USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / TYLKO ŚMIERĆ JEST PEWNA- SESJA RPG
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  25  26  27  28  29  »» 
Autor Wiadomość
Dragon
Użytkownik
#1 - Wysłana: 12 Sier 2009 17:16:11
Jest rok 2366.
Imperium Terrańskie wchodzi w nowy okres rozwoju. Po wygraniu wojny granicznej z Kardazjanami nie jest nękane wizją otwartej wojny. Romulanie, Klingoni i Kardazjanie ciągle sobie nie ufają, dzięki temu imperium nie jest obecnie bezpośrednio zagrożone.

Sytuacja nieludzi jest lepsza, oficjancie są niżej w hierarchii społecznej jednak jeśli wykazują lojalność wobec imperium i pracują na jego korzyść nic nie przeszkadza w osiąganiu wyższych stanowisk oraz gromadzenia bogactw (pieniądze istnieją w Imperium)

Na imperialnej placówce Nr 279-B załoga czeka na przydział na nowy okręt. Tym okrętem jest ISS-7911 TERROR, klasa Conqueror.

Wszyscy gracze (oprócz tych którzy zgłosili niegotowość) znajdują się ma pokładzie 279-B, stacji wybudowanej na planetoidzie, mają dostęp tylko do części niezastrzeżonej (czegoś jak promenada, dwa sklepy, bar). Przez wielkie okno w barze widać nasz statek.

Uwaga, nie ma bicia się po mordach bez konsekwencji i atakowania każdego kto się nawinie. Załoga ma wolne przez 5 sesyjnych godzin, bagaże są na statku na nim odbędzie się odprawa.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#2 - Wysłana: 12 Sier 2009 17:25:56
Chris siedział sobie cicho i popijał Romulańskie piwo. Na tyle stać go było po miło spędzonym czasie w ustronnym przybytku na stacji, ładne Wolkanki mają swoją cenę.......
kanna
Użytkownik
#3 - Wysłana: 12 Sier 2009 17:55:06
Vilana weszła do baru i staneła w drzwiach lustrując pomieszczenie.
- Typowa speluna - pomyslała bez specjalnego entuzjazmu - Trudno, trzeba jakos doczekac do wylotu.
Sklepy juz odwiedziła, nawet kilka rzy, ale ile mozna w kółko odlądac te same trzy sukienki na krzyż... Usiadła przy stoliku i zapatrzyła sie w okręt. Tak.. wspaniała jednostka.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#4 - Wysłana: 12 Sier 2009 17:58:52
kanna

Chris zauważył szwędającą się osobę. Zakradł się do niej.....

.- Robi wrażenie , wreszcie statek dopasowany do potrzeb Imperium.hmhm, chce pani czegoś się napić??
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:08:01
Sybo siedziała w zacienionym kącie knajpy. Na oko nie można było nawet powiedzieć, by patrzyła na cokolwiek, ale widziała wszystko. Jej drużyna, tak samo jak ona, nie zwracała na siebie uwagi - ot, zwykłe milkliwe towarzystwo przy stolikach, posilające się niespiesznie lub popijajace coś i rozmawiajace przyciszonymi głosami. Żaden na nią nie patrzył, ale wiedziała, ze wszyscy są gotowi na każdy jej znak. Na razie oprócz nich było w tej knajpie tylko dwoje członków nowej załogi - mężczyzna i kobieta. Przyglądała się im nieznacznie. Mężczyzna był bardzo atrakcyjny, kobieta... czuła, że na nią trzeba będzie uważać. Coś mówiło jej, że tak. A Sybo miała ogromne doświadczenie w tej pracy.
kanna
Użytkownik
#6 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:10:11
FederacyjneMSZ

- Bardzo chętnie - Vilana zlustrowała przybysza szybkim spojrzeniem. "Tylko czy bedzie Cie na to stac" zachichotała w mysli, a głosno powiedziała - Może mi pan coś zaproponuje?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#7 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:11:48
kanna

- Osobiście zaproponował bym Romulański chmiel, twardy płyn dla twardej kobiety
kanna
Użytkownik
#8 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:23:23
FederacyjneMSZ

Viliana przez moment zastanowiła się. Zrazic tego miłego człowiek odmową i pozostać w zgodzie ze sobą, czy skłamać ... Zdecydowała odpowiedziec wprost
- Nie znosze chmielu pod żadną postacią - albo cos słodkiego, albo wytrawnego poprosze - i uśmiechneła sie do Chrisa - czeka pan na zaokretowanie - stwierdziła raczej, niż zapytała.

Eviva

Jednoczesnie cos ją zaniepokoiło . Rozejrzała się dyskretnie, prymruzyła oczy, kiedy ja zobaczyła, ale z jej ładnej twarzy nie znikła maska uprzejmości. Intuicja rzadko ją zawodziła. Wolkanka.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#9 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:29:36
kanna

- Proponuje dobre wytrawne andoriańskie wino, rocznik 2298, najlepszy

- tak czekam, do tej pory miałem prace za biurkiem, więc taka zmiana przyda się mojemu organizmowi.
kanna
Użytkownik
#10 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:38:50
FederacyjneMSZ

- Bardzo proszę. Widze, że wie pan - przejechała po nim spojrzeniem - wie pan, co dobre
- Za biurkiem? a czym konkretnie sie Pan zajmował?
Pisarz
Użytkownik
#11 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:40:06
Maciej wszedł do jakiegoś sklepu i rozejrzał się. Przed nim stał uśmiechnięty Ferengi, prawdopodobnie chciał wcisnąć mu jak największą ilość całkowicie nieprzydatnych mu przedmiotów.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#12 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:42:41
kanna

-Sprawdzałem czy spiczastouche zielonokrwsite osobniki na Wolkanie nie knują nic przeciwko Imperatorowi i Imperium, ponadto badałem stopień poddaństwa Wolkańskich kobiet

-A pani czym do tej pory się zajmowała??
kanna
Użytkownik
#13 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:49:38
FederacyjneMSZ

- Kto by to spamiętał... - zaśmiała sie swobodnie Viliana - tyle tego było. Ostatnio służyłam jako szefowa ochrony na Copernicusie.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#14 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:51:50
kanna

-Tak jak się spodziewałem, silna kobieta, znalazła pani może jakaś kreacje dla siebie, w samym mundurze przecież nie będzie pani chodziła??
Eviva
Użytkownik
#15 - Wysłana: 12 Sier 2009 18:54:10
- Załoga rozpoczęła rytuały integracyjne. - powiedziała cicho Sybo do swego rejestratora - W każdym razie dwch członków załogi, Terranie. Trzeci własnie wszedł.
kanna
Użytkownik
#16 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:00:39
FederacyjneMSZ

- Widział pan mnie w sklepie? czy tylko strzela Pan na ślepo - no, co w końcu mozna robic na takiej stacji poza odwiedzaniem barów, sklepów.. i innych miejsc rozrywki - zajrzała Chrisowi w oczy z usmiechem - tak, widziałam tam kilka ciekawych rzeczy...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#17 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:09:05
kanna

- ja tez widziałem kilka interesujących i ciekawych kreacji, które z pewnościa ładnie by się komponowały z Pani urodą, zapraszam, może się Pani jakaś spodoba..
kanna
Użytkownik
#18 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:16:51 - Edytowany przez: kanna
FederacyjneMSZ

Vilana dopiła wino, katem oka obserwując Wolakanke, szepczącą cos do rejestrtora.
- Chodźmy - rzuciła do Chrisa - tu się jakos duszno zrobiło. Za duzo obcych.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#19 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:19:43
kanna

-Masz pani racje, musimy trzymać się razem, która galeria panią interesuje??
kanna
Użytkownik
#20 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:23:34
FederacyjneMSZ

- Galeria... szumna nazwa dla zapyzialego sklepiku. W tym jest jakiś klient, to chyba dobrze rokuje... Dlaczego zrezygnował Pan z posady na Wolkanie
?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#21 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:27:12
kanna

- poznałem już wszystkie Wolkanki, a one mnie , uśmiechnął się skrycie, a na poważnie to znudziło mi się na Wolkanie, przecież jest życie poza wolkanem co nie??...

- O widzi Pani ta sukienkę, idealnie pasuje, oddaje Pani charakter, proszę przymierzyć...
kanna
Użytkownik
#22 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:31:53
FederacyjneMSZ

- Nie ma potrzeby, już przymierzałam wczesniej.. ma Pan dobre oko, rzeczywiście na mnie pasuje idealnie... natomiast o moim charakterze nie ma pan zielonego pojecia. - usmiechneła sie do Chrisa i podała sukienkę sprzedawcy - Prosze zapakować.
Eviva
Użytkownik
#23 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:33:53 - Edytowany przez: Eviva
Gdy para Ziemian wychodziła, Sybo dała znak małej kobietce, również Ziemiance. Mimo że nieduża i filigranowa, Hoshi była jedną z jej najlepszycvh agentek, rozumiejacą bez zbędnych słów wszystklo, co chciała jej zasugerować. Tak i teraz wysunęła się spiesznie za wychodzacą parą. Własciwie teraz nie było jeszcze powodów do inwigilacji, ale Sybo wolała być ostrożna. Nie wiedziała jeszcze, kto będzie kapitanem, ale już zawczasu troszczyła się o jego bezpieczeństwo. W końcu było to jej obowiązkiem, a Sybo zawsze bardzo powaźnie traktowała swe obowiązki.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#24 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:36:12 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
kanna

- Proszę dorzucić, jeszcze mały prezencik ode mnie

zwrócił się do sprzedawcy po czym podał opakowanie z tajemnicza zawartością , ale proszę go otworzyć dopiero na statku. na pewno się pani spodoba.

Chris wyciągnął swoje 'oszczędności" i opłacił rachunek

- Teraz gdzie zmierzamy droga Pani??
Pisarz
Użytkownik
#25 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:55:05
Maciej, zauważywszy, że w sklepie nie ma nic, co mogłoby mu się przydać, wyszedł.
-A teraz czas by wreszcie wypić coś mocniejszego niż herbata. - pomyślał i z uśmiechem
Wszedł do baru.
-Panie barmanie! Daj pan szkockiej! - krzyknął na wejściu i zasiadł przy wolnym stoliku
kanna
Użytkownik
#26 - Wysłana: 12 Sier 2009 19:58:09 - Edytowany przez: kanna
FederacyjneMSZ

Viliana zatrzymała rekę Chrisa i wyciągneła swoją kartę.
- Prezent przyjme, ale za sukienke płace sama - powiedziała podając kartę Sprzedawcy - Ale dziekuję, że dałeś mi preteks do jej zakupu - przeciągnęła dłonia po ramieniu Chrisa.

Wyszli ze sklepu, Vilina znalazła ustronne miejsce - nie chciał kompromitowac Chrisa publicznie - i powiedziała cicho.
- A teraz, drogi pania Huges, czy uważa mnie pan za kretynkę? Czemu sądził pan, że wniosę na poklad pakunek z nieznaną zawartością?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#27 - Wysłana: 12 Sier 2009 20:09:01
kanna

- no dobrze proszę zobaczyć co jest w środku, nie chciałem by osoby trzecie, a nawet czwarte to widziały.
kanna
Użytkownik
#28 - Wysłana: 12 Sier 2009 20:10:13 - Edytowany przez: kanna
FederacyjneMSZ

Vilina rozpakowała pakunek.
Przeciągneła dłonia po jedwabiu i czarnej koronce, i pokiwała z uznaniem głową. Oczy jej lsniły.
- Masz dobry gust. i dobre oko, to mój rozmiar. Zapowiada sie początek miłej znajomosci...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#29 - Wysłana: 12 Sier 2009 20:12:34
-podoba się Pani?spojrzał wymownie na Vilinie,

- mam nadzieje że nie stanowi on zagrożenia dla statku?? zaśmiał się lekko
Eviva
Użytkownik
#30 - Wysłana: 12 Sier 2009 20:14:29 - Edytowany przez: Eviva
Sybo zamówiła kolejny napój. Zapowiadało się długie czekanie. Była przyzwyczajona do takich rzeczy, dzięki wolkańskiemu treningowi nie odczuwała wtedy ani nudy, ani ekscytacji. Była skuteczna, to dlatego awansowała tak szybko.
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  25  26  27  28  29  »» 
USS Phoenix forum / Gry / TYLKO ŚMIERĆ JEST PEWNA- SESJA RPG

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!