USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / ST Birth Of the Federation

Autor Wiadomość
Stilleto
Użytkownik
#1 - Wysłana: 12 Kwi 2007 20:30:13
Odpowiedz 
Juz pisalem nie raz na ten temat, jednak wciaz mam pytania bo licze ze znajdzie sie ktos , kto cos wie wiecej.
CZy grał ktos w BotF juz przez neta? Czy potrzebny do tego CD key? Pogralibysmy z Havockiem jednak oboje nie mamy zbytniej wiedzy na temat gry przez neta. jedyne w co gralem/gram przez net to Diablo.
gaius
Użytkownik
#2 - Wysłana: 12 Kwi 2007 20:38:39
Odpowiedz 
Ja grałem przez sieć (tzn dwa kompy i kabelek) na oryginale BotFa i normalnie działał bez cdkeyów.
Wookie
Użytkownik
#3 - Wysłana: 13 Kwi 2007 00:38:05
Odpowiedz 
Jakby co zawsze mozna sciagnac programi, ktory sie zwie Hamachi - emuluje on siec LAN. Gra sie zwyczajnie przez internet, ale dzieki temu programikowi, gry komputerowe widza komputery jako polaczone w sieci lokalnej. Dziala z kazda gra, bo program ten tworzy swoje dodatkowe polaczenie sieciowe w Windowsie.
Stilleto
Użytkownik
#4 - Wysłana: 13 Kwi 2007 06:29:59
Odpowiedz 
Chlopaki dajcie ... jezeli mozecie... namiary na swoje gg, niechcialbym za kazdym razem spamowac na forum a tak popytam na gg. Albo napiszcie cos do mnie moj numer jest w info uzytkownika.
gerork
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Maj 2007 12:50:14
Odpowiedz 
Czy jest ktoś kto może "zorganizaować" płytkę z Botf? Ponieważ moja płytka została zniszczona przez czytnik lasera napędu (taka ładna foiletowa plamka była). Jeżeli ktoś mógłby mi dać namir na kogoś odpowiedniego to byłebym wdzięczny. Jeżęli chodzi o odbiór to osobiście w Krakowie lub przez allegro. Dzięki mój adres : drupi17@interia.pl
Stilleto
Użytkownik
#6 - Wysłana: 3 Maj 2007 08:27:28
Odpowiedz 
A to interesuje Cie orginał ? czy moze byc kopia?
gerork
Użytkownik
#7 - Wysłana: 3 Maj 2007 11:10:57
Odpowiedz 
Stilleto

Bez znaczenia. Może być oryginał , może być zreplikowany chodzi mi o to żeby działał a nie chce mi się ściągać z supernova.org...
Stilleto
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Maj 2007 14:44:12
Odpowiedz 
odpisalem ci w podobnym temacie ale powtorze gg 6554258 mam nadzieje ze grales juz w to na multi ?
Dj peyo
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Wrz 2007 20:46:29
Odpowiedz 
A ja z innej beczki. Tu uwaga. KUPILEM BOTF na allegro(ale mis ie poszczescilo) ale przydalby mi sie tutorial pl. Gra jest swietna. Stara ale swietna. Klingoni wciagneli mnie w wojne z kardasianami i mialem problem bo rzucili sie na mnie kardki, romki i ferengi. Klingoni zrezygnowali z wojny a ja juz nie moglem. Mam problemy np z morale. Nie wiem dlaczego ale po godzinie grania morale na wszystkich moich koloniach spada do poziomu.... nazwijmy to do zera.
Wookie
Użytkownik
#10 - Wysłana: 4 Wrz 2007 17:26:30
Odpowiedz 
Z tego co mowisz wynika ze gras Fedkami, a Fedki jakto Fedki wojny nie lubia to i morale spada. Rozwiazanie to stan wyjatkowy ( Matrial Law) oraz odpowiednie budynki budowane - teraz juz nie pamietam jakie.
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 4 Wrz 2007 17:29:57
Odpowiedz 
Wookie

Fedki jakto Fedki wojny nie lubia to i morale spada. Rozwiazanie to stan wyjatkowy ( Matrial Law) oraz odpowiednie budynki budowane - teraz juz nie pamietam jakie.

Jaaakie to trekowe (i nie jest to uwaga do Ciebie, a do twórców gry). ST w grach znaczy chyba Starship Troopers... :]]]
Seybr
Użytkownik
#12 - Wysłana: 4 Wrz 2007 22:11:37
Odpowiedz 
Po za tematem, ja tam lubię robić rozpierd........... W online, koalicja i niszczenie wroga. Nie pytam za co tylko niszczę. Krwi i jeszcze raz krwi.
Dj peyo
Użytkownik
#13 - Wysłana: 4 Wrz 2007 23:45:12
Odpowiedz 
A ja wlasnie wole bardziej pokojowe rozstrzyganie sporow chociaz ostatnio nie powiem bo sie 4 niszczycielami(poczciwymi mirandami) rzucilem na dreadnought'a jakiejstam rasy. Ale bylo fajerwerek
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 5 Wrz 2007 02:23:36
Odpowiedz 
Seybr

a tam lubię robić rozpierd..........

Ja też... Ale akurat Treka nie naginam do tego schematu.
lalande
Użytkownik
#15 - Wysłana: 5 Wrz 2007 08:08:24
Odpowiedz 
Mam problemy np z morale. Nie wiem dlaczego ale po godzinie grania morale na wszystkich moich koloniach spada do poziomu.... nazwijmy to do zera.

Niestety AI tej gierki pozostawia wiele do życzenia. Dyplomacja opiera się głównie na forsie (wielkości sum jakie zechcesz oferować innym cywilizacjom). Co do morale, to Federacja ma najgorzej. Za każdy "niepokojowy" akt jak zerwanie traktatu, wypowiedzenie wojny, zdobywanie planet przy użyciu siły odejmowane są punkty i morale spada. Inna sprawa to wywiad. Romulanie i Kardasjanie mają w tej dziedzinie duże możliwości (mogą budować specjalne obiekty) co daje im przewagę w szpiegowaniu i sabotażu co czasem może doprowadzić inne cywilizacje do ruiny.
Generalnie najłatwiej gra sie Romulanami.

Trochę na ten temat można znaleźć pod:
http://www.geocities.com/maasenstodt/botf/leyba.ht ml
http://www.the-spoiler.com/ACTION/Microprose/birth .of.the.federation.1.html
Dj peyo
Użytkownik
#16 - Wysłana: 5 Wrz 2007 14:55:22
Odpowiedz 
Jakby ktoś potrzebował patcha przystosowującego gre do windowsa xp to tu jest link
http://www.startrek-gamers.com/downloads/index.php ?act=view&id=417
bo niestety niezwykle ciezko znalezc tego patcha. Jak nie rejestracje to brak pliku jak juz sie zarejestrujesz to tez link juz wygasl. itd

USS Phoenix forum / Gry / ST Birth Of the Federation

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!