USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Minecraft
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Alucard87
Użytkownik
#31 - Wysłana: 17 Kwi 2012 14:01:10
Odpowiedz 
NEC:
Do drobnej budowy nie potrzeba dużego servera, można go założyć na zwykłym starym kompie.

No niby tak, ale np. ja bym musiał wypuszczać mu porty, co wiąże się z dodatkowym wydatkiem, więc na jedno wychodzi. No i jak wspominałem wyżej, nie działałby 24/7. A tak, na hostingu, to dwa ptaki jednym kamieniem utłukę, a i finansowanie serwera jest łatwiejsze, bo na koncie telefonicznym jakoś nigdy nie mogę 'przedzwonić', więc kasa zalega i się marnuje
NEC
Użytkownik
#32 - Wysłana: 17 Kwi 2012 14:41:58
Odpowiedz 
Nie musi działać 24/7 zakładalismy podobny projekt i działał dość sprawnie. I tak trzeba skrzyknać ludzi by razem coś zdziałac i budowac. Mowa tu oczywiście o opcji budowania, nie otwartego świata w trybie survival. Na weekendowe spotkania stary rupieć by starczył.

Swoją droga warto wejść na forum poświecone temu tematowi i zobaczyc jak to funkcjonuje. Z tego co pamietam, bo sam nie zakładałem, znajomy miał na kompie założony serwer dla kilku graczy (4-5) osób. Mysle że i tak wiecej nie bedzie chetnych.
Enterprise D
Użytkownik
#33 - Wysłana: 17 Kwi 2012 14:56:59
Odpowiedz 
No jeden chętny, ale potrzebujemy więcej
NEC
Użytkownik
#34 - Wysłana: 17 Kwi 2012 15:10:48
Odpowiedz 
Enterprise D:
No jeden chętny, ale potrzebujemy więcej

Tylko w weekendy i to na dwie góra trzy godzinki .
Alucard87
Użytkownik
#35 - Wysłana: 17 Kwi 2012 16:30:08
Odpowiedz 
NEC
Założenie samego serwera to nie problem. Tak jak mówię, dla znajomych raz na jakiś czas zakładam i nawet nam to sprawnie działa. Problem pojawiłby się, gdybyśmy chcieli rozszerzyć jego funkcjonalności - bzduryliard pluginów, a każdy ma dokumentację równie obszerną i zrozumiałą co biblia
Darnok
Użytkownik
#36 - Wysłana: 18 Kwi 2012 22:48:50
Odpowiedz 
Aether
Sam śledzę jego nową grę ponieważ wydaje się rewolucyjna. Mimo, że od kilku lat robi się już podobne gry, które będą w cholerę bardziej rozbudowane, to i tak prostota zawsze się obroni. No i do tego ten procesor DCPU to świetna sprawa mimo, że wcześniej rozpoczęto pracę nad prawie identyczną grą, tylko tam wykorzystano język skryptowy LUA do programowania statku.
NEC
Użytkownik
#37 - Wysłana: 19 Kwi 2012 10:06:53
Odpowiedz 
Darnok:
Sam śledzę jego nową grę ponieważ wydaje się rewolucyjna. Mimo, że od kilku lat robi się już podobne gry, które będą w cholerę bardziej rozbudowane, to i tak prostota zawsze się obroni.

Jest szansa na pewną odnowe, szansa że "niezależne" gry zajmą pokaźne miejsce na rynku gier. Osobiście mam już dość Cod-ów, Moh-ów i innego komercyjnego badziewia. Ostatnio to wlasnie Minecraft wciągnał mnie na dłużej, mam nadzieje że z nową produkcją Notcha bedzie podobnie.
Enterprise D
Użytkownik
#38 - Wysłana: 19 Kwi 2012 15:29:40
Odpowiedz 
No dobra, jest nas trzech i jeżeli będziemy chcieli kupić serwer 3 osobowy to każdego z nas kosztowało by to 10 zł. Nie wiem czy opłaca się czekać dłużej bo więcej zainteresowanych już nie będzie. Ja w sobotę zaczne serwer zakładać i powiem co i jak
Bashir
Moderator
#39 - Wysłana: 19 Kwi 2012 20:29:14
Odpowiedz 
Może się ogłoście jeszcze na trek.pl ?
NEC
Użytkownik
#40 - Wysłana: 4 Cze 2012 11:22:00
Odpowiedz 
Jak ktoś lubi minecrafta to jest jego wersja w 2d, nosi nazwe "Terraria" i może robić za niezłą platformówke. Mechanika gry podobna mamy w miare otwarty świat, wydobywamy surowce, budujemy, tylko wiekszy nacisk połozony jest na walkę.

Swoja droga widać niezły powrót gier retro i ofensywe gier "Indie".
Enterprise D
Użytkownik
#41 - Wysłana: 24 Wrz 2012 20:43:43
Odpowiedz 
Jeśli ktoś z ,,minecrafterów" byłby zainteresowany moim kanałem, to zapraszam tutaj :
http://www.youtube.com/user/ENTERPRISE814?feature= guide
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Gry / Minecraft

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!