= Standardowe katalogowanie układu. Ale proszę na bieżąco meldować o postępach i jakichkolwiek niecodziennych odczytach. Ungerzo out.
Alucard87
Użytkownik
#1315 - Wysłana: 31 Lip 2012 15:18:43
Jurgen
- Część z tego to tylko poprawki, małe usprawnienia, które są zazwyczaj pomijane w domyślnych konfiguracjach serwisowych. Te najważniejsze są na samej górze listy, sir.
Jurgen
Moderator
#1316 - Wysłana: 2 Sier 2012 21:55:26
kanna
Alucard87

Jurgen znów przeprosił Thiza i odebrał połączenie od Andorianki.
=/\=Dziękuję, prosże teraz udac sie do hali transportera, pokieruje pani away teamem. Proszę ustalić, czy nasi ludzie mogą tam zająć się jakimis sensownymi badaniami, czym w ogóle szajmują sie bajorańscy naukowcy i czy ewentualnie nie potrzebuja jeszcze czegoś. Zaopatrzenie już im wysyłamy.

Paradoks
Elaan

=/\=Tak jest, Sir - odpowiedział Thorik i rozłączył się.

- Sir, sondy wystrzelone - zameldował Winterspoon.
Elaan
Użytkownik
#1317 - Wysłana: 3 Sier 2012 22:25:36 - Edytowany przez: Elaan
Paradoks
Jurgen

Siedząca przy sterze Lena nadal pilnowała kursu, korygując tylko minimalne odchylenia powodowane oddziaływaniem grawitacyjnym i popatrując od czasu do czasu na główny ekran. Skupiska mieszkalne, widziane z tej perspektywy, przypominały jej garść różnobarwnych paciorków o nieregularnych kształtach, ułożonych w pewnym, choć nie zawsze idealnym, porządku.

---------------------------

Jurgen
Q__

Upewniwszy się, że pakiet medyczny zawiera wszystko, co potrzeba, Hallie cofnęla się pod ścianę i obserwowała, co się dzieje. A było na co popatrzeć...
Doktor Korris, stojąc na środku hali i pusząc się niczym samiec fregaty w pokazie godowym, prezentował swą iście imponującą sylwetkę.
Ciekawe, czy porucznik Vellas jest czuła na takie walory, - pomyślała rozbawiona.
Ale zaraz zmarkotniała. Jaka szkoda, że nie było z nimi - z nią - Thelina.
kanna
Użytkownik
#1318 - Wysłana: 3 Sier 2012 23:13:48
Jurgen
=/\= Aye, Sir - odpowiedziała Ta'nar kontynuując marsz do przesyłowni.
Jurgen
Moderator
#1319 - Wysłana: 4 Sier 2012 22:57:13
kanna
Q
Elaan

Ta'nar dotarła do maszynowni. Martinez od razu wręczył jej pakiet wyposażenia.
- Przyda sie, ma'am - odezwał się w swoim trochę niedbałym stylu.
kanna
Użytkownik
#1320 - Wysłana: 6 Sier 2012 17:09:12
Jurgen
Q
Elaan

- Dziękuję, panie Martinez - powiedziała Andorianka przewieszając pasek pakietu ukośnie przez klatkę piersiową.

Spojrzała na pozostałych.
- Porucznik Ta'nar. Dowodzę zwiadem - przedstawiła się na wszelki wypadek, przypominając sobie, że nie ma pełnego munduru, tylko spodnie i kamizelkę bez oznaczeń - Jakieś pytania przed przesyłem?
 Strona:  ««  1  2  ...  42  43  44  45  46  ...  49  50  »» 
USS Phoenix forum / Gry / ST:Nova II - sesja

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!