USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole
 Strona:  ««  1  2  3  ...  12  13  14  15  16  17  18  »» 
Autor Wiadomość
Guauld
Użytkownik
#451 - Wysłana: 30 Sty 2017 22:05:24
Odpowiedz 
Seybr:
Te misje to zapchaj dziury.

Na początku sobie pomyślałem "Jestem mamutem... ciekawe do czego to prowadzi, może jednak ta gra ma jakąś fabułę, tylko jeszcze jej nie widzę?", ale po chwili dopiero zrozumiałem, że skoro w tej grze kontrolujemy zwierzęta, to pewnie da się na nich - w tym mamutach - później jeździć (no i akurat miałem rację), więc po prostu mając gotowy pewien element mechaniki (tj. właśnie ujeżdzanie mamutów) ktoś wyszedł z propozycją takiego właśnie zapchania czasu, bo praktycznie wszystkie elementy były gotowe, tylko szybko poskładać w kilka kompletnie zbędnych poziomów (w sumie równie zbędnych co cała ta gra).

mozg_kl2
Mav
Mav:
W W3 nawet typowe zlecenia na potwory wyglądały tak, że jak rozwiązywaliśmy takie zadanie przez 20-30 minut, to na samą walkę przypadało kilka minut, a reszta to było poznawanie ciekawej historii zawartej wokół tego potwora. Poznawaliśmy jakąś wioskę, jej mieszkańców, ich historie, wpływ potwora na ich życie itd.

Tak się pozwolę wtrącić (choć to trochę jak kładzenie nogi na kowadle, nie wiedząc co właśnie robi kowal), może to nieporozumienie ma podobne podstawy jak problem ze zidentyfikowaniem gatunku jaki miał pewien mój rozmówca, twierdzący, że W3 RPG właśnie nie jest (choć w sumie to zdanie kończyło się takim ukrytym znakiem zapytania, bo nie był do końca przekonany czym on jest). Bo jak z jednej strony mamy takie RPG jak Planescape: Torment czy Fallout, które dają ogromną wolność w zdecydowaniu jaką postacią gramy, zarówno poprzez wybranie atrybutów, cech i umiejętności, jak i opcje dialogowe ze skrajnymi i zbalansowanymi odpowiedziami gdzie się da, a z drugiej Wiedźmina, który ma już dobrze zdefiniowaną i narzuconą graczowi przeszłość, wachlarz umiejętności, cechy, charakter i nawet moralność, to faktycznie można się zastanowić, czy to ciągle ten sam gatunek. Dla mnie to jest po prostu tak, że to tak jakby wziąć takiego klasyka z dobrymi dialogami, fabułą, postaciami i misjami, następnie utworzyć do niego postać z pewnymi niezmiennymi charakterystykami, a następnie dostosować te stare misje tak, żeby tylko ta jedna postać miała jakiś wybór i problem z jego dokonaniem. Obecnie wszystkie inne gry AAA to generalnie sieczka umysłowa, wszystko czarno-białe i na tyle hollywoodzkie na ile się da, a tu nagle wchodzi taki W3, w którym obiektywnie nie ma dobrych zakończeń, no dobra, jest ich mało. Krew i Wino np., masz 3 warianty zakończenia (osiągalne na 4 sposoby zdaje się, teraz nie chce mi się dokładnie przypominać) (uwaga, będe spojlerował) i żadne zakończenie nie jest "happy endem". To, w którym siostry się godzą ma taką otoczkę szczęśliwego zakończenia, ale tak naprawdę co nie zrobisz to ktoś ucierpi. Zabijesz Dettlaffa, to Regis ma przewalone (choć z grzeczności to ukrywa) i ginie osoba zmanipulowana do przestępstwa, jak zginie tylko Syanna, to niby sprawiedliwości stanie się zadość, ale wtedy winimy ją za ciężkie dzieciństwo jakie miała, Geralt też ma wtedy pod górkę (choć ostatecznie wychodzi z kłopotów), mogą też w ogóle zginąć i obie siostry i Detlaff, wtedy krzywdzimy razem cztery osoby (bo i znowu Regis jest w kropce). Czy misja z Wiedźmami, co by nie patrzeć poboczna, gdzie czy to się zabije ducha z drzewa czy uwolni, ktoś wyjdzie na tym korzystnie, a ktoś ucierpi, ale nie da się łatwo wcześniej przewidzieć konsekwencji tej akcji (nie jest to aż taki efekt motyla jak w "jedynce", ale ciągle ładny gest). (Koniec spojlerów)

Co do walki idzie, problem ta gra ma tylko taki, że im dalej tym łatwiej i w końcu faktycznie sposób rozwoju postaci, z małymi wyjątkami w postaci kilku bossów, ogółem bardzo istotny nie jest, jedynie na starcie decyzje robią tu różnicę. Jest to niestety problem mechaniki, ale, jak już pisałem wcześniej, modderom nie trzeba było wiele czasu by ją odpowiednio naprawić (czyli aż tak zepsuta nie była) w taki sposób, że sama umiejętność gracza do szybkiej obsługi myszki i klawiatury lub pada zwyczajnie nie wystarczy bez znajomości bestiariusza, odpowiedniej kombinacji znaków, petard, eliksirów, odwarów i olejów (i sprawdza się zdanie "wiedźmin bez eliksirów to jakby pół wiedźmina"), ale i również przemyślanego buildu postaci - bo można się męczyć całą grę z jakimiś losowymi umiejętnościami, a można też rozwój trochę przemyśleć i okaże się, że umiejętności Geralta są jednak ważniejsze od refleksu gracza. Ale ten ostatni i tak jest ciągle wymagany i mnie się to podoba dlatego, że zwyczajnie pozwala na lepszą immersję w ten nieprzyjazny świat, w którym nawet taki zabijaka jak Geralt chwilę nieuwagi może przypłacić życiem. Nie zrozumcie mnie źle, ja bardzo lubię klasyczne RPG, typową turową walkę w stylu pen&paper, ale choć bardzo lubię pierwszego Wiedźmina, to walka była tam, mimo ciekawych elementów mechaniki, zwyczajnie uciażliwa, nudna i nadmiarowa (pod koniec gry liczba przeciwników była już absurdalna, odechciewało się grać poprzez klikanie na przeciwnikach i patrzenie jak Geralt przez pół godziny robi robotę). CDP celowo wprowadził potwory z W1 do KiW by pokazać jak daleko zaszli od tamtych czasów, i IMHO ta różnica jest kolosalna i jak najbardziej na plus. Czy naprawdę to, że RPG ma akurat dynamiczny system walki musi być minusem, i to takim, żeby spychać go do mniej "szlachetnego" gatunku?

Dlatego IMHO nazywanie W3 po prostu slasherem jest krzywdzące i rozumiem stanowisko Mava.
Q__
Moderator
#452 - Wysłana: 30 Sty 2017 22:28:39 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:
No ale jak czyta się tutaj, że W3 to Hack and slash w średniowieczu, no to po prostu ręce opadają.

Pamiętam stare dyskusje z udziałem nieobecnych - lub rzadko wpadających tu dziś phoenixowych tuzów, pamiętam i te ze swoim. Przyjmowanie czasem i b. skrajnego (w głębi duszy samemu się czuło, że mniej czy bardziej naciąganego w jakimś stopniu) stanowiska, a potem bronienie go - owszem, jak najmocniejszymi argumentami raczej niż sofistyką czy zakrzykiwaniem rozmówców - bywało częścią tutejszego fasonu, można rzec. (A w tematach treknologicznych* stanowiło chyba główne paliwo dla niekończących się, tak dobrze potem wspominanych, debat.)
Ten styl argumentacji od tego nie odstaje.

Więc tak, pewnie masz rację, że sprowadzanie W3 tylko do hack'n'slash to krzywdząca redukcja, ale pamiętam też dyskusje, gdzie padały tezy, że Trek idealny powinien być tylko hard SF, albo tylko space operą w stylu SW (z naciskiem na kwitnące wówczas EU) - gdzie nawet to pierwsze, choć mi bliskie, byłoby pewną redukcją bogactwa ST jednak, albo totalne odsądzanie od czci i wiary różnych postaci czy klas jednostek GF (w imię promowania innych), gdzie stanowiło to część gry, wspólnego bawienia się dialogiem, i chyba nikt do końca nie wierzył, że jest to na serio, dlatego flame'y w stylu tych jakie znamy z politycznych/ideologicznych dyskusji z paru ostatnich lat nie wybuchały, choć pojedynki na słowa bywały zażarte.

Sądzę, że tego luzu dziś nam wszystkim trzeba. W dużym stopniu wrócił, ale mogłoby go jeszcze więcej być.

* Nawiasem: kilka ostatnio założyłem, jeszcze więcej usiłowałem reanimować, a Wy co?
MarcinK
Użytkownik
#453 - Wysłana: 31 Sty 2017 08:02:27
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Tak straciłem 140h życia a dalej nie skończyłem gry

Ja w zasadzie przez wiele tygodni robiłem misje poboczne, a gdy już zaczęło mi się nudzić to postanowiłem że przejdę główny quest i koniec, zajęło mi to może 3 godziny.
mozg_kl2
Użytkownik
#454 - Wysłana: 31 Sty 2017 20:02:20 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Seybr:
Nie no fabuła w Stalkerze istnieje, pcha ciebie dalej. W Primal to jakaś kpina. Znajdz typka, wykonaj misję, wybuduj jemu domek.

Oczywiście że istnieje. Porównaj sobie jednak fabuły SoC, CS z CoP. Pierwsze dwa są liniowe w 100% co skutkuje właśnie tym o czym pisałem, czyli zagęszczeniem fabuły. mamy dużo informacji o świecie, stosunkowo długi wątek główny. W CoP przygotowano zmiany pod S2 i otwarty świat co odbiło się na fabule. Mamy zbadać wraki śmigłowców i tyle. Robimy co chcemy jak chcemy, idziemy gdzie chcemy. Dość fajnie przerzucili to uczucie do moda zew czarnobyla.

Mav:
Wy robicie to specjalnie, czy naprawdę macie problem z kojarzeniem prostych faktów?

pewnie, że specjalnie. Żyję aby kręcić gównoburze na forum. Nie mam nic do roboty.

Mav:
Ponad 2000 stron tekstu

Sprawdźmy zatem ten tekst na przykładach i faktach ile to tego tekstu w grach jest:
- Baldurs Gate II 1 milion 121 tys słów
- Mass Effect 2 450 tys słów
- Fallout 4 tak samo
- Tyranny 600 tys słów
- Wiedzmin 3 450 tys słów

Jak widać na tym przykładzie szału nie ma. Wiesiek ma porównywalną liczbę słów co słabo dialogowy Fallout 4 czy shooter ME2.

Guauld:
(choć w sumie to zdanie kończyło się takim ukrytym znakiem zapytania, bo nie był do końca przekonany czym on jest)

Obecnie jest spory problem z przypisaniem nowych RPG, jak i samych gier do jakiegoś gatunku z prostej przyczyny, że modele gier jak i graczy się zmieniają. Prosty przykład to te nowe rpg. Czy to jeszcze RPG czy już nie? Dlatego stworzono gatunek aRPG, jako rpg akcji ale też nie do końca tak jest. Ostatnio spotkałem się też z nazwą RPS czyli Role Playing shooter. Nowe fallouty idealnie pasują w to hasło.

MarcinK:
Ja w zasadzie przez wiele tygodni robiłem misje poboczne, a gdy już zaczęło mi się nudzić to postanowiłem że przejdę główny quest i koniec, zajęło mi to może 3 godziny.

To są właśnie uroki sandboxów. Musisz złapać bakcyla łażenia po świecie. Jeśli będzie sie trzymał jednego wątku np głównego to kończysz grę w pare godzin. Mój przykład pierwsze podejście skyrima idąc po sznurku skończyłem z 17lvl. Drugie gdzie sie rozsmakowałem 45lvl, a mogłem wybić więcej.

mały EDIT

https://naekranie.pl/recenzje/hitman-swietna-skrad anka-przecietna-gra-recenzja
Seybr
Użytkownik
#455 - Wysłana: 31 Sty 2017 20:27:25
Odpowiedz 
Guauld:
(tj. właśnie ujeżdzanie mamutów)

FC 4 mieliśmy słonie. Kilak rzeczy fajnie wykonali. Ja uważam, tak gra jest średnia. Gram bo dostałem ją w promocji za nie wielką kasę.

mozg_kl2:
Wiesiek ma porównywalną liczbę słów co słabo dialogowy Fallout 4 czy shooter ME2.

Nie ilość a jakość się liczy. F4 to jeden wielki błąd na błędzie. Gra jest ma sporo bugów. Mnie ona do siebie nie przekonała.
mozg_kl2
Użytkownik
#456 - Wysłana: 1 Lut 2017 12:51:41
Odpowiedz 
https://naekranie.pl/aktualnosci/conan-exiles-z-pe lna-nagoscia-i-realistyczna-fizyka-genitaliow-1613 792

Tego wlasnie oczekuje po nowych grach. Licze ze bedzie opcja szermierki penisami. Inaczej daje 2/10.
Q__
Moderator
#457 - Wysłana: 1 Lut 2017 13:04:14
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Licze ze bedzie opcja szermierki penisami.

Rozumiem, że chodzi Ci o subtelne nawiązanie do klasyki kina SF?

http://www.avclub.com/article/when-mel-brooks-watc hed-star-wars-he-saw-space-pen-228203
MarcinK
Użytkownik
#458 - Wysłana: 1 Lut 2017 13:17:44
Odpowiedz 
mozg_kl2
tak się skupili na fizyce przyrodzenia że zapomnieli dopracować wszystko inne?
Guauld
Użytkownik
#459 - Wysłana: 1 Lut 2017 14:40:26 - Edytowany przez: Guauld
Odpowiedz 
Seybr:
FC 4 mieliśmy słonie.

A, o tym nie wiedziałem, grałem bardzo krótko w czwórkę, aż tak krótko, że nawet nie zdążyła mi się znudzić, po prostu nie mogłem zdzierżyć tego, że żadnych cutscenek nie dało się przewinąć, a przy moim trybie grania musiałbym w efekcie prawie każdą po kilka razy oglądać. Jak w pewnym momencie gra mi scrashowała pod koniec 10-minutowej cutscenki i po wczytaniu musiałem ją oglądać na nowo, to zrobiłem ragequit.

mozg_kl2:
Czy to jeszcze RPG czy już nie? Dlatego stworzono gatunek aRPG, jako rpg akcji ale też nie do końca tak jest.

Z tym, że technicznie można by powiedzieć, że aRPG wśród gier komputerowych istnieje tak samo długo jak RPG. Bo jak inaczej zaklasyfikować np. pierwsze Elder Scrollsy, co w ~1994 się pokazały?
mozg_kl2
Użytkownik
#460 - Wysłana: 1 Lut 2017 21:24:04
Odpowiedz 
Q__:
Rozumiem, że chodzi Ci o subtelne nawiązanie do klasyki kina SF?

Czytasz we mnie jak w otwartej księdze kolego moderatorze.

MarcinK:
tak się skupili na fizyce przyrodzenia że zapomnieli dopracować wszystko inne?

Zapomnieli też, że konar czasem płonie.

Jeszcze dla wapniackich graczy polecam gorąco i z całego serca dwa tytuły. Pierwszy to Shadow Tactics. W dużym uproszczeniu gra to tacy Commandosi w klimatach feudalnej Japonii. Jak ktoś zagrywał się w ten tytuł to i w ST znajdzie sporo frajdy. Grę przeszedłem w 35h, i cały czas do niej wracam bo jest do czego. po pierwszym ukończeniu dochodzą nam dodatkowe wyzwania do misji, które wymuszają na nas inny styl rozgrywki (o ile chcemy je zaliczyć). Druga gra, które teraz ogrywam ze szczęką na ziemi to Tyranny. Klasyczny RPG Obsidianu. Przy czym nie do końca tak klasyczny, bo tym razem zło wygrało, a my jako bohater jesteśmy takim judge dreed Imperatora na podbitych ziemiach. mamy duży wpływ na otoczenie i sam świat, naszych decyzji nie da się czasem cofnąć co też ma przełożenie na stosunek frakcji do nas. Aby w pełni zaliczyć grę trzeba, na moje oko z 2-3 podejść.

I teraz pod koniec lutego będzie nowy Tormeny, też dla fanów rpga z wyborami moralnymi.
Seybr
Użytkownik
#461 - Wysłana: 3 Lut 2017 15:44:50
Odpowiedz 
Im dalej gram w Primala, tym bardziej stwierdzam że ta gra jest nudna. Taki schabowy dogrzewany w mikrofali.
mozg_kl2
Użytkownik
#462 - Wysłana: 3 Lut 2017 16:48:00
Odpowiedz 
Seybr

Farcryje jakoś specjalnie nie powalały fabułą. Jak pisałem trzeba lubic sandboxa bo tutaj de facto fabułę tworzysz sobie sam.
Seybr
Użytkownik
#463 - Wysłana: 3 Lut 2017 22:22:20 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
mozg_kl2

FC 3 przeszedłem na dwa razy. Tam była jakaś fantazja, misja z ziołem. Tam można było sobie dopasować bronie pod swój styl. W FC 4 poprawili byki, sama historia słabsza, ale dobrze się bawiłem. Szczególnie gdy mogłem pobrać jakieś misje z sieci. Ludzie potrafią zaskoczyć. Od na prawdę trudnych bo zabawne, typu zabij tysiące krasnali :P.

W Primalu, biegał z dzidami, łukiem. Jest jakiś świrek, który chciał latać. Ogólnie nie mogę wpasować się w postać. Gram bo chce skończyć. Idę główną linię i mam gdzieś poboczne rzeczy. Posterunki prawie może z dwa nie zdobyte. Tęsknie za granatnikiem.

W przerwie do gry oglądam sezon drugi Colony.
MarcinK
Użytkownik
#464 - Wysłana: 4 Lut 2017 07:53:34
Odpowiedz 
Seybr
Zasadniczo czego się spodziewać po quasi realistycznej grze o jaskiniowcach? Gdyby dodali możliwość craftingu broni z innych okresów to dostalibyśmy coś na kształt Monster Hunter
mozg_kl2
Użytkownik
#465 - Wysłana: 9 Lut 2017 18:31:30
Odpowiedz 
https://www.youtube.com/watch?v=4nDnqEG-rOQ

story trailer do nowego Tormenta.
MarcinK
Użytkownik
#466 - Wysłana: 9 Lut 2017 18:33:21
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Tormenta

Pamiętam wpisy na ławkach w technikum wychwalające tą grę
Seybr
Użytkownik
#467 - Wysłana: 18 Lut 2017 13:27:20
Odpowiedz 
Czasem przeglądam YT i patrzę na game play, gry która mnie interesuje. Większość youtuberów, graczy jest tak wkur..... Jak nie głupie teksty, to barwa głosu. Czy ja mam takie szczęście. Oczywiście idzie znaleźć, merytoryczną gadkę.

Mój młody czasem oglądał gameplay minecraft, ja po minucie miałem dość. Znaczy czytałem coś i słyszałem irytujące komentarze i śmiech. Sztucer w szafie sam się naładował i przeładował.
mozg_kl2
Użytkownik
#468 - Wysłana: 28 Lut 2017 13:58:35
Odpowiedz 
https://naekranie.pl/recenzje/torment-tides-of-num enera-recenzja-gry

Dzis premiera na mnie juz paczuszka z gra czeka. Zobaczymy jak tam nowy umeczony bohater.
Seybr
Użytkownik
#469 - Wysłana: 28 Lut 2017 19:56:38
Odpowiedz 
Ostatnio odpaliłem BF1, powiem tyle ale kicha. Dobrze, że tego gniota nie kupiłem a jedynie dostałem dostęp na Steam. Gra nie warta swojej ceny. Wtórna, nudna z bykami.
MarcinK
Użytkownik
#470 - Wysłana: 13 Mar 2017 15:57:23
Odpowiedz 
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=16411

Fajnie to wygląda. Grał ktoś?
mozg_kl2
Użytkownik
#471 - Wysłana: 14 Mar 2017 19:14:14
Odpowiedz 
Seybr:
Ostatnio odpaliłem BF1

Kiedy BF1 jest ostatnio najbardziej chwalony. Ja gram w jego kolna czyli SWBF i bawie się przednio jak na shootera których nie lubie, i w których nie jestem dobry.

MarcinK:
Fajnie to wygląda. Grał ktoś?

dawno temu.
Q__
Moderator
#472 - Wysłana: 18 Mar 2017 16:09:04 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
O tym jak polskie gry podbijały świat:
http://www.youtube.com/watch?v=3Llps_FLix4

Wymienione zostały: Chrome, Painkiller, Call of Juarez 1-2 (i Gunslinger), Wiedźmin 1-3, Sniper: Ghost Warrior 1-2, Bulletstorm, Dead Island, Dying Light, Anomaly: Warzone Earth, This War of Mine, Real Boxing 1-2, Superhot, Zaginięcie Ethana Cartera, Lords of the Fallen, Shadow Warrior 2.
Seybr
Użytkownik
#473 - Wysłana: 18 Mar 2017 17:28:10
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Kiedy BF1 jest ostatnio najbardziej chwalony.

Może i chwalony, ale nic nowego nie wnosi oprócz zmiany klimatów. Nadal ta sama rozgrywka, jak to u nich bywa trochę błędów. Dla mnie wieje nudą.

Q__:
Chrome

Grałem jak na tamte czasy, to był pierwszy dobry FPS z Polski. W pierwotnej formie posiadał sporo byków. Ale szybko je poprawili. Gra posiadała fajny edytor. Grałem w sieci, scena była rozbudowana. Techland olał graczy.

Painkiller

Pierwszy cześć jak i dodatek kosiły. Wydany remake, też nie był zły. Ale inne część nie robione przez naszych to gnioty.

Q__:
Gunslinger

Przeszedłem dwa razy. Ciekawa narracja, fajna grafika. Technika na Krzynówka, aby do przodu. Dwie poprzednie części nie przypadły mi do gustu.

Q__:
Bulletstorm,

Piękna grafika, fajna gra. Grało mi się przyjemnie. O dziwo nie zarobiła na siebie. Chmielarz bronił grę jak mógł. Kasa to kasa, ponoć ktoś robi remake.

Q__:
Dead Island, Dying Light,

Grałem, dobre gry. DL trzymał poziom. Jest pewna misja w podwodną jaskinią. Przejście jej samemu to masochizm. Trzeba ją zaliczyć bo to wątek fabularny. W copie jest mega ciężko. Przyznam się że łacina poleciała.

Q__:
Ghost Warrior 1-2

Jakoś nie przemówiły do mnie. Mam u rodziców na kompie. Zdarzyło mi się w nią grać. Jak dla mnie przeciętniak.

Q__:
Zaginięcie Ethana Cartera

Może kiedyś kupię.

Q__:
Lords of the Fallen

Mam do tej pory nie grałem. Była w CDA.

Autor nie wymienił wszystkich tytułów.

Jest tego. Symulator Farmy, Car Mechanik, Hard Reset itp. Z dobrych strategii to seria Eart 2140/50/60.

Oczywiście jest też sporo crapów.
mozg_kl2
Użytkownik
#474 - Wysłana: 26 Mar 2017 12:51:22
Odpowiedz 
https://www.youtube.com/watch?v=5ypU9j4w3_w

oficjalnie zapowiedzieli remaster starcrafta.
Q__
Moderator
#475 - Wysłana: 26 Mar 2017 17:38:30
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
oficjalnie zapowiedzieli remaster starcrafta.

No i to, to ja rozumiem. Zachowali to co dobre (jak sami skromnie stwierdzili - nieśmiertelne), tylko odświeżyli grafikę i dorzucili dodatkowe opcje. W końcu ktoś wie jak należy postępować z klasyką .
Seybr
Użytkownik
#476 - Wysłana: 27 Mar 2017 19:07:11
Odpowiedz 
Jakoś wrażenia na mnie nie robi. Przecież jest mod do SC 2. Zawiera on całą kampanię z pierwszej części. Jest na silniku z SC 2.
Guauld
Użytkownik
#477 - Wysłana: 27 Mar 2017 19:56:34
Odpowiedz 
Seybr
Z tego co czytałem, to wielu fanom zależało jednak, aby remaster był w 2D dla utrzymania tego samego klimatu i uroku.
Seybr
Użytkownik
#478 - Wysłana: 28 Mar 2017 20:00:22
Odpowiedz 
Guauld

Odgrzewany kotlet, czy przypudrowana stara panna ?
Guauld
Użytkownik
#479 - Wysłana: 28 Mar 2017 20:22:13 - Edytowany przez: Guauld
Odpowiedz 
Seybr
Cóż, przyznam, że ja sam fanem żadnego RTS-a nigdy nie byłem, więc nie wiem jak się czują fani odnośnie tego zabiego Blizzarda, ale w większości czytałem pochlebne opinie, także zrobili po prostu to, czego gracze oczekiwali.

No, ale jakbym miał wybierać, to przypudrowana stara panna jest chyba lepszą analogią, bo wygląd kotleta po odgrzaniu się nie zmienia, a smak tak.
Seybr
Użytkownik
#480 - Wysłana: 29 Mar 2017 20:19:05
Odpowiedz 
Guauld

Jestem ciekaw ile będzie kosztować. Nie powiem SC 1 przeszedłem całego. Na pewno z dwa razy. W tamtych latach ta gierka kosiła. Grałem wiele strategii, jedna z moich ulubionych to Red Alert 2. Po latach można było go pobrać za darmo. Następca RA3 choć dobry to nie ma takiego klimatu. Czasem jak jestem u rodziców i nie mam co robić, to odpalę sobie RA 3 i zagram jakiś meczyk.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  12  13  14  15  16  17  18  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!