USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek: Soviet - sesja RPG: Postacie/ogłoszenia/dyskusje.

Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#1 - Wysłana: 13 Paź 2009 16:04:30
Odpowiedz 
Star Trek: Soviet

Czas i miejsce Akcji:

Akcja Star Trek: Soviet rozpoczyna się w 48 godzin po zakończeniu oryginalnej sesji In a Mirror, Soviet (niekoniecznie) Darkly.

akcja dzieje się dwutorowo, lub jak kto woli multi przestrzennie.
Po pierwsze są to nadal przygody załogi okrętu flagowego Socjalistycznego Sojuszu: U.S.S Soviet-A.
Po drugie - i to jest nowość - akcja będzie się jednocześnie działa na planecie, dawnej kolonii sowieckiej a obecnie kolonii karnej.

Garść zasad

Tak jak do tej pory, MG prowadzi niemal minimalną kontrolę nad tym grajdołkiem. Puki nie wysadzicie mi statku/planety w powietrze to jest ok.

Dlaczego Planeta?

to był mój pierwotny plan ze względu na pewną uciążliwość w reaktywowaniu Sovieta.

Na planecie chcą grać Bashir i Alucard, ma na to równierz chrapkę Federacyjny więc dam taką możliwość.

Abi, może wybrać gdzie mam umieścić jej postać.
Pozostali jeśli chcą stworzyć postacie równoległe które będą biegać po planecie to nie ma problemu.

z biegiem czasu planeta zostanie zapewne wyzwolona to akcja będzie się bardziej przeplatać. Ale to z biegiem czasu.

Postacie graczy zostaną przeniesione do tego topicu wkrótce.

Pytania?

Więcej szczegółów wkrótce.
Abigail
Użytkownik
#2 - Wysłana: 13 Paź 2009 17:35:29
Odpowiedz 
biter:
Abi, może wybrać gdzie mam umieścić jej postać.

W takim razie zostaję na planecie Myślę, że w ten sposób łatwiej będzie mi się wdrożyć w klimat sesji.
biter
Użytkownik
#3 - Wysłana: 13 Paź 2009 17:36:54
Odpowiedz 
Abigail

Jak sobie Towarzyszka życzy
kanna
Użytkownik
#4 - Wysłana: 13 Paź 2009 17:45:15
Odpowiedz 
Ja tez chętnie "dołożę" swoją postac na planete, jak ją tylko wymyslę
biter
Użytkownik
#5 - Wysłana: 13 Paź 2009 18:25:44
Odpowiedz 
kanna
Nie widzę przeciwwskazań. Będzie planetarnym raźniej.
Arek
Użytkownik
#6 - Wysłana: 13 Paź 2009 20:33:33
Odpowiedz 
biter
Jak coś wymyślę, to też się piszę na planetę.
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 13 Paź 2009 20:36:56
Odpowiedz 
Czy będzie tam miejsce dla owdowiałej w boju Admirał Evivy?
biter
Użytkownik
#8 - Wysłana: 13 Paź 2009 21:39:48
Odpowiedz 
Arek
Eviva
kanna

ale to chwila. To w końcu wszyscy chcecie na planecie a nie na Soviecie? Ja się już za wami gubię Towarzyszki i Towarzysze.
Eviva
Użytkownik
#9 - Wysłana: 13 Paź 2009 21:43:04
Odpowiedz 
biter

Kochany, albo rybki, albo akwarium. Jeśli bgedziesz prowadzić akcję równolegle, zwariujesz przed upływem tygodnia. Zatem to Ty zdecyduj, gdzie ma być akcja.
biter
Użytkownik
#10 - Wysłana: 13 Paź 2009 21:50:21
Odpowiedz 
Eviva

Ja i tak jestem wariatem wiec może być tylko lepiej, no nie wiem. Ktoś tu nie chciał planety ale nie pamiętam kto.

To ja wolę wam zrobić planetę. To raz a dwa tak męska decyzja, chcecie grać dalej tymi samymi postaciami czy nowymi? Bo jeśli tylko planeta to wasza decyzja.
kanna
Użytkownik
#11 - Wysłana: 13 Paź 2009 21:53:06
Odpowiedz 
biter

ja osobiscie wole moją postac, bo mi sie nie chce wymyslac nowej, a do tamtej się przywiązałam. Gdzie nia grała bedę - praktycznie obojetne, choć lubiłam być pierwszym oficerem a w osadzie sie nie da.
Eviva
Użytkownik
#12 - Wysłana: 13 Paź 2009 21:55:55
Odpowiedz 
kanna

Mnie też w zasadzie wszystko jedno, aby wreszcie było wiadomo, gdzie jesteśmy, do stu Borgów.
kanna
Użytkownik
#13 - Wysłana: 13 Paź 2009 21:57:19
Odpowiedz 
Eviva:
wreszcie było wiadomo, gdzie jesteśmy

no, w sumie to wiadomo : Admirał była w Ambolatroium, a kessa zagineła w akcji
biter
Użytkownik
#14 - Wysłana: 13 Paź 2009 22:14:07
Odpowiedz 
Ok no to osada i wszyscy zachowują stare postacie
kanna
Użytkownik
#15 - Wysłana: 13 Paź 2009 22:15:28
Odpowiedz 
biter

i stare stanowiska?
Arek
Użytkownik
#16 - Wysłana: 14 Paź 2009 10:29:14 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
biter
Może być, chociaż wolałbym Sovieta
A postać chcę zachować swoją.
kanna
Użytkownik
#17 - Wysłana: 14 Paź 2009 12:24:04
Odpowiedz 
Arek:
chociaż wolałbym Sovieta

ja, w sumie, też.
biter
Użytkownik
#18 - Wysłana: 14 Paź 2009 15:18:40
Odpowiedz 
Arek
kanna

Ja sobie chyba muszę strzelić romulańskie Ale. Chciałem dać wam dwie lokalizacje to jest źle, jedna lokalizacja to tez nie teges. Już wiem dlaczego nie zostałem nauczycielem w szkole...
Arek
Użytkownik
#19 - Wysłana: 14 Paź 2009 15:24:50
Odpowiedz 
biter
Ale mi dwie lokalizacje pasują. Tylko po tym jak powiedziałem że na planetę też coś stworzę, to twoje wypowiedzi zrozumiałem w ten sposób, że ma być sama planeta. Popraw mnie jeśli się mylę
kanna
Użytkownik
#20 - Wysłana: 14 Paź 2009 15:26:24
Odpowiedz 
biter

Mi tez pasuja dwie lokalizacje z naciskiem na Sovieta
Rozumiem też, że masz potrzebe poprowadzenia sesji w realizch osady i ta potrzebe starasz sie usilnie zaspokoic
biter
Użytkownik
#21 - Wysłana: 14 Paź 2009 15:32:44
Odpowiedz 
Arek
kanna

Wiecie co, ja wam to powiem jak ulepię bałwana, tak pod wieczór, na razie muszę nacieszyć się śniegiem, tak pięknie sypie mi za oknem.
biter
Użytkownik
#22 - Wysłana: 14 Paź 2009 19:26:48
Odpowiedz 
OK no to wersja ostateczna i nie odwołalna.

1. Akcja dzieje się jednocześnie na U.S.S Soviet i Planecie Wielko Sybirsk - konkretnie osada Novo Rosysk - Pod okupacją Romulańską.

2. Postacie dotychczas znajdujące się na pokładzie okrętu pozostają na okręcie - udzieliłem jednej dyspensy.

3. Osoby nowo dołączające znajdują się początkowo na Planecie.

4. Osoby dotychczas prowadzące załogantów Soviet, mogą stworzyć postacie które będą prowadzić na planecie.

5. Jeśli ktoś jeszcze chciał by przenieść swoją postać z Soviet na Planetę proszę się zgłaszać. Nie gwarantuję jednak przeniesienia.

6. Postacie nowo tworzone proszę umieszczać w tym topicu do Piątku to mogli byśmy startować w weekend.

USS Phoenix forum / Gry / Star Trek: Soviet - sesja RPG: Postacie/ogłoszenia/dyskusje.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!