USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Ogame UNI 53
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
OCampa
Użytkownik
#1 - Wysłana: 17 Cze 2007 10:21:08
Odpowiedz 
Szukamy nowych osób do sojuszu BORG na UNI 53. Zapraszamy wszystkich chętnych. Sojusz ma dopiero 1 dzień, przyjmujemy od 0 pkt. Jesteśmy kolektywem, pomagamy sobie wzajemnie. Atmosfera luzu i koleżeństwa obowiązkowa pniemy się do góry kolektywnie, ale skutecznie Asymilujemy wszystkich jak leci !
+++ We Are The Borg +++
Pozdr. i zapraszam.
PS. Kontakt w sprawie asymilacji : Wookie (TAG BORG)
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 17 Cze 2007 15:58:19
Odpowiedz 
OCampa

No, no, no... Nie wiedziałem, że Borg zdołał zasymilować jakiegoś przedstawiciela gatunku Ocampa, a tym bardziej Wookiego...

Widać Kolektyw ma swoje sekrety...
Darnok
Użytkownik
#3 - Wysłana: 17 Cze 2007 17:07:12
Odpowiedz 
O boże, jak ja grałem to tych Uni było z 15 :O
OCampa
Użytkownik
#4 - Wysłana: 17 Cze 2007 19:39:34
Odpowiedz 
Ocampa to Ocampa, a Wookie to Wookii teraz jesteśmy kolektyw Borg Zapraszamy wszystkich chętnych. Jest nas na razie 4, dojdzie jeden a później będziemy wieszać afisze na ulicach
Wookie
Użytkownik
#5 - Wysłana: 19 Cze 2007 10:42:29
Odpowiedz 
Q__
tym bardziej Wookiego...

nie masz chyba rasy ze star Warsow ktora nazywala sie de facto Wookiee?? Bo jesli miales to sie chyba obraze

A tak poza tym to tez zapraszam wszystkich zainteresowanych
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 19 Cze 2007 10:45:26
Odpowiedz 
Wookie

nie masz chyba rasy ze star Warsow ktora nazywala sie de facto Wookiee?? Bo jesli miales to sie chyba obraze

A co masz przeciwko temu sympatycznemu gatunkowi?
Wookie
Użytkownik
#7 - Wysłana: 19 Cze 2007 10:47:05
Odpowiedz 
jest ze Star Warsow...
OCampa
Użytkownik
#8 - Wysłana: 29 Cze 2007 23:57:52
Odpowiedz 
Rekrutacja cały czas trwa. Jest już nas 6 osób. Zapraszamy!
Slovaak
Użytkownik
#9 - Wysłana: 30 Cze 2007 00:37:45
Odpowiedz 
OCampa

Planujecie jakies wojny itp?
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 1 Lip 2007 23:41:13
Odpowiedz 
Wookie

jest ze Star Warsow...

Popatrz, zapomniałem ...
OCampa
Użytkownik
#11 - Wysłana: 8 Lip 2007 01:05:04
Odpowiedz 
Pewnie,ze będą wojny, ale na razie rozwijamy EKONOMIE. Farmimy cały dzien, kolonizujemy. na asymilacje przyjdzie czas
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 8 Lip 2007 01:20:56
Odpowiedz 
OCampa

Farmimy cały dzien, kolonizujemy.

Kto by pomyślał... Borg trzymający sie ideałów Treka...
Slovaak
Użytkownik
#13 - Wysłana: 8 Lip 2007 01:22:22
Odpowiedz 
Farmimy cały dzien

...czyli napadamy słabszych dla zysku
mikus1978
Użytkownik
#14 - Wysłana: 9 Lip 2007 00:18:37
Odpowiedz 
HaHaaa Ogame fajna gra ale tylko dla tych któży jako pierwsi zaczną grać w uniwersum i mają czas no i wiadomo liczą się też sojusze, ale co po sojuszu z dwudziestoma członkami przeciwko jednemu z dziesięcioma gwiazdami śmierdzi.
Slovaak
Użytkownik
#15 - Wysłana: 9 Lip 2007 10:58:57 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
ale co po sojuszu z dwudziestoma członkami przeciwko jednemu z dziesięcioma gwiazdami śmierdzi.

jakiś czas temu była to faktycznie bezsensowna sytuacja ale odkad jest ACS dobre sojusze łącza swoje najlepsze floty i przeważnie stanowią realne zagrożenie dla tych 10 GSów.

Ogame fajna gra ale tylko dla tych któży jako pierwsi zaczną grać w uniwersum i

Nieprawda, na uni16 zacząłem grać po dwóch miesiacach od utwożenia i byłem w szczytowym okresie na 210 miejscu, z 3 zwycieskimi tytanami na koncie

Na początku jest cieżko, złazi się 13k graczy i każdy ciagnie ile wlezie, 3x próbowałem ale szybko mi sie nudził 'wyścig szczurów'.

mają czas no

I to jest kluczowe by sie utrzymać na przyzwoitym poziomie i nie zostać farmą. Nie uważam sie za super gracza, nigdy nie złapałem wrogiej floty z PZ (za dużo trzeba by obserwowac ) ale dzieki temu że miałem dużo czasu na gre nikt mnie nie zezłomował i nikt mnie nie farmił.

No wtopiłem 3-4x kawałek floty.
Picard
Użytkownik
#16 - Wysłana: 9 Lip 2007 12:22:07
Odpowiedz 
szczeze powowiem to uwazam,ze sojusze jako takie nie maja wiekszego sesu- sam probowalem prowadzic jeden na UNI 21- zwal sie Romulan Star Empire- i cala zabawa z nim zwiazana byla na tyle monotonna- calkowity brak wspolpracy kolegow z sojuszu- , a takze meczaca- jesli juz ktos sie ozdywal to prosil o surowce, albo domagal sie wojny, w ktorej poźniej sam nie bral udzialu- ,ze postanowilem sojusz rozwiazac i nie zaluje tego kroku. czym niby rozni sie Was szczesliwy Kolektyw od innych sojuszy- dzieje sie tam cos czy jak zwykle gra sie samemu a sojusz to tylko etykietka przy nicku gracza na mapie galaktyki?
Slovaak
Użytkownik
#17 - Wysłana: 9 Lip 2007 15:25:50 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
Picard

Taka jest niestety większość sojuszy, na uni16 prowadziłem taki sojusz Squadron, w pojedynkę rozwaliłem sojusz który miał około 20-25 graczy i był znacznie wyżej w statystykach. Schody zaczęły się dopiero jak doszło pare osób, większość nie robiła nic prócz tracenia zdobytych na wojnie %. Szczyt nastąpił po fuzji z innym sojuszem, bylismy bardzo licznym (ponad 30 graczy) sojuszem z pierwszej dziesiątki, ale tam juz była katastrofa, zero zaangażowania, zero rozumu, zostawiali floty, do pare/parenascie dni przegrany tytan, przegrane wojny i w końcu odszedłem z własnego sojuszu
Dodam jeszcze że kiedyś trzaskałem dużo RW ale kiedy jedna osoba sie stara a 10 knoci i niszczy te wysiłki to ta jedna osoba długo nie pociagnie, moralnie nie wytrzymałem, nie miałem ochoty dalej walczyć z takimi perspektywami i wojna została przegrana.

Dopiero pare miesiecy temu znalazlem sobie odpowiedni sojusz z którym od ponad 1,5 roku walczymy po tej samej stronie i moje sojusze zawsze były z nim powiazane paktami
Picard
Użytkownik
#18 - Wysłana: 9 Lip 2007 15:31:25
Odpowiedz 
Slovaak

Widze,ze Ty tez znasz en bol- nie wiem czemu ale wikszosci osob zapisujacych sie do sojuszy po prostu nie chce sie zaangazowac w jego sprawy, albo tez rozpieraja sie lokciami nei zwazajac na istniejace juz w danym sojuszu przepisy i ustalenia poczynione z innymi graczami. Z tego tez powodu na razie nie bede spieszyl sie z otworzeniem nowego konta i zabawa w kolejny trekowy sojusz- chodź nazwa i koncept sa ceikawe- ale poczekam na szczegoly jakich moze udzielic zalozyciel BORG- w koncuumiszczenie reklamy na naszym forum do czegos zaobwiazuje, np. do udzielania w zalozynym przez siebie odpowiedzi na zadane w nim pytania.
Wookie
Użytkownik
#19 - Wysłana: 10 Lip 2007 22:50:02
Odpowiedz 
szczeze powowiem to uwazam,ze sojusze jako takie nie maja wiekszego sesu- sam probowalem prowadzic jeden na UNI 21- zwal sie Romulan Star Empire- i cala zabawa z nim zwiazana byla na tyle monotonna- calkowity brak wspolpracy kolegow z sojuszu- , a takze meczaca- jesli juz ktos sie ozdywal to prosil o surowce, albo domagal sie wojny, w ktorej poźniej sam nie bral udzialu- ,ze postanowilem sojusz rozwiazac i nie zaluje tego kroku. czym niby rozni sie Was szczesliwy Kolektyw od innych sojuszy- dzieje sie tam cos czy jak zwykle gra sie samemu a sojusz to tylko etykietka przy nicku gracza na mapie galaktyki?

Generalnie sojusz zlozony ze znajomych z WOGF plus dodaktowymi znajomymi takze sojusz jest raczej dograny, nie jest marny zlepek totalnych nieznajomych noobow

A co do waszego doswiadczenia z prowadzeniem sojuszu to wydaje mi sie ze brak wam odpowiedniego podejscia. Ja jestem zalozycielem sojuszu na uni19 - Calkowicie zgrany, wspierajacy sie sojusz - 1M pkt na czlonka. Nie sztuka jest zrobic sojusz, zapodac prezentacje na forum ogame i czekac az 20-30 osob przyjdzie - calkowicie nieznajomych osob. Sojusz nalezy budowac nie od zera tylko najpierw zebrac tzw baze/szkielet. Jezeli masz juz kilku znajomych zakladasz sojusz i powoli zaczynasz asymilowac kolejne jednostki, powoli i sukcesywnie. Jesli widac, ze brak zaangazowania, zapalu itp to niestety nalezy takiego kogos jak najszybciej sie pozbyc - takie zycie. Poza tym bardzio, ale to bardzo wazne jst unikanie tzw masowki. Mianowicie 20 osob w sojuszu to juz duuuuuuuuuuuuzy tlok, ktory ogranicza dodatkowe zgranie sie sie sojusznikow. Osobiscie moj sojusz do takiej postaci jak jest zgrywalismy okolo roku, ale teraz to juz jest prawdziwy kolektyw. Jezeli ktos jest w goracej wodzie kapany to odradzam mu zakladanie sojuszu wlasnego, lepiej niech sie przylaczy do istniejacego, renomowanego sojuszu, a jesli nie ma jeszcze wystarczajacego doswiadczenia to akademia lub czekanie...

PS Zalozycieli sojuszu BORG jest co najmniej trzech - wszyscy z wielkopolskiego oddzialu gwiezdnej floty.
OCampa
Użytkownik
#20 - Wysłana: 26 Lip 2007 20:10:30
Odpowiedz 
Co do naszego sojuszu to sprawa oczywista - jesteśmy zgranym kolektywem oczywiście jesteśmy na etapie farmienia, więc nie może być jakiejś ogromnej współpracy militarnej. to jeszcze nie ten czas. Ale - tak dla informacji - przeprowadzilismy mały ACS. Wyszedł całkiem udany
Co do ludzi w tym sojuszu; nie jesteśmy dziećmi neostrady, które wszystko wiedzą najlepiej i mają siano w głowie... angażujemy się w grę w miarę możliwości i czasu. pozwoliło nam to uzyskać na chwilę obecną 159 pozycję (na 1151), więc jest całkiem przyzwoicie.
mamy własną część forum na WOGF, spotykamy się w realu, więc nie jeste to zlepek noobów jak już wspomoniał Wookie.
Slovaak
Użytkownik
#21 - Wysłana: 1 Sier 2007 12:31:19
Odpowiedz 
No to i ja zareklamuje mój sojusz:

http://ogame-tools.pl/pl,35,Strony_sojuszow.html

Trzeba wpisać: I.S.F na uni53

Sojusz jest na 599 miejscu z jedną osobą

Strone sciągnąłem z innego sojuszu na innym uni, podobnie jak tekst w dziale zarząd.
OCampa
Użytkownik
#22 - Wysłana: 2 Sier 2007 23:12:33
Odpowiedz 
Slovaak, gratuluje sojuszu i rozpoczęcia gry na UNI53
Jak będziesz chciał kiedyś do nas dołączyć to zapraszamy.
Slovaak
Użytkownik
#23 - Wysłana: 2 Sier 2007 23:17:30
Odpowiedz 
Nie dam sie zasymilować!

Tak na serio to prawdopodobnie zmodernizuje strone sojuszu i ostatecznie bede w nim sam
OCampa
Użytkownik
#24 - Wysłana: 6 Paź 2007 19:12:57
Odpowiedz 
cały czas nabór otwarty
Zapraszamy chętnych!!
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 6 Paź 2007 20:23:48
Odpowiedz 
OCampa

Zapraszamy chętnych!!

Będzie trudno, bo jedynee OGAME o jakim słyszałem (a tez nie bardzo wiem "z czym to sie je" jest to:
http://www.ogame.onet.pl/
OCampa
Użytkownik
#26 - Wysłana: 6 Paź 2007 20:50:31
Odpowiedz 
no dokładnie, o tym cały czas dyskutujemy
Trzeba sie zarejestrować i wybrać Universum 53 !!
Tam właśnie jesteśmy i asymilujemy
Slovaak
Użytkownik
#27 - Wysłana: 6 Paź 2007 20:55:04
Odpowiedz 
Nio, ja tam ewoluowałem już na (Miejsce 851 z 11.013)
OCampa
Użytkownik
#28 - Wysłana: 6 Paź 2007 21:02:29
Odpowiedz 
ja jestem top 500 ale chwilowo mam urlop ...
a masz swój sojusz? jesteś w jakimś sojuszu? czy grasz samodzielnie?
Slovaak
Użytkownik
#29 - Wysłana: 6 Paź 2007 21:20:02 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
No dobra, złożyłem do was podanie

Mam nadzieje że będzie fajnie (jeśli mnie przyjmiecie) bo ostatnio jak byłem w pewnym sojuszu to takiego doła załapałem że do dziś nie farmie
OCampa
Użytkownik
#30 - Wysłana: 6 Paź 2007 21:33:22
Odpowiedz 
czyli poszło do Wookiego
On jest Szefem i odbiera posty
Na pewno Cie przyjmie. A w jakim byłeś sojuszu?

Pytanko: w jakich galach masz kolonie? My asymilujemy najpierw 2, 4 i 6 galaktykę
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Gry / Ogame UNI 53

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!