USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / U.S.S. Nova II - rozmowy o sesji
 Strona:  ««  1  2  ...  41  42  43  44  45  ...  48  49  »» 
Autor Wiadomość
Elaan
Użytkownik
#1261 - Wysłana: 8 Lip 2012 12:16:11 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
kanna

Miło, że znów zaglądasz.

Eviva:
Waląc się półprzytomna na posłanie myślała przed zaśnięciem o swej wiernej ekipie,

A wierna ekipa wciąż tęskni i czeka na come back.
Jurgen
Moderator
#1262 - Wysłana: 8 Lip 2012 23:01:35
Odpowiedz 
Elaan:
A tak przy okazji, czy przed podejściem do Hagafy, nie należałoby najpierw nawiązać łączności z ich kontrolą orbitalną?

Z czym? Przecież to nie Bajo czy DS9, oni czegoś takiego nie mają. Jak wejdziemy na orbitę, to wywolamy, kogo trzeba.

Elaan:
A wierna ekipa wciąż tęskni i czeka na come back

A MG nie tęskni. Arana po fochach, rezygnacjach i powrotach Evivy jest u mnie na "czarnej liście".
Alucard87
Użytkownik
#1263 - Wysłana: 9 Lip 2012 01:18:53
Odpowiedz 
Jurgen:
A MG nie tęskni. Arana po fochach, rezygnacjach i powrotach Evivy jest u mnie na "czarnej liście".

Auć.
kanna
Użytkownik
#1264 - Wysłana: 9 Lip 2012 13:35:09
Odpowiedz 
Alucard87
Prawda czasem boli, niestety :/
Eviva
Użytkownik
#1265 - Wysłana: 9 Lip 2012 13:43:54 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Jurgen:
A MG nie tęskni.

Za sesją tez nie tęskni, bo prowadzi ją w tempie, którego nie powstydziłby się najbardziej szybkobieżny ślimak parowy.

Jurgen:
Arana po fochach, rezygnacjach i powrotach Evivy jest u mnie na "czarnej liście".

Bez obaw, wracać nie zamierza, bo przy tym przyspieszeniu posiwiałaby, nim byłoby dane jej ująć hipospray wprawną dłonią
Elaan
Użytkownik
#1266 - Wysłana: 9 Lip 2012 16:27:40 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Jurgen:
oni czegoś takiego nie mają. Jak wejdziemy na orbitę, to wywolamy, kogo trzeba.

Thus spoke Zarathustra... , tj. MG.

Jurgen:
jest u mnie na "czarnej liście"

Tworzenie "czarnych list" to bardzo brzydki zwyczaj; szkoda, bo ceniłam Cię wyżej.
Jurgen
Moderator
#1267 - Wysłana: 15 Lip 2012 18:47:21 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
Elaan:
Tworzenie "czarnych list" to bardzo brzydki zwyczaj; szkoda, bo ceniłam Cię wyżej

Nic na to nie poradzę, pamiętasz tę wolkańską zasadę o dobru jednostki?
Elaan
Użytkownik
#1268 - Wysłana: 15 Lip 2012 20:07:51 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Jurgen:
pamiętasz tę wolkańską zasadę o dobru jednostki?

Pamiętam lepiej to:

Spock: Ojciec mówił, że byłeś moim przyjacielem, że po mnie wróciłeś.
Kirk: Też byś to dla mnie zrobił.
Spock: Dlaczego to zrobiłeś?
Kirk: Bo potrzeba jednostki przeważyła nad potrzebami większości.
Jurgen
Moderator
#1269 - Wysłana: 16 Lip 2012 18:03:51 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
Elaan

Obawiam się, że mi jest bliżej do Spocka niż do Kirka. Poza tym, każdy z obecnych na "czarnej liście" dostał drugą (a czasem i trzecią czy czwartą) szansę i z niej nie skorzystał.
Paradoks
Użytkownik
#1270 - Wysłana: 18 Lip 2012 14:15:42
Odpowiedz 
Jurgen, myślę że naprawdę mógłbyś już pchnąć sesję do przodu. Skontaktujmy się z kimś albo niech ktoś nas wywoła i wysyłajmy zwiad na tę planetę, proszę.
kanna
Użytkownik
#1271 - Wysłana: 18 Lip 2012 19:25:39
Odpowiedz 
Jurgen

Coś jest w tych logach? Może sobie Ta'nar iść?

Rozumiem, że kłopoty obiektywne i w ogóle, ale tempo zaczyna mnie zabijać
Jurgen
Moderator
#1272 - Wysłana: 18 Lip 2012 22:05:38
Odpowiedz 
kanna

Proponuję petycję do Sz. P. Prezesa Sądu Rejonowego w Łańcucie, by podłączył referendarzom internet. Wtedy mógłbym sprawdzać przebieg sesji 2-3 razy dziennie.

Paradoks
kanna

Nie forsuje tempa, bo nie wiem/nie wiedziałem, co sie z częścią graczy dzieje. Zresztą, jak nas 3 osoby zostanie, to nie za bardzo będzie sens grać.
Q__
Moderator
#1273 - Wysłana: 18 Lip 2012 22:38:20
Odpowiedz 
Jurgen

Jurgen:
Zresztą, jak nas 3 osoby zostanie

Z tego co widzę większość graczy (ze mną włacznie) jest na Forum obecna, acz nie każda postać ma coś do roboty.
Paradoks
Użytkownik
#1274 - Wysłana: 19 Lip 2012 01:04:09
Odpowiedz 
Jurgen

Q__:
Z tego co widzę większość graczy (ze mną włacznie) jest na Forum obecna, acz nie każda postać ma coś do roboty.

Ja bym tu odwrócił przyczynę i skutek: gracze się nie interesują, bo nie mają co robić. Zafunduj jakieś atrakcje, to gracze się ożywią.
kanna
Użytkownik
#1275 - Wysłana: 26 Lip 2012 19:28:35
Odpowiedz 
Jurgen:
W środku jest tylko T'Ran

Kto T'Rana prowadzi?
Elaan
Użytkownik
#1276 - Wysłana: 26 Lip 2012 21:21:29
Odpowiedz 
kanna

To działka Jurgena.
kanna
Użytkownik
#1277 - Wysłana: 26 Lip 2012 21:47:10
Odpowiedz 
Elaan

A nie ma już tak, ze dowódca sekcji prowadzi NPC?
Elaan
Użytkownik
#1278 - Wysłana: 26 Lip 2012 22:39:59 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
kanna:
A nie ma już tak, ze dowódca sekcji prowadzi NPC?

O to trzeba by pytać MG.
Po odejściu Evivy - a jej postać była dowódcą sekcji medycznej - Jurgen przejął jej postacie drugoplanowe i dołączył dwóch nowych lekarzy.
Jednego, tzn. T`Rana, prowadzi sam, a drugi to postać Korrisa, prowadzona przez Q.
Jurgen
Moderator
#1279 - Wysłana: 28 Lip 2012 14:10:51
Odpowiedz 
Alucard
Kanna
Bashir

Czekamy na ruch Thiza i Ta'nar z La Rochem.
Q__
Moderator
#1280 - Wysłana: 30 Lip 2012 14:04:23 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
kanna

kanna:
- Wyczułam rodzaj dziwnego splątania u Kapitana, nie wiem, czy spowodowany przemęczeniem, czy innymi czynnikami. Oczywiście, może to być moje przewrażliwienie, mogę się mylić, ale uznałam - ze lepiej dmuchać na zimne, niż czegoś zaniechać. Kapitan w swoim poczucie obowiązku i odpowiedzialności za statek zgodził się na wizytę w Ambulatoriom.

Twoje postacie mają ciekawą cechę - skłonność do podważania zaufania załogi do kapitanów i wygryzania tych ostatnich. Ciekawe o jakiej Twojej potrzebie to mówi... i czy świadomej, czy nieuświadomionej?

(BTW. grywaliśmy - w tej i wcześniejszej sesji, i w ostatnim LARPie - intrygantami, miłośnikami tortur, uroczymi psychopatami nękającymi podwładnych, oficerami usiłującymi rozstrzygać problemy bronią... Jest z tego trochę zabawy, sam też dawałem "dobry" przykład - pierwszy się tak bawił bodajże mój Xon, ale tak naprawdę czyni nas to kiepskimi graczami akurat w ST RPG, bo ma bardzo mało wspólnego z charakterem GF i Federacji. Może dla odmiany pogramy, jak należy, idealistami*?)

* choć zrobić idealistkę z Vellas? sam sobie mission impossible zlecam...
Alucard87
Użytkownik
#1281 - Wysłana: 30 Lip 2012 14:34:22
Odpowiedz 
Jurgen
Thiza? On dostał rozkaz, to się stawił. Czeka na jakieś słowa Jurgena, mi się zdaje
Paradoks
Użytkownik
#1282 - Wysłana: 30 Lip 2012 15:12:40
Odpowiedz 
Alucard87

Thiz musi podejść do Jurgena i się zameldować, tak już jest zbudowany Wszechświat.
kanna
Użytkownik
#1283 - Wysłana: 5 Sier 2012 10:55:11
Odpowiedz 
Jurgen
Ta'nar jest w maszynowni, czy przesyłowni? Co jest w pakiecie?
Jurgen
Moderator
#1284 - Wysłana: 5 Sier 2012 21:12:27
Odpowiedz 
kanna

W hali transportera. Pakiet - o ile dobrze myslę - zawiera broń, jakieś podstawowe zapasy medyczne i żywnościowe.
Elaan
Użytkownik
#1285 - Wysłana: 6 Sier 2012 16:44:00
Odpowiedz 
Q__:
choć zrobić idealistkę z Vellas? sam sobie mission impossible zlecam...

Mission impossible to byłoby zrobienie z niej idealistki z odrobiną serca.
Paradoks
Użytkownik
#1286 - Wysłana: 17 Sier 2012 16:31:23
Odpowiedz 
Elaan

To Lena umie robić mentalne tarcze?

Pewnie, że Ungerzo mógł zastąpić ją kimś innym na stanowisku, ale po co? - celowości wewnątrzsesyjnej tu brak.

Jurgen

Jurgen:
[Ich jest tam trochę więcej niż czworo, potraktujemy to jako przejezyczenie]

Jurgen, jestem głęboko rozczarowany: zrobiłeś się miętki na starość. Powinieneś przesłać na powierzchnię czwórkę, a później opierdzielić Ta'nar, że zapomniała o pozostałej siódemce, zwolnić ją ze służby i wysłać na przymusowe badania lekarskie.
Elaan
Użytkownik
#1287 - Wysłana: 17 Sier 2012 20:43:50 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Paradoks:

Jest pół-Wolkanką i wie, że Ungerzo to telepata. Wskazana ostrożność.

Paradoks:
celowości wewnątrzsesyjnej tu brak

Lena to nie tylko sternik, ale i nawigator.
Jurgen
Moderator
#1288 - Wysłana: 17 Sier 2012 21:51:30 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
Paradoks
Elaan

Paradoks:

Każdy Wolkanin (a więc i w wiekszości przypadków cześciowy WOlkanin) taką umiejętnośc ma. Ale jak trek pokazał w kilku odcinkach/filmach (np. Valeris w ST6, taką tarczę da się "przełamać". Wszystko kwestia kto, kogo i oczywiście wyniku rzutu kostkami.

Paradoks:
Jurgen, jestem głęboko rozczarowany: zrobiłeś się miętki na starość. Powinieneś przesłać na powierzchnię czwórkę, a później opierdzielić Ta'nar, że zapomniała o pozostałej siódemce, zwolnić ją ze służby i wysłać na przymusowe badania lekarskie.

Z TNG Justice wynika, że nie ma sprawiedliwości tam, gdzie prawa są absolutne. Ponieważ sesja toczy się w tak zawrotnym tempie, przymykam oczy na pewne nieścisłości... Zresztą, raczej przyjąłbym, że Evans dopytałby Ta'nar o jaką czwórkę chodzi, co tylko rozciągnęłoby nam tempo...

PS A już co do meritum, to prośba Leny jest dla mnie niezrozumiała i szczerze mówiąc podpadająca pod dyscyplinarkę. A) Lena jest na służbie, więc trudno, zeby zajmowała się teraz nawet ciekawymi czy ważnymi badaniami, skoro ma robotę (sternik być musi, nawet jak okręt na autopilocie leci). b) Tak się składa, że nawet gdyby Ungerzo uznał, że lena może opuścić mostek, to nie miałby kto jej zastapić: Garrick zastąpił Tarję, a Schrass Ungerzo.
Elaan
Użytkownik
#1289 - Wysłana: 18 Sier 2012 13:33:15 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Jurgen:
Ale jak trek pokazał w kilku odcinkach/filmach (np. Valeris w ST6, taką tarczę da się "przełamać". Wszystko kwestia kto, kogo i oczywiście wyniku rzutu kostkami

Przypominam, że według prawa Federacji jest to mentalny gwałt - nawet, jeśli dzieje się to na rozkaz przełożonego.

Jurgen:
prośba Leny jest dla mnie niezrozumiała i szczerze mówiąc podpadająca pod dyscyplinarkę

Odpowiem cytatem:
Jurgen:
PS A może się mylę i tak naprawdę to kiepskich fuch nie ma, a dużo zależy od zaangażowania samego gracza.

No a potem MG grozi dyscyplinarką...
A poważnie:
Skoro tak uważasz - bo wynika to z zasad - to nie ma sprawy. Wystarczy, że Ungerzo zamelduje o tej nietypowej prośbie Steierowi po jego powrocie na mostek. I już.

Jurgen:
Tak się składa, że nawet gdyby Ungerzo uznał, że lena może opuścić mostek, to nie miałby kto jej zastapić: Garrick zastąpił Tarję, a Schrass Ungerzo.

To znaczy, że mamy braki kadrowe.
Jurgen
Moderator
#1290 - Wysłana: 18 Sier 2012 21:36:12
Odpowiedz 
Elaan:
Przypominam, że według prawa Federacji jest to mentalny gwałt - nawet, jeśli dzieje się to na rozkaz przełożonego.

Zależy, wg prawa Wolkana (a skoro Spockowi w ST6 nic nie zrobiono, to pewnie i wg prawa federacynego) użycie mind meld (z typową telepatią będzie pewnie podobnie) w celu wydobycia zeznań jest dopuszczalne.

Elaan:
To znaczy, że mamy braki kadrowe.

Jakby każdy chciał sobie opuścić mostek w dowolnej sytuacji, to musielibyśy mieć komplet obsady w zapasie.
 Strona:  ««  1  2  ...  41  42  43  44  45  ...  48  49  »» 
USS Phoenix forum / Gry / U.S.S. Nova II - rozmowy o sesji

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!