USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Mod Star Trek do Galactic Civilizations I/II

Autor Wiadomość
Arek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 5 Lip 2009 21:12:33
Odpowiedz 
Nareszcie wracam na forum!
Mam pytanie:
Czy ktoś wie skąd pobrać mod wymieniony w temacie? Bo wszystkie linki z których można było pobrać go są już nieaktywne.
A może ktoś go ma i może go wysłać?
Będę naprawdę wdzięczny.

Do Evivy i bitera: Dzisiaj jestem tylko na sekundkę, ale jutro będę dłużej i będę mógł waszego skarcenia wysłuchać, a potem chętnie pogadam jak mam wrócić do sesji [jeśli się jeszcze da].

Z góry dziękuję
Dragon
Użytkownik
#2 - Wysłana: 5 Lip 2009 21:15:49
Odpowiedz 
Jedne z moich ulubionych gierek, teraz nie mam czasu ale jutro rozpoczne badania nad tym tematem.
Arek
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Lip 2009 13:29:04
Odpowiedz 
Ponawiam swoje pytanie
Dragon
Użytkownik
#4 - Wysłana: 23 Lip 2009 14:43:50
Odpowiedz 
Znalazłem jeden ale ten mod wymaga dodatku a ten nie był u nas w sprzedarzy
Doctor_Who
Użytkownik
#5 - Wysłana: 23 Lip 2009 14:48:09
Odpowiedz 
W dzisiejszych czasach nabycie gry, która nie była dystrybuowana w Polsce to nie taki wielki problem. I wbrew pozorom NIE mówię o rozwiązaniach typu torrenty.
Arek
Użytkownik
#6 - Wysłana: 23 Lip 2009 14:58:54
Odpowiedz 
Dragon
To w takim razie dokupię dodatek, a ty jak byś mógł to podeślij mi tego moda jakoś
Dragon
Użytkownik
#7 - Wysłana: 23 Lip 2009 15:24:21 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
Spróbuj to STvsSW

Wymaga dodatku Twilight Arnor, tylko nie wiem czy zadziała on z polską wersją gal civ
Arek
Użytkownik
#8 - Wysłana: 23 Lip 2009 15:52:53
Odpowiedz 
Dragon
Dzięki

USS Phoenix forum / Gry / Mod Star Trek do Galactic Civilizations I/II

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!