USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / ST Mirror-Postacie
 Strona:  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Dragon
Użytkownik
#1 - Wysłana: 21 Sier 2008 23:08:07 - Edytowany przez: Dragon
Tutaj należy umieszczać postacie prowadzone przez graczy, umieszczam szablon dla pomocy.

Imię, Nazwisko
Rasa
Cechy charakterystyczne

Umiejętności

Charakterystyka
Dragon
Użytkownik
#2 - Wysłana: 21 Sier 2008 23:22:41 - Edytowany przez: Dragon
Na początek mój pupilek.

Christopher Abrams
Człowiek
34 lata
188cm, dobrze zbudowany ale nie "wyrzeźbiony" czyli taki klocek. 110 kg.
Brunet, oczy piwne, kilka blizn których nie chce usunąć, jedna na dolnej części prawego policzka, dwie na lewej ręce, jedna na brzuchu u długa na plecach.

Broń-energetyczna (fazery/dystruptory), biała, ciężka(okrętowa), pilotaż, walka wręcz, taktyka.

Lojalny, nerwowy, wobec wroga bywa okrutny i sadystyczny, dba o przeżycie swoich lecz często daje im twardą szkołę. Nie znosi niesubordynacji, rozważny, można mu zaufać, nie przebiera w słowach.
Spohkh
Użytkownik
#3 - Wysłana: 22 Sier 2008 10:23:13
Ja się piszę. Oto moja mirror-postać:

Seth, Wolkanin

Raczej typowy
Włosy i oczy czarne
195 cm wzrostu, chudy
twarz pociągła, uszy oczywiście spiczaste
Raczej przystojny

Mistrz walki lirpa, doskonały strzelec, ale mimo to w obliczu walki zbrojnej tchórzliwy jak zając - jeśli walczy, to tylko w ostateczności
Histeryczny, nieopanowany, a mimo to działajacy w zgodzie z logiką.
Student medycyny, eksperymenty przeprowadza najchętniej na sobie lub na swych pomocnikach
Darnok
Użytkownik
#4 - Wysłana: 22 Sier 2008 12:22:25 - Edytowany przez: Darnok
Darnok Campbell
Człowiek
32 lata
185 dobrze zbudowany

Broń energetyczna (fazery) oraz broń biała (doskonale włada nożem, oraz większością broni o krótkim ostrzu), taktyk.

Typ żołnierza. Nie umie używać terminali, potrafi jednak dowodzić Away Teamami, obmyślać strategie ataku i obrony.
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 22 Sier 2008 22:11:35
Lilias Arana

Człowiek.
155 cm wzrostu
45 kilo wagi
oczy zielone
włosy (o ile je widać) blond - zwykle golone tuz przy skórze

Specjalizacja medyczna, główna specjalność - chemiczne wymuszanie zeznań, zmienianie charakterów i łamanie woli. Ambitna, dominująca, angaż do Imperialnej Floty Gwiezdnej dostała po brawurowej ucieczce z klingońskiego więzienia, w trakcie której cały oddział klingońskiej policji nie był w stanie jej schwytać. W leczeniu ran i urazów jest lepsza niż niejeden lekarz, ale nigdy nie stosuje środków znieczulających, wychodząc z założenia, że ból hartuje żołnierza, a jak nie, to do diabła z takim żołnierzem.
kanna
Użytkownik
#6 - Wysłana: 22 Sier 2008 22:54:56 - Edytowany przez: kanna
Kesa

pół Betazoidka, pół Klingonka
prawie 170, raczej drobna, jak na Klingonkę, sylwetka symetryczna, bez cech anoreksji
wiek trudny do określenie, generalnie młoda
włosy ciemny brąz, gładkie, długie; oczy czarne

Zerowe zdolności emaptyczne. Zero empatii jako takiej.
Bardzo silnie rozwiniete zdolności telepatii aktywnej, szczególnie w generowaniu u innych negatywnych emocji i doznań.
Agresywna, bardzo silna i sprawna fizcznie.
Skrajnie nieufna, rzadko mówi prawdę; sarkastyczna, generalnie trudno jest okreslić czy żartuje, czy mówi serio.

Wybitnie inteligentna, ukończyła Akademię GF z pierwszą lokatą.
Dowództwo nie miało pomysłu, co z nią zrobić, więc odesłało najdalej, jak to możliwe.
Jo_anka
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Sier 2008 23:17:24 - Edytowany przez: Jo_anka
Spohkh
kanna

Musicie wziąść poprawkę na to, że inne rasy są podporządkowane ludziom - Terran Imperium stworzono poprzez podbój innych Światów. Pozycja nie-ludzi powinna być niższa, lub przynajmniej lekko niepewna.

Oczywiście ostanie słowo należy do Dragona.
kanna
Użytkownik
#8 - Wysłana: 22 Sier 2008 23:18:52
Jo_anka

Nie powinna Kesa kończyc Akademii?
Dragon
Użytkownik
#9 - Wysłana: 22 Sier 2008 23:22:45
Jo_anka
Napisałem że Terran Empire nieco złagodniało i obecnie nie ma problemu z wysokimi stanowiskami dla nie ludzi (bo to jest moja wersja Terran Empire w 23 wieku) ale oczywiście ktoś będzie patrzył im na łapki czy nie robią czegoś na lewo, mogą się zdarzyć przykłady nierównego traktowania ale nie będą one dotkliwe.
kanna
Użytkownik
#10 - Wysłana: 22 Sier 2008 23:25:08
Mogę mieć dowolnie niepewną pozycję. To bedzie świetnie współgrało z paranoją Kesy
Jo_anka
Użytkownik
#11 - Wysłana: 22 Sier 2008 23:43:05
Nie powinna Kesa kończyc Akademii?

Nie jestem pewna, czy w ogóle Akademia tam istnieje. Coś mi się kołacze po głowie, że w przeszłości tamtejszego Tripa nie było Akademiil. Może coś się znajdzie w tych trzech odcinkach traktujących o 'funkcjonującym' Imperium (2xEntek i 1xTOS).

W DS9 już ono nie istnieje.

Zresztą takie kwestie będzie musiał ustalić Darnok, jeg Terran Imperium jest też alternatywne - istnieje w 371 roku!
Eviva
Użytkownik
#12 - Wysłana: 23 Sier 2008 08:41:11 - Edytowany przez: Eviva
dobra.
Dragon
Użytkownik
#13 - Wysłana: 23 Sier 2008 09:16:09
Nie chcę być wredny ale zostawmy ten temat na karty postaci, wszystkie inne wypowiedzi proszę pisać w "rozmowach o sesji" tam odpowiem na wszystkie pytania.
Eviva
Użytkownik
#14 - Wysłana: 23 Sier 2008 10:33:56
Dragon

Już zaczynasz?
Dragon
Użytkownik
#15 - Wysłana: 23 Sier 2008 10:50:02
Eviva
Nie, wiem jak to wygląda ale po to założyłem tamten temat, nie złość się, nie będę krzyczał jeśli tu będziecie pisać, potraktuj to jako prośbę/sugestię.
Darnok
Użytkownik
#16 - Wysłana: 23 Sier 2008 11:05:00
Zresztą takie kwestie będzie musiał ustalić Darnok, jeg Terran Imperium jest też alternatywne
Że co? O.o !?
Sorry że wchodzę w ten temat, moderatorów możemy poprosić o wykasowanie postów.
Eviva
Użytkownik
#17 - Wysłana: 23 Sier 2008 12:05:10
Dragon

Ja się nie gniewam, tylko zauważam. Myślę, że będzie fajnie i nie ma co się kłócić. Bawmy się! W końcu, kto wie, czy ten świat potrwa jeszcze trzy tygodnie (Gustaw Flaubert)?
Queerbot
Użytkownik
#18 - Wysłana: 24 Sier 2008 01:45:32
Imię, Nazwisko: Kiwi Leather
Rasa: kobieta Ferengi
Wzrost i postura: 152 cm/ 120 kg, bardzo otyła i przysadzista
Cechy charakterystyczne: lesbijka

Umiejętności: gotowanie (specjalizuje się w kuchni środkowoeuropejskiej)

Charakterystyka: pisarka, autorka niegdyś popularnych na Ferenginarze kryminałów. Z powodów politycznych musiała opuścić rodzinną planetę, chętnie przyjmie posadę okrętowej kucharki.
Jurgen
Moderator
#19 - Wysłana: 24 Sier 2008 15:31:40
Imię, Nazwisko : Jurgen Steier
Rasa : ¾ człowiek, ¼ Wolkan
Wzrost i postura : ok. 180 cm, budowa raczej charakterystyczna dla Wolkan, więc szczupły, poze względu na częściowo wolkańskie pochodzenie nieco silniejszy niż człowiek o podobnej budowie.
Cechy charakterystyczne : ma szpiczaste uszy, które „chowa” jednak pod jasnymi, nietypowymi dla Wolkan włosami, co ciekawe, nie kryje się z wolkańskimi brwiami

Umiejętności : pilotaż, taktyka (w zakresie działania pojedynczych okrętów lub niewielkich ich grup oraz w skali operacyjnej), dyplomacja i prawo (każde z nich da się ewentualnie wykorzystać do usankcjonowania ataku), operacje specjalne, oczywiście walka wręcz i przeszkolenie strzeleckie (głównie użycie broni snajperskich). Nie posiada aktywnych zdolności telepatycznych, jego możliwości ograniczają się do telepatii „rzez dotyk” (np. mind meld), wyczuwania, gdy kto inny próbuje go skanować, natomiast wrodzona i wyćwiczona samodyscyplina pozwalają mu na zablokowanie próby skanu (coś jak Dukat).

Charakterystyka : Z charakteru podobny do człowieka, jednak wolkańskie pochodzenie i częściowo wolkańskie wychowanie spowodowały, że wyrobił u siebie dyscyplinę podobna Wolkanom, co przyszło mu tym łatwiej, że nie posiada ich gwałtownych i silnych emocji. Raczej nieczuły. Okres fascynacji kultura wolkańską (dziadek-Wolkan uczył go m. in. wolkańskich sztuk walki) skutkował u niego pracą nad dyscypliną, co owocowało zgłębianiem wschodnich sztuk walki i kontroli organizmu (kendo i aikido). Pobyt w Japonii spowodował zainteresowanie historią zabójców Nina, skąd już niedaleka była droga do fascynacji kulturą Romulan… Stąd zainteresowanie operacjami specjalnymi, Bronia snajperską i dyplomacją, czyli tym wszystkim, co pozwala wygrać potyczkę, nie dając wrogowi szans na podjęcie walki. Zmieniło to też jego nastawienie do wyrażania emocji – czasem kontrolowane ich użycie może się przydać…
Jest zwolennikiem silnej dyscypliny i porządku w armii. Jego wzorem są armie pruskie z XIX w. i oddziały SS z IIWŚ. Jedna z jego pamiątek jest sztylet z napisem „Gott mit Uns”.
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 24 Sier 2008 18:52:26 - Edytowany przez: Q__
Xon.

Cechy fizyczne te same co ostatnio.

Bezwzględny i brutalny psychopata. Nadęty arystokratyczny bufon dumny z bycia nieślubnym lecz uznanym synem drugiej co do ważności osoby w Imperium (taka czarniejsza wersja ksiecia Rogera McClintocka). Wymagajacy od innych przestrzegania regulaminu, który sam lekceważy. Na okręcie umieścił go ojciec, by potomek przeszedł oficerskie przeszkolenie. Xon jest strzelcem wyborowym i mistrzem walki wręcz, ale nie ma doświadczenia bojowego (nigdy nie "wąchał prochu").
Eviva
Użytkownik
#21 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:01:01
Q__

Momentito.Czy to znaczy, że Spock został Imperatorem?
Dragon
Użytkownik
#22 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:04:36
Queerbot
Uznałbym twoją postać gdyby to była sesja z federacją, problemem jest rasa i profesja. Imperium nienawidzi Ferenghi i zawsze łupi ich statki, żadnego nie wpuścili by na statek (wiem że tego jeszcze nie umieściłem ale kończę ten kawałek i umieszczę go jutro). Po drugie co może robić kucharz? Lepiej wymyśl coś technicznego.
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:04:50
Eviva

Momentito.Czy to znaczy, że Spock został Imperatorem?

Nie znasz historii TE?
Dragon
Użytkownik
#24 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:05:57
Q__
Przypominam że to moja wersja TE i wszelkie takie rzeczy trzeba było uzgodnić ze mną.
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:08:30
Q__
Nie znasz historii TE?

Ano nie znam. Mea maxima culpa, ale nie znam.
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:16:51
Eviva

Ano nie znam. Mea maxima culpa, ale nie znam.

To poznaj:
http://startrek.wikia.com/wiki/The_Sorrows_of_Empi re
Dragon
Użytkownik
#27 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:18:18
Q__
Eviva
Ta historia ma się nijak do tej sesji, bo nie doszło w tej lini nie doszło do wydarzeń z odcinka Mirror mirror
Eviva
Użytkownik
#28 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:25:41
Dragon

Aha, teraz rozumiem. Ale umieść gdzieś Spocka na eksponowanym stanowisku, żeby postać Xona miała potencjał, dobze, panie psoze?
Dragon
Użytkownik
#29 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:28:26
Eviva
Już załatwione z Q
Eviva
Użytkownik
#30 - Wysłana: 24 Sier 2008 19:30:26
Dragon

Fajnie. Przeczytałam artykuł i nie podoba mi się myśl o zamordowaniu Spocka. Osłoniłabym go, drania, własną piersią (ciekawe, swoją drogą, co on by na to).
 Strona:  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Gry / ST Mirror-Postacie

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!