USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek: Phoenix - Sesja cz II
 Strona:  ««  1  2  3  ...  56  57  58  59  60  61  62 
Autor Wiadomość
Madame Picard
Moderator
#1831 - Wysłana: 9 Maj 2009 15:38:09
Q__

Mona zupełnie zaniemówiła z zaskoczenia i radości. Objęła Xona za szyję i żarliwie odwzajemniała pocałunki. Czuła się nieco zakłopotana tym, że wszyscy się na nich patrzą. Ale w końcu niech się patrzą, pomyślała. I zazdroszczą. Bo jest czego.
- Wiesz przecież, Xon, jak bardzo tego pragnę... żebyś był przy mnie - wyszeptała mu do ucha, gdy na chwilę oderwali się od siebie. Wciąż tuliła się do niego i końcami palców głaskała go delikatnie po karku.
kanna
Użytkownik
#1832 - Wysłana: 11 Maj 2009 19:17:01
Kesa rozejrzała się, osozłomiona. Ciagle jeszcze nie mogła uwierzyć, że misja.. czy cokolowiek to było.. dobiegła końca. Ze przezyli.
Trąciła Aranę.
- Spodziewałas się czegos takiego - popatrzyła jej w oczy z usmiechem - bath'let pewnie stracilam, ale za to kogos zyskałam...siostro. Musisz mi o niej wszystko opowiedziać.
Eviva
Użytkownik
#1833 - Wysłana: 11 Maj 2009 19:38:52
kanna

Arana skinęła głową i oderwała wreszcie oczy od Spocka.

- Opowiem - obiecała - Jak będziemy mogły gdzieś wygodnie usiąść i nikt nam nie przeszkodzi. Jedno wiedz już teraz, że z takiej matki można być tylko dumnym.
Q__
Moderator
#1834 - Wysłana: 11 Maj 2009 19:47:26 - Edytowany przez: Q__
Za plecami Kesy odezwał się, uśmiechnięty jak kot, który właśnie pożarł mysz, komandor porucznik LaForge.:
-Nic co trafi do bufora transportera nie jest stracone - powiedział i zza pleców wyciągnął jej bath'let.
kanna
Użytkownik
#1835 - Wysłana: 11 Maj 2009 21:52:47
- Dziękuje, komandorze - Kesa wzięła swój bat'hlet i zamachneła sie zręcznie raz i drugi, niebezpiecznie blisko głowy Xona.
Q__
Moderator
#1836 - Wysłana: 11 Maj 2009 22:06:06
kanna

Xon przerywając pocałunek z Moną schwycił Kesę za przegub, dość mocno:
-Zawsze możemy spróbowac sił w holodecku - powiedział. -Słyszałem, że, stoczony pojedynek potrafi dać upust negatywnym emocjom, i czasem, nawet stać się początkiem przyjaźni.
Madame Picard
Moderator
#1837 - Wysłana: 11 Maj 2009 22:20:51
kanna
Q__

- Tylko uważaj, żeby go zbytnio nie uszkodzić - zwróciła się Mona do Kesy śmiejąc się i tuląc do Xona. - Będzie mi potrzebny wraz z... hm... wszystkimi swoimi częściami ciała - dodała spoglądając na Xona spod zmrużonych powiek. Przesunęła palcem po jego policzku i przysunęła jego twarz do swojej, żeby go pocałować.
kanna
Użytkownik
#1838 - Wysłana: 11 Maj 2009 22:35:43 - Edytowany przez: kanna
Q__

Kesa zdecydowanym ruchem cofneła rękę, zabierając nadgarstek.

- Och, przepraszm bardzo, jeżeli przestraszyłam - powiedziała z bez cienia skruchy w głosie

Madame Picard
Popatrzyła z usmiechem na Monę
- Masz dziwne preferecje, kochana, ale o gustach sie nie dyskutuje.
Q__
Moderator
#1839 - Wysłana: 11 Maj 2009 23:05:23 - Edytowany przez: Q__
kanna

-Stanowczo nie, strach jest nielogiczny - zaczął Xon, przenosząc ponownie wolną dłoń w okolice pośladka Mony, gdy do kadetów podszedł kapitan Picard.

-To co noszę w klatce piersiowej przypomina mi jak kończą się niektóre zabawy - powiedział stukając się po piersi, - nie życzę wam podobnych pamiątek... a teraz zachowujcie się jak oficerowie Gwiezdnej Floty, którymi właśnie zostaliście, bowiem chcę coś ogłosić.

Tu podniósł głos i powiedział:
-Enterprise jest okrętem flagowym Gwiezdnej Floty. Na takich okrętach służą najlepsi. Dlatego - na mój specjalny wniosek chorążowie:
-Michael Spruance,
-Xon,
-Jürgen Steier,
-Torvin Tigal,
-Shrass,
-Mona Schaff,
-Alex Kostenko,
-M’Ry’Na Gelnrun,
-Kesa,
-James Darnok,
-Tom Kovalsky,
-Grigorius Martinez,
-Christopher Abrams,
-Lilias Arana,
-Seth.
Zostają wcieleni w skład załogi USS Enterprise NCC-1701-D. Oglądanie waszych dalszych sukcesów będzie przyjemnością
- dodał mniej oficjalnie - Poza tym, wolę mieć was na oku, skoro nawet na ceremonii swojej promocji umiecie zrobić sporo zamieszania. - słynny kapitan uśmiechnął się.

KONIEC

ps. a potem zaczęło się ponure życie a'la "Lower Decks"
 Strona:  ««  1  2  3  ...  56  57  58  59  60  61  62 
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek: Phoenix - Sesja cz II

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!