USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Nowa gra: Star Trek - Infinite Space

Autor Wiadomość
Sparks
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Gru 2010 01:15:42
Odpowiedz 
Jeśli było to przepraszam, http://startrek-is.com/

Gra na przeglądarkę w 3D, ma być darmowa, można się zapisywać na testy.

Okres DS9, można będzie grać Federacją lub Klingonami(pewnie potem kimś jeszcze)

Teraz jest filmik i jakieś screeny z federacyjnego "tenfołarda" i klingońskiego ?baru?
morten
Użytkownik
#2 - Wysłana: 4 Maj 2011 18:09:35 - Edytowany przez: morten
Odpowiedz 
Zapraszam na polski portal poświęcony grze Star Trek - Infinite Space.

Star Trek - Infinite Space

Znajdziecie tam wszystkie wiadomości, screeny z gry oraz wiele ciekawych informacji na temat gry.
mozg_kl2
Użytkownik
#3 - Wysłana: 9 Cze 2011 18:02:09
Odpowiedz 
patryk089x
Użytkownik
#4 - Wysłana: 10 Cze 2011 21:57:08
Odpowiedz 
Hmm, aż się nie mogę doczekać
mozg_kl2
Użytkownik
#5 - Wysłana: 11 Cze 2011 15:22:27
Odpowiedz 
patryk089x:
Hmm, aż się nie mogę doczekać

W sumie darmowa, więc kto wie, możę sobie zagram. Trzebaby skopać pare federacyjnych tyłków.
Darnok
Użytkownik
#6 - Wysłana: 11 Cze 2011 15:58:56
Odpowiedz 
mozg_kl2
I pewnie masz nadzieję, że Picard wybierze federację ;)
Ja już na testy zapisałem się tydzień temu. Muszę jednak powiedzieć, że Battlestar Galactica (ten sam silnik wykorzystuje co Star Trek) nie jest jakiś arcyciekawy. Mam nadzieję, że tutaj się bardziej postarali i nie poszli na kasę.
mozg_kl2
Użytkownik
#7 - Wysłana: 11 Cze 2011 18:16:51
Odpowiedz 
Darnok:
I pewnie masz nadzieję, że Picard wybierze federację ;)

Nie bardzo wiem co masz na myśłi. To, że nie zgadzam się z jego poglądami, nie przekłąda się na nienawiść do jego samego. Miłoby było, jakby Phenix wystawił swoja ekipę do gry.
Toudi
Użytkownik
#8 - Wysłana: 11 Cze 2011 19:26:37
Odpowiedz 
mozg_kl2, miło byłoby jakby zrobili to też na linuksa, ale tak to dziękuję postoję. [w ogóle gry przeglądarkowe, a nadal ograniczają do wybranych systemów. :|
mozg_kl2
Użytkownik
#9 - Wysłana: 11 Cze 2011 20:58:03
Odpowiedz 
Toudi:
ale tak to dziękuję postoję.

Ja narazie mówie czysto hipotetycznie. W ogole, to ciekawi mnie ta zbierzność fabuły z Star Trek Online. Tu i tu wojna z klingonami, tyle, żę nie ta.
Toudi
Użytkownik
#10 - Wysłana: 11 Cze 2011 21:28:44
Odpowiedz 
mozg_kl2, no to zdaje się ma coś współnego z tym, że w Alfie i Becie, tylko Federacja i Klingoni są zdolni do prowadzenia większej kampanii.
Przynajmniej ze znanych nam większych ras.

Bardziej mnie zastanawia, czemu walczą z Federacją? Wydawało mi się, że sojusz umocniony na wojnie z Dominium będzie trwały...

No chyba, że to ten wstrętny ludzki nawyk, niesienia pomocy pokonanym... to może zniechęcić sojuszników...
mozg_kl2
Użytkownik
#11 - Wysłana: 11 Cze 2011 22:29:42
Odpowiedz 
Toudi:
no to zdaje się ma coś współnego z tym, że w Alfie i Becie, tylko Federacja i Klingoni są zdolni do prowadzenia większej kampanii.

Z tym, możnaby polemizować. Jest jeszcze Imperium Romulańskie, które od czasów wojny z 22 wieku nie prowadziło jakiś większych działań zbrojnych przeciwko Federacji. Bardziej chodziło mi tu o zbierzność fabuły, niż o jej osadzenie w universum. Otóz, zastanawiam się czy Infinite Space nie ma na celu podreperowanie nie najlepsze opini jaką ma Star Trek Online, stad dośc podobna fabuła.

Toudi:
Bardziej mnie zastanawia, czemu walczą z Federacją?

Jeśli chodzi o Star Trek Online, to tak w skócie można powiedzieć, że Klingoni mieli dość kościołkowej federacji. Akcja gry ma miejsce prawie 3 dekady po NEM. Z kolei wojna Fed-KE, z infinite space to konflikt zbrojny znany z DS9. Sezon chyba 4.
Toudi
Użytkownik
#12 - Wysłana: 11 Cze 2011 22:49:53
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Z tym, możnaby polemizować. Jest jeszcze Imperium Romulańskie,

No ale jeśli przyjąć, że wydarzenia z NEM były tragiczniejsze niż znane nam z filmu - a raczej, zacząłem czytać książki, Tytan - i tam mamy nieco rozwinięty opis, że Shinzon a wcześniej wojna z Dominium nieco zrójnowała IR.
Tal Shiar ucierpiała na ataku na planetę zmiennokształtnych, armia która nie podporządkowała sie nowemu imperatorowi [czy jaki tam ma przydomek] (Shinzonowi) została wybita przez wierne mu sily (Remenów). No a potem kryzys wewnętrzny jeszcze trochę ich osłabił. Więc de facto IR nie jest wstanie prowadzić polityki ekspansywenej przez jakiś czas.

I to swoją drogą, zwraca uwagę na kolejny bug w ST11 statki górnicze powinny być ospadzone przez Remenów, nie Romulanów. (Choć biorąc pod uwage, że to gdzieś daleka przyszłość, to mogło sie to zmienić.)
mozg_kl2
Użytkownik
#13 - Wysłana: 11 Cze 2011 23:24:17
Odpowiedz 
Toudi:
No ale jeśli przyjąć, że wydarzenia z NEM były tragiczniejsze niż znane nam z filmu - a raczej, zacząłem czytać książki, Tytan - i tam mamy nieco rozwinięty opis, że Shinzon a wcześniej wojna z Dominium nieco zrójnowała IR.

Nie no jasne. Chodziło mi o czas od ENTka do NEM, w trakcie których tylko raz wybuchała wojna pomiędzy Fed a Imperium Romulańskim, i to pomimo licznych naruszeń strefy neutralny przez obie ze stron, co zgodnie z traktatem, jest równoznaczne z wojną. Natomiast czasy post NEM, to zdecydowanie nie najlepszy okres dla Imperium. Najpierw wojna domowa. Po jej zakończeniu mała stabilizacja, która przerywa zniszczenie Romulusa i kolejny rozpad Imperium. Tak na dobrą sprawe pomiędzy rokiem 2380 a 2408 Imperium nie istnieje. Pozatym, gre można osadzić, zawsze w jakiejś alternatywnej lini, których nasze universum ma od groma.

Toudi:
statki górnicze powinny być ospadzone przez Remenów, nie Romulanów. (Choć biorąc pod uwage, że to gdzieś daleka przyszłość, to mogło sie to zmienić.)

Pewnie bo upadku Shinzona ich był krótki i krwawy.
Darnok
Użytkownik
#14 - Wysłana: 11 Cze 2011 23:24:57
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Miłoby było, jakby Phenix wystawił swoja ekipę do gry

Aj no, żartowałem ;) ale przyznaj, czerpałbyś większą satysfakcję z takiego Picarda niż z innych userów? a pomysł z "klanem" bardzo dobry, ja się piszę jeżeli gra będzie ciekawa ;)
mozg_kl2:
infinite space to konflikt zbrojny znany z DS9. Sezon chyba 4.

Możliwe, że maczali w tym palce zmiennokształtni.
Toudi
Użytkownik
#15 - Wysłana: 12 Cze 2011 00:16:01
Odpowiedz 
Darnok:

No zdaje się maczali.
mozg_kl2:
Pewnie bo upadku Shinzona ich był krótki i krwawy.

trochę chyba nie składne zdanie czy wyszło.
Ale nie jestem pewien, czy ich koniec byłby krótki i krwawy, skoro niemal cały przemyśł ciężki opierał się na Remenach. Więc nie da sie wyciąć ich pień, nie popadająć równocześnie w ruinę.

mozg_kl2:
i to pomimo licznych naruszeń strefy neutralny przez obie ze stron, co zgodnie z traktatem, jest równoznaczne z wojną.

Przypomina to naszą Zimną Wojnę. Niby dochodziło do naruszeń tego wątłego pokoju, ale do wojny nie doszło. Może zarówno Fed jak i IR wiedziały, że to mogłaby być wojna bez zwycięzcy. A nawet jeśli nie, to wygrany byłby zbyt osłabiony by wytrzymać najazd Klingonów, czy Cartasian.
TSan
Użytkownik
#16 - Wysłana: 12 Cze 2011 08:59:53
Odpowiedz 
Rozumiem, żę Infinite Space to MMO?
mozg_kl2
Użytkownik
#17 - Wysłana: 12 Cze 2011 09:32:53
Odpowiedz 
Darnok:
Aj no, żartowałem ;)

Luz.

Darnok:
ale przyznaj, czerpałbyś większą satysfakcję z takiego Picarda niż z innych userów?

Nie specjalnie.

Darnok:

Nawet napewno.

Toudi:
trochę chyba nie składne zdanie czy wyszło.

Tak jest, jak się pisze posta, a mózg śpi. Miałobyć, że po upadko Shinzona ich los był krótki i krwawy.

Toudi:
skoro niemal cały przemyśł ciężki opierał się na Remenach. Więc nie da sie wyciąć ich pień, nie popadająć równocześnie w ruinę.

Czy cały to nie wiem. Zresztą Imperium after Nem nie istnieje jako takie, więc wszystko jest możliwe.

Toudi:
Przypomina to naszą Zimną Wojnę.

Niby tak, tyle, że w trakcie zimnej wojny wybuchały drobne konflikty. Swoja drogą ciekaw jestem wyniku takiej wojny.

TSan:
Infinite Space to MMO?

W rzeczy samej
reyden
Użytkownik
#18 - Wysłana: 12 Cze 2011 09:40:22
Odpowiedz 
Pamiętajcie że Federacja miała sojusz z Klingonami w czasach TNG , więc Romulanie robili co mogli aby do wojny nie doszło , bo dla nich oznaczało by to walkę na 2 fronty i możliwe że doszło by do upadku IR .

A Kardachami w tamtych czasach bym się nie przejmował , byli za słabi , nawet w czasach DS9 nie stanowili poważnej siły .
Darnok
Użytkownik
#19 - Wysłana: 12 Cze 2011 19:49:51
Odpowiedz 
reyden:
A Kardachami w tamtych czasach bym się nie przejmował , byli za słabi , nawet w czasach DS9 nie stanowili poważnej siły .

Dokładnie. Podbicie pokojowego narodu to żaden wyczyn. Dlatego zastanawiał mnie aż tak wielki wpływ Kardasian podczas wojny z Dominium (w momencie, gdy flota się zbuntowała i pomogła Federacji cała sytuacja była tworzona na taką, jakby te kilkadziesiąt słabych statków miało decydujący wpływ na przebieg wojny).
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#20 - Wysłana: 12 Cze 2011 20:24:57 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Tu pozwole sie niezgodzic z Moimi przedmówcami.

Po pierwsze Federacja była bardzo osłabiona walkami z Borg, olbrzymie straty we flocie.

Po drugie Imperium Romulańskie zostało powaznie osłabione po wpdace Tal1Shair w kwadrancie Gamma

Po trzecie kondycja Imperium Klingońskiego też pozostała sporo do życzenia (wojna domowa, oraz wojna z Federacją)

Darnok:
Dlatego zastanawiał mnie aż tak wielki wpływ Kardasian podczas wojny z Dominium (w momencie, gdy flota się zbuntowała i pomogła Federacji cała sytuacja była tworzona na taką, jakby te kilkadziesiąt słabych statków miało decydujący wpływ na przebieg wojny).

Przypominam, że przed Bitwą o Kardasje, powstały Kardasjańskie Siły wyzwoleńcze, które walczyły z Domonium. Trzeba tez nadmienić o astropolitycznym położeniu Kardasji. Była ona centrum operacyjnym na cały Kwadrant alfa. Dominium równiez zmagało się z problemami stoczni. A w czsie bitwy o Kardasje cała planeta się zbuntowała w najgorszym dla dominium momencie

http://pl.memory-alpha.org/wiki/Powstanie_Kardasja ńskie
Eviva
Użytkownik
#21 - Wysłana: 12 Cze 2011 20:41:49
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Poza tym, gdyby Kardki były takie mało znaczące, Federacja tak by się z nimi raczej nie liczyła
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#22 - Wysłana: 12 Cze 2011 20:44:21
Odpowiedz 
Eviva

wystarczyło by w tym momencie nadmienić o Strefie Neutralnej i Maquis, przez ktorych mogło w każdej chwili dojść do wojny między Federacją a Unią.
Eviva
Użytkownik
#23 - Wysłana: 12 Cze 2011 21:04:08
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Ech, do Maquis mam słabość. Aż szkoda, że źle skończyli.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#24 - Wysłana: 12 Cze 2011 21:29:49
Odpowiedz 
Eviva

Jeżeli ma sie przeciwko sobie Unie, Federacje, a później Dominium to nie można skończyć dobrze.
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 12 Cze 2011 21:37:45
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Bohaterowie tragiczni. Powinno się im pomnik wystawić.
Psyker
Użytkownik
#26 - Wysłana: 13 Cze 2011 08:07:37
Odpowiedz 
Eviva:
Bohaterowie tragiczni. Powinno się im pomnik wystawić.

W telewizji już występowali z emblematem swoim, to chyba wystarczy .

USS Phoenix forum / Gry / Nowa gra: Star Trek - Infinite Space

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!