USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Propozycja nowej sesji - USS Nova cz.2
 Strona:  1  2  3  4  5  »» 
Autor Wiadomość
Jurgen
Moderator
#1 - Wysłana: 20 Wrz 2009 20:43:29 - Edytowany przez: Jurgen
Mam pytanie. Przede wszystkim do graczy w mojej sesji, ale oczywiście można się przyłączyć. No więc, czy ktoś z Was będzie chętny na kontynuację? Bo federacyjne MSZ podsunął mi pewnien pomysł i własnie rozważam, czy jakoś (i jak) go rozwinąć.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#2 - Wysłana: 20 Wrz 2009 20:44:24
Podbije post;p
Maura
Użytkownik
#3 - Wysłana: 20 Wrz 2009 20:57:05
Bardzo będzie przeszkadzać, że realia DS9 znam głównie z ogólnego przeglądnięcia Waszej sesji? Podoba mi się sposób mistrzowania grze Jurgena ;). Oczywiście, zanim piszę nawiązując do świata przedstawionego, sprawdzam zgodność z kanonem w internetowej bazie danych.
Jurgen
Moderator
#4 - Wysłana: 20 Wrz 2009 20:57:58
Dodam tylko, że sesja miałaby być dalszym ciągiem naszej sesji i, oczywiście, zaczęłaby się dopiero, gdy ją skończymy.
Jurgen
Moderator
#5 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:00:37
Maura

Chyba nie, bo Kanna twierdzi, że DS9 nie zna. inna sprawa, że Ona chyba też twierdzi, że ST zna słabo i wypowiada sie głównie przez OT.
Madame Picard
Moderator
#6 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:01:26
Jurgen:
i, oczywiście, zaczęłaby się dopiero, gdy ją skończymy.

Jeśli tak, to ja byłabym chętna .
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#7 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:02:23
Maura

Zapraszamy na polską M-A, szybko się odnajdziesz. W razie problemów pisz do mnie
Bashir
Moderator
#8 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:09:43
Jestem za
Maura
Użytkownik
#9 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:15:42 - Edytowany przez: Maura
wszyscy
Dziękuję za miłe powitanie. Poczekam więc na nową sesję.

FederacyjneMSZ
Właśnie tam najchętniej szukam informacji.
kanna
Użytkownik
#10 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:27:46
Jurgen:
inna sprawa, że Ona chyba też twierdzi, że ST zna słabo i wypowiada sie głównie przez OT.

Znam TNG Bardzo dobrze. A na dalszy ciąg, oczywiście, jestem chętna
Jurgen
Moderator
#11 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:44:52
kanna

A z DS9 sie podszkoliłas?
kanna
Użytkownik
#12 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:49:32
Jurgen

No , niestety, DS9 przesuneło się na liście seriali oczekujących za Voya. A generalnie to najbardziej oglądam TOSa, bo Entek się skończył w telewizji
Eviva
Użytkownik
#13 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:01:33
kanna:
A generalnie to najbardziej oglądam TOSa

Ach, męczennico w imię wyższych celów... No doprawdy nie wiem, jak to przeżyjesz
Paradoks
Użytkownik
#14 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:12:06
Jurgen

To zbliżamy się już do końca? Dopiero co się akcja zawiązała przecie.

Rozumiem, będzie to bezpośrednia kontynuacja tej, czyli następne zadanie Novy i wszyscy zachowujemy postacie, tak? Piszę się tak czy inaczej (acz z mniejszą niż wcześniej aktywnością), bo mi jak dotąd sesja w Twoim wykonaniu bardzo się podoba.
kanna
Użytkownik
#15 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:12:24
Eviva:
doprawdy nie wiem, jak to przeżyjesz

Dzięki nadludzkiej sile woli, oczywiście oraz wsparciu przyjaciół
Arek
Użytkownik
#16 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:13:47
Jurgen
Ja mógłbym wrócić. Od końca wakacji biłem się z myślami czy wrócić, ale nie chciało mi się tyle nadrabiać. Jeśli wciąż jestem mile widziany, to się piszę
Jurgen
Moderator
#17 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:42:11
Paradoks

1. Nie, dopiero teraz zrobi sie ciekawie. Ale jezeli nastepna sesja ma być sesnowna, to muszę ją wczesniej dobrze przygotować, a z uwagi na rosnąca liczbę lektur do przeczytania przed w miarę szczegółowym szkicem scenariusza, muszę zrobic to odpowiednio wczesnie.
2. To będzie bezpośrednia kontynuacja z tymi samymi postaciami, choć oczywiście, jak ktoś życzy sobie zmienić tożsamość, to sprawa jest do dogadania.

Arek

Ja proponuję powrót jeszcze w tej sesji, zwłaszcza, że liczyłem na Twoją postać w perspektywie najbliższych (po wylocie z DS9) zdarzeń.
Paradoks
Użytkownik
#18 - Wysłana: 20 Wrz 2009 23:02:26
Arek

Pewnie, że Cię chcemy! To nie to samo obrażać i besztać NPCów, co mieć kozła ofiarnego w postaci ambitnego i rozentuzjazmowanego czułkowca. Bardzo mi tego brakowało.

Nie ma to jak użycie trafnych argumentów w trudnej sztuce zachęcania.
Jurgen
Moderator
#19 - Wysłana: 22 Wrz 2009 16:23:24
Maura

Jeżeli masz ochotę, to do sesji możesz dołączyc juz teraz. Nova akurat będzie dokować przy DS9, więc nasza dzielna załoga może dostać jakieś posiłki.
Maura
Użytkownik
#20 - Wysłana: 22 Wrz 2009 17:21:20
Jurgen
Dziękuję, przed dołączeniem stworzę postać.
Bashir
Moderator
#21 - Wysłana: 22 Wrz 2009 17:35:56
Jurgen
Maura

Główny oficer taktyczny by się przydał ;)
Arek
Użytkownik
#22 - Wysłana: 22 Wrz 2009 17:44:24
Bashir
Ach, szkoda że już mam postać. Przy nowej wziąłbym taktycznego
Paradoks
Użytkownik
#23 - Wysłana: 22 Wrz 2009 17:49:55
Bashir

Bashir:
Główny oficer taktyczny by się przydał ;)

Przecie Nova to statek naukowy, po co nam drugi taktyczny?

Arek
Jurgen

Arek:
Ach, szkoda że już mam postać. Przy nowej wziąłbym taktycznego

Trzeba by Jurgena spytać, ale jeśli koniecznie chcesz, to chyba nie problem zostawić Shrana na DS9, żeby się kurował, i Tobie pozwolić na stworzenie nowej postaci.

BTW wie ktoś, czy biter reflektuje na powrót do sesji, jak już wróci do Polski? Jeśli nie, najbardziej brakowałoby nam chyba właśnie operacyjnego.
Bashir
Moderator
#24 - Wysłana: 22 Wrz 2009 17:51:35
Paradoks:
Przecie Nova to statek naukowy, po co nam drugi taktyczny

Jak to drugi ? przecież Winterspoon jest tymczasowo taktycznym. A La Roche nie pali się żeby go awansować.
Arek
Użytkownik
#25 - Wysłana: 22 Wrz 2009 17:55:11
Paradoks
Aż takich szopek robić nie będziemy Poza tym podejrzane by to było gdyby nagle jeden niebieski został na DS9, a drugi zostałby taktycznym
Paradoks
Użytkownik
#26 - Wysłana: 22 Wrz 2009 17:59:51 - Edytowany przez: Paradoks
Bashir

Bashir:
Jak to drugi ? przecież Winterspoon jest tymczasowo taktycznym. A La Roche nie pali się żeby go awansować.

Miałem na myśli: nieNPC (czy raczej PC), drugi prowadzony przez jakiegoś użytkownika.

Arek

A musi koniecznie być niebieski? Albo też moglibyśmy przenieść Shrana, żeby uzupełnił braki w kadrze sekcji taktycznej. Oficerowie Gwiezndej Floty są wykształceni raczej wszechstronnie, a i takie transfery są raczej na porządku dziennym. Tyle, że wtedy Shran byłby podwładnym Winterspoona.
Jurgen
Moderator
#27 - Wysłana: 22 Wrz 2009 19:38:15
Bashir
Arek
Paradoks

Ależ nie ma problemu. Z tego co pamiętam postać Arka, to równie dobrze mógłby zostać taktycznym. Jak pisał Paradoks, takie rzeczy się zdarzają (celował w tym chyba TNG). Być może ciężko wyobrazić sobie taki przeskok u starszego oficera, ale na niższych stopniach oficerskich byłoby to chyba zupełnie normalne. Chciałem jeszcze zauważyć, że np. Jurgen w swojej kairerze był i sternikiem (sekcja czerwona), i taktycznym (żółta). natomaist wolałbym nie robić szopek ze zmienianiem postaci bez konieczności.

Maura

Dobrze byłoby skonsultować ze mną główne założenia postaci, chociaż akurat nie wymagam, zeby jakikolwiek bohater miał taką, a nie inną specjalność. Chodzi raczej o to, żeby pasowała do świata w sesji (np. wiadomo, że Nova nie dostanie jakiegoś starszego, doświadczonego oficera).
Arek
Użytkownik
#28 - Wysłana: 22 Wrz 2009 20:09:25
Jurgen
Jurgen:
natomaist wolałbym nie robić szopek ze zmienianiem postaci bez konieczności.

Dlatego mówiłem że zrobiłbym to tylko gdybym nie miał wcześniej postaci

Jurgen:
Ależ nie ma problemu.

Jeśli rzeczywiście to nie byłby problem, to ja jak najbardziej reflektuję na sekcję taktyczną. Bo na fizyce to znam się jak Vorta na sztuce [ w końcu dopiero 3 rok mam fizykę], a jeśli chodzi o taktycznego to przynajmniej nie trzeba mieć większej wiedzy na dany temat, tylko być dobrym taktykiem/strategiem [a tu już u mnie dużo lepiej ]
Bashir
Moderator
#29 - Wysłana: 22 Wrz 2009 22:26:39
Shran jest chorążym, więc prędzej zostanie głównym taktycznym Winterspoon. Kwestia tylko czy awansowany do pełnego porucznika czy nie. Inną opcję jaką widzę dla Shrana to operacyjny na miejsce Biterowego Michałowa , jeżeli Biter go porzuci. Maura jeżeli by chciała mogłaby ewentualnie swoją postać stworzyć do roli głównego taktycznego.
Maura
Użytkownik
#30 - Wysłana: 23 Wrz 2009 12:07:05
Jurgen
Nie mam gg, Ty nie podajesz maila. Profil wstępny wkleić tutaj?

Specjalizacja - gdzie potrzeba, preferowana przyrodnicza, ratownicza lub ew. właśnie taktyczna [w innych wypadkach mogę nie być w stanie wymyśleć racjonalnych rozwiązań i wyprodukować technobełkotu na ich uazasadnienie.]; jeśli profil postaci się nada, może ona równie dobrze robić czasem za osobę znającą dobrze kulturę Bajoran.
 Strona:  1  2  3  4  5  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Propozycja nowej sesji - USS Nova cz.2

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!