USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / theczarko spam

Autor Wiadomość
theczarek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Lip 2011 12:21:14 - Edytowany przez: theczarek
Jako, że w tym roku nie udało mi się zrobić LARPA ST w ramach treksfery chciałem zaprosić wszystkich uczestników na inne projekty LARPowe na Avie w organziowane przez ekipę odpowiedzialną za ostatnie LARPy ST.

Grupa AvaLARP, działająca we współpracy ze stowarzyszeniem Avangarda, ma zaszczyt zaprosić Was na 3 LARPy, które odbędą się na tegorocznej Avangardzie 2011. A oto dokładniejsze informacje:

MegaLARP Szpiegowski “Pozdrowienia z Avangardy”

Zniknął Miecz Damoklesa
Washington Post
14 lipca 2012

“Dziś o 6:30 rano z bazy Marynarki Wojennej w San Diego wypływa frachtowiec Samara. Jego ładunek stanowi ostania partia amerykańskich głowic jądrowych przeznaczonych do zniszczenia zgodnie z postanowieniami Traktatu Kaliningradzkiego. Za 12 dni statek przybije do Międzynarodowego Ośrodka Składowania i Utylizacji Broni Jądrowej usytuowanego na zachodnim Pacyfiku. Tam, wraz z podobnym transportem rosyjskich głowic, zostaną zniszczone.
Jeszcze niedawno nuklearne rozbrojenie wydawało się utopijną mrzonką głoszoną przez idealistów. W świetle wcześniejszych nieudolnych prób ograniczenia zbrojeń jądrowych, niniejszy sukces światowej dyplomacji można uznać niemalże za cud...”

Moskwa, Kreml
21.07.2012, 03:12 Czasu Lokalnego

Dźwięk dzwonka służbowego telefonu uderzył w uszy świdrującą falą. Odbijając się kilkakrotnie wewnątrz czaszki za każdym razem wzbudzał nową falę ostrego, przenikliwego bólu. Wszystkie toasty wypite wczoraj z pułkownikiem Tyrzewskim “za dawne czasy” i “za potęgę Armii Rosyjskiej” okładały teraz tkankę mózgu metalowymi prętami a “zdrowie Starej Gwardii” wywijało na niej hołubce w podkutych kamaszach.
- Kirłow, słucham! - udało się wypowiedzieć na przekór suchości walczącej w ustach o lepsze z gorzko-kwaśnym posmakiem.
- Witajcie Pawle Olegowiczu, Tymienko z kancelarii Prezydenta z tej strony. Macie natychmiast się u nas stawić, podstawią wam samochód za jakieś 15 minut.
- Job jewo... Znaczy się.. Mogę się chociaż dowiedzieć o co chodzi? Jest sobota, środek nocy!
- Właściwie to jest już niedziela. I nie, nie możecie, nie na niezabezpieczonej linii. A teraz zbierajcie się.
Trzask przerwanego połączenia wywołał kolejną falę bólu...

Lokacja nieznana
21.07.2012, 00:18 UTC

Mężczyzna uruchomił laptopa. W mroku pomieszczenia ekran LCD oświetlił jego twarz jasnym blaskiem. Odczekawszy na załadowanie się systemu operacyjnego uruchomił program pocztowy. Łączenie z internetem zajęło kolejną chwilę - mężczyzna wykorzystał ją by zaciągnąć się papierosem.
Spośród nieodebranych wiadomości wybrał tę wysłaną przez Alphonso Prazzi o 23:17. “Powiększanie Penisa! 4 cale w 15 dni! To naprawdę działa! Sprawdź!” - zachęcał tytuł.
Ignorując treść wiadomości pobrał na dysk dołączony do niej załącznik, po czym uruchomił program deszyfrujący. Po wprowadzeniu poprawnego kodu pozwolił sobie na jeszcze jedną porcję tytoniowego dymu.
Treść szyfrogramu wywołała na jego twarzy przelotny wyraz zadowolenia.
Dziesięć minut później mężczyzna usiadł na tylnym siedzeniu samochodu.
- Faza pierwsza przebiegła pomyślnie. - powiedział krótko do osoby siedzącej obok.

Twórcy LARPów Anuvarak, LARPów w świecie Gasnących Słońc oraz Cthulhu Night 2008 zapraszają na wstrząśniętego, lecz nie zmieszanego, LARPa w konwencji szpiegowskiej “Pozdrowienia z Avangardy”.

LARP odbędzie się na tegorocznym Konwencie Miłośników Fantastyki Avangarda 21 lipca 2011 r.

Zgłoszenia pod adresem:

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewfo rm?formkey=dGxOT1JEem11UzZsOUVpQ2JZbGpSUmc6MQ

Mistrzowie Gry:
Łukasz “Czarek” Czerski - główny prowadzący
Rafał “Kuc” Paśnicki
Wojtek “Kociołek” Kociołek
Żaneta “Nyantara” Kociołek
Wiktor “Iktorn” Grzelecki
Damian “Kuleczka” Duraj

Ilość osób: 50 - ok. 70
Ilość sal: wiele
Czas trwania: 5,5h

Anuvarak 10 “Wiele mruczenia o nic”

Horror, inaczej nie dało się tego określić. Kiedy Agao z klanu Kalim, jej ojciec, zaoferował się, że zorganizuje sprawę przyjęcia w ramach wybrania jej przyszłego narzeczonego - ucieszyła się. W końcu Ureatu była Wielkim Kłem niespełna pół roku, musiała poskładać Cesarstwo w całość, a robota wręcz paliła jej się w rękach. Ucieszyła się dlatego, że ojciec odciążył ją z tego obowiązku. Ale gdy zobaczyła z pozycji górnej galerii, z cienia kolumnady zgromadzony tłum i przepych z jakim zostało to przyjęcie zorganizowane przeraziła się. Spodziewała się małego bankietu na kilka osób. A tymczasem nie dość, że pojawiło się wielu kandydatów, chętnych by otrzymać jej rękę, to jeszcze zjawili się delegaci wszystkich znaczących frakcji. Zupełnie jakby ojciec planował zakończyć to wystawne przyjęcie oficjalnymi zaręczynami.

Ureatu ze zdziwieniem dostrzegła delegaturę Śmieciarzy i kilku Imperiów Tysiąca Światów. Nikt jednak nie nosił na piersi zwyczajowego błękitnego kwiatu oznaczającego chęć wzięcia udziału w konkurach. Tłum szumiał.

Zapraszamy na 10, jubileuszową edycję Anuvarak: Dzień Powrotu. LARP odbędzie się na Avangardzie 2011.

Ilość osób: 25-30
Ilość sal: 1-2
Czas trwania: 4h

Mistrzowie Gry:
Wojtek “Kociołek” Kociołek
Żaneta “Nyantara” Kociołek
Rafał “Kuc” Paśnicki

Zgłoszenia pod adresem
https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewfo rm?formkey=dENoYWJNTVJfU1FEamVmT3ZwSVFCb3c6MA

Quitus - LARP promocyjny książki Jacka Inglota o tej samej nazwie.

Kolonpus wrzało. Od kiedy dotarły wieści o wojnie z Nippu i upadku Cattigary miasto żyło na krawędzi ogólnej paniki. Co gorsza plotki lotem błyskawicy rozbiegły się po całym Taprobane i uchodźcy, głownie obywatele rzymscy i kupcy, już szukali schronienia w porcie będącym ośrodkiem władzy Cesarstwa na wyspie.
Iliusz Flaviusz, Legat Indii wyglądał przez okno na piętrze swej rezydencji. U głównego wejścia niskiego pałacyku zebrał się niemały tłum. Znowu. Wczoraj jeszcze udało mu się uniknąć chmary wpływowych mieszkańców, którzy w obliczu nadchodzącej inwazji postanowili się koniecznie z nim zobaczyć. Wymówił się koniecznością wysłania posłańców do Rzymu i potrzebą wydania niezbędnych dla bezpieczeństwa miasta dyspozycji. Nie mógł jednak ignorować ich w nieskończoność. To bogaci i wpływowi ludzie, nie należało ich lekceważyć.
- Wpuść ich, przyjmę wszystkich razem. - zwrócił się do swego sekretarza. - Nie mam czasu uprawiać filozofii z każdym z nich z osobna. I wezwij Trybunów Wojskowych, chcę by byli przy tym obecni!

Zapraszamy na LARPa osadzonego w świecie nowego rozszerzonego wydania powieści Jacka Inglota “Quietus”. Książka ukazała się nakładem Narodowego Centrum Kultury w ramach serii “Zwrotnice czasu. Historie alternatywne”.

Liczba osób: 20

Liczba sal:1

Czas trwania: 4h

Mistrzowie Gry:

Żaneta “Nyantara” Kociołek - główna prowadząca

Łukasz “Czarek” Czerski

Rafał “Kuc” Paśnicki

Wojtek „Kociołek” Kociołek

Zgłoszenia przyjmujemy na:
https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewfo rm?formkey=dDFiTWNhM3FJTVVQdi1FYm10ZjNabUE6MA

Dodatkowe informacje oraz bieżące zmiany znaleźć możecie na www.larpysf.ava.waw.pl

Edit: Tytuł wątku miał być: theczarko spam, proszę moderatrów o korektę i przepraszam za błąd.
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 11 Lip 2011 12:28:21
Poprawione.
mozg_kl2
Użytkownik
#3 - Wysłana: 11 Lip 2011 12:29:40
theczarek:
MegaLARP Szpiegowski “Pozdrowienia z Avangardy”

Zapowiada się mniam, czyli ot co lubie. Szpiedzy, znikajace bomby atomowe. Tyle, że nigdy nie grałem w LARPa, same zwykłe RPG na koncie. No i pewnie nie będzie mnie na Avie.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 11 Lip 2011 12:37:43
mozg_kl2

mozg_kl2:
No i pewnie nie będzie mnie na Avie.

Masz kolejny powód by jednak być .
mozg_kl2
Użytkownik
#5 - Wysłana: 11 Lip 2011 12:39:11
Q__:
Masz kolejny powód by jednak być .

Przekaż to mojemu szefowi i portfelowi. Z tym pierwszy to jeszcze siedogadam, za to ten drugi usilnie świeci pustką za każdym razem jak go otworze, choc ten larp sprawił, że chce mi siejechać
kanna
Użytkownik
#6 - Wysłana: 12 Lip 2011 19:13:35
Ech, ST nie będzie
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 12 Lip 2011 19:44:36
mozg_kl2

Może szef dozna nagłego ataku pomroczności jasnej i przyzna extra premijkę oddanemu pracownikowi?
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 12 Lip 2011 19:45:25
kanna

Spokojnie, zamówiłem za to - z góry - LARP ST na przyszły rok .
Eviva
Użytkownik
#9 - Wysłana: 12 Lip 2011 19:47:14
Q__:
kanna

Spokojnie, zamówiłem za to - z góry - LARP ST na przyszły rok

A pomyśl, siostro, jest duża szansa, że w przyszłym roku mnie nie będzie na TSF... dwie dobre nowiny za jednym zamachem
mozg_kl2
Użytkownik
#10 - Wysłana: 13 Lip 2011 07:48:30
Eviva:
Może szef dozna nagłego ataku pomroczności jasnej i przyzna extra premijkę oddanemu pracownikowi?

Prędzie stwierdzi, żeby siedział w nadgodzinach, i nie brał pensji.
Eviva
Użytkownik
#11 - Wysłana: 13 Lip 2011 10:47:42
mozg_kl2:
Prędzie stwierdzi, żeby siedział w nadgodzinach, i nie brał pensji.

Ciekawe, w mojej firmie, znaczy się przychodni, jest to samo.
mozg_kl2
Użytkownik
#12 - Wysłana: 13 Lip 2011 11:51:35 - Edytowany przez: mozg_kl2
Eviva:
Ciekawe, w mojej firmie, znaczy się przychodni, jest to samo.

Bo pracujemy w tej samej gałęzi gospodarki czyli budzetówka, ochrona zdrowia.
Eviva
Użytkownik
#13 - Wysłana: 13 Lip 2011 12:24:11
mozg_kl2

Prędzej bym śmierci się spodziewała
Albo w lipcu śniegu na głowę...
mozg_kl2
Użytkownik
#14 - Wysłana: 13 Lip 2011 12:42:23
Eviva:
Prędzej bym śmierci się spodziewała
Albo w lipcu śniegu na głowę...

Tzn? Metafore rozumiem ale jakbyś mogła rozwinac.
Eviva
Użytkownik
#15 - Wysłana: 13 Lip 2011 13:11:34
mozg_kl2

No, bo to by znaczyło, że jednak oprócz Treka łączy nas coś jeszcze.
mozg_kl2
Użytkownik
#16 - Wysłana: 13 Lip 2011 14:12:34
Eviva

Zatem nie jestesmy na 2 przeciwstawnych biegunach, jak się na początku wydawało. Pytanie co jeszcze. Trek, Forum, pare razy wspólne zdanie w pewnych dyskusjach, praca w budżetówce.
Eviva
Użytkownik
#17 - Wysłana: 13 Lip 2011 17:09:54
mozg_kl2

No właśnie, co dalej...

USS Phoenix forum / Gry / theczarko spam

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!