USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Quake Live - kto grywa(l) w Quake III?

Autor Wiadomość
Nasty Rudolf
Użytkownik
#1 - Wysłana: 7 Mar 2009 00:05:45
www.quakelive.com

W skrocie - prawdziwy, sieciowy Quake w 100% za darmo. Wystarczy sie zarejestrowac, zainstalowac plugina i juz mozna grac w nowe wcielenie jednego z najwiekszych klasykow posrod sieciowych gier FPP. Sama gra nie wymaga dodatkowej instalacji! Rozgrywka do zludzenia przypomina Q3 - mamy do dyspozycji te same mapy, bronie i postacie.

Az nie moge uwierzyc, ze od wydania Quake ]I[ Arena minelo juz blisko 10 lat... Pamietam gre przy 15fps na Baleronie 300MHz. Wypady na kilka godzin do kawiarenki z cala ekipa. Albo gre przez modem 56kbps na jakims polskim serwerze - ping chyba z 300. Kilka tzw. "sieci", czyli zebranie kilku komputerow w jednym domu i granie dniami czy nocami.

Jesli ktos z Was ma podobne wspomnienia zwiazane z ta klutowa gra, to jest okazja, aby je ozywic. Quake Live udowadnia, ze poczciwy Q3 nie zestarzal sie ani troche. Dlatego zachecam do wyprobowania QL rowniez tych graczy, ktorzy do tej pory nie mieli okazji doswiadczyc Q3 (Sa tacy? Chyba nie uwierze!).

A moze juz ktos z Forumowiczow gra i sie nie przyznaje?

Jakby co, prosze mnie szukac pod nickiem Rudolf. Zapraszam!
Delta
Użytkownik
#2 - Wysłana: 7 Mar 2009 00:47:35
Nasty Rudolf
A moze juz ktos z Forumowiczow gra i sie nie przyznaje?

W Quake III niemal nie grałem, nie przepadam za grami sieciowymi, a i w ówczesnych czasach internet był zbyt drogi i zbyt wolny by marnować tę godzinkę dziennie na grę. Za to w Quake II tłukłem kawał czasu bez opamiętania.
A całkiem niedawno wydana "czwórka" już mi się nie spodobała. Nie ten klimat.
Darnok
Użytkownik
#3 - Wysłana: 7 Mar 2009 12:00:43
Nasty Rudolf
gram, ale jestem raczej średnim graciem, a nie wyjadaczem i na intermediate już dostaję baty
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 7 Mar 2009 15:09:51
Ja grałem w liceum nałogowo z kumplami w Q1, potem w Q2, ale ]I[ jakoś nigdy nie chwyciła...
reyden
Użytkownik
#5 - Wysłana: 7 Mar 2009 20:51:34
Zagrałem sobie w QL .

Wynik : Nieciekawie .

Nie udało mi się skończyć testu z Crash .

Czy mi się tylko zdaje czy te boty są na sterydach .

Aż strach pomyśleć co wyprawiają Anarki czy Xsaero .

Choć sama gra jest fajna , faktycznie reinkarnacja Q3 .
Doctor_Who
Użytkownik
#6 - Wysłana: 9 Mar 2009 11:46:13
Nie grałem przez sieć, w ogóle za rozgrywkami online nigdy nie przepadałem (może poza jedi knightem i wormsami), a ostatnio zaobserwowałem u siebie, że coraz bardziej oddalam się od ''nowoczesnych'' gier 3D, na rzecz emulatorów starych dobrych ośmiobitówek, gierek niszowych jak ''rougelike'', a nawet mam ochotę zrobić oldskulowy erpeg na Tsukuru .
Nasty Rudolf
Użytkownik
#7 - Wysłana: 9 Mar 2009 12:10:07 - Edytowany przez: Nasty Rudolf
reyden, sprobuj wejsc przed treningiem do pierwszego w kolejnosci portalu. Powinienes dostac Crash na nizszym poziomie.

Doctor_Who, ja wprawdzie zaopatrzylem sie w kilka konsol, ale gram na nich jedynie w pare tytulow, a poza nimi tez ciagnie mnie raczej do starszych klasykow. Moze nie az tak dawnych, jak te wymienione przez Ciebie (choc przezylem tez powrot do gier na Pegasusa, w tym do wspanialych Battletoads), ale tych z poczatkow mojej przygody z PC, czyli juz nawet dziesiecioletnich. Przykladem wlasnie chocby Q3, albo kilka gier ze zlotego rocznika '98.
terry
Użytkownik
#8 - Wysłana: 4 Kwi 2009 15:13:57
Nasty Rudolf

"Houston we have a problem"
miałeś problem z punkbusterem....niezależnie od konfiguracji firewalla,priorytetu procesu przeglądarki itp. wywala mnie z sesji po 10 sek....z kolei tryb practice chodzi jak ta lala.Sugestie mile widziane...
Nasty Rudolf
Użytkownik
#9 - Wysłana: 7 Kwi 2009 08:07:14
Uzywasz zewnetrznego firewalla, czy windowsowego? Jesli zewnetrznego, to jakiego?
terry
Użytkownik
#10 - Wysłana: 7 Kwi 2009 10:17:43
Nasty Rudolf

Zewnętrznego >Panda>ale odchaczyłem w opcjach,więc firewall nie blokuje punkbustera..
Nasty Rudolf
Użytkownik
#11 - Wysłana: 7 Kwi 2009 13:48:13
Pytanie, czy pakiet Pandy nie ingeruje jednak w jakis sposob w przesylane informacje. Jest jakis komunikat apropos przyczyny kicka? Ja bym sprobowal na chwile skutecznie cala Pande unieszkodliwic, zeby sprawdzic, czy to ona powoduje problemy.

USS Phoenix forum / Gry / Quake Live - kto grywa(l) w Quake III?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!