USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / In a Mirror, Soviet (niekoniecznie) Darkly - sesja RPG. Part II
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  55  56  57  58  59  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#1 - Wysłana: 14 Lut 2009 12:15:28 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
<Skoro Eviva zaczęła, to ja mam 80 - miałem dociągnąć do setki co prawda... ale jedziemy>

W poprzednim Odcinku:

Admirał przeprowadziwszy rozmowę o technikach obezwładnienia szalonych Volkan opuszcza izolatkę.

Kessa wyraża w sposób słyszalny tylko dla siebie i MG swą opinię na temat obezwładnienia.

Admirał udaję się na rozmowę z Oczekującym Jej Mateją Uljanowem.

A teraz ciąg dalszy: ...
kanna
Użytkownik
#2 - Wysłana: 14 Lut 2009 14:16:21
Odpowiedz 
Kessa została sama w pomieszczeniu. Podesza do stołka i usiadł ciężko, opierając sie o ściane. W głwie jej łupało.
RaulC
Użytkownik
#3 - Wysłana: 14 Lut 2009 15:42:56
Odpowiedz 
Novikov zostawił najwyższych rangą oficerów samych w ambulatorium i poszedł do sekcji naukowej sprawdzać wyniki skanów tunelu podprzestrzennego, który wyrzucił ich spod romulańskiej granicy pod Betazed. Jednoczesnie zastanawiał sie z kogo zrobić króliki doświadczalne. Nie chciał krzywdzić ludzi, ale musiał znaleźć jakieś lekarstwo na efekty metafazy. Jak na złość jedynym, którego wyniki nie odbiegały od normy był Ulianow. Zrobił mu wszelkie możliwe badania i nie znalazł niczego. Nawet nie miał pojęcia dlaczego Mateja jest jedynym zdrowym członkiem załogi. Były dwie możliwości: utrata przytomności w wyniku przegrzania lub duża zawartość alkoholu w organiźmie. Co dziwniejsze przez ostatnie kilka dni prawie wszyscy na okręcie pili na umór. Musi przebadać wszystkich. Czyżby tylko Eviva, Kessa, Michałow i on sam byli tak naprawdę chorzy? Żadne z nich nie piło co mogłoby ten stan tłumaczyć. Do tego admirał i Kessa także straciły przytomność a niewiele to pomogło. Przynajmniej żonie Novikova. Było z nią lepiej, ale nie do końca. Nie uzyskał informacji czy dziwne przeczucia ją opuściły czy też nie. Sam nadal miał wrażenie, że Ulianowa nie powinno tu być.
Doktor postanowił, że analizie danych wypróbuje sam na sobie wszystkie wymyślone terapie. Nawet jeśli miałby przypłacić to życiem uratuje tę załogę.
biter
Użytkownik
#4 - Wysłana: 14 Lut 2009 16:06:02
Odpowiedz 
<RaulC Konsultuj lepiej ze mną wszelkie terapie jakie masz zamiar testować.>
RaulC
Użytkownik
#5 - Wysłana: 14 Lut 2009 17:18:40 - Edytowany przez: RaulC
Odpowiedz 
<biter jak na razie postanowiłem, że doktorek sie urżnie w trupa . Przy okazji co mówią dane ze skanerów o korytarzu?>
biter
Użytkownik
#6 - Wysłana: 14 Lut 2009 17:44:17
Odpowiedz 
RaulC
A z Borgiem, mam nadzieję ze ma coś na kaca.
RaulC
Użytkownik
#7 - Wysłana: 14 Lut 2009 18:50:50
Odpowiedz 
<biter ma, ale pytałem też co pokazały skany korytarza>
biter
Użytkownik
#8 - Wysłana: 14 Lut 2009 19:31:04
Odpowiedz 
<RaulC Silna emisja elektromagnetyczna w całym spektrum.- Cały czas powyżej skali, korytarz bardzo niestabilny, właściwie wszystkie odczyty latały po skali jak tylko mogły. Zdaje się iż miał kilka "odnóg" ale zbyt małych by mógł w nie wlecieć okręt. Na częstotliwości UKF korytarz emitował rytmiczne buczenie >
RaulC
Użytkownik
#9 - Wysłana: 14 Lut 2009 20:12:41
Odpowiedz 
Novikov włączył ekran komputera i przeglądał dane. Szukał czegoś, co mogło spowodować wpadnięcie w międzyfazę. Emisje elektromagnetycznie nie powinny spowodować takiego efektu jednak sygnał na częstotliwości UKF wzbudził jego podejrzenia.
biter
Użytkownik
#10 - Wysłana: 14 Lut 2009 22:00:31
Odpowiedz 
Po opuszczeniu izolatki w której przebywała z Kessą, Admirał Eviva Novikov, kobieta o świerzo odzyskanej pamięci ruszyła, w niezbyt długą drogę do izolatki Matei Uljanowa.

Przejście przez korytarz prócz zmian w zachowaniu członków załogi, spowodowało anomalię na drodze pomiedzy izolatkami 1 i 3, anomalię rozciągającą podróż w nieskończoność.

Admirał kierowana intuicją silną wolą oraz przy odrobinie szczęścia pokonała anomalię i stanęła wreszcie przed Uljanowem...
Eviva
Użytkownik
#11 - Wysłana: 14 Lut 2009 22:46:31
Odpowiedz 
Eviva stanęła w drzwiach izolatki.

- Mateja, jak się czujesz? - spytała miękko - Co pamiętasz z ostatnich dni?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#12 - Wysłana: 14 Lut 2009 22:51:21
Odpowiedz 
Eviva

- Parę romulańskich słów wypowiedzianych do ciebie, mam nadzieje ze mi wybaczysz.....
Eviva
Użytkownik
#13 - Wysłana: 14 Lut 2009 22:53:29
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

- Naturalnie, to nie było ważne, co mówisz, bałam się jedynie o twój umysł, czy nie uległ trwałemu uszkodzeniu.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#14 - Wysłana: 14 Lut 2009 22:54:58
Odpowiedz 
Eviva

- To się jeszcze okaże

powiedział zaniepokojony

- co się działo na okręcie jak mnie nie było??
Eviva
Użytkownik
#15 - Wysłana: 14 Lut 2009 22:56:56
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

- Nie jestem do końca pewna - odparła Admiral ostrożnie - Nie wiem, co działo się faktycznie, a co nie... Ty byłeś tutaj, nie leciałeś na Vulcan?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#16 - Wysłana: 14 Lut 2009 23:00:19
Odpowiedz 
Eviva

-Odlot to ja miałem, ale nie na Volcan

- słyszałem że były problemy z temperaturą na pokładzie??
Eviva
Użytkownik
#17 - Wysłana: 15 Lut 2009 07:22:08
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

- Tak, trochę wzrosła i chyba nie wszystkim się to spodobało. - Admirał siadła obok Matei i przyjrzała mu się z uwagą. Naprawdę nie wyglądał najlepiej.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#18 - Wysłana: 15 Lut 2009 11:45:27
Odpowiedz 
Eviva

- Cała załoga padła ofiarą "złośliwości rzeczy martwych" ??
Eviva
Użytkownik
#19 - Wysłana: 15 Lut 2009 13:01:51
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

- Nie wiemy, czyją złośliwością. Wogóle niewiele wiemy. Jednak załoga jest trochę, no, rozkojarzona.
kanna
Użytkownik
#20 - Wysłana: 15 Lut 2009 13:20:49
Odpowiedz 
Kessa odpoczeła sobie w ambolatorium a potem powlokła się do swojej kajuty. Miała nadzieje, ze jak się prześpi to poczuje się lepiej i przypomni sobie to, czego zapomniała.

Połozyła się na pryczy i natychmiast zasnęła.
kanna
Użytkownik
#21 - Wysłana: 17 Lut 2009 09:39:02
Odpowiedz 
< A czemu sie nic nie dzieje? MG? >
Eviva
Użytkownik
#22 - Wysłana: 17 Lut 2009 09:51:00
Odpowiedz 
kanna
<pobrykaj sobie na Hermaszu, jak się nudzisz - artysty nie wolno poganiać>
kanna
Użytkownik
#23 - Wysłana: 17 Lut 2009 09:53:40
Odpowiedz 
<nie sądze, że on tworzy - raczej sie obija >
Eviva
Użytkownik
#24 - Wysłana: 17 Lut 2009 11:37:39
Odpowiedz 
kanna
<możeto kwestia medyczna - zapadł biedak na nygusowatość pospolitą>
biter
Użytkownik
#25 - Wysłana: 17 Lut 2009 16:48:40
Odpowiedz 
< A czemu sie nic nie dzieje? MG? >

MG Ma tydzień morderstw (pierwszy tydzień nowego semestru) i Matkę 24 godziny na dobę w domu. To potrafi człowieka wytrącić z równowagi i weny. Ponadto, pewna niesforna zgraja postaci robi co chce

<pobrykaj sobie na Hermaszu, jak się nudzisz - artysty nie wolno poganiać>

Właśnie

<nie sądze, że on tworzy - raczej sie obija >

Nawet w skuteczne obijanie należy włożyć inwencję.

<możeto kwestia medyczna - zapadł biedak na nygusowatość pospolitą>

Ponadto chciał bym zobaczyć jaki będzie efekt sprawdzania czy Wóda pomaga w zdrowieniu <- Teoria Novikova. (poszedł pić i słuch o nim zaginął.)
RaulC
Użytkownik
#26 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:09:34
Odpowiedz 
<biter
Ponadto chciał bym zobaczyć jaki będzie efekt sprawdzania czy Wóda pomaga w zdrowieniu <- Teoria Novikova. (poszedł pić i słuch o nim zaginął.)
Nie poszedł pić. Siedzi w sekcji naukowej i usiłuje zgadnąć co wpłynęło na wpadnięcie w międzyfazę. Na razie doszedł do wniosku, że pole elektromagnetyczne to by przetrzymali, ale zastanawiające jest brzęczenie na UKF-ie. Siedzi i myśli, i czeka czy MG coś wymyśli innego . Sam zresztą go tam wysłałes o ile to pamiętasz. >
biter
Użytkownik
#27 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:25:48 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
<1. UKF wpłyną jak najbardziej mój drogi doktorze na zachowanie naszej rozbrykanej gromadki. a ty myśl co ozdrowiło Mateję bo coś ozdrowiło

2. Towarzyszko Admirał, MG przesyła pozdrowienia dla Syna Towarzyszki...Ale prosze męża nie informować. >

BTW: Jako że rozmowa z Mateją była mało konstruktywna, Admirał opuściła naszego Towarzysza i udała się do swej Kwatery.

Towarzyszka Kessa czując się lepiej poczekała na przeskanowanie przez pielęgniarkę. Komputer właśnie analizuje wyniki

Mateja wyślizną się do swoich ludzi z GRU, szukają sprawdzy termicznej zawieruchy
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#28 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:41:10
Odpowiedz 
Mateja wyślizną się do swoich ludzi z GRU, szukają sprawdzy termicznej zawieruchy

- razem ze swoją wesołą kompaniją, Mateja rozpoczął dochodzenie cieplne.

- *^&^&*, kto postawił te butelki tutaj
spytał zirytowany Ujanov

- Ale Towarzyszu Volkanie nie piją Wódki...

Ujanow zrozumiał aluzje
kanna
Użytkownik
#29 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:44:11
Odpowiedz 
biter
<tow. Kessa śpi w kajucie, drogi MG >
Eviva
Użytkownik
#30 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:47:53
Odpowiedz 
biter
Towarzyszko Admirał, MG przesyła pozdrowienia dla Syna Towarzyszki...

<Teraz zabiłeś mi ćwieka, drogi MG>
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  55  56  57  58  59  »» 
USS Phoenix forum / Gry / In a Mirror, Soviet (niekoniecznie) Darkly - sesja RPG. Part II

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!