USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Statek

Autor Wiadomość
jasiek1
Użytkownik
#1 - Wysłana: 2 Sty 2009 19:56:35
Odpowiedz 
Ostatnio producenci ST Online pokazali nowy statek
URL
Nie wiem jak wy sądzicie ale według mnie to jest zwykła przeróbka sovka.
biter
Użytkownik
#2 - Wysłana: 2 Sty 2009 19:59:06
Odpowiedz 
jasiek1
Sprostowanie, to nie przeróbka sovka. To Sovek ze sznurowadłami między gondolami.

Kto mi powie po co ten łacznik gondol?
EnterpriseJ
Użytkownik
#3 - Wysłana: 2 Sty 2009 20:14:05
Odpowiedz 
Kto mi powie po co ten łacznik gondol?

To tak jak w Akirze:na środku łącznika znajduje się wyrzutnia(e) torped.
biter
Użytkownik
#4 - Wysłana: 2 Sty 2009 20:27:53
Odpowiedz 
EnterpriseJ

Dziękuję za do edukowanie. Akurat Akira to jeden z brzydszych projektów moim zdaniem, właściwie wszystkie po Galaxy są brzydkie...
Darnok
Użytkownik
#5 - Wysłana: 2 Sty 2009 20:42:44
Odpowiedz 
Po co 12 letniemu znawcy gier MMO i rynku gier komputerowych znajomość budowy statków kosmicznych, cewek i fazerów? takiego dzieciaka obchodzi tylko, czy taki statek ma dużo armora, czy ma duży damage i jakie skille ma (zauważyliście, że ten statek w swoim opisie ma "nowe, tajne" bronie? na bank aura dla siebie, albo buffy dla znajomych z party). Jeżeli gra na konsole będzie miała tańszy abonament od PC'owej wersji, to kupuję w ciemno, jeżeli będę za takiego bubla miał płacić 50zł/miesiąc, to po trialu podziękuję, poczekam na dodatek "Shinzon strikes back".
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#6 - Wysłana: 3 Sty 2009 01:42:13
Odpowiedz 
biter

właściwie wszystkie po Galaxy są brzydkie

Jak dla mnie Intrepid, Sovereign, a przede wszystkim Nova nie są aż tak złe...

Darnok

poczekam na dodatek "Shinzon strikes back"

Jak sądzę to będzie coś w stylu "The Empire Strikes Back "?
Queerbot
Użytkownik
#7 - Wysłana: 3 Sty 2009 02:38:09
Odpowiedz 

poczekam na dodatek "Shinzon strikes back"

On mógł przeżyć!
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Sty 2009 03:52:53 - Edytowany przez: 4_z_Szesciopaka
Odpowiedz 
carry Federation influence throughout the Alpha Quadrant and beyond

opis trekowy jak diabli.

# 3 Shuttle Bays
# 10 Shuttlecraft (various classes)
# 10 Shuttlepods (various classes)

brzmi niemal jakby miał ze dwie eskadry starfury's
biter
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Sty 2009 11:57:16
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka

Poziom zbliżony do Trekowości języka JJ Abramsa.

Prawda jest taka, ta gra jak i cały Nowy Trek mają się sprzedać a największym odbiorcą jest banda rozwydrzonych przerośniętych dzieciaków wychowanych na PowerRangers Pokemonach i komiksach. Właśnie dlatego ta gra jest taka a nie inna. Lamentuje się iż w Polsce spada umiejętność czytania ze zrozumieniem. W USA już nikt się tym nie przejmuje. Ludzie w Liceach nie umieją czytać. połowa z tych którzy zobaczyli ten tekst nie zrozumiała o czym jest. Dotarły do nich jedynie duże skils okrętu spora liczba broni ogromna ilość promów (tylko po co) i wizualizacja okrętu.

BTW: Dzień dobry, miło iż Stara Gwardia nas zaszczyca
Darnok
Użytkownik
#10 - Wysłana: 3 Sty 2009 13:40:16 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 

galaktyczny kurczak, a wyobrażasz sobie w dzisiejszych czasach inną grę, opartą na jakimkolwiek SF? Stargate to oczywiście same walki będą (no ale serial już był robiony pod tą publikę, a więc jest "kanoniczny"), Star Warsy (szczególnie po wydaniu dodatków dla młodszej publiki), ja się nie dziwię, bo przecież gra nie musi być słaba w swojej brutalności, a zarabiać musi, by Star Trek nie znikł.
Picard
Użytkownik
#11 - Wysłana: 3 Sty 2009 20:54:26
Odpowiedz 
Darnok

Star Trek nie znikł

Tylko co to będzie za Star Trek jeśli będzie teraz polegał tylko na strzelaniu do wszystkiego co się rusza? A co do samej gry kiedy wyszła i jakie są na jej temat opinie?
Darnok
Użytkownik
#12 - Wysłana: 3 Sty 2009 21:03:57 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Picard
Jeszcze nie wyszła
http://startrekonline.com/
Szczególnie polecam wystawę w Las Vegas i pytania widzów, gdzieś już podawałem linka, ale na stronie gry powinien być ten materiał.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#13 - Wysłana: 4 Sty 2009 15:39:40
Odpowiedz 
carry Federation influence

Tak, to trafne. Niczym Krzyżowcy w Ziemi Świętej... rozszerzanie wpływów.

bo przecież gra nie musi być słaba w swojej brutalności, a zarabiać musi, by Star Trek nie znikł.

Powiedzmy sobie szczerze, że jojczyć i tak będziemy. Na ST Legacy większość narzeka, na ST sieciowe też spadnie wiadro pomyj. Tylko ja ostrzegam, że jeśli ST ma przetrwać to nie w innej, jak w zbrutalizowanej, formie. Dawny duch eksploracji TOS/TNG/ a nawet VOY umarł. DS9 to już działania wojenne, ENT też długo sobie po galaktyce nie polatał... Film numer X w duchu eksploracji nie był. XI- po trailerze widać, że nie będzie. Najpierw fazer, później dyplomacja.
Eviva
Użytkownik
#14 - Wysłana: 4 Sty 2009 18:16:47
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
Najpierw fazer, później dyplomacja.

Bo najlepszy dyplomata to fazer z pełną baterią. Tak przynajmniej twierdził Scotty.
kanna
Użytkownik
#15 - Wysłana: 4 Sty 2009 19:02:45
Odpowiedz 
Eviva

ekchm.. chciałam tylko przypomniec, że przemoc nie jest sposobem na rozwiązywanie konfliktów. Podobno.
Arek
Użytkownik
#16 - Wysłana: 4 Sty 2009 19:17:49
Odpowiedz 
kanna

ekchm.. chciałam tylko przypomniec, że przemoc nie jest sposobem na rozwiązywanie konfliktów. Podobno.

Ale zawsze się lepiej negocjuje jak ma się naładowany fazer lub oddział gotowy do akcji
Eviva
Użytkownik
#17 - Wysłana: 4 Sty 2009 19:29:31
Odpowiedz 
kanna
chciałam tylko przypomniec, że przemoc nie jest sposobem na rozwiązywanie konfliktów.

To zależy, kto jest Twym duchem przewodnim. Moim najpierw był Andrzej Kmicic, a później detektyw Sledge Hammer, który spał ze swym srebrnym magnum na poduszce obok i wszystko rozwiązywał strzelając lub waląc, z przeproszeniem, w pysk.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#18 - Wysłana: 4 Sty 2009 20:36:41
Odpowiedz 
Eviva

Bo najlepszy dyplomata to fazer z pełną baterią. Tak przynajmniej twierdził Scotty.

Pięknie, ładnie, ale nawet Kirk nie strzelał bez wcześniejszego uprzedzenia (nawet do Klingonów).

kanna

Tylko, że w tej sytuacji mamy do czynienia z modelem wojującej dla pokoju Federacji.
EnterpriseJ
Użytkownik
#19 - Wysłana: 4 Sty 2009 20:43:16
Odpowiedz 
kanna

Tyle,że często przemoc to jedyny sposób na rozwiązywanie konfliktów.
Eviva
Użytkownik
#20 - Wysłana: 4 Sty 2009 20:46:59
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
nawet Kirk nie strzelał bez wcześniejszego uprzedzenia

Bez uprzedzenia to i ja nie strzelam. Musze się najpierw dobrze do kogoś uprzedzić .

Tylko, że w tej sytuacji mamy do czynienia z modelem wojującej dla pokoju Federacji.

Si vis pacem, para bellum. Czasem zachowanie pokoju wymaga przystąpienia do wojny, a ustępowanie bandytom tylko ich rozzuchwala.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#21 - Wysłana: 4 Sty 2009 20:54:33
Odpowiedz 
Eviva EnterpriseJ

Si vis pacem, para bellum. Czasem zachowanie pokoju wymaga przystąpienia do wojny, a ustępowanie bandytom tylko ich rozzuchwala.

Czyli są sytuacje, w których wojna jest uzasadniona?
Darnok
Użytkownik
#22 - Wysłana: 4 Sty 2009 20:56:20
Odpowiedz 
A co ma to wspólnego ze statkiem? albo z grą przynajmniej? oj, gdzie jesteście, nowi moderatorzy
Arek
Użytkownik
#23 - Wysłana: 4 Sty 2009 20:58:38
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
Czyli są sytuacje, w których wojna jest uzasadniona?

Jak najbardziej. Taki atak prewencyjny na Niemcy w latach 30 XX wieku. To byłaby w pełni uzasadniona wojna, i pozwoliłaby ocalić życie milionom ludzi.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#24 - Wysłana: 4 Sty 2009 20:58:49 - Edytowany przez: galaktyczny kurczak
Odpowiedz 
Darnok

A co ma to wspólnego ze statkiem? albo z grą przynajmniej? oj, gdzie jesteście, nowi moderatorzy

Już mknę z odpowiedzią: wojna-> broń-> okręt wojenny -> statek

Arek

Dyplomacja zawiodła. To się zgadza. Trzeba tylkozadać pytanie, czy okrucieństwo wojny to coś na co można kogokolwiek narażać. Nie twierdzę, że II Wojna byłaby mniejszym złem, ale jak można zwalczać ogień ogniem?
Jurgen
Moderator
#25 - Wysłana: 4 Sty 2009 22:46:20
Odpowiedz 
Jak najbardziej. Taki atak prewencyjny na Niemcy w latach 30 XX wieku. To byłaby w pełni uzasadniona wojna, i pozwoliłaby ocalić życie milionom ludzi.

I nie wiadomo, czy sowiecka sesja nie byłaby dziś rzeczywistością - patrz Lodołamacz Suworowa.
kanna
Użytkownik
#26 - Wysłana: 4 Sty 2009 22:50:50
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
wojna-> broń-> okręt wojenny -> statek

widzę, że kolega zna sie na łańcuchach skojarzeń
jasiek1
Użytkownik
#27 - Wysłana: 31 Maj 2009 21:57:54
Odpowiedz 
URL
Nowy statek i wygląda znajomo
Domko
Użytkownik
#28 - Wysłana: 1 Cze 2009 12:00:24 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
kanna
widzę, że kolega zna sie na łańcuchach skojarzeń

Był nawet taki odcinek - "Chain of skojarzeń".

USS Phoenix forum / Gry / Statek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!