USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / PC vs. Konsole - plusy i minusy ;].
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#61 - Wysłana: 9 Paź 2013 07:34:33
Kor

Ja rok temu przed świętami kupiłem sobie podróbę podróby ;]. PS One się nazywa ;]. Te Tanki, ta Contra. Wspomnienia przed lat. Piwko, kanapa i telewizor CRT kolegi. Jak retro to retro ;]. Schodziłem do sąsiada i u niego łupaliśmy.
Seybr
Użytkownik
#62 - Wysłana: 9 Lis 2015 11:50:15
Seybr
Użytkownik
#63 - Wysłana: 21 Maj 2017 21:56:14
Hmm obserwuje rynek gier i konsol. Obecna generacja konsol odziedziczyła więcej złych cech z pecetów niż poprzedniczki.
Przykładem jest PS 4, nowsza wersja tz. PRO to jak by nie było upgrade rodem z PC. Chcesz mieć więcej klatek, wymień konsole. Chcesz grać w 4k, zmień sprzęt. Te 4k to pic na wodę, ale gracze nabrali się. Do tego dorzuć dobry TV z HDR i wychodzi piękna kwota.

W skrócie PC Master Race. Jak ktoś kupił kompa z 3 lata temu, nadal może cieszyć się płynną grafiką w Full HD z detalami znacznie szczegółowymi niż przestawiają nam konsole. Nie chodzi mi o piecyk za 1000 zł ale za taki w granicach 3000 zł z hakiem.
Dobrym przykładem jest Wiesiek 3. Jak zobaczyłem u kolegi na PS4, boże ale lipa. Różnica w detalach kolosalna. Na PC ta gra wygląda w trybie LOW. Czasy wkładasz płytkę i grasz, skończyły się. Obecnie wszelkie gry mają byki, są łatane. Niegdyś producent gry na konsolę musiał dobrze ją sprawdzić. Teraz ten sam bubel jest na konsolach jak i na PC.
Kwestia grafiki i gameplayu. Konsolę hamują rozwój. Miałem w tym roku kupić konsolę, ale stwierdziłem a po cholerę. Tyle co gram, jest wsio na PC. Zamierzam kupić drugą puszkę do pracy. Obecna ma nie cały rok ? Wpakuje Ryzena + 16 GB ram, może dodam więcej. Do tego dobrą grafikę, reszta też nie słabsza. Czemu AMD, bo ma 8 rdzeni na 16 wątków. Taki sam procek od Intela kosztuje jeszcze raz tyle. Ktoś mi powiewie, na co ci więcej rdzeniuf. Odpowiem, bo soft to wykorzystuje.

Obecnym mój Radeon jakiś czas temu zdechł. Oddałem na gwarancji, okazało się. Nie naprawią hahaha. Okazało się albo zwrot kasy, albo oferta.
Padło na Geforca 1060 GTX. Zobaczę jak gry będą fafać na tym. Zobaczę jak współpracuje z softem.
MarcinK
Użytkownik
#64 - Wysłana: 22 Maj 2017 08:59:54
Wszystko pięknie, ale na PC nie ma kilku Metal Gearów więc
Seybr
Użytkownik
#65 - Wysłana: 22 Maj 2017 21:52:48
MarcinK

Mi to akurat lotto. Na konsoli nie ma Stalkera, Star Cratftów itp. Choć nie powiem, jest jedna gra, dla której kupił bym PS4. Ale to za mało :P.

Obecnie patrzę co w tu zagrać i w sumie nie wiem w co ?
Guauld
Użytkownik
#66 - Wysłana: 22 Maj 2017 22:10:32
Seybr:
Obecnie patrzę co w tu zagrać i w sumie nie wiem w co

Dosłownie przed chwilą skończyłem The Turing Test, co prawda gra tylko na kilka godzin, ale chyba i tak dłuższa od większości indyków w Unrealu. Taki klon Portala bez portali, ale ma swój własny i bardzo fajny klimat SF, jakiego szukałem ostatnio.
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Gry / PC vs. Konsole - plusy i minusy ;].

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!