USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / U.S.S. Nova II - rozmowy o sesji
 Strona:  ««  1  2  3  ...  43  44  45  46  47  48  49  »» 
Autor Wiadomość
Elaan
Użytkownik
#1381 - Wysłana: 3 Lis 2012 14:28:38
Odpowiedz 
Jurgen

Jeżeli jako MG nie zgłosisz zastrzeżeń, to - mimo kpinek drogiej Madame Picard - w razie przenosin, na lastinn zarejestruję się w innym wcieleniu.
Jurgen
Moderator
#1382 - Wysłana: 6 Lis 2012 18:05:43
Odpowiedz 
Madame Picard

Oczywiście, że tak, przecież nie będę zmuszał nikogo do grania czy grania kilkoma postaciami i tak, da się ja wprowadzić bez zgrzytów.

Elaan

Proszę bardzo. Zresztą,m to raczej nie jest kwestia, co do której MG powinien mieć coś do powiedzienia. Obawiam się jedynie, że będziesz musiała się zdekonspirować przed wznowieniem sesji.

Jak tylko znajde chwie czasu, to założę na LI odpowiedni temat-rekrutację i tam wszyscy się zdekonspirujemy
Elaan
Użytkownik
#1383 - Wysłana: 6 Lis 2012 19:42:20 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Jurgen:
to raczej nie jest kwestia, co do której MG powinien mieć coś do powiedzenia

Gdybym tak uważała, nie pytałabym. Uprzedzenie MG i innych graczy o czymś takim to oczywista oczywistość.

Jurgen:
będziesz musiała się zdekonspirować przed wznowieniem sesji.

Pewnie. Ale Rudowłosą i Piegowatą Sterniczkę masz tylko jedną. [Chyba... ]
Jurgen
Moderator
#1384 - Wysłana: 11 Lis 2012 18:32:32
Odpowiedz 
Dobra, będziemy przenosić się na LI, ale zrobimy to trochę inaczej niż myślałem na początku. Nie będziemy robić rekrutacji, bo na razie nie szukamy nowych graczy, od razu założę odpowiednie tematy, a w "Komentarzach do sesji" wrzucę linki do nasych tematów na Phoenixie. Proszę więc, żebyście w tym temacie wrzucili swoje nicki z LI (no i zarejestrowali się tam oczywiście) plus ewentualne uwagi (jak np. ten Madame Picard o rezygnacji z gry Rosalindą).
Elaan
Użytkownik
#1385 - Wysłana: 11 Lis 2012 19:32:34
Odpowiedz 
Jurgen

Do kiedy mamy czas, by się tam zarejestrować?
Jurgen
Moderator
#1386 - Wysłana: 11 Lis 2012 20:38:23
Odpowiedz 
Elaan

Powiedzmy, że jakiś tydzień. W kadym razie procedura rejestracji nie jest tam jakoś skomplikowana czy czasochłonna.
Alucard87
Użytkownik
#1387 - Wysłana: 11 Lis 2012 22:05:55
Odpowiedz 
Jurgen
Mój nick na LI to Alucard (jak tu, ale bez numerku). Postaci do gry nie zmieniam.
Elaan
Użytkownik
#1388 - Wysłana: 12 Lis 2012 18:37:00 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Jurgen

Zarejestrowałam się na tym LI, choć nie bez pewnych kłopotów - widać brak sympatii potrafią odwzajemnić nawet takie elektroniczne byty.
Wpisałam się tam jako Tildan, z avatarem-rudzielcem, jaki wrzucałam tu stronę wcześniej.
Madame Picard
Moderator
#1389 - Wysłana: 16 Lis 2012 19:51:04
Odpowiedz 
Zarejestrowałam się na LI jako Madame z tym samym awatarem co tutaj.
Choć prawdę mówiąc zupełnie nie mogę się zorientować w tym forum...
Q__
Moderator
#1390 - Wysłana: 16 Lis 2012 19:53:15
Odpowiedz 
Madame Picard

Madame Picard:

Zawsze możecie wrócić na stare...
Elaan
Użytkownik
#1391 - Wysłana: 16 Lis 2012 20:29:19
Odpowiedz 
Madame Picard:

Doskonale Cię rozumiem.

Q__

A Ty pod jakim szyldem tam wisisz, bo Q tam nie znalazłam.
Ujawnij się, Agencie.
Jurgen
Moderator
#1392 - Wysłana: 16 Lis 2012 23:28:52
Odpowiedz 
W ogóle mało osób się zdekonspirowało, jak tak dalej pójdzie to sesja nam padnie zupełnie.
Paradoks
Użytkownik
#1393 - Wysłana: 17 Lis 2012 00:13:52
Odpowiedz 
Jurgen

Mnie znaleźć można pod tym samym nickiem.

Jurgen, kiedy planujesz założenie na LI tematu sesji? Nie wiem, czy odpisywać jeszcze w starym (bo nie chce mi się go szukać - wiem, to do mnie niepodobne),
Q__
Moderator
#1394 - Wysłana: 17 Lis 2012 01:04:08
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
A Ty pod jakim szyldem tam wisisz

Q__, jak zwykle.

Jurgen

Jurgen:
jak tak dalej pójdzie to sesja nam padnie zupełnie

To może nie przenosić?
Madame Picard
Moderator
#1395 - Wysłana: 17 Lis 2012 10:54:49
Odpowiedz 
Q__

Zmień płytę, bo to już nudne.

Jurgen

Chyba zdekonspirowali ;) się już wszyscy, którzy biorą udział w sesji: Ty, kanna, Q__, Elaan, Paradoks, Alucard87, poza tym ja, no a Poklok najwyraźniej nie doczekał. Spodziewałeś się jeszcze kogoś? Część graczy odpadła jeszcze w czasach, kiedy ja brałam udział w tutejszej sesji, a z Bashirem to nie wiem, co się stało (czy La Roche znowu jest w jakiejś śpiączce albo coś? :D). Krótko mówiąc, chyba nie ma już na co ani na kogo czekać.

Aha, przez kilka dni nie będzie mnie online. A w ogóle, to wymyśliłeś, w jaki sposób Elen miałaby wrócić do gry? I czy powinnam przeczytać, co się przez ostatni rok (tak, wiem, że czasu sesyjnego to mogła minąć niecała godzina ;)) w sesji działo czy niekoniecznie?
Q__
Moderator
#1396 - Wysłana: 17 Lis 2012 11:56:56 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Madame Picard:
Zmień płytę, bo to już nudne.

A to - niegrzeczne.

(Nawiasem mówiąc: szanuję Wasze prawo do odejścia z Phoenixa, choćby i dlatego, że nikt nie ma obowiązku tu być, tak jak i szanowałem podobne prawo ekipy śp. USS Independence, ale samą decyzję o odejściu szanuję jakby... mniej. W obu w/w wypadkach.)
Elaan
Użytkownik
#1397 - Wysłana: 17 Lis 2012 12:31:54 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Madame Picard
Q__
Jurgen
Alucard87

Wiecie, ciekawa sprawa.
Nikogo z Was - mnie zresztą także - nie ma spisie Użytkowników LI.
Wyjątek stanowi kanna, ale nie wiem, czy chodzi o tę samą osobę, bo avatar to jakiś rysunek malciszka.

Madame Picard:
Poklok najwyraźniej nie doczekał

A Evivę szanowny MG sam wystawił przez śluzę stacji.
Eviva
Użytkownik
#1398 - Wysłana: 17 Lis 2012 14:11:05
Odpowiedz 
Elaan:
A Evivę szanowny MG sam wystawił przez śluzę stacji.

Nie no, nie całkiem sam - prawdę rzekłszy to sama się wystawiłam, a MG tylko tę śluzę za mną domknął, żeby nikogo więcej nie wyssało
Alucard87
Użytkownik
#1399 - Wysłana: 17 Lis 2012 14:26:24
Odpowiedz 
Elaan
Może lista nie wyświetla użyszkodników z 0 postów?
Q__
Moderator
#1400 - Wysłana: 17 Lis 2012 16:18:59
Odpowiedz 
Alucard87

Przypuszczam, że w tym rzecz...
Elaan
Użytkownik
#1401 - Wysłana: 17 Lis 2012 16:26:47 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Eviva:
prawdę rzekłszy to sama się wystawiłam, a MG tylko tę śluzę za mną domknął

Jasne, domknął i jeszcze zabezpieczył polem siłowym, na wypadek, gdyby od zewnątrz dało się otworzyć.

Alucard87:
użyszkodników

Ciekawe określenie, muszę sobie zapamiętać.
A jeden post napisałam, bo wypadało wszak się przywitać.
Eviva
Użytkownik
#1402 - Wysłana: 17 Lis 2012 17:00:07
Odpowiedz 
Elaan:
Jasne, domknął i jeszcze zabezpieczył polem siłowym, na wypadek, gdyby od zewnątrz dało się otworzyć.

Cóż, jest MG, takie jego konsystorskie prawo. Dura lex, sed lex. Zresztą ja nie potrafię działać twórczo, gdy ciągle zamyka mi się usta, więc naprawdę nie pasuję do tej sesji.
Elaan
Użytkownik
#1403 - Wysłana: 17 Lis 2012 17:12:11
Odpowiedz 
Eviva:
Cóż, jest MG, takie jego konsystorskie prawo.

Wiem, wiem. Ale wątek Thelina i Hallie tak ładnie nam się układał...
Przynajmniej trzymaj za mnie kciuki, żeby moja Lena nie skończyła niespodzianie z epitafium "Pożarta przez własnego kota."
Eviva
Użytkownik
#1404 - Wysłana: 17 Lis 2012 17:43:46 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Elaan

Trzymam, trzymam
Elaan
Użytkownik
#1405 - Wysłana: 17 Lis 2012 19:24:16 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Q__:
szanuję Wasze prawo do odejścia z Phoenixa

To miłe, ale nie wszyscy zamierzają się z Phoenixa wypisać.
Mnie się, w każdym razie, tak łatwo nie pozbędziesz.
I to, bynajmniej, nie tylko dlatego, że wiszę jeszcze na sesji Peacemakera.
Jurgen
Moderator
#1406 - Wysłana: 17 Lis 2012 20:57:58 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
Madame Picard

Oczywiście, napiszemy o przeniesienie, a że Jurgen ma fory w Dowództwie (w końcu jestem MG:giggle, to się da załatwić. Zresztą możemy przyjąć, że Elen strasznie nudziła się na swoim okręcie i sama o przeniesienie zabiegała.

Paradoks

Jak tylko zgłosza mi się wszyscy, co prawie nastapiło. jeszcze tylko ustalę, co z Poklokiem. Na razie mozna jeszcze odpisywac w starej sesji, a najłatwiej znaleźć ją można przez dział "Gry", powinna tam jeszcze być dość wysoko.

Q__

Ja Phoenixa ie opuszczam, tylko sesję przenoszę.

Eviva

Problem z Toba był taki, że jak strzeliłaś focha na forum, to znikałaś i z sesji, co utrudniało jej rozgrywanie, a nie niesubordynacja, jeżeli można to tak nazwać. Jedynym, który jest na czarnej liście za niesubordynację to Picard. Zakładam, że na LI nie będzie to problemem, więc nie wykluczam możliwości powrotu Arany do sesji, o ile będziesz miała na to ochotę.
Q__
Moderator
#1407 - Wysłana: 17 Lis 2012 21:00:56
Odpowiedz 
Elaan
Jurgen

Spokojnie. Słowa do odchodzących, były adresowane tylko do tych, którzy odchodzą.
Poklok
Użytkownik
#1408 - Wysłana: 17 Lis 2012 21:50:38
Odpowiedz 
Jurgen:
Jak tylko zgłosza mi się wszyscy, co prawie nastapiło. jeszcze tylko ustalę, co z Poklokiem.

Maila to ja ci wysyłałem wieki temu, wystarczy skrzynkę sprawdzić
Jurgen
Moderator
#1409 - Wysłana: 18 Lis 2012 18:47:10
Odpowiedz 
Poklok

Postać (poprawioną) przejrzałem i zaakceptowałem. Czekam tylko, aż zarejestrujesz się na LI...
Q__
Moderator
#1410 - Wysłana: 18 Lis 2012 19:00:26
Odpowiedz 
Jurgen

Zamieścisz (tu lub w topicu sesyjnym) linki to stosownych tematów na LI?
 Strona:  ««  1  2  3  ...  43  44  45  46  47  48  49  »» 
USS Phoenix forum / Gry / U.S.S. Nova II - rozmowy o sesji

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!