USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole
 Strona:  ««  1  2  3  ...  12  13  14  15  16  17  18 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#511 - Wysłana: 18 Lip 2017 10:13:07
Odpowiedz 
Q__

ja grałem na pegasusie a nawet na kompie ale to już nie to samo.
Dreamweb
Użytkownik
#512 - Wysłana: 18 Lip 2017 14:33:43
Odpowiedz 
mozg_kl2:
http://joemonster.org/art/40256/_Contra_tajemnice_ kultowej_gry_z_Pegasusa

Contra Contrą, ale ta gra (jeden z sequeli) to był killer:

1

Contra Hard Corps, jedna z najlepszych rzeczy jakie wyszły na Segę Genesis moim skromnym zdaniem... Tłukliśmy z kolegami na mojej poczciwej konsoli w to niemiłosiernie. Ja najbardziej lubiłem grać panienką:

2

Istnieje angielska wersja gry, zresztą trudniejsza (szybciej tracisz życie), natomiast ja miałem japońską. W związku z tym, nie rozumiejąc dialogów ni w ząb, stworzyliśmy sobie własny scenariusz, dość abstrakcyjny zresztą. Wystarczy powiedzieć, że jeden z bossów wyglądem przypominał nam Lecha Wałęsę, a potem to już się potoczyło - jeden z leveli nazwaliśmy stocznią gdańską, innego bossa Jasiem Fasolą, ogólnie niezła faza. A że gra miała charakter nieliniowy (kilka możliwych dróg do pójścia, kilka zakończeń) to często podczas gry mieliśmy wymiany zdań: "To co, idziemy na pociąg czy ogłaszamy upadłość stoczni?"... Dobra gra
Seybr
Użytkownik
#513 - Wysłana: 18 Lip 2017 16:53:55
Odpowiedz 
Dreamweb

Hahah dobra historia. Ja miałem fazę na hakerów i włamywałem się C-64 na rożne serwery nie mając neta. Czyli coś tam sobie programowałem w BASICu oraz jakimś tam programie z kasety.
mozg_kl2
Użytkownik
#514 - Wysłana: 23 Lis 2017 18:11:49
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#515 - Wysłana: 23 Lis 2017 18:32:56
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
13-lat-temu-naro dzil-sie-najwiekszy-i-najlepszy-mmorpg-w-dziejach

Wow, to już 13 lat od premiery WoW? I znów się człowiek stary czuje...

ps. Okolicznościowo dorzucam taki ranking:
http://www.pcgamer.com/the-best-mmos/
MarcinK
Użytkownik
#516 - Wysłana: 5 Gru 2017 18:09:30
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#517 - Wysłana: 5 Gru 2017 19:06:41
Odpowiedz 
Q__:
I znów się człowiek stary czuje...

Hahah a nie pomyślałeś że jesteś lekko starawy ?

Q__:
Wow, to już 13 lat od premiery WoW?

Wowa grałem chwilę dla poznania. Ale moi koledzy stracili masę godzin. Dwóch to nie źle zarabiało. Jeden przez trzy lata siedział w domu i kosił kasę.
The_D
Użytkownik
#518 - Wysłana: 6 Gru 2017 19:04:54
Odpowiedz 
Seybr:
Hahah a nie pomyślałeś że jesteś lekko starawy ?

Ja na razie staram się ucinać krótko takie myśli. Ale nie powiem, że się nie pojawiają ;)
mozg_kl2
Użytkownik
#519 - Wysłana: 8 Gru 2017 07:34:34
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#520 - Wysłana: 8 Gru 2017 16:08:14
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#521 - Wysłana: 14 Gru 2017 10:13:44
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#522 - Wysłana: 15 Gru 2017 17:44:47
Odpowiedz 
Doctor_Who
Użytkownik
#523 - Wysłana: 18 Gru 2017 15:53:36 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Q__

Q__:
Grałem (na jakimś automacie) w jakiś jej klon (gdzie wrogów rozwalało się raczej kopniakami niż bronią), ale w samą Contrę - nigdy.

Jak można nie znać Contry… Wspomnienia… Miałem to na pierwszej składance na Pegasusa, w wersji normalnej oraz takiej z 30 życiami, ale to drugie dla lamerów było. Choć szósty poziom przyprawiał mnie jako smarkacza o nerwicę, to po pewnym czasie tak się wymasterowałem, że przechodziłem całość bez straty życia. No i te elementy inspirowane Alienem… zwłaszcza w drugiej części zwanej Super Contrą lub Super C.
Seybr
Użytkownik
#524 - Wysłana: 26 Gru 2017 09:55:31
Odpowiedz 
Haha kupiłem dzieciom konsole. Młoda gra w Maincrafta, leże sobie obok niej. Czytam a ta coś do mnie. Albo jestem już starawy, albo rozmawiałem z kosmitą. Nie czaje tej gry. Wieczorem kładą się spać, gadają o grze. Po raz kolejny jak bym słuchał jeżyka kosmitów. Młody za to gra w Fifę albo kinecta. Ja odpaliłem Forze i nie powiem miałem radość. Kupiłem używkę Xbox 360 za 200 zł z kinektem i dwoma padami. Wersja slim 4gb, zadbany sprzęt. Dyski zewnętrzne mam, podpięty 1TB. Kilka gierek kupiłem za 100 zł od kolegi z pracy.
Ja wiem że to przestarzała konsola, ale tanie gry. Dla mnie to był test.

Jestem w szoku jak 6 latka w ciągu kilka chwil opanowała pada. W 2018 roku na pewno kupię Xboxa One X. Mogłem kupić One S, ale stwierdziłem poczekam i będzie One X. Nowe gry na PC to koszmar cenowy. W tamtym roku za nowego Coda płaciłem 150 zł + w tym dodatek w postaci remastera MW, teraz nowy Cod 219 na PC a na konsolę 249. Owszem mam mocnego peceta, który zjada konsole, jednak powoli zamierzam przejść na ciemną stronę mocy.
MarcinK
Użytkownik
#525 - Wysłana: 26 Gru 2017 10:43:03
Odpowiedz 
Seybr:
jednak powoli zamierzam przejść na ciemną stronę mocy.

Kupisz PS4?
IMHO wydaje się mieć ciekawszą bibliotekę
Seybr
Użytkownik
#526 - Wysłana: 26 Gru 2017 16:49:40
Odpowiedz 
MarcinK:
Kupisz PS4?

Rozpatruje trzy opcje, kolejny komp. Młodemu będę mógł udostępniać swoje gry poprzez usługą "baby" steam.
Druga Xbox One X - powód - najmocniejsza konsola, która pozwala w miarę grać w 4k. Choć nie powiem, następna generacja powinna już mieć 4k. Samo 4k nie jest jakimś moim priorytetem. Główny plus to moc, tyle w temacie.

PS 4 Pro - niby 4k, ale to oszukane 4k, gry są skalowane neatywnie. PS 4 Pro nie daje prawdziwego 4k. Sony leci w kulki a ludzie nabrali się na to.

4k nhaha nawet nie mam takiego TV. Jako całość lepiej przemawia do mnie Xbox. PS 4 Pro ma kilka tytułów w które bym zagrał, ale obędę się bez nich. Pomijam, że gram na PC.

Póki co konsola jest na dalekim planie.
MarcinK
Użytkownik
#527 - Wysłana: 21 Sty 2018 15:17:43
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#528 - Wysłana: 1 Lut 2018 17:22:28
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#529 - Wysłana: 3 Lut 2018 22:40:56
Odpowiedz 
Kupiłem sobie używkę Halo 4, pograłem chwilę. Mówię wieczorem pogram, taaaa. Młody okupował konsolę. Całkiem sprawnie zasuwał.
mozg_kl2
Użytkownik
#530 - Wysłana: 6 Mar 2018 23:48:31
Odpowiedz 
kroi się 20 rocznica starcrafta

https://www.youtube.com/watch?v=Qg3F9A0YhP8
MarcinK
Użytkownik
#531 - Wysłana: 7 Mar 2018 19:34:59
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#532 - Wysłana: 16 Kwi 2018 18:27:34
Odpowiedz 
Ktoś coś gra w Far Cry 5 ? Ja gram, trochę czasu poświęciłem. Jest sporo różnić pomiędzy 3 i 4. Brak wierz, mapę można odkrywać na wiele różnych sposobów. Ogólnie grając historia banalna ale misje poboczne jak i główne ładnie się komponują. Nawet nie widać czy gram poboczny zapchaj się a główny wątek. Broni jak by mniej ale są lepsze. Zdobyłem na początku karabin, dozbroiłem jego i biegam z nim non stop.
Plus dodatkowe postacie do pomocy. Moja ulubiona, panna z łukiem. Po cichu wykonujemy misje. Graficznie całkiem spoko. Stosunkowo mało byków w grze. Gra poprawna do bólu. Pozyskiwane skóry na sprzedaż, zero grafiki. System rozwoju, zdobywania skila jest inaczej rozwiązany. Nie trzeba zbierać skór i robić torby.
Minus, postać milczek.
Plus, grasz jak chcesz i to ty decydujesz jak ma gra wyglądać.
U mnie na kompie działa na full detalach w full hd.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  12  13  14  15  16  17  18 
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!