USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole
 Strona:  ««  1  2  ...  8  9  10  11  12  ...  17  18  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#271 - Wysłana: 5 Sty 2013 19:41:22
Odpowiedz 
krzychu:
ja bym sobie kupil konsole gdyby miala myszke i klawiature gra na padzie to porazka

Kwestia praktyki ja tez nie moglem przystosować się do pada ale im dłuzej się gra tym bardziej wchodzi w ręke. Teraz juz przechodze fpsy na poziomie hardocore
Seybr
Użytkownik
#272 - Wysłana: 5 Sty 2013 20:33:27
Odpowiedz 
MarcinK:
Na pewno realniej niż myszka, bo chyba nie powiesz mi że człowiek może w ciągu ułamka sekundy obrócić się i wycelować w jeden konkretny punkt?

Realniej, dzięki sesji BF czy CoDa zostaniesz komandosem. Szukasz realizmu w grach, oraz w kontrolerach.
Inna sprawa, dobry zawodnik może obrócić się i wycelować w cel bez problemu, ale trzeba mieć doświadczenie. Takie rzeczy można wykonać na strzelnicy ruchomej. Nie mylić s filmami typu zabili go i uciekł ;]. Ani pad ani myszka czy coś innego nie da ci odwzorowania np. odrzutu z broni
Mav
Użytkownik
#273 - Wysłana: 5 Sty 2013 22:04:05 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Teraz juz przechodze fpsy na poziomie hardocore

Hardcore na konsoli jest i tak upośledzony pod pada. Przeciwnicy są słabsi, dłużej celują itd.

MarcinK:
Na pewno realniej niż myszka, bo chyba nie powiesz mi że człowiek może w ciągu ułamka sekundy obrócić się i wycelować w jeden konkretny punkt?

To są właśnie bzdurne argumenty tego artykułu. Jak się obracasz myszką w grze, to od razu po obrocie masz już idealnie namierzony cel? Nie, po prostu się szybko obracasz, a następnie szybkim ruchem celujesz w przeciwnika. Stań sobie w pokoju, weź coś, co będzie udawać broń i obróć się jak najszybciej o 180 stopni. Zobaczysz, że trwa to ułamek sekundy A gdy już się obrócisz to udawaj, że szybko coś namierzasz, także będziesz mógł to robić bardzo szybko, bo głową i rękoma można ruszać bardzo szybko. Przede wszystkim możesz dowolnie zmieniać szybkość ruchu. Pad jest za wolny, a ruch zbyt jednostajny. To nie ma nic wspólnego z realizmem. Wystarczy obejrzeć gameplay na padzie, wygląda to dosyć idiotycznie i od razu widać, że ktoś gra na padzie. Zbyt jednostajnie, zbyt płynne ruchy i mało precyzyjne.
MarcinK
Użytkownik
#274 - Wysłana: 5 Sty 2013 22:17:54
Odpowiedz 
Mav:
Przeciwnicy są słabsi, dłużej celują itd.

Zmień poziom trudności z easy na hard.
Dragon
Użytkownik
#275 - Wysłana: 5 Sty 2013 22:18:26
Odpowiedz 
Seybr
Pewnie że pamiętam IO (jednak CDA wtedy było najlepsze)

Takie płytki też miałem, i to wiele, pamętam jak nie mogłem doczekać sie powrotu do domu jak taką wyrwałem.

krzychu:
ja bym sobie kupil konsole gdyby miala myszke i klawiature gra na padzie to porazka

FPSy na padzie.....nie da sie prać, przynajmniej ja, tak sie mordowałem z Killzone że dałem spokój.
Mav
Użytkownik
#276 - Wysłana: 5 Sty 2013 22:20:38 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
MarcinK:
Zmień poziom trudności z easy na hard.

Ta? To zagraj w Stalkera albo pierwszego Far Cry-a na najwyższym poziomie na padzie - POWODZENIA Far Cry 3 jest właśnie ofiarą padów. Na najwyższym poziomie trudności nie ma tam żadnego wyzwania, bo przeciwnicy są mało dynamiczni, słabo się chowają, często stoją wyprostowani itd.
mozg_kl2
Użytkownik
#277 - Wysłana: 5 Sty 2013 23:57:03
Odpowiedz 
Mav:
Hardcore na konsoli jest i tak upośledzony pod pada. Przeciwnicy są słabsi, dłużej celują itd.

Zagrasz w gre z serii Halo to pogadamy wtedy.
The_D
Użytkownik
#278 - Wysłana: 6 Sty 2013 00:14:45
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Kwestia praktyki ja tez nie moglem przystosować się do pada ale im dłuzej się gra tym bardziej wchodzi w ręke. Teraz juz przechodze fpsy na poziomie hardocore

No i tak po prawdzie to pady zostały zaprojektowane jako kontrolery do gier, a klawiatury i myszki to zaadaptowany z braku laku sprzęt biurowy.

Ale prawdziwi gracze wiedzą, że jak kontroler to tylko joystick. QuickShot II Turbo to było czego zazdrościli koledzy.
Mav
Użytkownik
#279 - Wysłana: 6 Sty 2013 00:19:25 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Zagrasz w gre z serii Halo to pogadamy wtedy.

Nie wiem o co ci chodzi. Przecież Tobie się może wydawać, że oni są trudni, bo grasz na padzie, na konsoli. Weryfikacja byłaby wtedy, gdybyś zagrał na konsoli, ale na klawiaturze i myszce. Wtedy by pewnie wyszło szydło z worka A gdyby zagrały dwie ekipy - jedna na padach, druga na klawiaturze, to jak myślisz, która by wygrała?
Seybr
Użytkownik
#280 - Wysłana: 6 Sty 2013 00:42:20 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Mav:
Na najwyższym poziomie trudności nie ma tam żadnego wyzwania, bo przeciwnicy są mało dynamiczni, słabo się chowają, często stoją wyprostowani itd.

Owszem może nie są wymagający, ale nie wkur... jak w Crysis. Albo biegnie taki za tobą niczym zombi przez pustynie. Albo klonuje się co róż i teleportuje gdzie trzeba. Taki był Crysis w nie których misjach. Dwójka znacznie lepsza, ale AI znacznie głupsze.
Wiesz FC 3 zaczyna mnie przekonywać. Pomijam menu i cały ten system dodawania rzeczy. Właśnie jestem na misji gdzie dwie panie naprawiają auto, a mnie wysłali do szefowej naszego obozu. Jak coś skopałem musiałem lecieć dość duży kawał, innym razem byłem w środku akcji ;].

Mav

Mam inny problem, zabiłem świnkę miałem skórę i sam nie wiem co się stało. Chciałem zrobić portfel, rozbudować a jej nie ma. Albo zrobiłem i chce go dalej rozbudować. Wiesz gdzie można ubić świnie ? Staram się nie robić wątków pobocznych. Kasy mam full a nie mam na co wydawać. Kupił bym sobie coś lepszego niż kałach. Im dalej gram tym wydaje się łatwiejsza. Nie jest trudna ale błędy w grze trochę przeszkadzają.

Panowie. Wyjadacze którzy grają w sieci i mają konsole, to oni tak na prawdę mają zestaw klawiatura + mysz. Mam kilku znajomych co grają np. padami w wyścigi, jakieś rpegi ale w FPS to klawiatura i mysz. Do konsol można dokupić taki sprzęt. Do PS 3 jest soft i połączenie przez bluetooth. Instalujesz to na lapie czy PC, ustawiasz na soft i grasz.
Mav
Użytkownik
#281 - Wysłana: 6 Sty 2013 01:11:59 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr:
ale nie wkur... jak w Crysis. Albo biegnie taki za tobą niczym zombi przez pustynie. Albo klonuje się co róż i teleportuje gdzie trzeba. Taki był Crysis w nie których misjach

Nie kojarzę takich zagrań.

Seybr:
Dwójka znacznie lepsza, ale AI znacznie głupsze.

Mi się dwójka nie bardzo podobała, bo była tak bardziej w stylu Call of Duty - mała lokacja, rozróba i przejście na kolejną lokacje i tak cały czas. Taki tunelowy się zrobił. Technologicznie też był gorszy, bo na konsole wyszedł.

Seybr:
Wiesz gdzie można ubić świnie ?

Nie zauważyłeś, że na mapie są narysowane zwierzątka? Tam gdzie masz obrazek świni, tam znajdziesz świnie, gdzie kozy tam znajdziesz kozy itd.

Seybr:
Kasy mam full a nie mam na co wydawać.

No właśnie... Sklepy są tam bez sensu. Nic tam nie ma oprócz broni, amunicji i apteczek. A ja lubię bogate sklepy i handel. Uwielbiałem np. w Fallout-ach gnać do sklepu z pełnym plecakiem różnych rzeczy, sprzedawać je i kupować lepszą giwerę, jakiś pancerz, i inne dobrodziejstwa W Stalkerze też było ciekawie - pancerze, bandaże, jedzenie, modyfikacje broni itd. W FC3 sklepy są takie bezpłciowe, schematyczne, nic ciekawego tam nie ma.. No i ten guzik: sprzedaj wszystko co bezużyteczne... Zbiera się jakieś bzdury po świecących kuferkach i sprzedaję się je jednym przyciskiem w sklepach... Nędza ten handel tam. Mogli np. dać w sklepach kabury, portfele itd. A nie wymyślać jakieś durne kombinacje ze zwierzętami.

Seybr:
Im dalej gram tym wydaje się łatwiejsza.

Jest za prosta. Nie ma tego wyzwania co w Stalkerze czy pierwszym Far Cry-u. Mnie to odpycha.
MarcinK
Użytkownik
#282 - Wysłana: 6 Sty 2013 08:01:29 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Mav:
A gdyby zagrały dwie ekipy - jedna na padach, druga na klawiaturze, to jak myślisz, która by wygrała?

To zależy od wprawy. Wprawiony padowiec może wygrać z myszowcem.
Seybr:
ale w FPS to klawiatura i mysz.

Na nowszych jak PS-3 dostępne są kontrolery ruchu z karabinowymi nakładkami, wtedy to dopiero wczuwasz się w grę.
Arek
Użytkownik
#283 - Wysłana: 6 Sty 2013 11:13:47
Odpowiedz 
MarcinK:
To zależy od wprawy. Wprawiony padowiec może wygrać z myszowcem.

Owszem. Tylko że wprawiony padowiec z amatorskim [w porywach do średniego] myszkowcem. To jest coś czego nie przeskoczysz, przy tym samym poziomie graczy w 80% przypadków wygra klawiatura+mysz.
Pad sprawdza się przy skradankach, wyścigach czy pilkarskich grach. Dobrze mi się też grało w Wiedźmina 2 i Assassins Creed 2 na padzie. Ale FPS'y czy strategie to tylko mysz i klawiatura [dlatego nie lubię żadnych konsol :D]
Seybr
Użytkownik
#284 - Wysłana: 6 Sty 2013 11:33:48 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Mav:
Nie kojarzę takich zagrań.

Widzisz bo czasem mam mentalność wybijania wrogów do cna. Szkoda że nie zapisałem tego w postaci wideo. Pierwsza część mi nie podeszła.

Mav:
Taki tunelowy się zrobił. Technologicznie też był gorszy, bo na konsole wyszedł.

Owszem bo konsole by po prostu nie dały rady. Ale wyszedł patch, miał chyba 1.5 gb i można było korzystać z dobrodziejstw komputera. Linowy był do bólu, ale mi to on się spodobał. Ta gra zalicza się do nie licznych, gdzie grałem w wersji full PL.

Mav:
Nie zauważyłeś, że na mapie są narysowane zwierzątka? Tam gdzie masz obrazek świni, tam znajdziesz świnie, gdzie kozy tam znajdziesz kozy itd.

No widziałem, ale zrób scrina jak możesz. Ja tam widzę dziki, może zboczenie łowczego czy co ? Widzę tapira, czy tygrysa ale świni nie ;].
Edit: chodzi o dzika ;]. No fakt to też świnia.

Mav:
Nędza ten handel tam.

W sumie można go że tak powiem olać. Wszystko zdobywa się podczas misji. Amunicja czy broń, jest jej pod dostatkiem.

MarcinK:
Na nowszych jak PS-3 dostępne są kontrolery ruchu z karabinowymi nakładkami, wtedy to dopiero wczuwasz się w grę.

Wiem o tym, sam się tym bawiłem ;].

Moi panowie dziś mam wieczór piwny przy konsoli. Z kumplem siadamy u sąsiada i gramy. No ale jaka konsola ? Stary dobry Pegasus, a raczej podróba podróby. Contry nie mam, ale są Tanki galaga Mario itp. Wczoraj kumpel jak się o tym dowiedział, że mam podróbę Pegasusa to aż poprosił, żebym jemu Tanki odpalił. Stary Famicom dawno zdechł a jeszcze to w wielu sercach gracza żyje ;].
mozg_kl2
Użytkownik
#285 - Wysłana: 6 Sty 2013 12:23:53
Odpowiedz 
Mav:
Nie wiem o co ci chodzi. Przecież Tobie się może wydawać, że oni są trudni, bo grasz na padzie, na konsoli. Weryfikacja byłaby wtedy, gdybyś zagrał na konsoli, ale na klawiaturze i myszce. Wtedy by pewnie wyszło szydło z worka A gdyby zagrały dwie ekipy - jedna na padach, druga na klawiaturze, to jak myślisz, która by wygrała?

Spytam grałeś? Jeśli nie to nie zrozumiesz. Nie chodzi tutaj o granie na padzie tylko o AI przeciwników. Chowają się, flankują Ciebie współpracują, nie są łatwym celem/mięchem armatnim. Próbowali kiedyś sparować w BF3 graczy komputerowych i konsolowych ale to nie ma sensu. Nie można porównywać roweru i motora tylko dlatego że oba są jednośladami.

Mav:
Uwielbiałem np. w Fallout-ach gnać do sklepu z pełnym plecakiem różnych rzeczy, sprzedawać je i kupować lepszą giwerę, jakiś pancerz, i inne dobrodziejstwa

Tyle, że w pewnym momencie i tak miałeś lepszy sprzęt niż te sklepowe gnaty i została CI masa nie potrzebnych gadzetów w plecach lub tysiące kapsli.
Mav
Użytkownik
#286 - Wysłana: 6 Sty 2013 13:18:05 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr:
No widziałem, ale zrób scrina jak możesz. Ja tam widzę dziki, może zboczenie łowczego czy co ? Widzę tapira, czy tygrysa ale świni nie ;].

Czekaj... Też miałem chyba problem ze świniami. O ile dobrze pamiętam, dzik jest traktowany jako świnia Dziwne to trochę, bo można w grze spotkać świnie hodowlane czasami w jakichś obozach, więc powinien być podział. Zabij dzika i zobacz czy masz skórę świni

Seybr:
Widzisz bo czasem mam mentalność wybijania wrogów do cna. Szkoda że nie zapisałem tego w postaci wideo. Pierwsza część mi nie podeszła.

Ja też często czyściłem obozy, ale nie kojarzę takich teleportów. Często przyjeżdżały posiłki na jeepach, może podjechali gdzieś z tyłu i Ci się wydawało, że się nagle pojawiają na mapie?

mozg_kl2:
Spytam grałeś? Jeśli nie to nie zrozumiesz. Nie chodzi tutaj o granie na padzie tylko o AI przeciwników. Chowają się, flankują Ciebie współpracują, nie są łatwym celem/mięchem armatnim.

W Halo nie grałem, przyznam się, ale... To że się chowają, flankują to nadal nie oznacza, że mają taką celność i czas reakcji, jak dobre AI na PC. Przede wszystkim jednak, zauważ, że Halo to raczej taka gra nawalanka. Oczywiście nie taka jak Quake, ale symulacja to też nie jest. W serii Rainbow Six (tej PC only) nawet jedna kula wystarczyła, żeby cię zabić. Pierwszy Far Cry też był bardzo trudny. Zrobiłeś zły krok, znalazłeś się w złym miejscu, odsłoniłeś się i wystarczyły sekundy, żeby było po tobie. Mogłeś wyłapać kule w głowe i koniec. Seria w klate czy plecy i koniec. W Halo też tak jest? Czy może są ekstra kamizelki, duże paski zdrowia i ogólny klimat, któremu bliżej do Unreal Tournament niż symulacji?

mozg_kl2:
Tyle, że w pewnym momencie i tak miałeś lepszy sprzęt niż te sklepowe gnaty i została CI masa nie potrzebnych gadzetów w plecach lub tysiące kapsli.

Tyle, że ten moment zbyt szybko nie nadchodził. Zanim się dorobiłeś najlepszych giwer, pancerzy itd. mijało wiele godzin.
Seybr
Użytkownik
#287 - Wysłana: 6 Sty 2013 13:21:26
Odpowiedz 
Mav:
Halo też tak jest?

Halo to raczej nawalanka coś jak CoD. Grałem w pierwszą część, na PC wyszła. Grałem też w ostatnią, ale to może z 20 minut u kumpla. Halo to świetna gra ;].
mozg_kl2
Użytkownik
#288 - Wysłana: 6 Sty 2013 16:32:32
Odpowiedz 
Mav:
.. To że się chowają, flankują to nadal nie oznacza, że mają taką celność i czas reakcji, jak dobre AI na PC. Przede wszystkim jednak, zauważ, że Halo to raczej taka gra nawalanka.

wierz mi mają wysokie Ai. Kilka strzałów i po Tobie. Niektóre misje na poziomie Legendary w pojedynkę są nie do przejścia.

Mav:
Tyle, że ten moment zbyt szybko nie nadchodził. Zanim się dorobiłeś najlepszych giwer, pancerzy itd. mijało wiele godzin.

Co do tego to prawda tyle, że w pewnym momencie właśnie tak to wygląda, że więcej broni znajdziesz w terenie niż w sklepach. Nie mówiąc już o tym, że jak odpowiednio prowadzisz postać jesteś w stanie rzucić każdego przeciwnika na kolana poza bosami.
Mav
Użytkownik
#289 - Wysłana: 6 Sty 2013 17:28:18 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
wierz mi mają wysokie Ai. Kilka strzałów i po Tobie. Niektóre misje na poziomie Legendary w pojedynkę są nie do przejścia.

Ale mimo wszystko jest to gra typu Unreal Tournament, a tam realizmu to za bardzo nie ma, tylko zasypywanie przeciwnika gradem pocisków itd. Może być trudna, a przeciwnicy mądrzy, ale taka rozgrywka rządzi się innymi prawami, takimi w których pad daję radę. W takim pierwszym Far Cry-u, to człowiek musiał być jak komandos. Wpadałeś do pomieszczenia, dwa strzały w klatkę, jeden w głowę i wycofanie, jeden błąd lub więcej przeciwników i masz problem. W lesie też często trzeba było się ostrzeliwać bardzo precyzyjnie M16 w trybie pojedynczego ognia z dużych odległości lub staczać bliższe, szybkie pojedynki między drzewami. Potrzebna do tego jest wysoka precyzja i dynamika, coś czego pad nie ma.

mozg_kl2:
Co do tego to prawda tyle, że w pewnym momencie właśnie tak to wygląda, że więcej broni znajdziesz w terenie niż w sklepach. Nie mówiąc już o tym, że jak odpowiednio prowadzisz postać jesteś w stanie rzucić każdego przeciwnika na kolana poza bosami.

Stajesz się po prostu mega kozakiem, który kosi przeciwników, więc i dużo broni znajdujesz. Ale do tego trzeba dojść przez wiele godzin, trzeba dobrze poprowadzić postać, odnaleźć się w świecie, wybrać kierunek itd. Tak to jest w prawdziwych cRPG - na początku jesteśmy zwykłymi szaraczkami, a potem coraz lepiej. W trzecim Far Cry-u sklep od początku jest nudny i w zasadzie niepotrzebny.
MarcinK
Użytkownik
#290 - Wysłana: 6 Sty 2013 17:42:39
Odpowiedz 
Mav:
a tam realizmu to za bardzo nie ma,

Jak na razie największy realizm pod względem rozrywki i sterowania był w tej grze:
http://karawana.eu/wp-content/uploads/2009/12/duck .jpg
Mav
Użytkownik
#291 - Wysłana: 11 Sty 2013 13:52:54 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
MarcinK:
ak na razie największy realizm pod względem rozrywki i sterowania był w tej grze:

Oj grało się

Co do trochę nowszych gier Cyberpunk 2077 - nowy projekt twórców Wiedzmina: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd ed&v=qeVkDOVLNQI

Może być ciekawie. Niestety graj jest we wczesnej fazie produkcji, więc pewnie za dwa lata wyjdzie.
Seybr
Użytkownik
#292 - Wysłana: 11 Sty 2013 14:28:37
Odpowiedz 
Mav

Czytałem o tym dziś z rana. Wiesiek 3 to była kwestia czasu.

Ukończyłem wczoraj w nocy FC 3. Zakończenie, byłem dobry i wybrałem znajomych.
Ogólnie grę można przejść bez podchodzenia do pobocznych misji. Typu znajdź i ubij psa, czy znajdź i ubij bandytę. Podczas gry wystarczy dobędzie się tyle XP, by można spokojnie sobie rozszerzyć umiejętności. Ale nie obędzie się od ubijania zwierząt do rozbudowy ekwipunku. Same ubicie zwierzątek w sumie długo w grze nie zajmuje. Maszty radiowe, skakanie po nich to dość nudne zajęcie, ale trzeba to zrobić dla poprawienia rozgrywki.
Mój ulubiony arsenał broni to dobry karabin i luneta + palnik oraz dalej granatnik i pancerfaus. W miarę rozwoju, no chce się nosić dużo gnatów to trzeba ubijać zwierzaki ;].
Misje na cicho. Owszem starałem się i pięknie wychodziło, ale czasem wpadałem jak rambo, miny gdzieś leżały. Metoda na krzynówka była znacznie szybsza. Póki nie mogłem zabijać pancernych gości, acetylen wchodził w grę ;].

Gdzie nie gdzie scenariusz jest naiwny, po ukończeniu głównego wątku można grać, i przejąć całą wyspę, wybić wszystkich piratów.

Singla oceniam dość dobrze. Lepszy jest od ostatniego CoDa. Teraz biorę się za Copa. Nowa historia, jestem ciekaw ilu chętnych będzie grało. Z ludźmi różnie bywa ale ja się spotka ok graczy to można sobie dobrze pograć.
Mav
Użytkownik
#293 - Wysłana: 11 Sty 2013 14:48:22 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr

Ja tam nie poczułem klimatu, odepchnęła mnie ta gra. Zabijanie zwierząt dla portfeli, świecące przedmioty, słaby poziom AI, konsolowe menu, co chwilę wyskakujące samouczki i inne bzdury absorbujące uwagę i dziecinne zagrywki, skutecznie odepchnęły mnie od tej gry Ale tak jak napisałem, może się podobać. Ja po prostu jestem zbyt czuły na ukonsnolowienie FPS-ów i ogólne udziecinnianie gier.

EDIT:

Znalazłem screena z gry, który pokazuję, co miałem na myśli z tymi bzdetami wyskakującymi co chwile na ekranie:
f
Walczysz w jakimś obozie, skupiasz się na walce, a co chwilę wyskakują jakieś samouczki, punkty XP itd. I to wisi na ekranie, żeby znikło trzeba wejść do menu... Oszaleć można. To i wiele innych rzeczy, skutecznie mnie zniechęciło.

Gość na tym screenie podszedł do rośliny i co się dzieje? Pojawia się napis PRZYTRZYMAJ E, aby zebrać rododendrom... Za każdym razem się taka informacja pojawia... Może w Far Cry 4 będzie jeszcze obok wyświetlać się zdjęcie całej klawiatury na pół ekrnu, z wyraźnie zaznaczonym przyciskiem E, aby gracze wiedzieli gdzie go szukać na klawiaturze? Irytuje mnie ta gra strasznie.
MarcinK
Użytkownik
#294 - Wysłana: 11 Sty 2013 15:43:56
Odpowiedz 
Mav:
Za każdym razem się taka informacja pojawia...

Zazwyczaj da się to wyłączyć w opcjach.
Mav
Użytkownik
#295 - Wysłana: 11 Sty 2013 16:11:20
Odpowiedz 
MarcinK:
Zazwyczaj da się to wyłączyć w opcjach.

Grałem na najwyższym poziomie trudności, co już powinno automatycznie kasować takie wskazóweczki. Nie mam już tej gry, ale szukałem w opcjach czy da się wyłączyć to podświetlanie przedmiotów itd. I nie udało mi się.
Seybr
Użytkownik
#296 - Wysłana: 11 Sty 2013 18:22:54
Odpowiedz 
Jedno co mnie cieszy. Gra ta znacznie lepiej wygląda na PC niż na konsolach ;]. Widać przepaść a niby procesor IBM Cell to takie wielkie dzieło. Kiedy wychodził był to przerost formy nad treścią ;]. Dziś nocka w copie ;].
Seybr
Użytkownik
#297 - Wysłana: 15 Sty 2013 12:55:49
Odpowiedz 
Ciekawy artykuł:

http://www.cdaction.pl/news-30469/bioware-scenarzy sta-studia-opowiada-o-romansach.html

Jak tak dojdzie to za chwilę na wsypie nie będzie można strzelać di murzyna. Mówię o grach i jakiś tropikach ;].
Seybr
Użytkownik
#298 - Wysłana: 29 Sty 2013 20:23:12
Odpowiedz 
Dziś pograłem w Crysis 3 MP Beta.

Więcej jutro, jak się uda to mam nockę nie przespaną ;]. Po 30 minutach gry jestem zadowolony. Tryb Hunter dość ciekawy. Myśliwy, łuk to kampienie ale trzeba nie proste. W trybie żołnierza, to jak bym polował na predatorów.
Mav
Użytkownik
#299 - Wysłana: 29 Sty 2013 20:51:26 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr

Masz kartę z DX11? Mnie tam Crytek ostro wkurzył. PS3 lata na DX9, a oni na siłe na PC robią obsługę tylko z 11. Konsole już im ładnie beret zryły.
Seybr
Użytkownik
#300 - Wysłana: 29 Sty 2013 21:05:39
Odpowiedz 
Mav:
Masz kartę z DX11

Tak.

Mav:
PS3 lata na DX9, a oni na siłe na PC robią obsługę tylko z 11.

Jestem ciekaw jak wygląda w DX9. Pierwsze wrażenia, grafika ładna. Ale w MP raczej czasu nie ma czasu na podziwianie. Moja sakiewka przeznaczona na rozrywkę jest pusta. Jak będzie cop to kupię, jak wciągnie mnie MP, tym bardziej kupię.

Jak dla mnie rozrywka jest lekko za wolna.
 Strona:  ««  1  2  ...  8  9  10  11  12  ...  17  18  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!