USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Stargate: Galaxies
 Strona:  ««  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#31 - Wysłana: 23 Kwi 2011 10:28:23
Odpowiedz 
Eviva:
mozg_kl2

Nie widzę siebie w innej roli, niestety.

Szkoda. Może co pomiędzy sanitariusz medyk?. Lekarz będzie na bank postacią epizodyczna. Nie chce, zebyś czułą się odstawiona na boczny tor.

Pisarz:
Weź pod uwagę powroty do głównej bazy, tam oczywiście trzeba zdać raport z wydarzeń itd.

Raporty zdajesz przełozonemu. Misja pozaplanetarna na bank będzie trwała z 2 tyg normalnego czasu. Wtedy albo postać Eviva byłaby w uśpieniu albo miałą niezalezny watek.

Pisarz:
No i oczywiście czasem zdarzy się, że lekarz będzie musiał opuścić na chwilę bazę, by pomóc na jakiejś planecie.

Jak mnie pamięc nie myli w serialu zrobił to raz i skończyło się to dla niego śmiercią.

Vanja:
Kiedy planujesz zaczynać?

Myśle, że zbieranie kart postaci zajme jeszcze ze 2 dni.

Vanja:
Jakieś szczegółowe zasady będą?

Co rozumiesz poprzez szczegółowe zasady.

Alucard87
Vanja

Witam na pokładzie nie mam zastrzerzeń.

TSan:
Ja zaklepałam stanowisko archeologa, podeśle opis jutro

Ok czekamy.

patryk089x

Miałbyć naukowiec a z opisu wyszedł Ci saper. Zmień to.

Pisarz

Taki haker;). Może być tylko żadnych tajnych bimbrowni.

Podsumowując

Mamy 2 "żołnierzy" (Vanja, Alucard87), naukowca (Pisarz). Czekamy na karte TSan(archeolog), decyzje Evivy i nie wiem co ze Scimitarem.
patryk089x
Użytkownik
#32 - Wysłana: 23 Kwi 2011 10:35:52
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Miałbyć naukowiec a z opisu wyszedł Ci saper. Zmień to.

Poprawiłem trochę - dalej zna się na ładunkach wybuchowych, jednak już ich nie rozbraja. Może być ? To jest naukowiec ze specjalizacją pirotechnika.
mozg_kl2
Użytkownik
#33 - Wysłana: 23 Kwi 2011 10:55:01
Odpowiedz 
patryk089x:
dalej zna się na ładunkach wybuchowych, jednak już ich nie rozbraja. Może być ? To jest naukowiec ze specjalizacją pirotechnika.

Miałeś byc naukowcem. Gościem który rozróżni tykającą bombe od tykającej pozytywki. Mniej wysadzana więcej "technobełkotu". Kiedy oddział utknie na planecie, z zepsutym DHD to właśnie na Twoich barkach będzie spoczywało sprowadzenie ich do domu.
patryk089x
Użytkownik
#34 - Wysłana: 23 Kwi 2011 11:02:38 - Edytowany przez: patryk089x
Odpowiedz 
Ok: Poprawiona karta:

Marek "Frytka" Grojski
Narodowość: Polak, ma włoskie korzenie, wychowany nad morzem w Sopocie.
Specjalność: Naukowiec, potrafi zrobić wszystko i nic z wszystkiego i niczego.
Umiejętności: Chemia. Wykrywanie szkodliwych substancji "na wyczucie" (bez użycia urządzeń), neutralizacja ich. Do tego hobbystycznie jest dość już doświadczonym ekspertem od wszelkiego typu zamków oraz zabezpieczeń. Potrafi wykałaczką otworzyć każdy zamek.
Wygląd: Wysoki, blondyn, kruczoczarne oczy, 198cm wzrostu, 80kg wagi, umięśniony, szerokie barki.
Charakter: Diabelnie złośliwy, z ironią i "z jajem", najczęściej denerwuje wszystkich w około. Jest bardzo impulsywny, niespokojny. On sam wiąże te cechy z długą pracą w wojsku.

Może być ?
Eviva
Użytkownik
#35 - Wysłana: 23 Kwi 2011 11:02:41 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
No to może tak:

Pamela Hernandez
Meksykanka
24 lata
szatynka
175 cm wzrostu
muskularna

Wojskowa pielęgniarka. Przeszła szkolenie w Zielonych Beretach, czuli potrafi połamać komuś gnaty, a potem je złożyć. Z usposobienia choleryczka. W oddziale, gdzie przechodziła szkolenie, miała ksywkę "Dziadek do orzechów", nie pytajcie lepiej, czemu...
mozg_kl2
Użytkownik
#36 - Wysłana: 23 Kwi 2011 11:34:31
Odpowiedz 
patryk089x:
Może być ?

Ok może. jak koniecznie chcesz cos wysadzac dorzuć sobie znajomość chemii, dzięki temu będzie wiedział co z czym pomieszac, żeby wybuchło. Bomby atomowej nie zbudujesz ale jakies proste ładunki odwracajace uwage juztak.

Eviva:
No to może tak:

Lekarz-epizodyczny czy sanitariusz medyk?
Eviva
Użytkownik
#37 - Wysłana: 23 Kwi 2011 11:38:45
Odpowiedz 
mozg_kl2

A coś takiego jak powyżej nie może być?
TSan
Użytkownik
#38 - Wysłana: 23 Kwi 2011 13:33:16
Odpowiedz 
Imię i nazwisko: Susan Hewson
Narodowość: brytyjska, ale wychowała się w Egipcie
Specjalność: archeologia
Wygląd: czarnowłosa, średniego wzrostu, raczej chuda, cera raczej ciemna
Umiejętności: archeologia, dedukcja starożytnych języków, pływanie i nurkowanie
Charakter: raczej spokojna, milcząca. Bywa cyniczna. Perfekcjonistka, czasem jednak zachowuje się impulsywnie. Typowo angielskie poczucie humoru.
Życiorys: Urodziła się w Londynie, a w wieku 14 lat przeniosła się z rodziną do Egiptu. Tam zainteresowała się archeologią, którą studiowała. Jej drugim kierunkiem była starożytna lingwistyka.

I jak?
Pisarz
Użytkownik
#39 - Wysłana: 23 Kwi 2011 14:43:42 - Edytowany przez: Pisarz
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Jak mnie pamięc nie myli w serialu zrobił to raz i skończyło się to dla niego śmiercią.

Czas obejrzeć Atlantis
Alucard87
Użytkownik
#40 - Wysłana: 23 Kwi 2011 14:53:34 - Edytowany przez: Alucard87
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Raporty zdajesz przełozonemu. Misja pozaplanetarna na bank będzie trwała z 2 tyg normalnego czasu. Wtedy albo postać Eviva byłaby w uśpieniu albo miałą niezalezny watek.

Zawsze mozesz wybierac dla nas misje typu Search and Rescue albo podobne, gdzie przeszkolony medyk jest na wagę złota
Pisarz
Użytkownik
#41 - Wysłana: 23 Kwi 2011 15:00:48
Odpowiedz 
Nazwa sesji sugeruje, że będziemy podróżować przez Wrota między galaktykami? Coś w stylu bazy Icarus w takim wypadku pewno będzie potrzebne.
mozg_kl2
Użytkownik
#42 - Wysłana: 23 Kwi 2011 15:15:05
Odpowiedz 
Eviva:
A coś takiego jak powyżej nie może być?

To miałabyc pielęgniarka a nie zabijaka. Pytam bo jako medyk masz większą szanse by dołaczyć do druzyny na miesjach poza planetarnych.

TSan:
I jak?

Ok bez zastrzerzen. Ciesze się, ze Twoja postac nic nie wysadza.

Pisarz:
Czas obejrzeć Atlantis

Jak skończyłem 2 lata temu SG-1 całe tak rozglądnałem się za innymi serialami. Atlantis mam na mojej liscie, ale fakt musze, bo płytki z odcinkami mi padną. Pewnie jak skończe babylon 5 się wezme, lub nie.

Alucard87:
Zawsze mozesz wybierac dla nas misje typu Search and Rescue albo podobne, gdzie przeszkolony medyk jest na wagę złota

Kiedy ja nie mam nic przeciwko medykom w drużynie. Nie widze w niej tylko lekarza/pielęgniarki.

Pisarz:
Nazwa sesji sugeruje, że będziemy podróżować przez Wrota między galaktykami?

Pożyjemy zobaczymy. Podróż między galaktykami nie należy do najłatwiejszych.
Scimitar
Użytkownik
#43 - Wysłana: 23 Kwi 2011 15:30:57
Odpowiedz 
Przede wszystkim sorry za spóźnienie, z roboty wymigałem się dopiero jakieś pół godziny temu. Kartę postaci powinienem jeszcze dzisiaj dosłać.
mozg_kl2
Użytkownik
#44 - Wysłana: 23 Kwi 2011 15:45:59
Odpowiedz 
Scimitar:
sorry za spóźnienie,

Spokojnie. Na złożenie karty postaci masz czas do poniedziałku.
Scimitar
Użytkownik
#45 - Wysłana: 23 Kwi 2011 16:51:38
Odpowiedz 
Ok, udało się zmajstrować postać, mam tylko nadzieję, że nie przegiąłem zbytnio ;)

Imię i nazwisko: Roodney Bovanovitch
Narodowość: amerykaniec 2 generacji
Zawód: Marines/Naukowiec (Geolog - specjalizacja kartografia geologiczna)
Wygląd: brunet, 180 cm wzrostu, szare oczy
Umiejętności:
1.Marines --> taktyka, obsługa broni ciężkiej, pływanie, nurkowanie, skoki spadochronowe, pilotaż śmigłowców.
2. Geo-kartograf --> podstawowa analiza geologiczna terenu (skład mineralny, tektonika, stratygrafia), badanie mikroskopowe skał, sporządzanie map budowy ternu.
Osobowość: Opanowany, o (cytując opinie dowódcy marines) zbyt anarchistycznym usposobieniu, żeby zostać dowódcą. Charakteryzujący się metodycznym rozwiązywaniem problemów i dość specyficznym poczuciem humoru.
Ponadto: miłośnik skał i tworzonych przez nie struktur, dobrej zapory ogniowej (szczególnie połączenia M249 SAW, oraz XM25 ABW), oraz pilotażu maszyn latających.

Historia:
Sporą część życia szkolił się w stronę bycia geologiem, jednakże oferta sfinansowania collage’u przez armię USA w zamian za rok w służbie pomocniczej w Iraku okazała się bardzo obiecująca. Po 5 miesiącach pobytu w Iraku został wycofany do służby garnizonowej w San Jose w wyniku obrażeń odniesionych podczas zamachu na konwój przenoszący bazę w Kabulu. Po okresie kontraktu z wojskiem ukończył College w San Francisco, a 6 lat później skończył Kartografię Geologiczną na California Institute of Technology. Po 2 latach stażu w US Geological Survey. W wyniku kryzysu (i zmniejszenia zapotrzebowania na prospekcję złóż ropy naftowej), oraz końca kontraktu przeniósł się z powrotem do marines (z przyczyn czysto finansowych) gdzie 2,5 roku po zrobieniu kursu pilota śmigłowcowego trafił do Afganistanu, tam nabił 274 godziny lotów w warunkach bojowych.
Propozycja przeniesienia się do nowej jednostki mającej szkolić się do misji poza układowych wydała mu się szalenie interesująca…

Ps. Symbioza z Tok'ra mile widziana ;)
Eviva
Użytkownik
#46 - Wysłana: 23 Kwi 2011 17:05:46
Odpowiedz 
mozg_kl2

Dobra, może być sanitariusz-medyk. Normalna dziewczyna, bez tendencji do wybijania zębów.
mozg_kl2
Użytkownik
#47 - Wysłana: 23 Kwi 2011 23:28:55
Odpowiedz 
Scimitar:
Ps. Symbioza z Tok'ra mile widziana

Poszalałeś. Może odrazu zrób postać tokra?

Eviva:
sanitariusz-medyk. Normalna dziewczyna

Ok kupie to, tylko rozbuduje troche opis postaci.
TSan
Użytkownik
#48 - Wysłana: 24 Kwi 2011 08:28:11
Odpowiedz 
mozg_kl2

Hm, obejrzałam sobie pierwszy odcinek SGU i powiem: byłam pod wrażeniem. Niewielkim, ale zawsze.
Scimitar
Użytkownik
#49 - Wysłana: 25 Kwi 2011 01:34:51
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Poszalałeś. Może odrazu zrób postać tokra?

Czy to nie forowało by za bardzo mojej (i tak już dość przegiętej) postaci w stosunku do drużyny, oraz czy nie wprowadzało by zbyt wielu komplikacji do planowanego scenariusza?
mozg_kl2
Użytkownik
#50 - Wysłana: 25 Kwi 2011 10:08:29
Odpowiedz 
TSan:
Hm, obejrzałam sobie pierwszy odcinek SGU i powiem: byłam pod wrażeniem. Niewielkim, ale zawsze.

Ja zaczałem oglądać od początku czyli SG-1. Jak nie widziałaś polecam.

Scimitar:
Czy to nie forowało by za bardzo mojej (i tak już dość przegiętej) postaci w stosunku do drużyny, oraz czy nie wprowadzało by zbyt wielu komplikacji do planowanego scenariusza?

Jestem za tym, żebyś zrobił nową postać Tokra. Ta jest jak to określiłeś przegięta.
patryk089x
Użytkownik
#51 - Wysłana: 25 Kwi 2011 20:43:45
Odpowiedz 
mozg_kl2

Nawiasem mówiąc... Kiedy zaczynamy ?
TSan
Użytkownik
#52 - Wysłana: 25 Kwi 2011 20:46:32
Odpowiedz 
mozg_kl2

Czekaj, czekaj. Ogarnę i to. Tylko powoli.
mozg_kl2
Użytkownik
#53 - Wysłana: 25 Kwi 2011 20:54:33
Odpowiedz 
patryk089x:
mozg_kl2

Nawiasem mówiąc... Kiedy zaczynamy ?

Mieliśmy dzis, ale na chwile obecną Scimitar ma karte postaci do poprawy, i do tej pory tego nie uczynił.

TSan:
mozg_kl2

Czekaj, czekaj. Ogarnę i to. Tylko powoli.

Wszystko w swoim czasie tylko nie zarywaj nocy przez mnie.
TSan
Użytkownik
#54 - Wysłana: 25 Kwi 2011 20:57:20
Odpowiedz 
mozg_kl2

Raczej nie zamierzam. I tak śpię po siedem albo sześć godzin. Np. dzisiaj, pobudka garnuszkiem wody. O 6.40...
mozg_kl2
Użytkownik
#55 - Wysłana: 25 Kwi 2011 21:16:23
Odpowiedz 
TSan:
Raczej nie zamierzam. I tak śpię po siedem albo sześć godzin. Np. dzisiaj, pobudka garnuszkiem wody. O 6.40...

Ja ogólnie źle sypiam także wolałbym nie mieć snu innych na sumieniu.
Eviva
Użytkownik
#56 - Wysłana: 25 Kwi 2011 21:16:25
Odpowiedz 
TSan

Mnie na szczęście nie miał kto oblać, tylko kot mnie polizał po nodze .

No cóż, moja postać gotowa - wojskowa pielęgniarka. I wszystkie sezony SG1 oraz SGA zaliczone - SGU tylko częściowo.
mozg_kl2
Użytkownik
#57 - Wysłana: 25 Kwi 2011 21:22:23
Odpowiedz 
Eviva:
Mnie na szczęście nie miał kto oblać, tylko kot mnie polizał po nodze

Jeszcze dzień sięnie skończył, więc kto wie.

Eviva:
No cóż, moja postać gotowa - wojskowa pielęgniarka.

Jestem Mistrzem Gry na uzytkowników w realu mam ograniczony wpływ.

Eviva:
I wszystkie sezony SG1 oraz SGA zaliczone - SGU tylko częściowo.

To widziałaś więcej niż ja.
Eviva
Użytkownik
#58 - Wysłana: 25 Kwi 2011 21:34:40
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Jeszcze dzień sięnie skończył, więc kto wie.

Masz na myśli, że któreś z tych moich skurczybyków może mnie jeszcze obsikać?
mozg_kl2
Użytkownik
#59 - Wysłana: 25 Kwi 2011 22:16:46
Odpowiedz 
Eviva:
Masz na myśli, że któreś z tych moich skurczybyków może mnie jeszcze obsikać?

Ja tylko cytuje chińczyków. Nie chwal dnia przed zachodem słońca.
Pisarz
Użytkownik
#60 - Wysłana: 26 Kwi 2011 00:20:53
Odpowiedz 
mozg_kl2:
To widziałaś więcej niż ja.

Nie jest trudno. Ja na ten przykład mam za sobą SG-1, SGA, wszystkie odcinki SGU, które się pojawiły (na bieżąco oglądam, po angielsku) i wszystkie filmy, czyli Continuum i Arkę Prawdy.
 Strona:  ««  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Stargate: Galaxies

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!