USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Aliens - jaka powinna być gra o obcych?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#31 - Wysłana: 7 Sty 2014 23:22:18
Odpowiedz 
Mav
Użytkownik
#32 - Wysłana: 8 Sty 2014 00:47:42 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
http://www.youtube.com/watch?v=meNE4CPtnCo
http://www.youtube.com/watch?v=l7A_kVPSMnc#t=70

Wszytko fajnie, ale: Wcielamy się w Amandę Ripley – córkę bohaterki filmowej serii, która w pozornie opuszczonej stacji kosmicznej musi stawić czoła klonom, żołnierzom i tytułowemu ksenomorfowi.

Czyli ja odpuszczam, bo nie lubię takiego zmuszania. Lubie wczuwać się w postać, jakbym to ja tam był, więc lepiej dam sobie spokój, bo jeszcze zacząłbym siadać na kibelku przy sikaniu po kilku godzinach grania.

Już sto lat temu gry dawały opcje wyboru postaci, walnęli buraka.
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 8 Sty 2014 15:21:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Już sto lat temu gry dawały opcje wyboru postaci

Nie zawsze, oj nie zawsze, i dzisiaj - vide Starkiller.
mozg_kl2
Użytkownik
#34 - Wysłana: 8 Sty 2014 15:57:38
Odpowiedz 
Mav

Nie bardzo rozumiem Twój "kontrargument" W mardio musiałeś grać hydraulikiem. W shooterach grasz żołnierzem itp itd. To survival horror a nie rpg.
Seybr
Użytkownik
#35 - Wysłana: 8 Sty 2014 16:25:33
Odpowiedz 
Mav:
Już sto lat temu gry dawały opcje wyboru postaci, walnęli buraka.

Ale maruda. Popatrz na dzisiejsze gry, w ilu masz wybór postaci na starcie. W tym roku grałem w Dead Island Riptide, tam był. Redident Evil 6 masz, bardziej pod akty gry, z dwóch postaci wybierasz jedną. Ale w takim BF 4 brak, Metro LL też brak. Nawet w takiej grze jak GTA V, brak wyboru postaci. Scenariusz dobiera postać, raz grasz tym raz tamtym, Crysis 3 - brak. To żaden argument. W wielu grach i to klasy AAA jest brak wyboru postaci. Scenariusz dotyczy danej osoby i koniec.
Mav
Użytkownik
#36 - Wysłana: 8 Sty 2014 16:31:40 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nie bardzo rozumiem Twój "kontrargument" W mardio musiałeś grać hydraulikiem. W shooterach grasz żołnierzem itp itd. To survival horror a nie rpg.

Statystycznie kobiety praktycznie w ogóle nie grają w gry typu FPS. Dlatego dominacją męskich postaci, była jakby związane z targetem graczy. Ale oczywiście rozumiem, że płeć piękna też gra w takie gry i ma prawo oczekiwać żeńskiej postaci. I wiele gier dawała taki wybór. Skoro mamy 21 wiek, już 2014 rok. to takie wciskanie postaci jednej płci, jest dla mnie prymitywne.

Jestem mężczyzną i chce grać mężczyzną, żeby wczuć się w grę, w klimat, i nie rozumiem, dlaczego twórcy gry mnie bezsensownie zmuszają do grania żeńską postacią?

Q__:
Starkiller

Oczywiście, że ciągle ma miejsce coś takiego, ale często jeszcze się to da wytłumaczyć, jak np. można zrozumieć jedną postać w przypadku gry Wiedźmin. Ale tu mamy grę typu FPS, gdzie postać nie odgrywa aż takiej fabularnej roli, że musi to być konkretna, jedna postać.

Seybr:
To żaden argument. W wielu grach i to klasy AAA jest brak wyboru postaci. Scenariusz dotyczy danej osoby i koniec.

Żadnym argumentem jest przyzwolenie na takie coś. Niech to zmienią, dążą do wyboru. Argument, że tak jest w wielu grach, to żaden argument. Powinien być wybór, proste.
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 8 Sty 2014 16:58:31
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Jestem mężczyzną i chce grać mężczyzną, żeby wczuć się w grę, w klimat, i nie rozumiem, dlaczego twórcy gry mnie bezsensownie zmuszają do grania żeńską postacią?

Kolega Larą Croft nigdy nie grał?
Mav
Użytkownik
#38 - Wysłana: 8 Sty 2014 17:05:46
Odpowiedz 
Q__:
Kolega Larą Croft nigdy nie grał?

5 minut w demo. Nie lubie takich gier TPP.
Seybr
Użytkownik
#39 - Wysłana: 8 Sty 2014 17:15:56
Odpowiedz 
Mav:
Statystycznie kobiety praktycznie w ogóle nie grają w gry typu FPS.

Wiesz że jest matematyka, statystyka, kłamstwo i rudy lis ?

Mav:
Jestem mężczyzną

Ja też, ale czasem lubię pobiegać z piersiami ;]. Dead Island grałem Xian Mei. Lara to chłop ?

Mav:
Powinien być wybór, proste.

Ferrari powinno mieć w palecie kolor różowy. Ma go nie, jak chce kupuje w kolorze czerwonym i przemaluje sobie. Zrób moda i będziesz miał damę. W Stalkerze grasz chłopem i co z tego ? Scenariusz przewiduje że grasz i nie zmienisz tego. Napisz do twórców, może tobie odpowiedzą dla czego brak chłopa. Może zmienią zdanie i dadzą taką opcje.
To twórcy ustalili, nie podoba się, nie kupuj. Mi się coś tam nie podoba to nie kupuję.
Mav
Użytkownik
#40 - Wysłana: 8 Sty 2014 18:19:28
Odpowiedz 
Seybr:
Wiesz że jest matematyka, statystyka, kłamstwo i rudy lis ?

W szkole prawie wszyscy grali w Quake-a, Unreale-a, Half-life-a itd. Nie znam żadnej dziewczyny, ktora by grala w fps-y, więc statystyki nie kłamią

Seybr:
Ja też, ale czasem lubię pobiegać z piersiami

Lepiej sie nimi pobawić, niż z nimi biegać

Seybr:
nie podoba się, nie kupuj

A nie napisałem na samyn początku, że odpadam?

Seybr:
Ferrari powinno mieć w palecie kolor różowy.

Sportowe super auta to też raczej domena mężczyzn, ale zakładanie, że kobiety nuszą mieć różowe auto, jest seksistowskie
Seybr
Użytkownik
#41 - Wysłana: 8 Sty 2014 18:30:14
Odpowiedz 
Mav:
Nie znam żadnej dziewczyny, ktora by grala w fps-y, więc statystyki nie kłamią

Ja znam kilka. Nawet taka jedna grała ze mną i w tej chwili wysyła mnie z misją "wynieść śmieci". Znam kilka kobiet, które grają w sieci i potrafią dobrze grać. Czasem gramy w jakiegoś COPA. W szkole, chodziłem do Technikum, same chłopy ;]. W ostatniego Dead Island grałem sobie w nocy, grałem z jakąś dziewczyną. W sumie graliśmy i rozmawialiśmy, plotkowaliśmy i tłukliśmy zombi.

Mav:
Lepiej sie nimi pobawić, niż z nimi biegać

Popatrzeć też można ;]. Zabawa zawsze jest lepsza ;].

Mav:
jest seksistowskie

Kocham ten kolor, podobnie jak kolor niebieski ukrainski.. Ok powiedzmy.

Mav:
Sportowe super auta to też raczej domena mężczyzn

I kto tu seksistowsko :P.
Mav
Użytkownik
#42 - Wysłana: 8 Sty 2014 18:51:54
Odpowiedz 
Seybr:
Ja znam kilka. Nawet taka jedna grała ze mną i w tej chwili wysyła mnie z misją "wynieść śmieci". Znam kilka kobiet, które grają w sieci i potrafią dobrze grać. Czasem gramy w jakiegoś COPA. W szkole, chodziłem do Technikum, same chłopy ;]. W ostatniego Dead Island grałem sobie w nocy, grałem z jakąś dziewczyną. W sumie graliśmy i rozmawialiśmy, plotkowaliśmy i tłukliśmy zombi.

Oczywiście, że są i być może ta liczna się zwiększa, ale to tylko kolejny powód, aby dawać w grach wybór.

Seybr:
Popatrzeć też można ;]. Zabawa zawsze jest lepsza ;].

Patrzeć też, ale w grze FPP to się nie napatrzysz, chyba, że jakieś lustro znajdziesz Natomiast obejrzyj gameplay tej gry, ciągle ta kobitka stęka, jęczy przy podskokach itd. Irytujące to jest.

Seybr:
I kto tu seksistowsko :P.

Ja tylko stwierdzam fakty - super auta, to głownie zabawki dużych dzieci Powinny być także różowe, ale uwielbienie różowego kolory przez kobiety, to także stereotyp.
Seybr
Użytkownik
#43 - Wysłana: 8 Sty 2014 19:20:35
Odpowiedz 
Mav:
Patrzeć też, ale w grze FPP to się nie napatrzysz, chyba, że jakieś lustro znajdziesz

W dekolt można zajrzeć, to chociaż na nóżki popatrzeć czy na zgrabne palce ;].

Mav:
Irytujące to jest.

Mav:
iągle ta kobitka stęka, jęczy przy podskokach itd. Irytujące to jest.

Dla sąsiada owszem, chłop może obejść się smakiem. Ze stękania wolę kobiety niż chłopów.

Mav:
Ja tylko stwierdzam fakty - super auta, to głownie zabawki dużych dzieci

Panie też lubią pocisnąć ;].
Mav
Użytkownik
#44 - Wysłana: 8 Sty 2014 19:29:23 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr:
Dla sąsiada owszem, chłop może obejść się smakiem. Ze stękania wolę kobiety niż chłopów.

Ale ona nie stęka jak przy tej fajnej czynności

Seybr:
W dekolt można zajrzeć, to chociaż na nóżki popatrzeć czy na zgrabne palce ;].

Jeśli się nie ma pod ręką kobity, to powinno się na roksa.pl zajrzeć, a nie w grze szukać zaspokojenia
Seybr
Użytkownik
#45 - Wysłana: 8 Sty 2014 19:35:23
Odpowiedz 
Mav:
to powinno się na roksa.pl zajrzeć

Wiesz ja mam na kogo popatrzeć i do kogo przytulić :P. Nie znałem tej strony. Stary hakeros zna co najwyżej strony edukacyjne typu redtube ;].

Mav:
a nie w grze szukać zaspokojenia

Każdy ma inne potrzeby zaspokojenia.
Mav
Użytkownik
#46 - Wysłana: 8 Sty 2014 19:48:06
Odpowiedz 
Seybr:
Wiesz ja mam na kogo popatrzeć i do kogo przytulić :P

Ja nie mam nic na stałe

Seybr:
Nie znałem tej strony. Stary hakeros zna co najwyżej strony edukacyjne typu redtube ;].

To taki redtube, z tą różnicą, że bez czynów użytkownika, nic się nie wydarzy

Ale chyba czas skończyć ten offtop, bo się robi kontrowersyjny
mozg_kl2
Użytkownik
#47 - Wysłana: 8 Sty 2014 20:01:40
Odpowiedz 
Mav:
Statystycznie kobiety praktycznie w ogóle nie grają w gry typu F

Mogę prosić te statystyki, metodę badawczą, próbę?

Mav:
Dlatego dominacją męskich postaci, była jakby związane z targetem graczy. Ale oczywiście rozumiem, że płeć piękna też gra w takie gry i ma prawo oczekiwać żeńskiej postaci. I wiele gier dawała taki wybór. Skoro mamy 21 wiek, już 2014 rok. to takie wciskanie postaci jednej płci, jest dla mnie prymitywne.

Ja jak tylko mogę to gram zarówno kobietom jak i facetem. Przynajmniej jeśli chodzi o rpg. Kwestia płci jest tutaj drugorzędną IMHO. Jeśli historia będzie dobrze sprzedana to mogę grać nawet galaretką owocową.

Mav:

jesteś gender nie poprawny ;). Ja chcę dobrą historię płeć postaci jest nawet nie trzecio a pięcio rzędna.

Mav:
Nie znam żadnej dziewczyny, ktora by grala w fps-y, więc statystyki nie kłamią

Może za mało ich znasz?
Mav
Użytkownik
#48 - Wysłana: 8 Sty 2014 20:28:16 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Mogę prosić te statystyki, metodę badawczą, próbę?

Naprawdę bądżmy poważni. Uważasz, ze tyle samo kobiet gra FPS-y, co mężczyzn? A może więcej? Pamiętam czasy kafejek internetowych, gdzie grało się licznie np.w Counter Strike i nigdy nie grały żadne dziewczyny. One to lubiły gry typu Sims.

Ogólnie mniej dziewczyn jest hardkorowymi graczami. Co innego gry na smartfny. Tutaj nie ma różnic. Nie będę teraz szukał tych oczywistych statystyk.

mozg_kl2:
Ja jak tylko mogę to gram zarówno kobietom jak i facetem. Przynajmniej jeśli chodzi o rpg. Kwestia płci jest tutaj drugorzędną IMHO. Jeśli historia będzie dobrze sprzedana to mogę grać nawet galaretką owocową.

Ty tak, ja nie. Porządna gra powinna dawać wybór, dla mnie to oczywiste. Chyba, że postać ma zbyt duży wpływ na fabułe, jak np. Wiedżmin. Ale ten Alien to typowy FPS.

mozg_kl2:
Może za mało ich znasz?

To tylko udowadnia, że na siłe próbujesz mnie zaatakować za to, że powiedziałem coś oczywistego, czyli, że mniej dziewczyn gra w FPS-y.
Seybr
Użytkownik
#49 - Wysłana: 8 Sty 2014 21:09:20
Odpowiedz 
Mav:
Counter Strike i nigdy nie grały żadne dziewczyny

U mnie grały, w tym moja żona w tedy dziewczyna :P.

Mav:
Ale ten Alien to typowy FPS.

To nie jest typowy FPS.

Mav:
że mniej dziewczyn gra w FPS-y.

Podobnie jak mniej chłopaków gra w gry na kineckta (jakieś ruchowe typu zumba).
Q__
Moderator
#50 - Wysłana: 8 Sty 2014 21:50:34 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:
To tylko udowadnia, że na siłe próbujesz mnie zaatakować za to, że powiedziałem coś oczywistego, czyli, że mniej dziewczyn gra w FPS-y.

Poczekaj... Kor wczoraj słusznie Ci wskazał, że dyskutując o czymś warto jest znać stan faktyczny, nawet jeśli wybrał by wyrazić ową myśl dość tragikomiczną formę. mozg_kl2 może i bawi się w swój typowy sarkazm, ale obiegowe opinie czy wyobrażenia zbudowane na własnym doświadczeniu potrafią mylić. (Pamiętasz jak długo pokutował u nas np. stereotyp męskiego fandomu ST, oparty - jak najbardziej - na forumowych doświadczeniach - póki nie okazało się, ze wg statystyk większość Trekerów to kobiety?)
Zamiast zaraz zaperzać się czy obrażać potraktuj lepiej takie przytyki jako zachętę do dogłębniejszego poznania tematyki, o której się wypowiadasz. Wierz mi, to pomaga (sam w końcu pisałeś, że nie ma nic lepszego niż zmiażdżyć oponenta celnym argumentem).
Mav
Użytkownik
#51 - Wysłana: 8 Sty 2014 22:44:48 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
Poczekaj... Kor wczoraj słusznie Ci wskazał, że dyskutując o czymś warto jest znać stan faktyczny

Cały czas śledzę rynek gier i zdarzyło mi się czytać różne artykuły na ten temat. Najnowsze badanie rynku wskazują, że procentowo rozkłada się to równo, ale należy się zagłębić w szczegóły, ponieważ kobiety grają głownie w gry przeglądarkowe np. na portalach typu Facebook. Lubią także zabawę z kinect czy Wii. Jeśli chodzi o gry na smartfony, to nawet górują nad mężczyznami. Natomiast typowi hardkorowi gracze, o których ja tu mówię, czyli tacy co modernizują PC-a, grają na konsolach nowej generacji w wysokobudżetowe gry, to głównie mężczyźni.

Np. 80-90 procent klientów GameStop, jednej z największych sieci handlującej grami stanowią mężczyźni.

Nie chcę mi się wklejać linków. Każdy może sam poszperać w internecie na ten temat.

Seybr:
To nie jest typowy FPS.

No to FPP.
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 8 Sty 2014 22:50:16
Odpowiedz 
Mav

Nie mogłeś tak od razu?
Mav
Użytkownik
#53 - Wysłana: 8 Sty 2014 23:32:57 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
Nie mogłeś tak od razu?

Nie spodziewałem się, że w ogóle ktoś będzie to podważał. To jest sytuacja podobna do filmów. Typowe sensacje, do których można porównać FPS-y, to kino lubiane głownie przez mężczyzn.

Coraz więcej kobiet gra w MMO, ale też zależy jakie klimaty. Np. w EVE Online 96% abonentów to mężczyźni.
Q__
Moderator
#54 - Wysłana: 9 Sty 2014 00:13:36
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Coraz więcej kobiet gra w MMO, ale też zależy jakie klimaty. Np. w EVE Online 96% abonentów to mężczyźni.

Może to też wynikać z tego, że w naszej kulturze mężczyźni mają na to więcej czasu na to?
Mav
Użytkownik
#55 - Wysłana: 9 Sty 2014 00:32:15 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
Może to też wynikać z tego, że w naszej kulturze mężczyźni mają na to więcej czasu na to?

Masz artykuł na ten temat (raczej artykulik, news), poparty badaniami: http://psychologiainternetu.wordpress.com/2010/01/ 23/plec-a-korzystanie-z-gier-mmo/
Q__
Moderator
#56 - Wysłana: 9 Sty 2014 03:17:54
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Masz artykuł na ten temat (raczej artykulik, news), poparty badaniami:

A tam:

"Bardzo zaskakujący wynik uzyskano badając czas spędzony na graniu. Okazało się, że choć to mężczyźni częściej grają w MMO niż kobiety, to kobiety częściej są tzw. „hardkorowymi” graczami – czyli spędzają w grze więcej czasu. Co ciekawe, wykazano różnicę między czasem rzeczywiście spędzanym w grze, a czasem deklarowanym – kobiety mają tendencję do zaniżania tej wartości. Być może w ten sposób kobiety zakrywają własne odejście od stereotypu płci.
Jeden z najciekawszych wyników uzyskanych w cytowanym badaniu dotyczy kobiet biseksualnych. Okazało się, że wśród kobiet grających w MMO jest kilkakrotnie więcej kobiet biseksualnych niż w całej populacji. Przyczyna może tkwić w stereotypach płci – kobiety biseksualne nie identyfikują się z nimi tak bardzo jak kobiety heteroseksualne, nie utożsamiają się z oczekiwaniami społecznymi względem płci. Potwierdzić to może również fakt, iż u kobiet biseksualnych czas grania rzeczywisty nie różnił się znacząco od czasu deklarowanego."

Czyli: opłaca się chyba jednak zabiegać o hardcore'owe graczki?

(BTW. w centralnej żeńskiej postaci gry, od której zaczęła się ta offtopiczna dyskusja widziałbym nie tyle chęć narzucenia Ci - czy innym graczom - niechcianego, mówiąc modnie, genderu ile, po prostu, nawiązanie do tradycji cyklu filmowego mającego, jak wiemy, żeńską protagonistkę.)
Seybr
Użytkownik
#57 - Wysłana: 9 Sty 2014 10:52:52
Odpowiedz 
Mav:
Typowe sensacje, do których można porównać FPS-y, to kino lubiane głownie przez mężczyzn.

Widzisz patrzysz jedynie na swoje podwórko. Nie jestem graczem, który non stop gra. Ale spotkam kobiety które grają, tym bardziej jak gram w jakiś MP i słyszymy się na wzajem.
Zacznę od swojego doświadczenia, praca w sklepie z kompami oraz serwis w którym pracowałem i w sumie pracuje. Wiesz mi dużo dziewczyn nowego pokolenia gra. Nie oszukujmy się ale jesteśmy ponad 12 lat do tyłu. W 2000 roku przeciętny gracz w USA miał 30 lat. W Polsce zaledwie 18 naście. Dla mojego ojca granie to dziecinada, była i jest. Czym się różni granie w pasjansa od takiego Coda. To i to rozrywka, jak i gra. Moja żona woli biegać po lesie że sztucerem, ja wolę w sieci z kałachem. Kto tu jest bardziej hardkorowy, mi się nie chce biegać przy mrozie -20C.
Serwis, wiesz mi ale dużo dziewczyn gra. Odsetek grających w FPSy jest znacznie mniejszy, ale grają. Jako serwis spotkałem się z dziewczynami, czy kobietami które nie uważają że Simsy to beznadziejna gra. Spotkałem takie gdzie kobiety które dobrze znały serię CoD a ich mąż mówił, durne gry.

Rośnie nam pokolenie graczek które nie tylko grają na PC ale i na konsolach. Powoli się to zmienia, czemu. Dzieci widzą że ojcowie ich grają. Dla mojego syna jest normalne, że stary gra i biega z kałachem. Pomijam że dla nich to norma że mamy broń, strzelamy na strzelnicy. Dziadek chodzi na polowanie. Dla mnie to norma, że moja 2.5 letnia córka potrafi rozpoznać byka jelenia od byka daniela.

Napiszę do źródła, czy mają jakieś statystyki. Jak nie to poproszę o wykonanie takowych. To że facetów więcej gra, ja wiem. Ale nie można mówić że ich brak, lub jest mało.
Wystarczy wejść na Steam ;]. Moi znajomi co grają w WoWa, w każdy w swojej gildii ma damy. Czasem grają małżeństwa a nawet rodziny.

Wracając do Aliens, kto jest głównym bohaterem ? Ellen Ripley, to jest kobieta. Masz proste wytłumaczenie, czemu twórcy postawili na damę :P.
mozg_kl2
Użytkownik
#58 - Wysłana: 9 Sty 2014 17:06:22
Odpowiedz 
Mav:
Naprawdę bądżmy poważni. Uważasz, ze tyle samo kobiet gra FPS-y, co mężczyzn? A może więcej? Pamiętam czasy kafejek internetowych, gdzie grało się licznie np.w Counter Strike i nigdy nie grały żadne dziewczyny. One to lubiły gry typu Sims.

Kiedy mówimy poważnie. Twierdzisz, ze kobiety nie grają w FPSy a jako przykład podajesz swoją klasę. Ja mogę podac swoja grupę znajomych w której są kobiety igrają w fps a nie Simsy. Moja partnerka gra w Fear czy Silent Hill. BTW tam też masz narzuconą postać.

Q__:
mozg_kl2 może i bawi się w swój typowy sarkazm

Nie bawię się. Też mogę powiedzieć że fan treka jest samotnym facetem mieszka w piwnicy, jest prawiczkiem, jedyne nad czym duma to ile światełm jest na mostku enterprise. Czujesz problem?

Mav:
Masz artykuł na ten temat (raczej artykulik, news), poparty badaniami: http://psychologiainternetu.wordpress.com/2010/01/ 23/plec-a-korzystanie-z-gier-mmo/

Ja w kontrze http://gameplay.pl/news.asp?ID=71030

Ja sam wynoszę przykład ze swojego życia. Możecie wyobrazić sobie zdziwienie na mojej twarzy, gdy moja dziewczyna postanowiła, od tak, zagrać ze mną w Fifę. Grę, w którą rok w rok gram, której znam już prawie wszystkie tajniki. A zdziwienie jest tym większe, gdy okazuje się, że pogrywała ona wcześniej sama celem podniesienia (bądź zdobycia) umiejętności niezbędnych do rozgrywki. Zdarza się nawet, że dla jej zespołu pada gol. I to czasami nie musiałem się podkładać! Oprócz Fify ma tytuły, które sama z siebie wybrała. Np. seria Call of Duty, ze szczególnym uwzględnieniem Modern Warfare. Tak, to nie żart, moja dziewczyna potrafi usiąść sobie z komputerem przy stole, odpalić CoDa i przejść całą kampanię po raz setny. I to tylko dlatego, że nie ma co ze sobą w danej chwili zrobić. Mnie taka sytuacja bardzo dziwi, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonuje
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 9 Sty 2014 17:46:15 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Też mogę powiedzieć że fan treka jest samotnym facetem mieszka w piwnicy, jest prawiczkiem, jedyne nad czym duma to ile światełm jest na mostku enterprise. Czujesz problem?

Jasne, dlatego napisałem powyżej:

Q__:
(Pamiętasz jak długo pokutował u nas np. stereotyp męskiego fandomu ST, oparty - jak najbardziej - na forumowych doświadczeniach - póki nie okazało się, ze wg statystyk większość Trekerów to kobiety?)
Zamiast zaraz zaperzać się czy obrażać potraktuj lepiej takie przytyki jako zachętę do dogłębniejszego poznania tematyki, o której się wypowiadasz.

I to nawet w poście, który cytowałeś.
Mav
Użytkownik
#60 - Wysłana: 9 Sty 2014 17:51:50 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr:
Widzisz patrzysz jedynie na swoje podwórko.

mozg_kl2:
Kiedy mówimy poważnie. Twierdzisz, ze kobiety nie grają w FPSy a jako przykład podajesz swoją klasę.

Podałem swoje doświadczenia, jako jeden z przykładów. Statystyki i badania rynku można znaleźć w sieci i zresztą je podawałem (Eve Online, chociażby). I przede wszystkim nie twierdziłem, że w FPS-y grają tylko mężczyźni, ale że jest ich zdecydowanie więcej, mylę się?

A co do tej gry, to podobno w ogóle nie będzie tam używania broni. Przez całą grę nie strzelimy do żadnego aliena... Tylko chowanie się, nic więcej. Ja podziękuję za takie coś. Rozumie elementy chowania się, ucieczki, ale bez przesady.

Seybr:
Ellen Ripley, to jest kobieta. Masz proste wytłumaczenie, czemu twórcy postawili na damę :P.

Q__:
po prostu, nawiązanie do tradycji cyklu filmowego mającego, jak wiemy, żeńską protagonistkę

Jedyne, co ma robić, to chować się przed alienami, a to raczej nie jest godne legendy Ripley. To najprawdopodobniej będzie przestraszona, chowająca się dziewczyna.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Aliens - jaka powinna być gra o obcych?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!