USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / ST: Nova - rozmowy o sesji
 Strona:  ««  1  2  ...  71  72  73  74  75  ...  89  90  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#2161 - Wysłana: 11 Sty 2010 23:29:01
RaulC

Słusznie Raul, głos rozsądku wo morzu chaosu. Ale ja nie mogę się powstrzymać:

Delta

Miałem cie za faceta inteligentnego ale teraz jak poczytałem to szczerze ci powiem muszę pochwalić Mor'daha bo jest przy tobie facetem mega kulturalnym, super inteligentnym i bardzo miłym.

Nasza kochana Eviva wróciła żeby pograć sobie w sesji, postacią w która włożyła sporo serca i większośc przyjęła to obojętnie bądź ad plus ale ty oczywiście musiałeś zniżyć się do poziomu pewnego żuczka i narobić smrodu żeby wszyscy zobaczyli kto ty nie jesteś i jak beznadziejnie długie posty potrafisz pisać.
Eviva wstawiła wam newsa trekowego tak samo jak robi to na Independence, na trek.pl czy na efantastyce i jakoś nikt na Treku czy efantastyce nie robi z tego powodu szumu ale u was, za tą przysługę i ożywienie strony na której zaczął się zbierać kurz spotkał ją lincz.

Doprawdy Delta bo tylko do ciebie mam w tej chwili wonty, jesteś żałosny.

A skoro już narobiłem trochę chaosu to Live Long and mimo wszystko Prosper.
Jurgen
Moderator
#2162 - Wysłana: 11 Sty 2010 23:37:39

Wszyscy, ale głównie:
RaulC
Delta
Biter

Wystarczy tej przepychanki. To jest temat na rozmowy o sesji, a nie o jej graczach. Dlatego ostrzegam, że jezeli którakolwiek osoba będzie nadal siała tu zamęt, to - jako ze to mój temat i moja sesja - poproszę moderatorów o bana dla tego osobnika. A jezeli - z uwagi na to, że podobno ma nie być banów (choć Dinka spotkał ten los) - nie będą chcieli tego zrobić, to o kasowanie każdego postu na temat powrotu Evivy. Jak im praca fizyczna wyjdzie bokiem, to zbanują wichrzycieli i będzie spokój. Howgh
Madame Picard
Moderator
#2163 - Wysłana: 11 Sty 2010 23:42:43
Jurgen:
A jezeli - z uwagi na to, że podobno ma nie być banów (choć Dinka spotkał ten los) - nie będą chcieli tego zrobić, to o kasowanie każdego postu na temat powrotu Evivy.

You read in my mind. Właśnie miałam pisać ostrzeżenie, gdy zobaczyłam Twój post .
Tak więc lojalnie uprzedzam: każdy następny post na temat powrotu Evivy wyleci.
Madame Picard
Moderator
#2164 - Wysłana: 12 Sty 2010 09:37:30
Delta

Przeniosłam Twój post do Co dalej z USS Phoenix.
Delta
Użytkownik
#2165 - Wysłana: 12 Sty 2010 14:01:35
Madame Picard
Przeniosłam Twój post do Co dalej z USS Phoenix.

Dzięki.
RaulC
Użytkownik
#2166 - Wysłana: 12 Sty 2010 21:25:14
Jurgen
Ja nic nie mówię. Staram się zachować wolkański spokój i wrócić do tematu. I dzięki za wyrozumiałość w odniesieniu do postaci. W tygodniu staram się odpowiadać codziennie. Dobrze, że nie ja jeden tak mam .
Q__
Moderator
#2167 - Wysłana: 13 Sty 2010 09:04:07 - Edytowany przez: Q__
Jurgen, wybacz, ze się "wetnę" jeszcze a'propos ostatniej polemiki (z tym, że nie jest to jej ciąg dalszy, a interwencja moderatorska):

biter

Z całą sympatią (bo przy TrekSferze współpracuje nam się zgodnie): nie wiem jak jest na Independence, ale na Phoenixie używamy trochę subtelniejszego słownictwa i bądź łaskaw to uszanować.

(Polemika Delty z Evivą jest ostra, nawet bardzo ostra, ale mimo wszystko mieści się w ogólnych kanonach kulturalnej dyskusji. Twoje uwagi o żuczkach i żałosności już niekoniecznie.)

Jurgen

Jurgen:
A jezeli - z uwagi na to, że podobno ma nie być banów (choć Dinka spotkał ten los)

Bany mają być, z tym, że poprzedzane - poza sytuacjami typu dinek - forumową dyskusją. (To nie z nich zrezygnowaliśmy, a ze sztywnego regulaminu kar.) Jeśli uwazasz, że ktoś swoim zachowaniem zasłużył na bana (czasowego lub permanentnego) mozemy przegłosować sprawę.

ps. jeśli ktoś odczuwa ew. potrzebę dalszych polemik i kontrpolemik (choc nie wiem czy są tu one konieczne) mamy do tego tematy "Co dalej z USS Phoenix?" i - specjalnie przeznaczony do załatwiania forumowych problemów - "Co myśłimy o..."
Maura
Użytkownik
#2168 - Wysłana: 13 Sty 2010 09:43:52
Jurgen
A Salan, Winterspoon i reszta zamarli, czekając aż Darnok coś powie ;).
Jurgen
Moderator
#2169 - Wysłana: 13 Sty 2010 10:42:04
Q__:
Jeśli uwazasz, że ktoś swoim zachowaniem zasłużył na bana (czasowego lub permanentnego) mozemy przegłosować sprawę.

Myślę, że na razie nie ma takiej potrzeby.

Maura:
A Salan, Winterspoon i reszta zamarli, czekając aż Darnok coś powie ;).

Niestety. Jak tylko La Roche przestanie prowadzić zbedne dyskusje ze swoim kumplem Benem i zwoła załoge na naradę, przejmę Winterspoona i będziemy mogli kontynuowac grę.
Bashir
Moderator
#2170 - Wysłana: 14 Sty 2010 21:39:31
Jurgen:
Jak tylko La Roche przestanie prowadzić zbedne dyskusje ze swoim kumplem Benem

Pfff zaraz tam zbędne. Od tego, czego dotyczy spotkanie zależy kto ma być na nim :-P nie wezmę na spotkanie w sprawie szpiega osób nie wtajemniczonych w tę kwestię :-P

A Salan i Rosalindy specjalnie nie wziąłem :-P
Jurgen
Moderator
#2171 - Wysłana: 15 Sty 2010 09:27:29
Bashir

No dobrze...
Madame Picard
Moderator
#2172 - Wysłana: 15 Sty 2010 19:55:51
Bashir:
Rosalindy specjalnie nie wziąłem

kanna
Użytkownik
#2173 - Wysłana: 15 Sty 2010 21:19:21 - Edytowany przez: kanna
Madame Picard:
Bashir: Rosalindy specjalnie nie wziąłem

ciekawe, dlaczego... moze nie chciał, żebys mu Jurgena ropraszała
albo sądzi, ze jestes szpiegiem
Bashir
Moderator
#2174 - Wysłana: 15 Sty 2010 23:22:04
Madame Picard

na następnej Rosalinda będzie, obiecuję
Jurgen
Moderator
#2175 - Wysłana: 16 Sty 2010 10:47:05
Bashir
Madame Picard

Następnej narady nie będzie. Chociaz nie, może będzie, tylko nie wiem, kto do niej dożyje.
Madame Picard
Moderator
#2176 - Wysłana: 17 Sty 2010 10:17:36
Bashir
Jurgen

Paradoks
Użytkownik
#2177 - Wysłana: 17 Sty 2010 13:27:33 - Edytowany przez: Paradoks
A zauważył kto, że wczoraj nasza sesja obchodziła swoje pierwsze urodziny? Przynajmniej eszów zdążyliśmy się już pozbyć przez ten rok.
Jurgen
Moderator
#2178 - Wysłana: 17 Sty 2010 20:22:49
Paradoks

Tak mi się coś wydawało, że to już rok sie męczymy z eszami, ale nie chciało mi się tego sprawdzać
kanna
Użytkownik
#2179 - Wysłana: 17 Sty 2010 20:32:03
A no właśnie.. a owe esze to co one są?
Alucard87
Użytkownik
#2180 - Wysłana: 17 Sty 2010 20:34:32
pozostałości Tomah
kanna
Użytkownik
#2181 - Wysłana: 17 Sty 2010 20:37:20
od razu podejrzewałam, że to jakis skrót od "szczątki"
Alucard87
Użytkownik
#2182 - Wysłana: 17 Sty 2010 20:40:39
kanna
a to było chyba gdzieś ustalone, żeby tak to słowo skrócić, bo co niektórzy dostawali już wysypki na jego dźwięk
kanna
Użytkownik
#2183 - Wysłana: 17 Sty 2010 21:09:01
Alucard87

wcale sie niektórym nie dziwie choc bardziej konstruktywnym rozwiązniem było by wyrzucenie szczątek precz.
Paradoks
Użytkownik
#2184 - Wysłana: 17 Sty 2010 21:21:52
kanna

kanna:
A no właśnie.. a owe esze to co one są?

Tak otwarcie przyznawać się do tak rażącej nieznajomości frazeologii sesyjnej?!

Będzie trzeba pomyśleć o zrobieniu jakiegoś słowniczka dla newbies, żeby się nie przestraszyli, czemu z takim lękiem wspominamy o herbacie ani czemu ciasteczka stały się symbolem nowym zakazanym owocem. Chociaż newbies jak na razie nie czają się na horyzoncie, można czerpać przyjemność z wytykania nieobycia innym synom marnotrawnym.
kanna
Użytkownik
#2185 - Wysłana: 17 Sty 2010 21:30:48
Paradoks:
można czerpać przyjemność z wytykania nieobycia innym synom marnotrawnym

raczej córkom, nie?
Paradoks
Użytkownik
#2186 - Wysłana: 17 Sty 2010 21:37:22
kanna

kanna:
raczej córkom, nie?

Picard też ostatnio wspominał coś o planach powrotu naszego schizofrenicznego merdacza antenek, niech będzie "synom i córkom".
kanna
Użytkownik
#2187 - Wysłana: 18 Sty 2010 10:08:21
Tak pomyslałam, ze skoro to JUZ rok, to naszemu ulubionemu MG Jurgenowi Jurgenowi Steierowi, nalezy sie chyba jakis order, za ofiarnośc i odwagę. Oraz drugi za zaangazowanie i cierpliwość. Nie jest łatwo tyle czasu utrzymac cos w ruchu. I wytrzymac z taka załogą
Madame Picard
Moderator
#2188 - Wysłana: 18 Sty 2010 12:20:08
kanna

Dobrze mówisz! Wódki dla kanny!
Naszemu Drogiemu MG Jurgenowi należą się wyrazy najwyższego uznania , a Jurgenowi Steierowi dodatkowo buziak od Rosalindy .
Jurgen
Moderator
#2189 - Wysłana: 18 Sty 2010 13:45:50
kanna
Madame Picard

Dziekuję bardzo za wyrazy uznania. NAtomiast z tym buziakiem od Rosalindy dla Jurgena to nie wiem, jak będzie, bo dla naszych postaci wcale nie minął rok, a raptem niecałe dwie doby.
Madame Picard
Moderator
#2190 - Wysłana: 18 Sty 2010 14:21:19
Jurgen:
NAtomiast z tym buziakiem od Rosalindy dla Jurgena to nie wiem, jak będzie, bo dla naszych postaci wcale nie minął rok, a raptem niecałe dwie doby.

Są dwie możliwości: albo Rosalinda okaże się szybka i przedsiębiorcza albo my prawdziwi (nie nasze postacie) zapomnimy już, o co chodziło .
 Strona:  ««  1  2  ...  71  72  73  74  75  ...  89  90  »» 
USS Phoenix forum / Gry / ST: Nova - rozmowy o sesji

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!