USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Sesja DS9 - postacie
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
RaulC
Użytkownik
#121 - Wysłana: 9 Sty 2009 21:47:36
Odpowiedz 
Eviva
Wola Twoja i Jurgena
Eviva
Użytkownik
#122 - Wysłana: 9 Sty 2009 21:51:54
Odpowiedz 
RaulC

Głównie Jurgena. To on będzie MG. A ja mam być grzeczna i nie rozrabiać, bo niemieckie umiłowanie porządku nie zniosłoby polskiego bałaganu w swojej sesji.
RaulC
Użytkownik
#123 - Wysłana: 9 Sty 2009 21:54:19
Odpowiedz 
Eviva
Może nie będzie ani Merkel, ani Urlikiem von Jungingenem
Jurgen
Moderator
#124 - Wysłana: 9 Sty 2009 22:27:04
Odpowiedz 
Ile się tego zebrało. Wiec po kolei:

Madame Picard

No pewnie. Jurgena mogę Ci raz na jakiś czas wypożyczyć.

Chcę jedynie przypomnieć - tak nawiązując do dyskusji o SI w innym temacie - że Jurgen jest ionteligentną (mniej lub bardziej) i samoświadomą istotą i jako takiej przysługuje mu na mocy Karty Federacji prawo do samostanowienia. Poza tym, zgodnie z doktryna prawa cywilnego, istota jest podmiotem prawa, a nie jego przedmiotem, nie może byc więc "wypożyczony".

Biter

Dobrze a ja z innej beczki, Eviva u siebie pozwoliła mieć zwierzątka a czy tutaj także nam wolno? Ja nadal optuje przy "Vole"

Prywatnie nie, natomiast Nova jest okrętem naukowym i w ramach eksperymentów czy badań jakieś żyjątka mogą być. A vole są bardzo sympatyczne.

Paradoks

Jurgen umieści chyba pełną liste graczy z ich rangami w pierwszym poście sesji. Prawda?

Owszem, umiesci.

Darnok

Panowie (i Panie), no to kiedy startujemy?

W przyszłym tygodniu mam nadzieję. Jakość nie znosi pośpiechu.

Eviva

Jurgen, mogę przeedytować Aranę z powrotem na średni personel?

Możesz, wolałbym jednak, żebys była lekarze i szefem sekcji. Jak nie będziesz chciała, to i tak będe musiał postać drugiego lekarza wykreować. I nie zostałaś szefem sekcji medycznej tylko dlatego, że byłaś jedyna. Gdybys chciała być technikiem, to lekarza/lekarzy bysmy dorobili.

PS Z tymi rangami to rzeczywiście pewna przesada. Mamy lepsza obsadę niż Entek D, było nie było, okręt flagowy. Dlatego też po zastanowieniu byc może automatycznie obniże wiekszości rangi, co by to bardziej sensownie wyglądało.
biter
Użytkownik
#125 - Wysłana: 9 Sty 2009 23:13:53
Odpowiedz 
Jurgen
A vole są bardzo sympatyczne.

Dziękuję. Dziewczyny pytały po co mi takie "paskudztwo" przynajmniej ty masz lepszy stosunek, więc będzie obiektem obserwacji naukowej z mojej strony.
Arek
Użytkownik
#126 - Wysłana: 9 Sty 2009 23:16:43
Odpowiedz 
Jurgen
Zaraz dodam swoją postać, i jakie stopnie mogę se wybrać?
Arek
Użytkownik
#127 - Wysłana: 10 Sty 2009 01:09:36 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Shran - Andorianin

Wzrost 184 cm

Waga 76kg

Włosy Czarne krótkie

Oczy zielone

Budowa ciała proporcjonalna.

Dane służbowe:

Stopień: chorąży

Wykształcenie:

Ukończył akademię floty, a także prestiżową szkołę na Andori [tak jak u nas studia] na wydziale fizyka i gwiezdna kartografia

Przebieg służby:
Pierwszy przydział

Charakterystyka:
Bardzo energiczny, w miarę silny, interesuje się sztukami walki, jak coś robi to porządnie, poświęca się temu cały. Choć lubuje pokój i woli pokojowe rozwiązania,świetnie włada fazerem i świetnie się bije, ponieważ interesują go sztuki walki, a przede wszystkim myśli w czasie pojedynku

Stan cywilny - kawaler

Zabójczo inteligentny, z dużym poczuciem humoru. Posiada zdolność bardzo szybkiego myślenia i wpada często na genialne pomysły, generalnie kreatywny i taki trochę McGayver [umie zrobić z niczego coś, i zaskakujące plany]. Wyznaje zasadę niekonwencjonalnego działania, dlatego bardzo trudno przewidzieć jak zareaguje/zachowa się w danej sytuacji. Świetnie się kontroluje, nie da się z niego nic wyciągnąć nawet po paru piwach
Co ciekawe sprawia wrażenie jakby kobiety go nie interesowały, efekt dobrego kontrolowania się. Po prostu nie lata za spódniczkami, ale typowym naukowcem pod tym względem nie jest
W akademii miał problemy z powodu jego sposobu zachowania, jednak jego zdolności pozwalały mu wychodzić obronną ręką z nawet najtrudniejszych kłopotów
Eviva
Użytkownik
#128 - Wysłana: 10 Sty 2009 07:25:52
Odpowiedz 
Wygląda na to, że chciał nie chciał będę lekarzem. Jeśli MG woli, jego wola jest święta.
Darnok
Użytkownik
#129 - Wysłana: 10 Sty 2009 09:43:34
Odpowiedz 
Arek
Nie przesadziłeś z tym wszystkim? wszakże Shran ma 22 lata Eviva
Nie martw się, nie wszyscy dostali swoje upragnione posady
Jurgen
Moderator
#130 - Wysłana: 10 Sty 2009 11:20:15 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
Nie przesadziłeś z tym wszystkim?

Nie przesadzil. Z inteligencją to jest tak, że nie zależy tylko od wieku. Poza tym, do statystyk uwględnimy to, ale i tak to, czy postać wykaże się inteligencją, zależy w dużym stopniu od gracza. I wtedy teoria nie musi w parze iść z praktyką.

Poza tym, Arek nie napisał o osiągnięciach postaci czy tytułach, tylko o jej cechach psychicznych i fizycznych.
Darnok
Użytkownik
#131 - Wysłana: 10 Sty 2009 18:00:40
Odpowiedz 
Jurgen
Mi chodzi o naukowca wojownika, nie o specjalizacje
no i te studia + akademia w wieku 22 lat ;D
Jurgen
Moderator
#132 - Wysłana: 10 Sty 2009 19:49:21
Odpowiedz 
Darnok

Takich postaci jest u nas pełno. Pod względem osiągnięc na polu naukowym też nic takiego nie napisał. Ntomiast co do studiówi akademii, to jest pewien problem. Akademię Floty kończy się w wieku 22 lat, natomiast ciężko byłoby ją połączyć ze studiami na innej planecie (odległość). No, chyba że zaocznie.
biter
Użytkownik
#133 - Wysłana: 10 Sty 2009 20:00:19
Odpowiedz 
Jurgen

akademia Gwiezdnej floty Zaocznie

To może od razu eksternistycznie i na same egzaminy przylatywać.
Madame Picard
Moderator
#134 - Wysłana: 10 Sty 2009 20:02:00
Odpowiedz 
Podprzestrzenny e-learning .
Paradoks
Użytkownik
#135 - Wysłana: 10 Sty 2009 20:06:19
Odpowiedz 
Jurgen

Chyba, że Andorianie rozwijają się szybciej niż ludzie i osiągają pełnoletność w wieku np. 14 lat. Przy założeniu, że są jajorodni to całkiem prawdopodobne.
Jurgen
Moderator
#136 - Wysłana: 10 Sty 2009 20:14:59
Odpowiedz 
Paradoks

Niewiem, nie mam kanonicznych danych na ten temat, więc nie widze sensu, żeby Arkowi postać ruszać...
Paradoks
Użytkownik
#137 - Wysłana: 10 Sty 2009 20:20:17
Odpowiedz 
Jurgen

A kto mówi o ruszaniu? Przecie ja szukam argumentów, żeby obronić ją przed ruszaniem.
Eviva
Użytkownik
#138 - Wysłana: 10 Sty 2009 20:26:01
Odpowiedz 
Jurgen

Pieski los MG, Jurgenku, prawie każdy kaprysi już na wstępie.
Jurgen
Moderator
#139 - Wysłana: 10 Sty 2009 20:29:28
Odpowiedz 
Eviva

Przezyję. A jak ktoś mi za skórę zalezie, to nie skończy sie to dla niego pomyślnie.
Arek
Użytkownik
#140 - Wysłana: 10 Sty 2009 22:01:56
Odpowiedz 
Chyba, że Andorianie rozwijają się szybciej niż ludzie i osiągają pełnoletność w wieku np. 14 lat. Przy założeniu, że są jajorodni to całkiem prawdopodobne.

Niekoniecznie. Jest wielu ludzi w USA którzy kończą studia przed 18-stką. O takie coś mi chodziło, jeśli chcecie to mogę przeedytować. Nie ma to większego znaczenia dla mojej postaci Ważne by strona charakteru, emocjonalności i umiejętności została
Jurgen
Moderator
#141 - Wysłana: 12 Sty 2009 21:21:17
Odpowiedz 
Dragon, nie widzę nigdzie twojej postaci!
Darnok
Użytkownik
#142 - Wysłana: 12 Sty 2009 22:48:48 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Było dyskutowane już wiele racy, ale w innym temacie więc wolę się upewnić. Podczas czerwonego alarmu, sekcja naukowa jest pod kontrolą taktycznej, tak? (chodzi o wydawanie rozkazów na tym samym stopniu). Aha i iloma oddziałami dysponuję, jako szef ochrony? (z tego co wiem, to w Voyagerze padło nawet zdanie o Gamma, ale jesteśmy na innym statku).
Jurgen
Moderator
#143 - Wysłana: 12 Sty 2009 23:03:54
Odpowiedz 
Podczas czerwonego alarmu, sekcja naukowa jest pod kontrolą taktycznej, tak?

Nie wiem, ale załóżmy, że tak. Co do oddziałów, to jeszcze nie jestem pewien, ale VOy miał liczniejsza załogę. Przypuszczam, że wochronie więcej niż 10 osób nie będzie.
Dragon
Użytkownik
#144 - Wysłana: 13 Sty 2009 17:54:17
Odpowiedz 
Trochę zaspałem, jaki będę miał stopień i jaki mniej więcej powinien być wiek?
Jurgen
Moderator
#145 - Wysłana: 13 Sty 2009 18:35:50
Odpowiedz 
Dragon

Porucznik, a wiek to jaki sobie wybierzesz.
Darnok
Użytkownik
#146 - Wysłana: 14 Sty 2009 18:45:28
Odpowiedz 
To kiedy startujemy?...
Jurgen
Moderator
#147 - Wysłana: 14 Sty 2009 18:55:30
Odpowiedz 
Sobota-niedziela, zalezy jak szybko uda mi się wszystko przygotować. Dragona trzeba będzie dotransportować na statek.
Arek
Użytkownik
#148 - Wysłana: 14 Sty 2009 20:10:29
Odpowiedz 
Jurgen to od razu mówię że mnie wtedy nie ma, jadę na narty w niedzielę i wracam przyszłym tygodniu w niedzielę.
Jurgen
Moderator
#149 - Wysłana: 14 Sty 2009 20:16:49
Odpowiedz 
Arek

Ok, poradzimy sobie - też zostaniesz dostarczony na statek później. O ile zdołamy wystartować do przyszłego tygodnia.
Bashir
Moderator
#150 - Wysłana: 14 Sty 2009 21:21:49
Odpowiedz 
Do komandora pełniącego funkcje kapitana podwładni zwracają się per komandorze czy per kapitanie ? Głupie pytanie, wiem ;D ale w ogóle dla mnie dziwne żeby komandor dowodził statkiem
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Sesja DS9 - postacie

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!