USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum - cz II
 Strona:  ««  1  2  3  ...  15  16  17  18  19  20  21  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#541 - Wysłana: 29 Kwi 2008 20:49:59 - Edytowany przez: Eviva
No tak, mało że Q jeździ na nas jak na łysej kobyle, to jeszcze Jurgen straszy sądem polowym. Fakt, ze gdyby połowe towarzystwa powiesić, a drugą wsadzić na bryg, to przynajmniej porządek byłby od razu... ale czy to tak ładnie?
Q__
Moderator
#542 - Wysłana: 29 Kwi 2008 21:01:18
Jurgen

a chras siedzi sobie chyba przy stanowisku naukowym i nie reaguje na rozkazy. Obawiam się, że to się może sądem polowym skończyc może

Uważasz, że Picard podniesie rękę na Picarda?
Picard
Użytkownik
#543 - Wysłana: 29 Kwi 2008 21:16:42
Jurgen

marudziłeś, że nie masz nic do roboty, więc już masz

Tylko ile ston teraz ja biedny musze przyczytac by znaleźć te rozkazy i poznac co mam zrobic i po co? Stad pomysl na dziennik, ale postaram sie jakos wylowic spośrod slownych utarczek wspolgrajacych wydane Shrasowi polecenia i polapac sie fabule...

Czy nikt nie czyta tego, co się w sesji dzieje???

Czytalem ale moj bohater nie mial nic do roboty, akcja nie posowala sie specjalnie do przodu a postacie sie ze soba- jak zazwyczaj - sprzeczaly. Wiec chwilowo dalem sobie spokoj i teraz nie wiem specjalnie czy zdarzylo sie cos waznego.

Byle w jakimś osobnym temacie, bo nam się straszny bałagan zrobi...

No raczej wpisy kapitana pozwolily bu uporzadkowac sesje. Ja wyobrazam sobie to w nastepujacy sposob: po wazniejszych wydarzeniach w sesji, nasz dowodca dokonuje wpisu do swojego dziennika. Tytul: dziennik kapitanski, data taka i taka - pisane groba czcionka, reszta wpisu kursywa badź rowniez groba czcionka by tresc odrozniala sie wyraźnie od reszty postow. Tak jak w serialu dziennik pozwolil by latwo zorjentowac sie osobie, ktora nawet wlaczyla telewizor w polowie odcinka, i pozowolily by uporzadkowac dotychczasowe wydarzenia, ktore naprawde maja jakies znaczenie dla rozgrywki.
Jurgen
Moderator
#544 - Wysłana: 29 Kwi 2008 21:41:55
Uważasz, że Picard podniesie rękę na Picarda?

Przecież Picard nie będzie go ewentualnie sądził...

Fakt, ze gdyby połowe towarzystwa powiesić, a drugą wsadzić na bryg, to przynajmniej porządek byłby od razu... ale czy to tak ładnie?

ładnie nie ładnie, dla Wolkana nie powinno mieć to znaczenia. Liczy się porządek... Może faktycznie założę temat z dziennikiem pokładowym. Przynajmniej będzie się gdzie wyżalić.
Eviva
Użytkownik
#545 - Wysłana: 29 Kwi 2008 21:44:51
Dobra, ale czemu tylko dowódca?
Kazdy moze mieć osobisty dziennik i zapisywać spostrzeżenia np.:
Ale głupi ci Wolkanie!
Albo
A Mona kocha Jurgena... Na mostu stali i się całowali...
Albo
Kapitanowi odbiło do reszty...
Bo w osobistym dzienniku kazdy mógłby napisac to, co naprawdę chce.
Q__
Moderator
#546 - Wysłana: 29 Kwi 2008 22:08:30
Jurgen

Przecież Picard nie będzie go ewentualnie sądził

Założymy sie?
Picard
Użytkownik
#547 - Wysłana: 29 Kwi 2008 22:39:01
Eviva

Dobra, ale czemu tylko dowódca?

Powodow jest kilka: w serialu zazwyczaj mamy do czyniania jedynie z wpisami do dziennika dowodcy -chyba,ze bohaterem odcinka jest akurat ktos inny niz kapitan. W kazdym razie w serialu wpisy takie maja ses gdyz tlumacza akcje osoba, ktore dopiero co wlaczyly telewizor. I taki byl by z grubsza ses tych postow kapitanskich w sesji. Dwa: chcemy ograniczyc chaos a nie go powiekszac - a do tego mogla by sie przyczynic wieksza liczba dziennikow. Zalu pod adresem innych postacii i tak jest dosc w postach jakie jedni gracze kieruja do drugich.
P.S. Weźmy sie w garsc i zacznimi prowadzic sesje jak nalezy bo upadnie jak poprzednia...
Jurgen
Moderator
#548 - Wysłana: 29 Kwi 2008 22:49:39
Założymy sie?

Picard nie ma do tego uprawnień. W ten sposób to ja (znaczy mój bohater) mogę głównodowodzącym GF zostać.

Kazdy moze mieć osobisty dziennik i zapisywać spostrzeżenia

Faktycznie, wesoło by było.
Q__
Moderator
#549 - Wysłana: 29 Kwi 2008 23:24:57
Jurgen

W ten sposób to ja (znaczy mój bohater) mogę głównodowodzącym GF zostać

A pamiętasz jak w AND było?
Picard
Użytkownik
#550 - Wysłana: 30 Kwi 2008 10:26:28
Jurgen

Kazdy moze mieć osobisty dziennik i zapisywać spostrzeżenia

Faktycznie, wesoło by było

Jak na moj gust to w sesji jest teraz az za wesolo! I widze, ze nadal nie w pelni sie rozumiemy, postaram sie wiec wyjasnic pomysl z dziennikiem na przykladzie. Weźmy np. odcinek TNG Best of both worlds - kapitan notowal tam swoje spostrzezenia odnosnie przygotowac do inwazji Borg a nie np. uwagi o tym czy Riker lubi komandor Shelby czy tez nie, kto wygral w oficerskiego pokera itp. W tresci dziennika znajdowaly sie tylko najwazniejsze informacje dotyczace glownego nurtu fabulu, a nie watki poboczne. Tak tez powinno byc w naszej sesji - dziennik rozjasnil by nieco obecnie mglisty przebieg sesji i nakierowal ja byc moze na wlasciwe tory. Czemu mialo by zas sluzyc zakladanie dziennikow oosbistych - kto z kim ma na pienku w sesji i tak wynika z mnostwa dialogow jakie sa tam prowadzone miedzy postaciami.
Eviva
Użytkownik
#551 - Wysłana: 30 Kwi 2008 12:03:43
Dobra, dobra, szef ma zawsze rację, a kto ma przekonania szefa, ten robi karierę. Ja tam jestem bardzo ciekawa wizyty w kwaterze Xona - może być interesujaco - poza tym też muszę się w końcu rozpakować, a Setha wartoby zluzować, bo padnie na stanowisku jeszcze zanim rozpocznie właściwą służbę.

Picard
. Weźmy sie w garsc i zacznimi prowadzic sesje jak nalezy bo upadnie jak poprzednia...

APELUJĘ! NIE DOPUŚĆMY OD TEGO! Nie bawiłam się tak dobrze od szokująco długiego czasu.
kanna
Użytkownik
#552 - Wysłana: 30 Kwi 2008 12:12:45
ja tam nawet nie wiem, gdzie mj bagaz jest.... a co do[piero mówic o rozpakowywaniu Ale zgadzam sie z Tobą Eviva - zabawa jest przednia
Eviva
Użytkownik
#553 - Wysłana: 30 Kwi 2008 12:15:12
kanna
No własnie. A mój bagaż wiem, gdzie jest - na zapleczu ambulatorium i to tylko jedna torba, choć znajduje się w niej pewna ciekawostka. Dobrze byłoby jednak wziąć prysznic i przebrac się z ciucha, w którym sprzatałam pleśń, robiłam inwentaryzację i jeszcze przekimałam parę godzin. Nawet na orbicie warto zachować minimum higieny.
Jurgen
Moderator
#554 - Wysłana: 30 Kwi 2008 16:20:32
Eviva

No to zbierajcie się. W ambulatorium musi zostać co najmniej jedna osoba, więc Seth będzie mógł zejść z posterunku dopiero gdy Ty i dr Torvin wrócicie od Xona...
Eviva
Użytkownik
#555 - Wysłana: 30 Kwi 2008 18:19:54 - Edytowany przez: Eviva
Ja jestem gotowa. Czekam, co mi nakaże szef, poprawiam torbe na ramieniu i marze o chwili, gdy zainstalowawszy się w kwaterze bede mogła wyciągnąć z nesesera swój największy skarb...
Bashir
Moderator
#556 - Wysłana: 30 Kwi 2008 18:56:27
Q__ możemy dojść tam w tempie rekord ? w sensie że już jesteśmy przed kwaterą Xona ?
Q__
Moderator
#557 - Wysłana: 1 Maj 2008 00:36:59
Bashir

Jak tylko Spruance pogada z dowództwem i Gelrun załatwi jedną sprawę...
Eviva
Użytkownik
#558 - Wysłana: 1 Maj 2008 06:59:09
Bashir
]
No to postoimy parę tygodni na tym korytarzu, doktorku. Zdąże panu opowiedzieć całe dzieje Ekwadoru, Venezueli i Urugwaju, nie tylko własną historię, nim pozwolą się nam ruszyć.
Darklighter
Użytkownik
#559 - Wysłana: 1 Maj 2008 13:16:59
To jest niestety konsekwencja grania przez forum (limit czasu, jaki można poświęcić na grę), ale i tego, że "drużyna" składa się z ponad 10 osób, co znacznie spowalnia dynamizm gry, a przecież każdy coś robi i z kimś rozmawia... Trzeba zatem zacisnąć zęby....
Eviva
Użytkownik
#560 - Wysłana: 1 Maj 2008 13:18:46
Co mi tam. I tak jest super fajnie.
Darnok
Użytkownik
#561 - Wysłana: 1 Maj 2008 18:01:07
Q__
Ja rozumiem, konsekwencje czynów itp. ale na litość boską weź nie trzymaj mnie trzy growe dni w karcelu!
Q__
Moderator
#562 - Wysłana: 1 Maj 2008 18:19:41
Darnok

Ja rozumiem, konsekwencje czynów itp. ale na litość boską weź nie trzymaj mnie trzy growe dni w karcelu!

Pomyślimy... :]]
Jurgen
Moderator
#563 - Wysłana: 1 Maj 2008 18:22:25
Q__

Daj wreszcie Aranie i Torvinowi dojść do Xona, bo chyba tylko na twje błogosławieństwo czekają.
Q__
Moderator
#564 - Wysłana: 1 Maj 2008 18:28:54
Jurgen

bo chyba tylko na twje błogosławieństwo czekają

Czekają na scenę z udziałem Gelrun... :]
Spohkh
Użytkownik
#565 - Wysłana: 1 Maj 2008 18:52:34
Pytanie merytoryczne:
Czy Seth może dobrać się do zapasu leków?
Q__
Moderator
#566 - Wysłana: 1 Maj 2008 19:53:50
Jakie leki masz na myśli?
Jurgen
Moderator
#567 - Wysłana: 1 Maj 2008 20:03:40
Czekają na scenę z udziałem Gelrun...

Wolę nie pytać, kiedy Jo_anka pojawi się na forum...
Spohkh
Użytkownik
#568 - Wysłana: 1 Maj 2008 20:18:49
Q__

Stymulant. Nie zapominaj, że chłopak leci na pysk po sesji egzaminacyjnej.
Q__
Moderator
#569 - Wysłana: 1 Maj 2008 20:21:54
Spohkh

Jak kanoniczny, a nie jakis narkotyk z kontrabandy, to ok.
Grigorius
Użytkownik
#570 - Wysłana: 2 Maj 2008 11:25:24
Torvin otworzy drzwi i natychmiast Xon go stołkiem zabije.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  15  16  17  18  19  20  21  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Sesja RPG na Forum - cz II

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!