USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek: Phoenix - Sesja cz II
 Strona:  ««  1  2  ...  52  53  54  55  56  ...  61  62  »» 
Autor Wiadomość
Madame Picard
Moderator
#1591 - Wysłana: 16 Sty 2009 17:56:41
- Przypuszczam, że to rodzaj potężnej istoty, coś w rodzaju Q, na którego natknął się Enterprise, ale jakby mało inteligentny, coś jak dziecko. Podejrzewam, że Von Braun dostał się pod jego wpływ. Jest dla niego jak zabawka. Wyczułam wyraźnie obecność czegoś, zanim zemdlałam. - wyjaśniała powoli Mona. Nie chciała mówić o Xonie, ale też nie ukrywała myśli o nim, wiedziała, że Kesa i tak wyczuje jej emocje.
- Może tego nie wyczuwasz, bo jesteś skoncentrowana na naszych emocjach, a poza tym zmęczona? - spytała po chwili.
Jurgen
Moderator
#1592 - Wysłana: 16 Sty 2009 18:49:00
Darnok
Dragon
Q

Jurgen skinął Xonowi głową:
- Ay, Sir
nacisnął komunikator i wywoła Darnoka i Abramsa:
=/\=Panowie, udajcie się do śluzy kapsuły doktora. Trzeba umożliwić mu wyjście, a później na stałe zamocować sama kapsułę.
Potem popatrzył na Xona i cicho powiedział:
- Sir, wolałbym być przy tym i dopilnować całej procedury. Poza tym, wydaje mi się, ze bezpieczniej będzie zalutować połączenie albo zalać je klejem, który dodaktowo by je usczelnił niż spawać.
kanna
Użytkownik
#1593 - Wysłana: 16 Sty 2009 18:51:21
Madame Picard
- Na niczyich emocjach sie nie koncentruje, to nie moje zadanie, ale jak bede wiedziała, czgo?kogo? szukac, to powinam zauważyć. Skoro sie nami bawi, to co możemy zrobić?
Q__
Moderator
#1594 - Wysłana: 16 Sty 2009 20:48:33
Jurgen
Madame Picard
kanna

-Dobrze, panie Steier - odpowiedział cicho Xon, po czym przeniósł wzrok na Schaff i Kesę i dodał głośno:
-W sytuacji zagrożenia statku, skupienie się na obowiązkach służbowych wydaje się logiczniejszym wyjściem, niż plotki.
kanna
Użytkownik
#1595 - Wysłana: 16 Sty 2009 20:50:53
Q__

- szukamy wyjścia z sytuacji zagrożenia... Sir - warkneła Kesa.
Q__
Moderator
#1596 - Wysłana: 16 Sty 2009 20:52:21
kanna

-Zatem proszę referować znalezione rozwiązanie - odpowiedział zimno Xon.
Eviva
Użytkownik
#1597 - Wysłana: 16 Sty 2009 20:52:36
=/\= Uwaga mostek - włączyła się nagle Arana głosem przerywanym przez śmiech - Hahaha, chciałam powiedzieć, że... hhhyyy... nie stanowię teraz odpowiedniego personelu do opioeki nad chorymi... uhahah, nie wiem, co mi jest, ale to dobre!
Jurgen
Moderator
#1598 - Wysłana: 16 Sty 2009 21:12:13
Q__
Darnok
Dragon

Jurgen usłyszał komunikat Arany i popatrzył na Xona:
- Pospieszymy się, Sir. Doktor powinien byc jak najszybciej w ambulatorium.
Nacisnął komunikator i wywołał Abramsa i Darnoka:
=/\= Schodzę do śluzy.
Po czym opuścił mostek.

[MG: Czy Jurgen dotarł na miejsce i czy po drodze mógł pobrać jakieś urządzenie fazerowe (typu spawarka/przecinarka, jak w TASie uzywali)?]
Q__
Moderator
#1599 - Wysłana: 16 Sty 2009 21:25:43
Jurgen
Eviva

Xon potakująco kiwnał głową Steierowi, i odpoweidział Aranie:
=/\=Pani Arana, rozumiem, że wszyscy mamy teraz kłopoty z psychiką, ale nie czas na wygłupy. Proszę sobie zaaplikowac coś uspokajającego.

Jurgen

[Jurgen może pobrać co mu potrzebne, acz sprzęt jest porozrzucany, częśc uszkodzona (efekt minionych kłoptów z grawitacja) droga do zbrojowni zajmie mu parę minut, więc "wraca do gry" po zakończeniu rozmowy na mostku, chyba, ze po dordze chce rozmawiać z kimś przez komunikator]
Eviva
Użytkownik
#1600 - Wysłana: 16 Sty 2009 21:49:30
Arana sięgnęła po odpowiedni medykament, ale śmiała się tak bardzo, że nie mogła ustawić hyposprayu. Gdy wreszcie jej się to udało, wstrzyknęła sobie środek uspokajający i czekała, zaśmiewając się do łez, aż zadziała.
Jurgen
Moderator
#1601 - Wysłana: 16 Sty 2009 22:53:05
Q__

[OK, czekam.]
kanna
Użytkownik
#1602 - Wysłana: 17 Sty 2009 09:27:18
Q__
- Sir, nie powiedziałam, że znalazałyśmy rozwiązanie, tylko, że go szukamy... Nie widze innej drogi niż dyskusja.
Madame Picard
Moderator
#1603 - Wysłana: 17 Sty 2009 09:32:57
- Gdy zameldowałam się na mostku, pytałam, czym mam się zająć i nie uzyskałam odpowiedzi... sir - burknęła Mona zwracając się do Xona. Z trudnością opanowywała swoje uczucia, gdy patrzyła na niego. Wciąż czuła smak i zapach jego skóry, wciąż pragnęła jego dotyku. Zacisnęła na moment powieki usiłując się opanować.
- Postanowiłam więc podzielić się z Kesą naszymi przypuszczeniami dotyczącymi istoty, która nas zaatakowała. - zaczęła mówić po chwili. - Kesa jest empatką, może wyczuć więcej niż my.
Choć właściwie, pomyślała, dlaczego? Xon przecież jest Wolkanem, powinien mieć silne zdolności telepatyczne. Dlaczego nie wyczuwa tego wszystkiego z taką dokładnością jak ona? Potrząsnęła głową. To nie było w tym momencie istotne.
- Odnoszę wrażenie - kontynuowała - że ta istota lubi bawić się naszymi emocjami. Atakuje na ogół wtedy, gdy ktoś z nas odczuwa silne emocje. Być może udałoby się nam to wykorzystać w jakiś sposób?
- Mam nawet pewien pomysł
- dodała czerwieniąc się lekko.
Q__
Moderator
#1604 - Wysłana: 17 Sty 2009 16:19:59
-Proszę referować - odpowiedział Xon patrząc z wystudiowaną obojętnością na Monę.
Madame Picard
Moderator
#1605 - Wysłana: 17 Sty 2009 18:30:01
- Zakładam, że próbowaliście skontaktować się z dowództwem Floty i nie udało się to. - odparła Mona. - A ja przypomniałam sobie, że mam... hm... swój własny zestaw komunikacyjny. Można by go użyć do przekazania wiadomości na Ziemię odwracając jednocześnie uwagę tej istoty... jakoś.
kanna
Użytkownik
#1606 - Wysłana: 17 Sty 2009 18:38:18
Madame Picard
- czemu zakładasz, że Twój zestaw zadziała? I jak mamy odwrócic uwagę tej "istoty"?
Madame Picard
Moderator
#1607 - Wysłana: 17 Sty 2009 18:57:38
- Nie wiem, czy zadziała, ale warto spróbować, bo, jak sądzę, ta istota jeszcze się nim nie zainteresowała - odparła Mona. - A jak odwrócić uwagę... dobre pytanie. I właśnie dlatego je wam zadaję. Kesa, jesteś empatką, może będziesz miała jakiś dobry pomysł?
Eviva
Użytkownik
#1608 - Wysłana: 17 Sty 2009 19:12:43 - Edytowany przez: Eviva
Ambulatorium

Tymczasem odczucia Arany zmieniły się krańcowo. Rozejrzała się po ambulatorium, nie mogąc zrozumieć, skąd bierze się uczucie pustki i przygnębienia. Nagle poczuła się strasznie samotna, sama na całym świecie, obojętna wszystkim. Nie wiedząc, co robić, usiadła przy łóżku Spruance'a, oparła głowę o jego ramię i zaczęła płakać.

- Kapitanie, niech się pan obudzi - błagała - Bez pana tak tu źle....

Głaskała Spruance'a po jasnych włosach, jakby był chorym dzieckiem i ogarniało ją uczucie coraz większej rozpaczy.
kanna
Użytkownik
#1609 - Wysłana: 17 Sty 2009 19:15:23
- Trudno rozkazać komus, żeby sie poczuł smutny, lub szczęśliwy... emocje po prostu sa i tyle. Ale mozna uzyc chemi, zeby wygenerwoać stan euforii, czy depresji. Ja też potrafię dokonac projekcji emocji, czyli zasugerowac komus, ze coś przezywa...
Q__
Moderator
#1610 - Wysłana: 17 Sty 2009 21:41:01
Madame Picard
kanna

Xon popatrzył na Mone i Kesę:
-Jakieś konkluzje?
kanna
Użytkownik
#1611 - Wysłana: 17 Sty 2009 21:47:35
<mi sie limit wyczerpał, niestety>
Madame Picard
Moderator
#1612 - Wysłana: 17 Sty 2009 21:56:55
- To może być dobry pomysł - powiedziała Mona do Kesy. - To zaprojektowanie emocji, być może wzmocnione jakoś chemicznie... No i chyba ja jestem najbardziej logicznym do tego celu kandydatem. Nie wiem, czy moje odczucia są prawidłowe, ale odnoszę wrażenie, że dla tego stworzenia moje emocje są szczególnie atrakcyjne. Zaatakowało mnie 2 razy, w obu przypadkach, gdy... erm... odczuwałam... erm... silne, pozytywne emocje.
Z drugiej strony... kto wtedy będzie rozmawiał z Corellim, pomyślała Mona, ale nie powiedziała tego głośno.
Q__
Moderator
#1613 - Wysłana: 18 Sty 2009 17:41:58
-Cóż - odpowiedział Xon - ta istota zdaje sie posiadać limity możliwosci, i nie jest w stanie zajmować się wszystkim jednocześnie, stopień jej podzielności uwagi jest wyraźnie mniejszy od jej mocy. Może więc zamiast wystawaić na najwieksze ryzyko panią Schaff, wszyscy wprawimy się w pozytywny stan emocjonalny indukowany chemicznie. Zresztą... istota ma też wyraźny kłopot z kontrolowaniem statku jako całości, może pójść tym tropem dostarczając jej zajęć?
Madame Picard
Moderator
#1614 - Wysłana: 19 Sty 2009 11:02:34
- Myślę, że oba te pomysły są co najmniej warte rozważenia - powiedziała Mona. - Ale decyzję chyba powinniśmy podjąć po konsultacji ze wszystkimi przytomnymi osobami obecnymi na statku. No, oczywiście po tym, jak już ściągniecie doktora.
Q__
Moderator
#1615 - Wysłana: 19 Sty 2009 12:39:57
-Też tak sądzę, pani Schaff - powiedział Xon - a teraz proszę zająć swoje stanowisko.
Madame Picard
Moderator
#1616 - Wysłana: 19 Sty 2009 13:24:21
Mona popatrzyła na Xona zimno, nieznacznie wzruszyła ramionami i usiadła przy konsoli operacyjnej.
Eviva
Użytkownik
#1617 - Wysłana: 19 Sty 2009 14:11:35 - Edytowany przez: Eviva
Ambulatorium

- Mam symptomy psychozy maniakalno depresyjnej
- zdecydowała Arana po dokładnych przeanalizowaniu swych objawów - Nadaję się, owszem, ale do wariatkowa, nie na statek gwiezdny. Muszę coś z tym zrobić, zanim komuś stanie się krzywda. Tylko co mogłabym zrobić? Nie mogę zostawić pacjentów bez opieki... a moja opieka może być dla nich teraz większym zagrożeniem niż ich choroba, cokolwiek to jest.

Rozejrzała się po ambulatorium i jej wzrok padł na szafkę ze środkami uspokajającymi. Jedną dawkę juz wzięła, może by tak drugą? przynajmniej nikomu nie zagrozi, póki nie ściągną doktora na pokład.
Jurgen
Moderator
#1618 - Wysłana: 24 Sty 2009 21:00:48
Q__

Jurgen pobrawszy sprzęt niezbędny do wydostania doktora i póxniejszego przymocowania kapsuły dotarł do sluzy.

[MG: Co tu widzę i czy Darnok i Abrams już tu dotarli?]
Q__
Moderator
#1619 - Wysłana: 27 Sty 2009 00:26:49
Jurgen

[Steier zobaczył Darnoka i Abramsa mających ewidentny kłopot z uszczelnieniem skafandrów. Po prostu nie przywykli do tego sprzetu.]

Eviva

[Rozkojarzona Arana zaordynowała sobie zastrzyk... z wody destylowanej.]
kanna
Użytkownik
#1620 - Wysłana: 27 Sty 2009 10:22:24 - Edytowany przez: kanna
Kesa na mostku zasnęła oparta o konsolę...
 Strona:  ««  1  2  ...  52  53  54  55  56  ...  61  62  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Star Trek: Phoenix - Sesja cz II

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!