USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / USS Kenedy-Propozycja sesji.
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#1 - Wysłana: 19 Maj 2011 19:15:28
Odpowiedz 
Do głowy przyszedł mi pomysł na sesję.

Zarys fabuły:
2399 zostaje odkryty tunel pod-przestrzenny. Tunel prowadzi prawdopodobnie do innej galaktyki (albo do naszej ale w innym czasie).

Zostaje skonstruowany statek klasy Super Interpid, który rożni się od zwykłego interpida że jest niemalże samowystarczalny i może podróżować przez całe dekady bez uzupełniania Zaopatrzenia.

Są jacyś chętni?
Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 19 Maj 2011 19:20:16
Odpowiedz 
jeszcze jedna sesja? Na Q, toż to forum dyskusyjne, nie jaskinia gier! Opanujcie się trochę!
TSan
Użytkownik
#3 - Wysłana: 19 Maj 2011 19:21:23
Odpowiedz 
Picard ma rację. Trochę tego za dużo...
patryk089x
Użytkownik
#4 - Wysłana: 19 Maj 2011 19:43:33
Odpowiedz 
Ja się mimo wszystko nie piszę. GMowanie w jednej (+1 pomocniczo) sesji i granie w dwóch to już ostateczna granica dla mnie

Choć fabuła interesująca. Tylko nazwa super interpid trochę śmiesznie brzmi
ortkaj
Użytkownik
#5 - Wysłana: 19 Maj 2011 22:08:20
Odpowiedz 
patryk089x
patryk089x:
super interpid

Może to literówka intrepida - ale faktycznie super dzielny to nie najszczęśliwsza nazwa....mnie się kojarzy z Super Mario.

MarcinK
Trochę za mało wprowadzenia i brak gwarancji, że będzie to gra z uniwersum ST i nie pojawi się .......wiadomo......strzelam ( Yamato, Godzilla, Powercośtam)
Picard
Użytkownik
#6 - Wysłana: 20 Maj 2011 02:26:13
Odpowiedz 
ortkaj:
Trochę za mało wprowadzenia i brak gwarancji, że będzie to gra z uniwersum ST i nie pojawi się .......wiadomo......strzelam ( Yamato, Godzilla, Powercośtam)

Nie zapominaj o ludziach grzybach! Oni są niezbędni dla przebiegu rozgrywki!
mozg_kl2
Użytkownik
#7 - Wysłana: 20 Maj 2011 07:43:01
Odpowiedz 
Picard:

Ja chce być człowiekiem grzybem. Nazwe moją postać muchomorek.
ortkaj
Użytkownik
#8 - Wysłana: 20 Maj 2011 07:48:56
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:

to masz jak w banku, większość z nas kiedyś będzie zgrzybiała
mozg_kl2
Użytkownik
#9 - Wysłana: 20 Maj 2011 08:41:30
Odpowiedz 
ortkaj:
to masz jak w banku, większość z nas kiedyś będzie zgrzybiała

Złośliwiec
Bashir
Moderator
#10 - Wysłana: 20 Maj 2011 09:37:22
Odpowiedz 
A można grać Godzillą ?
Doctor_Who
Użytkownik
#11 - Wysłana: 20 Maj 2011 12:42:05
Odpowiedz 
Picard

Picard:

mozg_kl2

mozg_kl2:

Bashir

Bashir:
A można grać Godzillą ?

A po co tyle złośliwości? Kolega wreszcie chciał zapodać coś w uniwersum ST. Nie idzie dogodzić Wam .

MarcinK

Pomysł trochę za ubogi, poza tym już i tak za dużo sesji. Sam bym jedną poprowadził (niekoniecznie w realiach ST), ale uważam, że podaż w tym wypadku przewyższa popyt i zwyczajnie jak ktoś będzie miał prowadzić pięć postaci w pięciu sesjach to może pomieszania zmysłów dostać; dlatego wstrzymam się do czasu zakończenia którejś.

PS. Co znaczy ''Kenedy''. Czy to po piłkarzu Danielu Kenedym?
Picard
Użytkownik
#12 - Wysłana: 20 Maj 2011 13:41:20
Odpowiedz 
Doctor_Who:
A po co tyle złośliwości? Kolega wreszcie chciał zapodać coś w uniwersum ST. Nie idzie dogodzić Wam

Sorry, ale odrealniajmy jego wcześniejsze nawracanie na japońszczyznę. Poza tym mógł by coś napisać o samym serialu - tematów jest jak mrówek - zamiast bawić się w sesje RPG. Trochę ubogie to jego zainteresowanie tematyką ST.
MarcinK
Użytkownik
#13 - Wysłana: 20 Maj 2011 13:44:11
Odpowiedz 
Picard:
Nie zapominaj o ludziach grzybach!

Jak nie widziałeś tego filmu i opierasz się tylko o głupie polskie tłumaczenie to....
Picard
Użytkownik
#14 - Wysłana: 20 Maj 2011 14:11:16
Odpowiedz 
MarcinK:
Jak nie widziałeś tego filmu i opierasz się tylko o głupie polskie tłumaczenie to....

Proszę nie zaczynaj znowu... a Ludzi grzyby sobie chyba jednak daruje.
mozg_kl2
Użytkownik
#15 - Wysłana: 21 Maj 2011 12:05:27
Odpowiedz 
Doctor_Who:
A po co tyle złośliwości?

Jaka złośliwość? Ja mówie poważnie.

Picard:
Ludzi grzyby sobie chyba jednak daruje.

No co Ty może być fajne;) Ja napewno oglądne.
Doctor_Who
Użytkownik
#16 - Wysłana: 21 Maj 2011 12:14:17 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Ja mówie poważnie.

Cóż, granie grzybem może być fajne. Osobiście słyszałem o przypadku sesji, gdzie grało się wojowniczymi ślimakami i wszyscy świetnie się bawili. Ba, bo przecież ślimaki to bardzo wdzięczny materiał na postać Posiada wbudowaną zbroję, oczka na słupach, śluz który można wykorzystywać Do tego umie chodzić po ścianach i do góry nogami i porusza się bezszelestnie Idealny mnich zabójca . Jednakże tempo takiego potencjalnego śluzowego asassina byłoby bardzo małe, więc jakby miał dokonać mordu w noc, musiałby zacząć akcję minimum o poranku. Mankamentów takiej postaci byłoby nawet więcej. Między innymi zerowa wytrzymałość na sól i roztwory soli. Poza tym dochodzi jeszcze kwestia śluzu, po śladzie którego strażnicy bez problemu mogliby zabójcę wytropić lub zidentyfikować :] Pojawia się także problem oręża jakim owy assasin by się posługiwał z uwagi na to, że nie posiada żadnych odnóży, no chyba, że będzie używał jadu lub magii czy coś w tym rodzaju .

Tak więc każdą sesję da się poprowadzić o ile się ją ciekawie zaplanuje .
ortkaj
Użytkownik
#17 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:04:34
Odpowiedz 
Doctor_Who
Doctor_Who:
Jednakże tempo takiego potencjalnego śluzowego asassina byłoby bardzo małe, więc jakby miał dokonać mordu w noc, musiałby zacząć akcję minimum o poranku.

Najbardziej szybkie, zabójcze i jadowite ślimaki żyją w środowisku wodnym, w dodatku nie zostawiają śladów śluzu......Ze względu na specyfikę uniwersum ST nie nadają się za bardzo do sesji (chyba, że będą walczyć z Wodnymi Xindi) ...... ale za to w sesji Sea Quest DSV byłyby bardzo przydatne......dla Godzilli też byłoby miejsce. Nie wiadomo jak z ludźmi grzybami chyba, żeby zastąpić ich ludźmi - wodorostami.
Doctor_Who
Użytkownik
#18 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:07:53 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
No to może od razu zrobić przygodę z plemnikami ? Przecież to idealny materiał na RPG. Drużyna bohaterów (plemniczki) musi zdobyć komórkę jajową Czysty "dungeon crawl'' Z płapkami mrocznej antykoncepcji i walka z potworami jak podstępna grzybica lub diabelska nadżerka .
Eviva
Użytkownik
#19 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:09:46
Odpowiedz 
Doctor_Who

Wiesz, jaka jest różnica między adwokatem a plemnikiem?
I jeden, i drugi ma jedną szansę na milion, by zostać człowiekiem.
patryk089x
Użytkownik
#20 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:23:55
Odpowiedz 
Eviva

To chyba nie różnica, tylko coś wspólnego...
ortkaj
Użytkownik
#21 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:23:59
Odpowiedz 
Doctor_Who

Doctor_Who:
No to może od razu zrobić przygodę z plemnikami ?

I w ten sposób pobiłeś rekord Guinessa w wymyśleniu największej liczby redshirtów.
Gratulacje
Madame Picard
Moderator
#22 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:29:51
Odpowiedz 
Doctor_Who:
No to może od razu zrobić przygodę z plemnikami ?

ortkaj:
I w ten sposób pobiłeś rekord Guinessa w wymyśleniu największej liczby redshirtów

Chłopcy, ómarłam...
MarcinK
Użytkownik
#23 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:34:42
Odpowiedz 
Madame Picard:
ómarłam

Tak tego brakowało na tym forum. Klubu im. Bronisława Komorowskiego.

Co do sesji to na 100% będzie w realiach treka.
patryk089x
Użytkownik
#24 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:36:05
Odpowiedz 
MarcinK:
Klubu im. Bronisława Komorowskiego.

Nie przeginajmy... Połowa Polaków robi takie błędy, a wszyscy się jego o to czepiają.
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:36:50
Odpowiedz 
patryk089x:
To chyba nie różnica, tylko coś wspólnego...

Kurcze, zgubiłam słówko "żadna"
Picard
Użytkownik
#26 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:37:39 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
ortkaj:
Najbardziej szybkie, zabójcze i jadowite ślimaki żyją w środowisku wodnym, w dodatku nie zostawiają śladów śluzu......Ze względu na specyfikę uniwersum ST nie nadają się za bardzo do sesji (chyba, że będą walczyć z Wodnymi Xindi) ...... ale za to w sesji Sea Quest DSV byłyby bardzo przydatne......dla Godzilli też byłoby miejsce. Nie wiadomo jak z ludźmi grzybami chyba, żeby zastąpić ich ludźmi - wodorostami.

Ludzie grzyby vs. ludzie wodorosty... Wiesz, takiej sesji jeszcze nie było! Ale co do ślimaków przyznam Ci racje: pamiętam, że świętej pamięci Michael Crichton pisał o nich w Zaginionym świecie - podobnież najbardziej jadowite stworzenia na świecie, których toksyna jest w stanie uśmiercić w przeciągu sekund. Oczywiście nie ma antidotum, a nawet gdyby było, nikt nie zdążył by go podać.

Doctor_Who:
No to może od razu zrobić przygodę z plemnikami ? Przecież to idealny materiał na RPG. Drużyna bohaterów (plemniczki) musi zdobyć komórkę jajową Czysty "dungeon crawl'

Spóźniłeś się. Akurat tego dokonał już dr Zoidberg
http://slurmed.com/fanart/paul/219_sperm-rider.gif
Madame Picard
Moderator
#27 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:51:27
Odpowiedz 
MarcinK
patryk089x

Załamka. Na przyszłość podkreślę wężykiem dla niekumatych, że to "rzart" .
TSan
Użytkownik
#28 - Wysłana: 21 Maj 2011 19:54:14
Odpowiedz 
Madame Picard

Alerz my tu wrzyzcy pirzemy bardzo ortógraficznie i bez blenduw!

Teraz wróćmy już do tematu tej sesji.

NIE. Trochę tego za dużo. Poczekajmy, niedługo jedna się skpończy i rób ludzi grzyby, ślimaki, godzile, redshirty, czy co tam chcesz...
patryk089x
Użytkownik
#29 - Wysłana: 21 Maj 2011 20:09:11
Odpowiedz 
Madame Picard

Ekhem, zauważyłem.
Więc proszę się tu do mnie nie odnosić. Tylko 'upominam' MarcinKa.
Madame Picard
Moderator
#30 - Wysłana: 21 Maj 2011 20:44:53
Odpowiedz 
TSan
patryk089x

No jósz dopsz, dopsz...
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Gry / USS Kenedy-Propozycja sesji.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!