USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole
 Strona:  ««  1  2  ...  7  8  9  10  11  ...  17  18  »» 
Autor Wiadomość
7z9
Użytkownik
#241 - Wysłana: 12 Lis 2012 13:11:41
Mav, nic szczegołnego jak na obecna chwilę. Troche przybajerzony był Docelowo miał miec też osobny dysk (SSD) na system ale był wadliwy i następny także okazał sie padliną więc zrezygnowałem z niego. Po roku okazało sie także że pamięci były wadliwe więc mi wymieniono...
Asus M4A79XTD EVO/USB3
AMD Phenom II X4 955Black Edit/3.2GHz
Sapphire Radeon HD5850Vapor-X 1GB DDR5/256bit DDR3
Geil 1600 MHz 4GB (2x2GB)
Bequiet Straight Power 700W
Samsung 500GB 16MB cache (większego mi nie trzeba było bo mam duży zewnętrzny na archiwa)
LG LCD 22' W2286L-PF
AXT Cooler Master Centurion (duża paka z ciekawą obudową przystosowana do najlepszej wymiany cieplnej)
Thermaltake ISGC-300 (chłodzenie na procesor)
Win 7 HP 64bit

Karty TV i napędu dysków nie liczę.

Jak narazie nie zauważyłem jakiegoś uszczerbku na grach przy full ustawieniach. Jedynie można było zauważyć przy Btf 3 (w odróżnieniu do CoD MW3) że pamięci oraz proc mocniej sie grzały.
Gram głownie w wszystkie CoD-y, Need for Speed-y, Btf 3, Sniper Ghost Warrior II oraz Mass Effect 3 (grafa dobra ale gra porażka)

Ostatnio zaaplikowałem sobie NfS Most Wanted. Gra dużo gorsza wg mnie niż NfS The Run.
Teraz czekam na najnowszy CoD, Btf oraz Sniper którego wciąż przekładają a także Assassin’s Creed 3
Mav
Użytkownik
#242 - Wysłana: 12 Lis 2012 13:32:10 - Edytowany przez: Mav
7z9

Widzę, że poszedłeś w stronę AMD\ATI. Ja obrałem kierunek INTEL\NVIDIA

7z9:
Jedynie można było zauważyć przy Btf

Miałem to samo. Gra chodziła płynnie na high, ale dwa razy mi się zresetował, bo karta graficzna się zagotowała. Trochę mnie to zaczęło niepokoić i przestałem grać

7z9:
Ostatnio zaaplikowałem sobie NfS Most Wanted. Gra dużo gorsza wg mnie niż NfS The Run

Najlepszym NFS-em dla mnie był Porsche Unleashed. Miał bardziej symulacyjny charakter i fajne było to przechodzenie przez te rożne ery. Potem seria Underground, przez ten tuning i ogólny klimat, a w drugiej części jescze otwarte miasto. I na tym zakończyłem przygodę Z NFS. Grid był ostatnią wyścigówką jaką grałem.

7z9:
eraz czekam na najnowszy CoD, Btf oraz Sniper którego wciąż przekładają a także Assassin’s Creed 3

Ja czekałem na drugiego S.T.A.L.K.E.R. - a, ale niestety projekt został skasowany... Coraz trudniej o gry warte uwagi.

7z9:
Mass Effect 3 (grafa dobra ale gra porażka)

Nie podobał ci ME3? Ja tam lubię tą serie. Ma klimat i ciekawą fabułę oraz technicznie jest na bardzo wysokim poziomie.
Seybr
Użytkownik
#243 - Wysłana: 12 Lis 2012 15:55:25 - Edytowany przez: Seybr
Mav:
No ja akurat jestem skłonny pójść na małe kompromisy i parę opcji obniżyć z Very high na high Jak możesz to podaj konfigurację, bo jestem ciekaw co tam masz

No ja nie jestem jak 7z9. Dla mnie liczy się gameplay a grafika. Owszem jak mam na full ale wywalać kasę na nowego kompa dla jednej gry. Zresztą teraz są piękne czasy. Konsole w tyle to i byle lepszy PC daje radę.

Powiem co ja mam.
Płyta Asusa - średnia półka.
Procek taki sam jak u 7z9
Ram - kingstony 8 GB
Karta Asus ATI Radeon 5670 1 GB ram DDR 5 - tutaj szykuje się zmiana na coś mocniejszego. Raczej ze względu na renderowanie. Wpadnie mi karta do testów pokroju Geforce 660, ale od ATI. Nie pamiętam modelu. Jeżeli wydajność w renderowaniu będzie znaczna to ją biorę.
Programy same do obróbki korzystają z dobrodziejstw GPU, szkoda że program do autoruningu DVD już nie co gorsze. DVD Architekt korzysta zaledwie z jednego rdzenia. Wielkiego szału w takim nie ma. Adobe Premiere nie trawię i nie będę kupował jedynie do samego autoruningu.
Dyski: 500 GB Sagate, oraz WDC 1 TB (tylko do pracy) i przenośny 320 GB (raczej na archiwa).
Radiator na procku nie mieści mi się w obudowie, jest lekko wygięta. Ale ja mam zawsze uchyloną.
Dalej nagrywarka Blu-Ray oraz DVD od LG.

Teraz moja bolączka mały monitor 19 cali od LG na led. Planuje coś większego kupić - praca. Oraz drugi stoi obok, odpalam go jak pracuję. Wygodna sprawa i fajnie działa.
Standardowo system Windows 7 w wersji pro 64 bit. Była promocja więc kupiłem ;].

Dalej pierdoły typu mikxer DJ, słuchawki Sennheiser i nagłośnienie od Beha ;].

Mav:
Ja czekałem na drugiego S.T.A.L.K.R. - a, ale niestety projekt został skasowany... Coraz trudniej o gry warte uwagi.

Zgadza się, ale oficjalnie zapowiedzieli HL 3 ;]. Szkoda że Stalker 2 upadł. W dużą cegiełkę przyłożyli piraci.
Cień Czarnobyla powinien wyglądać jak Czyste niebo a hulać jak Zew Prypeci.

Nie grałem w nowego NFS: MW. Ponoć nie jest to dobry poprzednik. Szkoda a tak liczyłem na wyścigi na refleks i czystą przyjemność ;]. Z deka tuningu a tu ponoć tego nie ma.
krzychu
Użytkownik
#244 - Wysłana: 12 Lis 2012 17:44:49
ja gram w unreal tournament

http://www.youtube.com/watch?v=G2HH16uEKI0

na moim staruszku AMD AthlonXP z grafika VOODOO3

mozg_kl2
Użytkownik
#245 - Wysłana: 12 Lis 2012 17:59:40
Ja teraz dorwałem siedo Frontlines Fuel of War. Po paru zmianach możnaby osadzić tą grew universum Fallouta.
Mav
Użytkownik
#246 - Wysłana: 12 Lis 2012 18:06:48 - Edytowany przez: Mav
Seybr:
Powiem co ja mam.

Widzę, że też jesteś mocnym zawodnikiem

Seybr:
Teraz moja bolączka mały monitor 19 cali od LG na led.

Ja mam 22 cale, i przyznam, że jest idealny. Nie planuje na razie zmieniać na Led. Co innego jak wejdą Oled-y Ale pewnie zanim cena stanie się rozsądna, trochę będzie trzeba poczekać.

Seybr:
Zgadza się, ale oficjalnie zapowiedzieli HL 3

Half-Life jest ok. Ale ten klima Stalkera... nie do zastąpienia

krzychu:
a moim staruszku AMD AthlonXP z grafika VOODOO3

Mój pierwszy komp miał Voodoo 3 3000, 16 mb ram. Konkurował wtedy z Riva TNT M64 Pamiętam te czasy - Soldier of fortune, AVP, GTA 3

krzychu:
unreal tournament

Kiedyś wolałem Unreal-a bardziej od Quake 3 Arena, ale dzisiaj jest odwrotnie Czasami sobie lubię zagrać w Arenę po sieci.
reyden
Użytkownik
#247 - Wysłana: 12 Lis 2012 18:09:45
Nowy MW'12 to faktycznie tragedia , szkoda kasy na grę .

Criterion mógł pójść za ciosem i połączyć to co zrobili w HP2010 i pierwszym MW ale nie , musieli wywalić tunning optyczny i oskubany mechaniczny ( nie żebym był megafanem tunningu , optycznego szczególnie ale grając w NFS:U2 i MW zmieniłem swoje zdanie co do tego , wcześniej TO dla mnie nie istniał ) .

Do tego totalnie oskryptowane AI ( powtórka z HP2k10 ) , wymuszone oglądanie wstawek filmowych itp.

@Krzychu

UT'99 ma już swoje lata , pójdzie praktycznie na byle czym
krzychu
Użytkownik
#248 - Wysłana: 12 Lis 2012 18:18:49
to jedyna gra ktora dziala na kazdym systemie i kazdej konfiguracji sprzetowej

mam mase starych gier i juz nie dzialaja
krzychu
Użytkownik
#249 - Wysłana: 12 Lis 2012 18:22:34 - Edytowany przez: krzychu
kompy mialem rozne tego mam z odzysku

a w latach 90 tych to cos takiego

Pentium II 333 MHz

Diamond Viper V330 Riva 128 4 MB AGP modyfikacja Creative 3D Blaster Riva TNT 16 MB AGP

RAM 32 MB modyfikacja +64 MB modyfikacja -32 MB +128 MB

HDD 4.3 GB modyfikacja 40 GB

CD Hitachi x32 modyfikacja TEAC Recorder

zasilacz/plyta AT
7z9
Użytkownik
#250 - Wysłana: 12 Lis 2012 23:04:48
Mav:
Widzę, że poszedłeś w stronę AMD\ATI. Ja obrałem kierunek INTEL\NVIDIA

Zaufałem AMD, to już mój drugi komp z tym prockiem, tak samo jaki drugi monitor LG i drugi zasilacz z Bequiet
Przy Bft pamięć się o wiele bardziej grzała, ale nic po za tym, więc raczej nie było tak samo jak u ciebie W zimie to nawet sie cieszyłem bo dodatkowe ogrzewanie (dmuchawa) ale latem to zdarzyło mi sie przy + 30 stopniach na dworze że pamięci nie wytrzymały (choć mają {nie wiem jak to sie nazywa} takie kaloryfery oddające ciepło).

Jak dla mnie najlepszy w dziejach NfS to The Run (bajka...)
22' monitor, grafa na max, dzwięk podpięty pod wieże i aż sie chce przemierzyć Amerykę w szerz

Mass Effect 3 - nie podobał mi się ponieważ był za bardzo dziecinny, jednak najbardziej rozbrajało mnie to że nie można było kucać czy leżeć.
Co do Assassin’s Creed 3 to zwabiła mnie reklama a czy gra mi sie spodoba to sie okaże...
Seybr
Użytkownik
#251 - Wysłana: 13 Lis 2012 09:09:46
Mav:
Widzę, że też jesteś mocnym zawodnikiem

Czy ja wiem, chciał bym mieć mocniejszy sprzęt do pracy. Puki co muszę zadowolić się to co mam. Może na drugi rok kupię coś mocniejszego. Ale w sumie nie widzę wielkiej potrzeby.

7z9:
Zaufałem AMD

Ja po raz pierwszy zaufałem gdy kupiłem Pheona II 955 BE. Wcześniej przebijał się u mnie Intel. Z kartami graficznymi było różnie. Po Geforce 4MX, 4 titanium zafundowałem sobie używaną grafikę 9600 Pro dalej nówkę ATI 1600 Pro albo 1650, nie pamiętam dokładnie. Tak dalej pozostałem przy ATI. Choć może teraz powrócę do Geforca z racji renderingu.
7z9
Użytkownik
#252 - Wysłana: 23 Lis 2012 18:20:08
Właśnie zaczynam grac w "Call of Duty Black Ops II". Jak zwykle czekałem az pojawi się kolejny już numer tej gierki jednak sie przeliczyłem. Według mnie bodajże najgorsza z całej serii. Owszem grafika cudowna jednak nic po za tym. Jest trochę zmian (wad) których nie chce mi sie nawet wymieniać (jak choćby brak kompasu). Jednak najgorsze jest to, że zamiast cieszyć sie grą modle się aby nie było dziwnych "gimnastycznych ćwiczeń". Czyli -"kiedy i w jakiej kombinacji czasowej wcisnąć jakieś klawisze" aby np przejść przez głupie powalone drzewo... Dopiero zaczynam w nią grac i prawde mówiąc mam już dość.
Seybr
Użytkownik
#253 - Wysłana: 23 Lis 2012 18:30:49
7z9:
Owszem grafika cudowna jednak nic po za tym

Czy ja wiem, nic nowego ja nie widzę.

7z9:
Dopiero zaczynam w nią grac i prawde mówiąc mam już dość.

Wiesz ja polatałem jak wiewiórka, popływałem po rzece i jakoś odpuściłem sobie singla. Teraz jestem w podziemiach. Nic ciekawego, zabieram się za multi i tam postrzelam. Będę musiał cię mocno nudzić by dalej grać w singla.

Kupiłem sobie nowe CDA. Jest tam nowy PainKiller, niby remake. Dostał on w CDA 7+, ale zdaje mi się że ocena na wyrost bo w końcu jest na coverze. Jako że jestem mega leniwy (czasem). Dale remake Half Life 1. Stara gra na już nie nowym silniku ale dobrym. Gra jest darmowa i można pobrać ;].

F1 2012 znudziła mnie. W drugim sezonie wykosiłem przeciwników. Stopniowo powyłączałem wspomagania, min. dohamowanie. Zostawiłem sobie jedynie skrzynie na automat (bez kierownicy czy pada nie podchodź). Klawiatura nie jest do końca wygodna. Pobawiłem się w różne wyzwania. Szkoda że nie można stworzyć własnego teamu.
Powiem że jest w co grać, ale czasu brak.
Seybr
Użytkownik
#254 - Wysłana: 16 Gru 2012 13:46:11 - Edytowany przez: Seybr
Ciekawa recka konsoli made in china. Kiedyś na to wpadłem przeglądając neta. Mój znajomy kupił z tej serii konsolę. Jak dla dziecka w sam raz.

http://www.youtube.com/watch?v=VXoTnJWkIVE

Szukałem retro gier w JOYSTICK. Były takie packi wbudowane z grami C-64, Atari i Amiga. Najbardziej interesuje mnie Commodore. Przeszukałem Allegro i jest jedynie z Atari a to mnie jakoś nie interesuje. W Polsce znalazłem jeden sklep, ale na stanie widzę nul. Zapytałem się ich i czekam na odpowiedz. Pozostaje Amazone, ale oni nie chętnie wysyłają do Polski.

Tak sobie myślę może kupię Pegasusa, koszt z allegro + wysyłka to 35 zł. Mój młody się pobawi, no i ja przypomnę sobie dawne lata. Emulator to nie to samo ;].

Znalazłem coś takiego, ale mnie bardziej interesuje pod TV. Ale od biedy ;].

http://allegro.pl/cyfrowy-joystick-competition-pro -sl-6603-sport-i2866858395.html
Seybr
Użytkownik
#255 - Wysłana: 5 Sty 2013 00:53:01
Odpaliłem Far Cry 3.
Zacznę od grafiki, hmm miało być takie wielkie halo. Jest dobrze i tyle mam do powiedzenia. Nasz Techland i Dead Island nie ma czego się wstydzić. Pomijam że FC 3 zalicza się do grupy AAA i dużego budżetu. Nasz DI w porównaniu ma mniejszy budżet i to znacznie.
Historia, spodziewałem się lepszego rozpoczęcia. Jak dla mnie typowo po US. Murzyn którego widzimy na początku, jak bym mojego znajomego widział. Te same bryle, twarz, tylko że czarny.
Menu, tak to jest jak robi się porty. Skopać bardziej nie można było ?
Muzyka, całkiem dobra nie czepie się.
Gameplay - krótko gram, strategia Na Krzynówka wskazana, inaczej musisz jeszcze raz wykonać misję. Ale nie jest to CoD i bez przesady.
Jak na grę AAA ma trochę byków. Niby misja wykonana a tu pokazuje FAIL. Gra robi reset i zalicza. Za to człowiek musi drałować kilometry bo auto gdzieś się teleportowało.
Gram w wersji 1.04. Zastanawiam się co jeszcze było skopane.
Mav
Użytkownik
#256 - Wysłana: 5 Sty 2013 02:22:30 - Edytowany przez: Mav
Seybr:
Odpaliłem Far Cry 3.

Zrobiłeś już portfel? Może wytłumacze tym co nie grali. Nie możemy trzymać pieniędzy w kieszeni czy plecaku, musimy zrobić portfel... Już to, samo w sobie jest głupie, ale to nie koniec. Jak już go robimy, to okaże się, że jest mały, więc trzeba zrobić większy, gdy się już trochę dorobimy... Bzdura goni bzdurę, ale to jeszcze nic. Żeby zrobić wspomniany portfel musimy zabić świnie... Tak, całą świnie... A wiecie co jest najlepsze? Żeby zrobić większy portfel, musimy zabić... kozę... Tak to wygląda. Jak chcemy zrobić kaburę do broni i takie tam inne rzeczy, to też trzeba zabijać odpowiednie zwierzęta, w odpowiednich kombinacjach. Większej głupoty w grach chyba jeszcze nie spotkałem.

Sztuczna inteligencja przeciwników nie dorasta do pięt tej z pierwszego Far Cry-a, który ma już 8 lat! Grafika i technologia silnika są gorsze od pierwszego Crysis-a, który ma 5 lat! Gdzie tu postęp? Żaden, tylko cofanie się w rozwoju. O prostym, czytelnym plecaku z ekwipunkiem jak w Fallout czy Stalkerze można zapomnieć. Mamy za to jakieś koszmarne coś, przystosowane do konsolowego pada. Nienawidzę też świecących się przedmiotów (leżące bronie są podświetlane, tak samo jak skrzynki w których coś jest). Mógłbym tak jeszcze dalej popisać, ale nie chcę mi się.
7z9
Użytkownik
#257 - Wysłana: 5 Sty 2013 10:30:10 - Edytowany przez: 7z9
Zaczynam powoli kończyć grę "Assassin’s Creed 3" i muszę stwierdzić że zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Grafika, dbałość o szczegóły to jakaś bajka. Do tego ten klimat, natychmiast przenosimy się w tamte czasy. Tu odnośnik jakby ktoś chciał coś więcej sie dowiedzieć: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17900
Minusy też są, ale kto co lubi, np. nie kończące się wręcz fabuły.
Seybr
Użytkownik
#258 - Wysłana: 5 Sty 2013 12:28:01 - Edytowany przez: Seybr
Mav

Tak ubiłem świnie ;]. Wiesz wczoraj krótko grałem, ale twoja opinia odpycha mnie od niej. Sam jakoś negatywnie jestem nastawiony. W sumie mam co grac. Zastanawiam się czy nie odpalić moda do Stalkera Zew Prypeci. Ponoć kozacki a 1.2 gb szybko pobiorę.

W sumie mam w co grać, jest kilka dobrych tytułów, nawet na coverach od CDA. Ale mam mało czasu i nie lubię marnować na byle co. Ostatni CoD mnie nie zachwycił, ale jak się kupiło to trzeba było przejść singla. W MP pogrywam raz na ruski rok.
Np. mam nie dokończonego Resident Evil 5. Marzy mi się taki tydzień, sam w domu. Ja i komp i gry. Nadrobił bym co nie co ;].
Mav
Użytkownik
#259 - Wysłana: 5 Sty 2013 13:22:47 - Edytowany przez: Mav
Seybr:
Wiesz wczoraj krótko grałem, ale twoja opinia odpycha mnie od niej. Sam jakoś negatywnie jestem nastawiony.

FC3 ogólnie został dobrze odebrany przez recenzentów i graczy na całym świecie, co mnie osobiście dziwi i przeraża, ale oznacza to, że może się podobać, więc nikogo nie zniechęcam. Jednak myślę, że Ty, fan Stalkera, zauważysz, że to prostacka, ogłupiona gra pełna konsolowych ułatwień i dziecinności.

Seybr:
Nadrobił bym co nie co ;].

No ja nie ma w co grać. Jedynie raz na jakiś czas zagram meczyk w Fife w trybie online, żeby wspiąć się do wyższej ligi światowej
Seybr
Użytkownik
#260 - Wysłana: 5 Sty 2013 13:52:25
Mav:
Jednak myślę, że Ty, fan Stalkera, zauważysz, że to prostacka, ogłupiona gra pełna konsolowych ułatwień i dziecinności.

Pogram dłużej to się wypowiem ;].
MarcinK
Użytkownik
#261 - Wysłana: 5 Sty 2013 15:21:25
To może się wypowiem.

Mav:
O prostym, czytelnym plecaku z ekwipunkiem jak w Fallout czy Stalkerze można zapomnieć. Mamy za to jakieś koszmarne coś, przystosowane do konsolowego pada.

Nie wiem dokładnie o co ci chodzi? W grach konsolowych zazwyczaj plecak ma postać meni z podziałem na kategorie jak broń, medykamenty, jedzenie itp. dzięki czemu jest bardziej przejrzysty. W PC-towym plecaku nierzadko można było dostać oczopląsu gdy miało się sporo rzeczy.

Mav:
(leżące bronie są podświetlane, tak samo jak skrzynki w których coś jest)

To akurat jest głupota, szczególnie z tymi skrzynkami.

Apropo FPS-ów i grania nimi na padzie
http://gry.gadzetomania.pl/2012/10/03/joypad-nie-n adaje-sie-do-strzelanin-obalamy-mit
Dragon
Użytkownik
#262 - Wysłana: 5 Sty 2013 15:40:20
Nie sądze by Far Cry 3 przebił pierwszą część
Seybr
Użytkownik
#263 - Wysłana: 5 Sty 2013 16:57:04 - Edytowany przez: Seybr
Dragon

Wiesz pierwsza część była niczym Unreal 1998. Piękna grafika udany gameplay. W tedy wykonał jego Crytek. FC 3 wykonuje Ubisoft Studios, czy ktoś z Cryteka pracował przy tej produkcji, trudno jest mi powiedzieć. Chwilę pobuszowałem w necie i Crytek Studios nie ma z tą grą nic wspólnego. Oni robią na dzień dzisiejszy Crysis 2 ;].
FC 1 był robiony za kasę UBI. Może oni mają prawa do marki. Podobnie jak z Pain Killerem, nasi wykonali jedynkę i dodatek, ale resztę części (beznadziejnych), robiły już inne studia. Ta gra była w końcu na zlecenie. Resident Evil - OR okazał się słaby bo robiło jego jakieś studio z Canady. RE dobre wychodzi jedynie od Capcomu ;].
Dragon
Użytkownik
#264 - Wysłana: 5 Sty 2013 17:13:59
Seybr
po raz pierwszy dorwałem sie do FC w 2005, jak dostałem nowy komputer. Pamiętam jakie wrażenie na mnie wszystko to zrobiło. Do dnia dzisiejszego wygłupiam sie po tej wyspie.
Jeden z przykładów gdzie grafika była elementem gry a nie tylko tapetą. Wspinałem sie po górkach by oglądać widoki, nigdy to mi sie nie zdarzyło w grach. Nie mówiąc o walce która była równocześnie taktyczna i pełna akcji. Świat był otwarty ale nie powodował zagubienia gdzie biegaliśmy nie wiedząc co robić ani nie wydłużano sztucznie gry poprzez bezcelowe przejazdy.
Seybr
Użytkownik
#265 - Wysłana: 5 Sty 2013 17:20:03 - Edytowany przez: Seybr
Dragon

Dla mnie był taki Unreal. Warto było czasem sobie postać i popatrzeć na niebo. FC przeszedłem raz. Unreala zaliczyłem parę razy. W tedy to było coś. Szkoda że nie będzie remaku. Pomijam że główny twórca Unreala odszedł z Epic Game (jest w zarządzie ale chce odpocząć od produkcji).
Dragon
Użytkownik
#266 - Wysłana: 5 Sty 2013 18:07:01
Ja niestety na Unreala trafiłem dość późno. Pamiętaj jak widziałem w TV recenzje ale byłem młody i nie miałem łatwego dostępu do gier i na niego trafiłem dość późno i aż takiego wrażenie nie zrobił. Ale i tak go uwielbiam.
Seybr
Użytkownik
#267 - Wysłana: 5 Sty 2013 18:17:24
Dragon

Ja recke przeczytałem w czasopiśmie IO. Nie wiem czy jest znasz. Część z nich pracowało w Cdaction oraz jak się nie mylę PC Format. Ale tak na prawdę zakochałem się w niej po recenzji z CDA ;]. Pierwsza dycha, grałem w nią zaraz po premierze. Znajomy miał dojście do gier, wypalony pirat i cena 25 czy 30 zł.
Zmodernizowałem kompa z 16 ram zrobiło się 32 i wymieniłem kartę. Oj grało się ;]. Dalej doszedł UT, spędziłem sporo godzin przy nim oraz modzie Tactical OPS ;].
Pamiętam czasy piractwa, gier okrojonych. Kilka wchodziło na płytę, spakowane rarem czy arejotem ;]. Dostawało się listę i wybierało co się chce ;]. Piraci zarabiali.
Mav
Użytkownik
#268 - Wysłana: 5 Sty 2013 18:42:06 - Edytowany przez: Mav
MarcinK:
Nie wiem dokładnie o co ci chodzi? W grach konsolowych zazwyczaj plecak ma postać meni z podziałem na kategorie jak broń, medykamenty, jedzenie itp.

Nie można ich obsługiwać myszką, którą można sobie wygodnie przerzucać i wybierać różne przedmioty itd. Denerwują mnie te zakładki z listami przedmiotów, jak np. w Oblivione:

o

Wolę mieć zamiast listy styl siatkowy, od razu z podglądem na postać itd.

Wiedzmin:
w

Stalker:
s

Można sobie spokojnie myszką grzebać i ma się przejrzysty podgląd, a nie te skakanie po zakładkach i przewijanie listy z przedmiotami.

Natomiast w Far Cry 3 jest jeszcze gorzej. Bronie się wybiera jakimś kółkiem, a jakieś bzdurne przedmioty są oddzielnie w menu, w jakimś koszmarnych, zlewających się kratkach-ikonach. Szkoda gadać.

MarcinK:
Apropo FPS-ów i grania nimi na padzie

kontroler Xboksa 360 wyposażony jest w dwa spusty, które lepiej niż jakakolwiek mysz oddają wrażenia związane z obcowaniem z bronią palną

Ruchy padem są bardziej płynne i naturalne, dzięki czemu rozgrywka staje się bardziej realistyczna.

Pad bardziej naturalnie oddaje ruchy człowieka

Co za bzdurny artykuł Niesamowite... Aż nie ma siły pisać na temat tych śmiesznych argumentów... Pad realniej oddaje ruchy człowieka Taaa... bo człowiek tak mechanicznie, jednostajnie rusza głową i ciałem
krzychu
Użytkownik
#269 - Wysłana: 5 Sty 2013 19:10:35
ja bym sobie kupil konsole gdyby miala myszke i klawiature gra na padzie to porazka
MarcinK
Użytkownik
#270 - Wysłana: 5 Sty 2013 19:36:57
Mav:
Wolę mieć zamiast listy styl siatkowy, od razu z podglądem na postać itd.

Może to kwestia gustu, dla mnie menu ekwipunku z Dino Crisis czy MGS jest bardzo wygodne

Mav:
ad realniej oddaje ruchy człowieka Taaa... bo człowiek tak mechanicznie, jednostajnie rusza głową i ciałem

Na pewno realniej niż myszka, bo chyba nie powiesz mi że człowiek może w ciągu ułamka sekundy obrócić się i wycelować w jeden konkretny punkt?
 Strona:  ««  1  2  ...  7  8  9  10  11  ...  17  18  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!