USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole
 Strona:  ««  1  2  3  ...  12  13  14  15  16  17  18  »» 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#391 - Wysłana: 9 Lip 2016 10:55:49
Odpowiedz 
mozg_kl2

Póki co okulary to ból głowy. Niby fajnie, ale po pewnym czasie ma się tego dość.

mozg_kl2:
hali dajesz okulary i grasz w CS lub inną grę.

Co biegasz z okularami po hali ?
mozg_kl2
Użytkownik
#392 - Wysłana: 9 Lip 2016 12:27:34
Odpowiedz 
Seybr:
Co biegasz z okularami po hali ?

https://www.youtube.com/watch?v=jVbfTDUT7TI
Seybr
Użytkownik
#393 - Wysłana: 9 Lip 2016 18:22:05
Odpowiedz 
mozg_kl2

Szczerze, mega słabe. Jak już wolał bym biegać z prawdziwymi gunami. Nawet z takimi na laser. Najlepiej jak był by holoteck ;].
mozg_kl2
Użytkownik
#394 - Wysłana: 10 Lip 2016 17:53:36
Odpowiedz 
http://naekranie.pl/aktualnosci/mobilna-gra-pokemo n-go-odnosi-sukcesy-926957

coraz bardziej ciekawi mnie ten pokemon go. Pamiętam tą modę na pokemony w gimbazie.

Seybr:
Szczerze, mega słabe.

najsłabsze jest latanie z komórką co może się skończyć stratą smartfona.
The_D
Użytkownik
#395 - Wysłana: 11 Lip 2016 11:19:54 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
Znajomi ingressowcy mówią, że dość nudna, bo mało rzeczy można robić. Ot chodzisz między pokestopami i liczysz, że jakiś pokemon Ci wyskoczy.

Co do niebezpieczeństwa, to trzeba jakiś rozsądek zachować: Nie grać w trakcie jazdy samochodem, nie włazić w niebezpieczne miejsca, itp.
Aczkolwiek jak czytam doniesienia prasowe, to wygląda na to, że niektórym się mózg wyłącza jak zobaczą Pikaczu.
mozg_kl2
Użytkownik
#396 - Wysłana: 11 Lip 2016 17:19:25
Odpowiedz 
The_D:
Znajomi ingressowcy mówią, że dość nudna, bo mało rzeczy można robić

gra dopiero rusza dziś czytałem, że będzie kolejny patch więc z ostateczną oceną poczekam. Znowu jestem w gimbazie.

The_D:
, to trzeba jakiś rozsądek zachować:

jak z wszystkim.

The_D:
że niektórym się mózg wyłącza jak zobaczą Pikaczu.

niektórym wyłaczył ię już dawno. Nie łączyłbym tego z pokemonami.
Q__
Moderator
#397 - Wysłana: 11 Lip 2016 19:14:33
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
coraz bardziej ciekawi mnie ten pokemon go

Córka mojej narzeczonej gania po mieście i Pokémony entuzjastycznie zbiera (a raczej prymuska itd. nie typ... pokemona), więc zdaje się, że nastolatków to naprawdę wciąga.
mozg_kl2
Użytkownik
#398 - Wysłana: 12 Lip 2016 13:57:44
Odpowiedz 
http://naekranie.pl/aktualnosci/mobilna-gra-pokemo n-go-odnosi-kolejne-sukcesy-fortuna-dla-tworcow-92 9339

Tymczasem zaczalem grac w pokemon go. Niestety AR mi nie dziala ale reszta chodzi. W drodze do pracy zlapalem 3 poki. Mam lvl2. Przypomnialy mi sie stare gry terenowe.
Q__
Moderator
#399 - Wysłana: 12 Lip 2016 15:08:56
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
W drodze do pracy zlapalem 3 poki.

Czyli nie tylko nastolatków. Swoją drogą fajne takie nakładanie się świata fikcyjnego i realnego. Coś jak urban fantasy zrealizowana dzięki technologii.
mozg_kl2
Użytkownik
#400 - Wysłana: 14 Lip 2016 17:31:13
Odpowiedz 
Q__:
Czyli nie tylko nastolatków

Zapewnia Cię, że nie. Wczoraj byłem w geekowej knajpie na integracji i nagle okazałą się, że każdy gra i to ludzie w naszym wieku. Odżyła moda na pokemony z lat 90.

Q__:
Swoją drogą fajne takie nakładanie się świata fikcyjnego i realnego. Coś jak urban fantasy zrealizowana dzięki technologii.

W USA był kiedyś taka gra terenowa. Prowadziłeś sprawę dochodzeniową i dostawałem np telefon w nocy fax w pracy itp itd. Co do pokemonów to mam już 6 lvl, wychodziłem 3 jajka. Aby jajko się wykluło trzeba przejść 2,5 lub 10 km. Jak to kumpel stwierdził, dzięki grze zgubiłem 2 klio a to początek. Oczywiście pojawiają się problemy typu gazowy pokemon w muzeum holocaustu itp itd. Jak we wszystkich tak i w tej zabawie trzeba używać mózgu.
Seybr
Użytkownik
#401 - Wysłana: 14 Lip 2016 17:59:46
Odpowiedz 
Gra to dobry naturalny selekcjoner. Trzeba być debilem aby wbiec na autostradę. Ale to w USA. Trochę już ludzi odeszło z tego świata, grają bez wyobraźni.
mozg_kl2
Użytkownik
#402 - Wysłana: 14 Lip 2016 20:22:21
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#403 - Wysłana: 14 Lip 2016 21:37:18
Odpowiedz 
mozg_kl2

Czytałem dzisiaj ;].

Ja bym chętnie zagrał w starego Unreala w nowej odsłonie graficznej.

https://www.youtube.com/watch?v=hR51NNDkgLs
MarcinK
Użytkownik
#404 - Wysłana: 15 Lip 2016 07:00:52
Odpowiedz 
Może ktoś podać bezpieczne źródło skąd to to pobrać?
mozg_kl2
Użytkownik
#405 - Wysłana: 16 Lip 2016 09:56:57
Odpowiedz 
MarcinK:
Może ktoś podać bezpieczne źródło skąd to to pobrać?

https://m.apkpure.com/pok%C3%A9mon-go/com.nianticl abs.pokemongo/download?from=details
MarcinK
Użytkownik
#406 - Wysłana: 16 Lip 2016 11:12:00
Odpowiedz 
mozg_kl2
Dzięki, chociaż i tak raczej nie ściągnę. Na mojej pipiduwie raczej nic nie znajdę a poza tym nie mam power banka.
mozg_kl2
Użytkownik
#407 - Wysłana: 16 Lip 2016 16:50:45
Odpowiedz 
MarcinK

dzis była polska premiera
Q__
Moderator
#408 - Wysłana: 18 Lip 2016 01:01:42 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Zapewnia Cię, że nie. Wczoraj byłem w geekowej knajpie na integracji i nagle okazałą się, że każdy gra i to ludzie w naszym wieku.

Ha, to może i ja się skuszę, choć na razie gram obsesyjnie (narzeczona mnie zaraziła, jej to idzie mistrzowsko), w Candy Crush*, jedna czasożerna gra wystarczy.

* zanim ktoś powie coś złego przypomnę, że gra roku 2013:
http://en.wikipedia.org/wiki/Candy_Crush_Saga
http://candycrush.wikia.com/

mozg_kl2:
Odżyła moda na pokemony z lat 90.

Nie będę zaprzeczał, że ulegałem tej modzie. Oglądałem (jednym okiem i nieregularnie, ale...) kolejne serie Pokémon (do Johto włącznie, o ile pomnę) na Polsacie...

mozg_kl2:
W USA był kiedyś taka gra terenowa. Prowadziłeś sprawę dochodzeniową i dostawałem np telefon w nocy fax w pracy itp itd.

Coś mi świta, ale nie pamiętam szczegółów... Czy to nie było przypadkiem coś cthulthystycznego?

mozg_kl2:
Oczywiście pojawiają się problemy typu gazowy pokemon w muzeum holocaustu itp itd.

Zdaje się, że nie będzie już tego problemu:
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,106511,20414937 ,embargo-na-pokemony-muzeum-auschwitz-dla-nich-nie dostepne.html
MarcinK
Użytkownik
#409 - Wysłana: 18 Lip 2016 06:57:59
Odpowiedz 
mozg_kl2
Q__
Od kilku dni polski internet cierpi na straszny ból tylnych części ciała w związku z Pokemon Go.
Seybr
Użytkownik
#410 - Wysłana: 18 Lip 2016 08:42:53 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
MarcinK:
Od kilku dni polski internet cierpi na straszny ból tylnych części ciała w związku z Pokemon Go.

Mnie to zwisa w kto co gra, ale wybacz. Jak jakiś typ będzie chciał wejść na moje podwórko i złapać pokemona, sorry ale nie powiem psu stój. Jeszcze kopa dam. Dochodzi do naruszeń prywatności. Gra jest sponsorowana przez CIA. Czyli jak bez strat mieć fotki z miejsc w które ciężko wejść. Ludzie podają informacje na tacy.

Kwestia bezmózgi

https://www.youtube.com/watch?time_continue=35&v=M LdWbwQJWI0

Tysiące baranów, zjawiło się aby złapać jakiegoś pokemona. Zbiór danych cyfrowych. Ogólnie, trzeba mieć trochę nie tak w głowie.
mozg_kl2
Użytkownik
#411 - Wysłana: 18 Lip 2016 17:13:17
Odpowiedz 
Q__:
, w Candy Crush*,

a znam i też gram. Leci mięso czasem przy grze jak braknie jednego ruchu.

Q__:
Coś mi świta, ale nie pamiętam szczegółów... Czy to nie było przypadkiem coś cthulthystycznego?

a możliwe. Dawno już o tym czytałem.

Q__:
Zdaje się, że nie będzie już tego problemu:

popularność przerosła twórców i muszą sobie teraz z tym poradzić. Można było przewidzieć, że coś takiego sie wydarzy jak miejsce pojawienia się poków jest generowane losowo.

MarcinK:
polski internet cierpi na straszny ból tylnych części ciała w związku z Pokemon Go.

polski net ma ten problem co część polskiego społeczeństwa zawiść zazdrość. Jak komus coś daje frajdę fun to zaraz powstaje kontr grupa. Bycie szarą niewyróżniająca się masą jest akceptowalne.

Seybr:
Jak jakiś typ będzie chciał wejść na moje podwórko i złapać pokemona

powtarzasz jakieś głupie mity. Apka ma zasieg 100m od miejsca w którym jesteś.

Seybr:
Gra jest sponsorowana przez CIA. Czyli jak bez strat mieć fotki z miejsc w które ciężko wejść. Ludzie podają informacje na tacy.

Tak CIA zatrudnia gimbusów aby latali z komórkami po mieście.

Seybr:
Ogólnie, trzeba mieć trochę nie tak w głowie.

Przypominam, że głupi są ludzie a nie gra.
Seybr
Użytkownik
#412 - Wysłana: 18 Lip 2016 20:05:05
Odpowiedz 
mozg_kl2:
powtarzasz jakieś głupie mity. Apka ma zasieg 100m od miejsca w którym jesteś.

Kwestia smartfonu :P

Dzisiaj mało bym nie potracił kolesia, tak jemu się śpieszyło aby złapać pokemona. Jeszcze z ryjem wyskoczył. Wbiegł mi centralnie pod koła. Dobrze że mam miałem rozgrzane hamulce, które hamują w miejscu. Inaczej koleś wylądował by mi na szybie.

mozg_kl2:
Przypominam, że głupi są ludzie a nie gra.

Ludzie to idioci jak mówił House. Bez problemu przekazują dane, zdjęcia, położenie GPS.

Niech sobie grają, ale są gry i gry.
viks
Użytkownik
#413 - Wysłana: 25 Wrz 2016 13:35:36
Odpowiedz 
PlayStation 2, moja pierwsza konsola, to były czasy!

Glykopeel opinie
Q__
Moderator
#414 - Wysłana: 25 Wrz 2016 13:39:09 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
viks

To spamboty w gry grywają? "TRON" stał się ciałem .
MarcinK
Użytkownik
#415 - Wysłana: 28 Wrz 2016 07:46:45
Odpowiedz 
krzychu
Użytkownik
#416 - Wysłana: 28 Wrz 2016 13:13:41
Odpowiedz 
odpalilem na windows 10 home moja ulubiona gre

game : Star Wars Episode 1 The Phantom Menace

co prawda nie cieszy jak w 1999 ale zawsze
MarcinK
Użytkownik
#417 - Wysłana: 4 Paź 2016 16:11:18
Odpowiedz 

Drake, Redfield, Duke, Gordon, Snake, Shepard, tego nie znam, Dante, Captain Falcon
MarcinK
Użytkownik
#418 - Wysłana: 6 Paź 2016 17:59:57 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#419 - Wysłana: 28 Gru 2016 21:45:46
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#420 - Wysłana: 29 Gru 2016 01:35:04 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Co sądzicie?

Że gdybym był młodszy - sam bym chciał zagrać. Lubiłem ongiś ten serial (i pomysł w centrum jego fabuły).
 Strona:  ««  1  2  3  ...  12  13  14  15  16  17  18  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Kultowe Gry i Konsole

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!