USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / super gra (nie mam rywala zajzyj i graj!!)
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Domko
Użytkownik
#31 - Wysłana: 11 Gru 2007 14:09:21
Na pewno autor, bo mówi "nie jestem zaawansowany, ale WZOROWAŁEM się na Gamers Fusion". Per "ja", czyli mamy do czynienia z autorem.

Właśnie też mam wrażenie, że krytyka jest dla niego zbyt dużym czynnikiem stresogennym.
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 11 Gru 2007 14:12:01
Domko

Właśnie też mam wrażenie, że krytyka jest dla niego zbyt dużym czynnikiem stresogennym.

To nie znęcajmy się nad miarę nad autorem. W końcu wszedł między nas w uczciwej intencji (autoreklamy).
Domko
Użytkownik
#33 - Wysłana: 11 Gru 2007 14:16:10 - Edytowany przez: Domko
To też mówię tylko, że pokazał, iż to nie jest val (czy co to miało być) i tyle.

Ja na pewno nie zamierzam krytykować, ale grać też nie.
Maro400
Użytkownik
#34 - Wysłana: 11 Gru 2007 14:20:10
to nie jest zaden silnik... pisalem sam - jak napisalem - patrzymalem na gry opierajace sie na GF i chcialem zrobic cos podobnego - nie sciagalem skryptow itp ... a autoreklamy nie rozumie - nie ja ten tekmat zalozylem tylko jeden z graczy - od pewnego dostalem tutaj linka ... i widze ze za duzo osob inteligentnych tutaj nie zastalem - a to ze pisze bez polskich znakow to moja sprawa ... z przyzwyczajenia i z programu w jakim pisze...

-------

jak mozecie to nie ciagnijcie tego dalej ... jak ktos nowy sie zarejestrowal to niech cos napisze - tym co sie klocili i nadal to roba nie bede odpowiadal
Darnok
Użytkownik
#35 - Wysłana: 11 Gru 2007 15:35:20
Racja, twoja sprawa, nie kalecz już więcej, mimo wszystko życzę powodzenia, ale i tak nie ruszysz dalej niż jesteś w tym momencie.
Domko
Użytkownik
#36 - Wysłana: 11 Gru 2007 15:45:27
Maro400:
No, ale widzisz, z rejestracją są nawet problemy. Mówisz, że zbierasz opinie o grze, aby wprowadzić poprawki - więc zgłaszamy Ci problem właśnie z rejestracją.
Maro400
Użytkownik
#37 - Wysłana: 11 Gru 2007 17:38:13
ale jaki problem? ja nie widze zadnego problemu - ludzie sie przeciez rejestruja
Domko
Użytkownik
#38 - Wysłana: 11 Gru 2007 18:03:49
Przeczytaj po prostu wcześniejsze zgłoszenie przez jedną osób w tym temacie.

No, ale jak w ten sposób przyjmujesz zgłoszenia problemów to zgłaszanie ich mija się z celem.
Maro400
Użytkownik
#39 - Wysłana: 11 Gru 2007 19:10:01
to bylo z logowanie ... i juz dawno poprawione bo wina przegladarki - wszystko dziala
Maro400
Użytkownik
#40 - Wysłana: 19 Kwi 2008 11:37:28
Ethno
Użytkownik
#41 - Wysłana: 21 Kwi 2008 15:28:45
No to kto w końcu gra w to można by zrobić klan PhoenixTeam
twi
Użytkownik
#42 - Wysłana: 21 Kwi 2008 22:31:53
szkoda zachodu
Darnok
Użytkownik
#43 - Wysłana: 22 Kwi 2008 15:33:32 - Edytowany przez: Darnok
Mistrzowie archeologii
btw. Wszystkie prawa zastrzeżone, czyli muszę się pytać Ciebie o zgodę, by wykorzystać pracę grafików odpowiedzialnych za ST? to będę pamiętać
lawiscool
Użytkownik
#44 - Wysłana: 25 Kwi 2008 13:03:33 - Edytowany przez: lawiscool
No to kto w końcu gra w to można by zrobić klan PhoenixTeam

ja gram od 2 dni i na razie nudy , moge sie przylaczyc do klanu phoenix team

no i moze ktos wie jak szybciej zdobywac kase i te dolois bo na poszukiwaniach schodzi caly dzien a zlota tyle co kot naplakal
reyden
Użytkownik
#45 - Wysłana: 25 Kwi 2008 19:27:51
Są cztery metody na zdobywanie kasy :

Pierwsza to poszukiwania , opłaca się dawać 10 min poszukiwań , nie więcej .

Z poszukiwań możesz mieć różną ilość złota albo wcale , jak masz szczęście to dostaniesz 3 - 4 k złota .

Druga metoda to atakowanie innych graczy , jak wygrasz walkę to zdobywasz 10% ich złota oraz doświadczenie .

Jak przegrasz to tracisz 10% złota które akurat masz .

Trzecia metoda to Questy - czasami się zdarzają dobrze płatne questy typu wygraj walkę z jakimś graczem , czy wygraj wyścig lub znajdź 3 złote meteoryty .

Czwarta metoda to polowania , raz na 30 minut masz szansę walczyć na specjalnej arenie , wygląda to tak samo jak zwykłe PvP z tym że dostajesz dużo kasy i doświadczenia , z reguły więcej niż możesz zdobyć w inny sposób .

Można też kupić planetę ( 10 k złota i 200 delois ) i na niej budować kopalnie złota i delois , co 24 h wydobywana jest pewna ilość złota/delois , zależnie od poziomu kopalni .
lawiscool
Użytkownik
#46 - Wysłana: 27 Kwi 2008 19:53:45
ok dzieki za info
czyli bez sensu latałem misje 2 godzinne , super :/

czy mozna jeszcze gdzies oprocz aukcji kupic statek ?
Ethno
Użytkownik
#47 - Wysłana: 27 Kwi 2008 21:34:40
Nom ja też tak robię, ale jak mnie nie ma to wysyłam go do pracy po prostu na 8h i jest spokój
lawiscool
Użytkownik
#48 - Wysłana: 29 Kwi 2008 10:00:31
No to jak z tym klanem USS Phoenix ? założy ktos ? mnie nie stac ;(
lawiscool
Użytkownik
#49 - Wysłana: 20 Lip 2008 13:26:14
Hej pograjcie w to !
jest nowa wersja od 15 lipca (v2), pełno bugów (poprawiane na bieżąco) ale zabawa fajna Ja mam nick Locutus i współzarządzam klanem Borg Collective.

Zapraszam !
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Gry / super gra (nie mam rywala zajzyj i graj!!)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!