USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / U.S.S. Nova II - rozmowy o sesji
 Strona:  ««  1  2  3  ...  43  44  45  46  47  48  49  »» 
Autor Wiadomość
kanna
Użytkownik
#1351 - Wysłana: 22 Paź 2012 11:04:57
Odpowiedz 
Q__:
czy samochód tak kiepski, czy myśmy go o drzewa obijali, jeździć nie umiejąc.

Na stan samochodu składa się wiele czynników ;) U mnie osobiście, np. złośliwie i z znienacka atakująca brama garażowa ;)
Myślę sobie, ze w życiu to rzadko jest tak, żeby była tylko jedna przyczyna, która powoduje konkretny skutek.

I muszę przyznać, Q__, że gdzieś tam imponuje mi Twój upór w reanimacji tego forum. Choć sporo DonKichoterii w tym jest i - moim zdaniem - zadanie nie ma szans na powodzenie.
Q__
Moderator
#1352 - Wysłana: 22 Paź 2012 13:57:02
Odpowiedz 
kanna

kanna:
I muszę przyznać, Q__, że gdzieś tam imponuje mi Twój upór w reanimacji tego forum

To nie tak... Po prostu znajduję tu jeszcze ludzi, z którymi chce mi się gadać, nie tylko w tym topicu... I staram się, by im się nie odechciało.
Madame Picard
Moderator
#1353 - Wysłana: 22 Paź 2012 20:27:00
Odpowiedz 
Q__:
"Wszelkie posty, drastycznie zmieniające charakter danego wątku, w sposób utrudniający dyskusję osobom prawdziwie zainteresowanym tematem, mogą zostać usunięte bez ostrzeżenia, litości i z pewną przyjemnością. "
Można to rozszerzyć także na "posty na niskim poziomie merytorycznym"

Jurgen ma rację - zaiste piękne :D.
Jak będziesz miał zamiar wprowadzić to na Phoenixie, to daj znać, przygotuję sobie colę i czipsy :D.
Q__
Moderator
#1354 - Wysłana: 22 Paź 2012 20:37:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Madame Picard:
to daj znać, przygotuję sobie colę i czipsy

Chciała byś zobaczyć jak banuję połowę czynnych Userów w akcie dzikiej samowoli?
Jurgen
Moderator
#1355 - Wysłana: 22 Paź 2012 21:36:59
Odpowiedz 
Q__:
Chciała byś zobaczyć jak banuję połowę czynnych Userów w akcie dzikiej samowoli?

A tam połowę? jakieś 90%.

Madame Picard:
Jak będziesz miał zamiar wprowadzić to na Phoenixie, to daj znać, przygotuję sobie colę i czipsy

Obawiam się, że byłoby to dość nudne widowisko. "Nowych postów dzisiaj: 0".
Madame Picard
Moderator
#1356 - Wysłana: 22 Paź 2012 21:44:26 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Q__
Jurgen

Miałam na myśli raczej próby przeforsowania tej zasady, tak aby użytkownicy sami się na nią zgodzili. To byłoby w stylu Q__. I to byłby bardzo wesoły spektakl .

Rzeczywiście zbanowanie jakichś 99% (bo tylu musiałoby wylecieć przy zastosowaniu tej zasady ;)) byłoby raczej nudne. Podobnie jak stan, który nastąpiłby później, kiedy to Q__ by - niewątpliwie bardzo merytorycznie ;) - dyskutował sam ze sobą :D.
Q__
Moderator
#1357 - Wysłana: 22 Paź 2012 21:51:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Madame Picard:
Miałam na myśli raczej próby przeforsowania tej zasady, tak aby użytkownicy sami się na nią zgodzili. To byłoby w stylu Q__. I to byłby bardzo wesoły spektakl

Zawsze możemy się tu zorganizować w jakąś juntę i przegłosować pewne sprawy raz, a dobrze...

Madame Picard:
kiedy to Q__ by - niewątpliwie bardzo merytorycznie ;) - dyskutował sam ze sobą

Chwilami tak się już czuję. Zwł. w w/w dialog z KJTK...
kanna
Użytkownik
#1358 - Wysłana: 22 Paź 2012 22:10:31
Odpowiedz 
Madame Picard
Byśmy się mogli przenieść, bo chętnie bym z Tobą znów pograła
Madame Picard
Moderator
#1359 - Wysłana: 22 Paź 2012 22:19:04
Odpowiedz 
kanna

No właśnie. A my tu wciąż czekamy... i czekamy... i czekamy....... i czekamy..............

A właśnie. Czy na tym nowym forum też jest opcja rozmów o sesji? I czy można tam robić off-topy, jak to mamy w zwyczaju?
kanna
Użytkownik
#1360 - Wysłana: 22 Paź 2012 22:20:50
Odpowiedz 
Madame Picard

pewnie Jest topic komentarzy i tam sobie możemy robić oftopów ile chcemy
Jurgen
Moderator
#1361 - Wysłana: 22 Paź 2012 23:33:41
Odpowiedz 
kanna
Madame Picard

Hm... Ile MG chce
kanna
Użytkownik
#1362 - Wysłana: 23 Paź 2012 13:06:48 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Jurgen:
Hm... Ile MG chce

I tak mamy z MP prywatny kanał wyłącznie do oftopów :p
Elaan
Użytkownik
#1363 - Wysłana: 23 Paź 2012 17:07:31 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Tak z ciekawości: z jaką prędkością wraca nasz prom?
Czy można utrzymać stabilną wiązkę trakcyjną przechodząc w warp?

A co do ew. przenosin: rejestrujecie się na tym lastinn pod tymi samymi loginami co na Phoenixie?
kanna
Użytkownik
#1364 - Wysłana: 23 Paź 2012 20:07:46
Odpowiedz 
Elaan:
rejestrujecie się na tym lastinn pod tymi samymi loginami co na Phoenixie?

Oczywiście, ze nie. Przeciez jesteśmy TAJNYMI AGENTAMI i to by naszą tożsamość ujawniło...
Elaan
Użytkownik
#1365 - Wysłana: 23 Paź 2012 20:39:21 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
kanna:
Przeciez jesteśmy TAJNYMI AGENTAMI i to by naszą tożsamość ujawniło...

Dzięki, tego właśnie mi było trzeba.
Ja miałam ochotę zmienić, ale po takim [b]dictum[/b], za TAJNIAKA robić nie chcę.
kanna
Użytkownik
#1366 - Wysłana: 23 Paź 2012 20:57:54
Odpowiedz 
Elaan

Żartuję Rób, jak Ci pasuje.
Elaan
Użytkownik
#1367 - Wysłana: 23 Paź 2012 21:33:32 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
kanna:
Żartuję

Spokojnie. Ja też.
Ale o innym wcieleniu na lastinn, myślę naprawdę.
Na przykład awatar byłby taki:

a
kanna
Użytkownik
#1368 - Wysłana: 23 Paź 2012 22:33:34
Odpowiedz 
Elaan

Hmm.. czy to młody Stuhr przefarbowany na rudo?
Jurgen
Moderator
#1369 - Wysłana: 23 Paź 2012 23:16:44
Odpowiedz 
Elaan:
Tak z ciekawości: z jaką prędkością wraca nasz prom?
Czy można utrzymać stabilną wiązkę trakcyjną przechodząc w warp?

Przyjmujemy (nie do końca słusznie, ale zgodnie z kanonem), że prom poruszał się i będzie się poruszał na impulsowej, a mimo to powrót nie zajmie kilku dni. Problem wiązki w warp więc nam odpada.
Q__
Moderator
#1370 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:36:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Marta, przygotuj popcorn i rzuć okiem:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=3353&page=0#msg258498

ps. poczułem się +/- tak:
Elaan
Użytkownik
#1371 - Wysłana: 24 Paź 2012 12:02:21 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
kanna:
Hmm.. czy to młody Stuhr przefarbowany na rudo?

Nie, to Tilda Swinton, brytyjska aktorka filmowa o nietypowej, androgenicznej urodzie.
Pierwowzór mojej Leny - wystarczy dodać drobne, wolkańskie modyfikacje, nieco dłuższe włosy i garść piegów.
Madame Picard
Moderator
#1372 - Wysłana: 24 Paź 2012 19:07:36
Odpowiedz 
Q__:
przygotuj popcorn i rzuć okiem:

Itam. Co rozrywkowego jest w rozdaniu kilku banów czy innych ostrzeżeń? Przyjrzałam się natomiast pyskówce, która do tego doprowadziła, i rozbawiło mnie trochę to, że nikt przed Tobą nie dostrzegł, że inkryminowana wypowiedź Queerbota miała charakter ironicznej prowokacji.

Jurgen

Nadal czekamy .
Jak się już doczekamy, to miałabym kilka życzeń odnośnie moich postaci. Przede wszystkim chciałabym prowadzić tylko jedną postać, a konkretnie Elen. No chyba że zależałoby Ci z jakichś powodów na obecności Rosalindy.
Paradoks
Użytkownik
#1373 - Wysłana: 24 Paź 2012 19:14:37
Odpowiedz 
Madame Picard:
Nadal czekamy .

Poklok
Użytkownik
#1374 - Wysłana: 24 Paź 2012 19:40:57
Odpowiedz 
Madame Picard:
Przyjrzałam się natomiast pyskówce, która do tego doprowadziła, i rozbawiło mnie trochę to, że nikt przed Tobą nie dostrzegł, że inkryminowana wypowiedź Queerbota miała charakter ironicznej prowokacji.

Tzw. metatrolling.

Madame Picard:
Jurgen

Nadal czekamy

Ja to nawet nie wiem, czy mam w końcu zmieniac swojej postaci rasę
Jurgen
Moderator
#1375 - Wysłana: 24 Paź 2012 19:46:56
Odpowiedz 
Poklok

Gatunek. I tak, zmieniać.
Q__
Moderator
#1376 - Wysłana: 27 Paź 2012 19:03:16
Odpowiedz 
Madame Picard
kanna
Jurgen
Poklok
Paradoks

Przenieść sesję jasne, że można, ale może to Was zachęci do zaglądania na Phoenixa?
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=3466
(O ile zadziała )

ps. Jurgen, poniekąd dedykuję go Tobie jako czołowemu zwolennikowi ordnungu
Madame Picard
Moderator
#1377 - Wysłana: 31 Paź 2012 11:33:52 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Nie wiem, jak inni, ale ja już czuję się zachęcona! To, co dzieje się aktualnie na forum, jest lepsze niż kabaret, i za darmo! Muszę Ciebie i resztę pochwalić za wyrafinowane poczucie humoru oraz cudowne wyczucie surrealizmu i groteski .
Q__
Moderator
#1378 - Wysłana: 31 Paź 2012 13:44:44 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Przyznaj jednak, że lepiej się śmiać niż płakać (czy odchodzić). A, że to jednak śmiech przez łzy...

W każdym razie moderatorami mają szansę zostać osoby i tak już - de facto - nadające ton Phoenixowi od lat paru, więc stan formalny gotów dogonić stan faktyczny...
Jurgen
Moderator
#1379 - Wysłana: 31 Paź 2012 14:17:06
Odpowiedz 
Przez parę dni mnie nie będzie. Jak tylko wrócę, trzeba będzie zastanowić się, jak technicznie przeniesiemy się na LI.
Madame Picard
Moderator
#1380 - Wysłana: 1 Lis 2012 12:51:30
Odpowiedz 
Jurgen

Jak wrócisz, to powiedz mi, proszę, czy mogłabym mieć tylko jedną postać i czy da się ją wprowadzić ponownie bez zgrzytów (nie wiem, jak wygląda aktualna sytuacja w sesji).
 Strona:  ««  1  2  3  ...  43  44  45  46  47  48  49  »» 
USS Phoenix forum / Gry / U.S.S. Nova II - rozmowy o sesji

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!