USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / BC i Multiplayer, czyli RPG w Multiplayerze...
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Ziemnior
Użytkownik
#1 - Wysłana: 25 Mar 2008 12:21:35
Odpowiedz 
Niedawno wpadłem na pomysł by uruchomić RPG-ową grę w BC.
Wybrałem system z dużą liczbą sektorów (Itari chyba...)

I każdy kto by chciał będzie mógł zagrać sobie...

Ja gram akurat w BC+Kobayaschi Maru 1.0.

Moim zdaniem fajnie by było gdyby istniał taki polski RPG-owy serwer Co wy o tym myślicie???

PS: Jeśli są błędy w ortografi to sorry
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 25 Mar 2008 12:27:40
Odpowiedz 
Ziemnior

Moim zdaniem fajnie by było gdyby istniał taki polski RPG-owy serwer

Cóż. Kup serwer po prostu... :]]
Ziemnior
Użytkownik
#3 - Wysłana: 25 Mar 2008 12:37:28
Odpowiedz 
Wybrałem system z dużą liczbą sektorów (Itari chyba...)

Itari jednak nie... za dużo planet
Może Omega Draconis?

Jaki system wybrać???

Nazwa gry to: (PL) BC-RPG
Jeśli ktoś przyszedł np. włącza multi i zagłada grę (tą RPG-ową)
To niech Nazwa gry będzie zawsze taka sama...
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 25 Mar 2008 12:40:44
Odpowiedz 
Ziemnior

Jeśli ktoś przyszedł np. włącza multi i zagłada grę (tą RPG-ową)
To niech Nazwa gry będzie zawsze taka sama...

A może po polsku?
Ziemnior
Użytkownik
#5 - Wysłana: 25 Mar 2008 13:52:42
Odpowiedz 
ok po polsku

Niech nazwa servera będzie zawsze taka sama: (PL) BC-RPG

Teraz dobrze?
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 25 Mar 2008 13:54:09
Odpowiedz 
Ziemnior

Chodziło mi o to, że "zagłada grę"
Ziemnior
Użytkownik
#7 - Wysłana: 25 Mar 2008 14:52:43
Odpowiedz 
zagłada grę"

*zakłada
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 25 Mar 2008 15:09:37
Odpowiedz 
A już się bałem, że zagłada grę czeka
Ziemnior
Użytkownik
#9 - Wysłana: 25 Mar 2008 15:31:06
Odpowiedz 
IcemanMC
Użytkownik
#10 - Wysłana: 15 Lis 2008 22:34:12
Odpowiedz 
Polski serwer?? Od sierpnia 2007 nie widzialem polaka w BC wiec to raczej nie ma racji bytu... Niestety mili panstwo gry ze swiata BC schodzą na psy z popularnością... Gralem prawie we wszystko w co mozna grac zaczynajac od BOTF konczac na legacy i nigdzi nie widzialem chetnych polakow do gry w ST multiplayer.
Raptor
Użytkownik
#11 - Wysłana: 25 Gru 2008 15:53:49 - Edytowany przez: Raptor
Odpowiedz 
IcemanMC

Polski serwer?? Od sierpnia 2007 nie widzialem polaka w BC wiec to raczej nie ma racji bytu... Niestety mili panstwo gry ze swiata BC schodzą na psy z popularnością... Gralem prawie we wszystko w co mozna grac zaczynajac od BOTF konczac na legacy i nigdzi nie widzialem chetnych polakow do gry w ST multiplayer.

Że co? Polacy w multiplayer BC grają regularnie i stanowią dość dużą część ogółu ludzi na serwerach w tej grze. Na pewno spotykasz ich często, ale o tym nie wiesz

p.s. np. wszyscy z "M.I." przed nickiem, wcześniej z "=NF=".
Eviva
Użytkownik
#12 - Wysłana: 25 Gru 2008 19:22:47
Odpowiedz 
Raptor

Przyjacielu, nie będę zaprzeczać, bo nie mam pojęcia, o czym właściwie piszesz.
Darnok
Użytkownik
#13 - Wysłana: 25 Gru 2008 21:48:15
Odpowiedz 
Eviva
Po co więc idiotycznie spamować?
Eviva
Użytkownik
#14 - Wysłana: 25 Gru 2008 21:52:12
Odpowiedz 
Darnok
Po co więc idiotycznie spamować?

A po co zadawać kretyńskie pytania, i to w same święta? idź smęcić gdzie indziej.
Darnok
Użytkownik
#15 - Wysłana: 25 Gru 2008 21:53:23 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Eviva
Uspokój się. Ze spamu przerzucasz się na trolling?
Eviva
Użytkownik
#16 - Wysłana: 25 Gru 2008 21:58:21
Odpowiedz 
Darnok

W następnej kolejności oskarż mnie o to, że zabiłam Kennedy'ego i rozwaliłam Challengera.
Jak dostałeś kiepskie prezenty pod choinkę, to nie wyzywaj się na mnie.
Darnok
Użytkownik
#17 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:01:44 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Eviva
W takim razie sensownie wytłumacz mi, o co chodzi w tym poście:

Przyjacielu, nie będę zaprzeczać, bo nie mam pojęcia, o czym właściwie piszesz.

Czy ja piszę w tematach o medycynie
Wiecie co, nie wiem co to DNA, więc nie będę z Wami dyskutować?
Co do tej dyskusji nie odczuwam żadnych emocji, jedynie zadałem dosadnie pytanie, byś zrozumiała jaki błąd popełniłaś. To ja jestem w tej chwili atakowany.
Eviva
Użytkownik
#18 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:07:44
Odpowiedz 
Darnok

Proszę bardzo, pisz co chcesz, ja Ci nie odpiszę, że "idiotycznie spamujesz", a Vanja zrobi obszerny wykład o tym, o co w ten sposób spytasz. A gdybyś zamiast robić z siebie ciecia na forum wytłumaczył, o co chodzi, byłoby z tego więcej pożytku. Ty jednak wolisz kwasić.
Darnok
Użytkownik
#19 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:11:22 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
I znowu mnie atakujesz... przecież to oczywiste. Twój post nie wnosi dosłownie NIC do tematu, zwykły nabijacz postów. Zwróciłem Ci więc uwagę, byś przemyślała to, co robisz. Reszta dyskusji nie ma sensu bo starasz się wciągnąć mnie na "osobiste wycieczki", a tego nie zrobisz, bo nie mam zamiaru Cię obrażać, wyzywać od cieci, i że kwasisz.
Eviva
Użytkownik
#20 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:14:40
Odpowiedz 
Darnok

Ty zaatakowałeś pierwszy. Może tego nie wiesz, ale wyrażenie "idiotycznie spamujesz" nie należało do grzecznych. Nie oskarżaj mnie więc o to, że to JA Cię zaczepiam.
Darnok
Użytkownik
#21 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:16:52 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
A więc przepraszam, że post, który nie miał żadnej wartości merytorycznej nazwałem idiotycznym. Wyraz "idiotyczny" jest bliskoznaczny do "nierozsądny", "dziwaczny", "bezsensowny", a taki ten post właśnie był. Dziwaczny, bo wyskoczyłaś jak Filip z konopi, a bezsensowny, bo nic nim nie wniosłaś.
Jurgen
Moderator
#22 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:19:17
Odpowiedz 
Darnok
Eviva

CZy moglibyście dać już spokój?
Eviva
Użytkownik
#23 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:19:38
Odpowiedz 
Darnok

Nie prosiłam o slownikowe objaśnienia słowa "idiotyczny" - w dodatku podałeś niewłaściwe objasnienie. Rzecz w tym, że na określenie takiej czy innej treści można znaleźć słowa grzeczne i niegrzeczne, a Ty wybrałeś akurat słówko z drugiej grupy.
Darnok
Użytkownik
#24 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:22:17
Odpowiedz 
Eviva
Mi się wydaje, czy Ty chcesz, by mi było źle za Twoje spamowanie?
Wykorzystałem pierwszy lepszy słownik wyrazów bliskoznacznych, możliwe, że to niewłaściwe objaśnienie. Już przeprosiłem wyżej.
Jurgen
Przewidziałem to i od razu podesłałem link do odpowiedniego tematu
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:23:58 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Jurgen

Darnok po prostu chciał mnie sprowokować, odegrać Ważnego, wiedział jak to zrobić i teraz czuje się już lepiej.

A ja, do diabła, chciałam się po prostu dowiedzieć, o czym tu idzie mowa!
Darnok
Użytkownik
#26 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:29:20 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Eviva
To powiedz o co KONKRETNIE się spytałaś. O komputery, o gry, o tagi (=NF=), czy o grę Bridge Commander. Jeżeli odpowiesz mi logicznie, odpuszczę, jeżeli nie, to też odpuszczę, ale w tej dyskusji skończysz przegrana. Proszę, jeżeli masz kłopot co do mojego "donosicielstwa" (a jako moderator na innych forach mam inne zdanie), to wypowiedz się tutaj- nie chce mi się szukać opinii o mnie po całym forum
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:33:52
Odpowiedz 
Darnok
a jako moderator na innych forach mam inne zdanie

Nie obchodzi mnie, gdzie jesteś moderatorem. Nie mam zamiaru wypowiadać opinii o Tobie i dawać Ci dodatkowe argumenty. Kto tu zaś jest przegrany? Co to za postawienie sprawy? to nie zawody. Nikt tu nie jest przegrany, ani wygrany, najwyżej jest ktoś, kto strasznie chciałby "być lepszy". I nie jestem to ja.
A co do mego pytania, to nie było adresowane do Ciebie.
Darnok
Użytkownik
#28 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:37:29 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Eviva
OK, skoro z góry założyłaś, że nie masz ochoty na dyskusję, z całego posta wyciągasz dwa wyrazy i je przeinaczasz, to rzeczywiście, nie mamy o czym dyskutować.
Ps. jest mi przykro, że myślisz o mnie jak o cieciu, który wyżywa się na Tobie, bo nie dostał upragnionego prezentu pod choinką i który za wszelką cenę chce być lepszy. Tutaj powinniśmy już zakończyć i poczekać, aż posty znikną, o co prosiłem w innym temacie (założyłem, że skończy się niemiło i się nie myliłem).
Eviva
Użytkownik
#29 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:44:02
Odpowiedz 
OK. Nie zależy mi, niech usuną tę podgryzankę, zwłaszcza że faktycznie nie ma nic wspólnego z tematem. Po prostu świąteczna atmosfera tak na niektórych wpływa.
Darnok
Użytkownik
#30 - Wysłana: 25 Gru 2008 22:45:10
Odpowiedz 
Za dużo czerwonego dziś widziałem
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Gry / BC i Multiplayer, czyli RPG w Multiplayerze...

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!