USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / ST: Nova - sesja
 Strona:  ««  1  2  ...  103  104  105  106  107  108  109  110  »» 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3121 - Wysłana: 17 Wrz 2009 22:33:33
Bashir

dopiero jak dotrzemy na DS9. Sam się zgłosi. Nie znam jego personaliów. Jedna z cech Maquis.
Bashir
Moderator
#3122 - Wysłana: 17 Wrz 2009 23:16:19
FederacyjneMSZ

- Nie rozumiem. Do kogo ma się zgłosić? Skąd pan wie, że mamy tutaj członka Maquis?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3123 - Wysłana: 17 Wrz 2009 23:18:22
Bashir

Może i Kardasjanie są szaleni, ale nie leciał bym w ciemno. Na stacji odda się on/ona do dyspozycji. Nie wiem kto to, ale bardzo mi pomogła ta osoba, być może osoby....Ja mówiłem Maquis ma wielu wielbicieli w federacji...
Bashir
Moderator
#3124 - Wysłana: 17 Wrz 2009 23:30:00
- Chce Pan przez to powiedzieć, że to że trafił Pan na nasz okręt nie było przypadkiem?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3125 - Wysłana: 17 Wrz 2009 23:31:34
Bashir

Nic w naszym zakichanym i stosunkowo krótkim życiu nie jest przypadkowe...
Jurgen
Moderator
#3126 - Wysłana: 18 Wrz 2009 08:40:47
FederacyjneMSZ
Bashir
Paradoks

Jurgen odnotował coś na swoim paddzie.
- Sir, jeżeli można - popatrzył na La Roche'a - Musimy rozważyc dwie wersje.
Wziął oddech.
- Jeżeli pan Gerek mówi prawdę i na naszym okręcie jest ktoś z Maquis, a on nie trafił tu przypadkowo, to musiał - mniej więcej, bo mniej więcej - widzieć, że Nova w tym miejscu, czy raczej w pobliżu jego kursu będzie. A skoro tak, to musiał znać nasze rozkazy i, co więcej, wiedzieć, gdzie są szczątki Tomah. A co za tym idzie albo: a) Maquis sami go zniszczyli, b) wiedzieli o tym, czyli ktoś z maquis wie lub powinien wiedzieć, co tu sie stało.
Popatrzył na Kardassianina.
- Natomiast druga wersja zakłada, że pan Gerek nie mówi prawdy. Bo nawet gdyby wiedział, jakie Nova ma zadania, to skąd wiedziałby:
a) ile czasu zajma nam pomiary na polu szczatek,
b) że zostaniemy zaatakowani i ile zajmie nam walka,
c) że w ogóle Nova ja przetrwa,
d) że odniesie takie uszkodzenia, że będziemy zmuszeni wrócić na DS9 i to z taką, a nie inną prędkością.
Wystarczyło by, żebysmy poruszali się z warp 6 lub 7, żebysmy minęli sie o kilka godzin, prawda?

Chciał dać Gerekowi szansę na odpowiedź, ale przypomniał sobie o jeszcze jednym fakcie:
- Od wykrycia sygnału pani T'Shan monitoruje nasza komunikację, kom. Chase też przeglądał te zapisy, zarządziłem dodatkowo cisze radiową - powiedział znowu do kapitana - Jest więc mało prawdopodobne, żeby ktokolwiek ze statku zdołał go już po bitwie powiadomic o naszej sytuacji i planach. Chyba, że Maquis:
a) współpracują z Kardassianami,
b) Maqusi srtali za atakiem na nas "spychając" odpowiedzialność za to na Kardassian,
c) pan Gerek tylko udaje maquis, a w istocie wspólpracuje z Centralnym Dowództwem lub nawet z Kastą Obsydianową.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3127 - Wysłana: 18 Wrz 2009 12:52:27
Jurgen

Gdybym współpracował z Kastą Obsydianową, Nova już dawno była by w tajnej bazie Kasty. Jak wspominałem, Kardasjanie dużo wiedzą o tej klasie okrętu. Po za tym wiadomość nie musiała zostać wysłana. Są różne formy komunikacji...Nova daje wiele możliwości...Może te dobre duszki są z Maquis, bądź Sekcji 31.... Na DS9 wszystko się wyjaśni.
Jurgen
Moderator
#3128 - Wysłana: 18 Wrz 2009 13:09:44
FederacyjneMSZ
Bashir
Paradoks

Jurgen popatrzył najpierw na kapitana, potem na Chase'a i znów na Kardassianina:
- Czy poza przechwałkami ma pan coś do zarzucenia mojemu rozumowaniu? - zapytał usmiechając się.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3129 - Wysłana: 18 Wrz 2009 13:17:06
Jurgen

Nie mam nic do zarzucenia pańskiej osoby, ale uzmysławiam Panu że w tej grze jesteśmy tylko pionkami....
Bashir
Moderator
#3130 - Wysłana: 18 Wrz 2009 13:22:10
FederacyjneMSZ
Jurgen
Paradoks

- Panie Gerek, zmęczył mnie Pan tym. Tym razem to już faktycznie koniec naszej rozmowy. Żegnam. Ochrona proszę odprowadzić gościa do celi.
Paradoks
Użytkownik
#3131 - Wysłana: 18 Wrz 2009 16:13:24
Jurgen
FederacyjneMSZ
Bashir

Chase przysłuchiwał się wywodom Steiera z bliżej nieokreślonym, znużonym wyrazem twarzy. Z jednym nie sposób było się nie zgodzić - Gerek był niesamowicie męczącą osobą. Ciężko uwierzyć, że jemu podobni zbudowali obecną potęgę militarną Unii, pomyślał z sarkastycznym uśmiechem.
Eviva
Użytkownik
#3132 - Wysłana: 19 Wrz 2009 10:13:29
Arana przejrzała karty i odbyła konsultację z AHM odnośnie wciąż nieprzytomnego Sylara. Jego odczyty powoli, ale nieubłaganie zjeżdżały w dół. Doktor McCoy podjęła decyzję, że zostawi go na DS9, pod opieką doktora Bashira. Może on zdoła załatwić dla tego Wolkanina jakąś kuracje, która coś da.

- Nam brakuje tu i sprzętu, i leków - powiedział Leonard - Sądzę zresztą, że w tym stanie nie powinmioen przebywać na statku.

Nie sposób było się z nim nie zgodzić.
Jurgen
Moderator
#3133 - Wysłana: 20 Wrz 2009 19:40:40
FederacyjneMSZ
Bashir
Paradoks

Znów odezwał się komunikator kapitana.
=/\=Sir, tu mostek. DS9 nas wywołuje.
Bashir
Moderator
#3134 - Wysłana: 20 Wrz 2009 19:56:57
(Rozumiem, że ochrona wyprowadziła Gereka?)

=/\= Proszę nawiązać łączność na zabezpieczonym kanale i przełączyć do sali odpraw.
Jurgen
Moderator
#3135 - Wysłana: 20 Wrz 2009 20:06:54
FederacyjneMSZ
Bashir
Paradoks

[Ochrona wyprowadziła geraka i umieściła go w celi]

=/\=Tak jest sir - odpowiedział Kilburn. Ekran zamigotoał i po chwili ukazała się na nim twarz kom. Sisco.
- Witaj Ericu, nie wiem, co przeskrobaliście, ale na stacji aż roi się od ludzi z Si i SS - zaczął Sisco.
Eviva
Użytkownik
#3136 - Wysłana: 20 Wrz 2009 20:08:50
Teraz Arana sięgnęła po listę, sporzadzona przez Halle i z niemałym niezadowoleniem spostrzegła, że pielegniarka pominęła przy szczepieniach dwie osoby: Rosalindę Schaff i sama Aranę.

- Ładny gips - zdenerwowała się i sięgnęła do komunikatora - =/\= Rosalindo, pozwól do ambulatorium.
Madame Picard
Moderator
#3137 - Wysłana: 20 Wrz 2009 20:55:23
Rosalinda przerwała pisanie raportu na przydzielony jej temat, odpowiedziała Aranie, że odebrała jej komunikat, i pobiegła do ambulatorium.
Bashir
Moderator
#3138 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:16:26
La Roche złapał się jedną ręką za głowę, trochę jak dziecko, które coś przeskrobało. Potem przyjął już normalną pozę.

- Nie sądziłem, że tak szybko znowu się spotkamy Ben, ale... znaleźliśmy szczątki Tomaha, stoczyliśmy walkę z dwoma Hideki, odkryliśmy, że mamy szpiega na pokładzie, uratowaliśmy kilku Maquis od Kardasjan... przy czym jeden z Maquis jest właśnie Kardsjaninem... To może tłumaczyć obecność wszystkich służb specjalnych na Twojej stacji, Ben. Chyba że masz tam kogoś z Biura Temporalnego... jeżeli tak, to to akurat nie nasza wina.
Jurgen
Moderator
#3139 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:16:27
Madame Picard
Eviva

Rosalinda wróciła do ambulatorium.
Madame Picard
Moderator
#3140 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:18:30
Eviva

- Cześć! O co chodzi?
Jurgen
Moderator
#3141 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:20:19
Bashir

- Nic o tym nie wiem... - Sisco powiedział Sisco, ale zaraz obraz się zmienił, bo na ekranie pojawił się adm. Ross.
- Witam, kapitanie - powiedział - Widze, ze mieliście ciekawy rejs. Służby specjalne sa tu z powodu pańskiego wypadku i wybuchu w hangarze, w końcu te informacje dostaliśmy waszą sondą. Obawialismy sie, że Kardassianie was zniszczyli. Dobrze widzieć was z powrotem w jednym kawałku.
- Wygląda na to, że wywiad bedzie miał z wami pełne ręce roboty - rozległ się z tła głos Sisco.
Eviva
Użytkownik
#3142 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:22:44
Madame Picard

- Kochany, zareplikuj jeszcze dwie dawki szczepionki i przynieś - zwróciła sie Arana do przechodzącego Thelina - Moja złota, Hallie cię nie zaszczepiła. Mnie zresztą też nie. A lepiej, żebysmy obie nie zachorowały na tę grypę.
Bashir
Moderator
#3143 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:37:00
La Roche poderwał się z miejsca na widok admirała i zasalutował.

- Tak jest, sir - powiedział z lekkim uśmiechem - Cieszę się mogąc zaraportować, że już jestem w pełni sił, a z naszych wewnętrznych ustaleń wynika, że to faktycznie był tylko wypadek... Natomiast co do Kardasjan... Ktoś w czasie walki nadał sygnał ze statku szyfrem Obsydianowej Kasty. Sądzę, że to najpoważniejsza kwestia z jaką mamy aktualnie do czynienia. Wiedzą o tym póki co jedynie obecni tutaj: komandor Steier , Chase i chorąży T'Shan, która wykryła transmisję.
Jurgen
Moderator
#3144 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:43:50
FederacyjneMSZ
Bashir
Paradoks

Admirał zafrasował się. Widać było, że ukradkiem spojrzał na Sisco.
- Z niecierpliwością czekam na raporty - powiedział - Rozumiem, że podejrzewacie, że macie szpiega. Trzeba będzie uziemić załogę na okręcie, żeby.
- Z całym szacunkiem, Sir - włączył się Jurgen i zorientowawszy się, że Sisco i Ross go nie widzą, dodał - Mówi kom. por. Steier. Jezeli zatrzymamy wszystkich na okręcie, na pewno powstaną podejrzenia, że coś jest nie tak. A tego staralismy sie do tej pory uniknąć.
Ross popatrzył pytająco na La Roche'a.
Bashir
Moderator
#3145 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:50:44
- To jest kwestia, którą właśnie chciałem omówić. Niestety nie zdążyliśmy. Mamy aktualnie tę przewagę nad przeciwnikiem, że ten prawdopodobnie nie jest świadom, że został odkryty. Z drugiej strony nie wiemy, jakie działanie podejmie on bądź ona na DS9. Może tam mieć jakiś kontakt. Może uciec. Może zrobić w zasadzie wszystko. A trudno będzie w dyskretny sposób monitorować całą załogę.
Madame Picard
Moderator
#3146 - Wysłana: 20 Wrz 2009 21:52:30
Eviva

Rosalinda zrobiła zakłopotaną minę.
- Rzeczywiście, zupełnie o tym zapomniałam... A przecież sama replikowałam te szczepionki. Ale widać szewc bez butów chodzi, skoro ty też o tym zapomniałaś.
Eviva
Użytkownik
#3147 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:00:30 - Edytowany przez: Eviva
Madame Picard

- Raczej Hallie zapomniała. Bywa roztrzepana.

Thelin przyniósł dwie porcje szczepionki i podał jedną Aranie, a druga Rosalindzie, do której przy okazji mrugnął łobuzersko.

- Jak na różową jesteś niezła, kotku. - powiedział.
Jurgen
Moderator
#3148 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:01:18
FederacyjneMSZ
Bashir
Paradoks

- Odo da sobie radę - odezwał się Sisco - A całej załogi nie da sie trzymać na okręcie przez okres napraw. Poza tym, jest tu sporo agentów SI, byc może przeciwnik czymś się zdradzi.
Bashir
Moderator
#3149 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:28:55
Jurgen

- Jeżeli ochrona stacji i agenci SI będą monitorować działalność załogi na stacji, to nie widzę przeciwwskazań, oczywiście decyzja należy do pana, admirale.
Paradoks
Użytkownik
#3150 - Wysłana: 20 Wrz 2009 22:34:05
Jurgen
Bashir

- Nie upraszczałbym śledzenia osiemdziesięciu osób rozpierzchniętych po rozpadającej i pełnej ciemnych zakamarków kardasjańskiej stacji do prostego zadania dla jednej osoby - zaczął Chase, nie zadając sobie trudu przedstawienia się. - Skoro nasz domniemany szpieg zdołał nadać komunikat niepostrzeżenie, to trochę naiwnym byłoby spodziewanie się, że po zejściu na Stację zacznie machać kardasjańską flagę. Jak gdyby nie można było chociaż na jakiś czas zatrzymać załogi pod sensowniejszym pretekstem, jakim jest epidemia andoriańskiej grypy. Mamy aktualnie dwóch pacjentów w izolatce, pozostała część załogi jak na razie nie wykazuje objawów i została zaszczepiona. Nie zapominajmy, że wirus grypy nieustannie mutuje, wśród kilkunastu tysięcy odmian z pewnością znajdziemy taką, o długim odpowiednio okresie inkubacji i wysokim stopniu zaraźliwości. Sprawienie, by stała jedną z odmian, którą protokoły dotyczące zagrożeń epidemiologicznych Floty uznają za wymagającą kwarantanny nie będzie problem. To alternatywa - uściślił, zblizając się do końca - nie podejmuję się oceny zasadności wprowadzenia jej w życie, nigdy nie kręciły mnie holopowieści-thrilery klasy B.

[Nie wiem skąd się wzięła ta mania pisania nazwiska Sisko przez "c" i dlaczego ciągle wymieniacie wyboldowany nick MSZ, skoro już dawno siedzi w celi. :P ]
 Strona:  ««  1  2  ...  103  104  105  106  107  108  109  110  »» 
USS Phoenix forum / Gry / ST: Nova - sesja

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!