USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / In a Mirror, Soviet (niekoniecznie ) Darkly - propozycja sesji RPG
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  38  39  40  41  42  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Paź 2008 21:17:18 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Socjalistyczna Nieustająca Rada Mędrców, w składzie Ja czyli Towarzysz biter oraz pomysłodawca naszej ojczyzny czyli Towarzysz FederacyjneMSZ, doszliśmy do wniosku, iż można by było przeprowadzić sesję RPG w realiach ZSFP. Wstępna wizja brzmi następująco (mało zachęcająco), akcja rozpoczyna się lub/i dzieje w Naczelnym Dowództwie ZSFP gdzie to władze prowadzą bujne życie towarzyskie przeplatane przykładowo walkami z wrogami ludu.

Skład wstępnie wygląda tak:

Towarzyszka Eviva - I Sekretarz ZSFP.

Towarzysz Korrd - Władza Sądownicza.

Towarzysz EnterpriseJ - Marszałek Gwiezdnej Czerwonej Floty.

Towarzysz FederacyjneMSZ - Przewodniczący Prezydium Rady Najwyższej ZSFP. (pałęta się bez celu ale tytuł brzmi dumnie).

Towarzysz Q - Q (duże złośliwe wszechmocne stworzonko[żart]).

Towarzysz biter - W zasadzie zajmuje się Łagrami i straceniami ale pcham łapy do wszystkiego

Czekamy z Towarzyszem Fedkiem na propozycję innych postaci (imiona dla wymienionych jeśli chcą się nazywać inaczej), Fedek tworzy chronologie, ja tworze zagajenie jesteśmy otwarci na opinie i jak będą chętni to wystartujemy. Ku chwale Międzyplanetarnej Socjalistycznej Ojczyzny.

EDIT:

Jeśli pojawi się opozycja chętna do udziału w grze to postaramy się ją jakoś wpleść choćby przez Videorozmowy
Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 26 Paź 2008 21:53:33 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
No, nie wiem - jakby nie było kominizm w Polsce jest uznany za system zbrodniczy, a jego propagowanie jest przestepstwem...
biter
Użytkownik
#3 - Wysłana: 26 Paź 2008 22:04:18
Odpowiedz 
Picard

Socjalizm mój drogi, socjalizm a nie komunizm, wszak PPS nie została zdelegalizowana w Polsce
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#4 - Wysłana: 26 Paź 2008 22:12:51
Odpowiedz 
Picard

Komunizm to pojecie bardzo obszerne, nasza konstytucja spłaszczyła ten aspekt. Ja propaguje Eurokomunizm i co na to Trybunał?? Zjednoczona Lewica Europejska - Nordycka Zielona Lewica to komunistyczna partia zasiadająca w parlamencie Europejskim.i jeżeli np chce do niej wstąpić to niby bede oskarżony o propagowanie komunizmu buahahaha. Typowe polskie spłaszczenie tematu
Arek
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Paź 2008 22:20:19
Odpowiedz 
Towarzysze, jestem z wami!!! Lud jest z wami!!I Pomożemy!!!

PS Nie znajdzie się jakieś stanowisko dla mnie? Też chcę szerzyć socjalizm!!!
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#6 - Wysłana: 26 Paź 2008 22:22:16
Odpowiedz 
Arek

Partia coś znajdzie , cierpliwości
Alucard87
Użytkownik
#7 - Wysłana: 26 Paź 2008 22:26:28 - Edytowany przez: Alucard87
Odpowiedz 
nie zapominajcie Towarzysze o moich zasługach, no

Martin Martinovicz Jadren, melduje się na rozkaz!
Dragon
Użytkownik
#8 - Wysłana: 26 Paź 2008 22:27:00
Odpowiedz 
Pytanie, będzie młot, sierp, czerwona gwiazda, lenin, stalin itd?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#9 - Wysłana: 26 Paź 2008 22:28:16
Odpowiedz 
Alucard87

Towarzyszu, twoje zasługi dla rozwoju Socjalistycznej Rewolucji Galaktycznej nie pozwalaja o tobie zapomniec
biter
Użytkownik
#10 - Wysłana: 27 Paź 2008 07:42:00
Odpowiedz 
Dragon

jak najbardziej towarzyszu. wywodzimy się wprost od rewolucji Październikowej,
Spohkh
Użytkownik
#11 - Wysłana: 27 Paź 2008 08:47:23 - Edytowany przez: Spohkh
Odpowiedz 
Teraz to Was juz całkiem porąbie, Towarzysze.
Eviva
Użytkownik
#12 - Wysłana: 27 Paź 2008 14:05:13
Odpowiedz 
Towarzysze, ja mam na głowie już dwie sesje RPG i jedyna, na którą bym się jeszcze pisała, to na przykład taka, która rozgrywa się bezpośrednio w TOSie, na pokładzie "Enterprise" i z udziałem Kirka et consortes. Jak taka wymyślicie, to możecie mnie zaprosić.
Bashir
Moderator
#13 - Wysłana: 27 Paź 2008 14:55:29
Odpowiedz 
A nie lepiej sesje w klimacie DS9 ?
EnterpriseJ
Użytkownik
#14 - Wysłana: 27 Paź 2008 15:18:32
Odpowiedz 
Chcecie robić sesje rpg a tu trzeba porządkować wszystko tak jak ustaliliśmy na zjeździe.
Dragon
Użytkownik
#15 - Wysłana: 27 Paź 2008 15:33:58
Odpowiedz 
biter

Czyli jednak jesteście komunistami, bo socjalizm ma inne korzenie.
biter
Użytkownik
#16 - Wysłana: 27 Paź 2008 17:01:09
Odpowiedz 
Spohkh

Twoje zdrowie.

Eviva
Bashir

Ehh no cóż... każdy by chciał. TOS powiadasz dla ciebie?? hmmm to ty byś musiała prowadzić, obejżałem go ale niestety nie moje klimaty.

DS9 paradoksalnie za wiele wątków . zobaczymy jak nie wypali to trudno. przedyskutuję z Fedem inne możliwości,
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#17 - Wysłana: 27 Paź 2008 17:24:47 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Dragon

Czyli jednak jesteście komunistami, bo socjalizm ma inne korzenie

każdy powód do edukacji jest dobry:

Twórców koncepcji komunistycznych można podzielić na dwa nurty:

socjalistyczny

anarchistyczny

a łopatologicznie to socjalizm wywodzi się z komunizmu i oddzielił się od niego na przełomie XIX i XX wieku
biter
Użytkownik
#18 - Wysłana: 27 Paź 2008 17:33:33
Odpowiedz 
Picard
Eviva

Widzę że raczej małe jest zainteresowanie, powiedzcie mi więc czy jest możliwość przyłączenia się do sesji Star Trek: Phoenix czy zbyt posunęła się do przodu już przez te miesiące??
kanna
Użytkownik
#19 - Wysłana: 27 Paź 2008 18:31:32
Odpowiedz 
biter

Na temat przyłączenia do Sesji sie gada z MG Ja bym sie chetnie za to tu przyłączyła
biter
Użytkownik
#20 - Wysłana: 27 Paź 2008 18:37:16
Odpowiedz 
kanna
Eviva
Użytkownik
#21 - Wysłana: 27 Paź 2008 19:20:58
Odpowiedz 
Myślałam o tym, by sama skonstruować sesję TOSową, ale dałam spokój. Obawiałam się, że nikt nie będzie chciał to grać, tak tu "kochacie" TOS, a staram się unikać sytuacji stresogennych.
kanna
Użytkownik
#22 - Wysłana: 27 Paź 2008 19:23:28
Odpowiedz 
Eviva

A co za różnica w jakiej scenerii? Ważne, żeby grać. To bedzie jak przyjęcie piżamowe
biter
Użytkownik
#23 - Wysłana: 27 Paź 2008 19:27:35
Odpowiedz 
Eviva
Ja tam nie mam nic do TOSu. może mnie nie porywa ale jest sympatyczny jak człowiek chce jakiegoś spokojniejszego bardziej kameralnego ST obejrzeć.

kanna

Ciekawe porównanie, ale to mi nasuwa pewien pomysł
Eviva
Użytkownik
#24 - Wysłana: 27 Paź 2008 19:28:54
Odpowiedz 
kanna

Jest różnica, i to poważna. zresztą porozmawiajmy po tym po zakończeniu obecnych sesji.
biter
Użytkownik
#25 - Wysłana: 27 Paź 2008 19:51:44
Odpowiedz 
Eviva
Jak sobie pani życzy. Tylko powiedz mi gdy się skończą

EnterpriseJ
Chcecie robić sesje rpg a tu trzeba porządkować wszystko tak jak ustaliliśmy na zjeździe.

W Czwartek miałem występy gościnne na wykładzie o "Metody sowietyzacji..." no mniejsza z tytułem bo jest długi, ważna jest konkluzja, zarówno "postulaty Lenina" jak i manifest NKWD zostały powołane do życia na takiej samej zasadzie. jeden facet dyktuje drugi pisze a reszta przyjmuje przez aklamacje, jesli nie przyjmuje to zwiedza nowo powstałe więzienia. sądzę że to był by najprostszy sposób powołania Konstytucji ZSFP szybki zwięzły i skuteczny. ale cóż żyjemy w czasach demokracji.
Eviva
Użytkownik
#26 - Wysłana: 27 Paź 2008 20:08:39
Odpowiedz 
biter
żyjemy w czasach demokracji.

Według Marksa demokracja to taki ustrój, w którym naród raz na cztery lata ma prawo wybrać złodzieja, który będzie go okradał. Coś w tym jest, nie uważasz?
biter
Użytkownik
#27 - Wysłana: 27 Paź 2008 20:36:48
Odpowiedz 
Eviva

święta prawda
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#28 - Wysłana: 27 Paź 2008 21:28:16
Odpowiedz 
EnterpriseJ

chronologia jest w fazie projektu i niedługo ujrzy światło socjalistycznego dnia ( musze się trzymać własnego kanonu) chronologia obejmie okres od 2053 p.s.e do roku 1 s.e
Eviva
Użytkownik
#29 - Wysłana: 27 Paź 2008 21:29:15
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Czyli T'Pol będzie obecna?!
Doctor_Who
Użytkownik
#30 - Wysłana: 27 Paź 2008 21:45:14 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Picard

Bez przesady, zaskarż jeszcze tych co w RTSach w sieci grają Związkiem Radzieckim ...

Evivcia

Ja tam za sesją TOSową jestem cały za, pod kilkoma warunkami.

Eviva jest Mistrzynią Gry.
Gram esperem (aperception quotient 20/102, esper rating 88).
Klimaty typowo TOSowe, czyli Klingoni są groźni, Kosmos mało zbadany, co rusz jakieś potężne istoty, humanoidalni Obcy, trochę bitki, żadnych łamań kanonu typu nagle pojawiają się Ferengi czy Kardazjanie, technologia z TOS itp.
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  38  39  40  41  42  »» 
USS Phoenix forum / Gry / In a Mirror, Soviet (niekoniecznie ) Darkly - propozycja sesji RPG

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!