USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Gry / Ciekawa trekowa gra?

Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 6 Kwi 2007 12:02:24
Odpowiedz 
Znacje to:
http://tnz2.cateia.com/index.php?arhiv=true ?
Nawet jest polska wersja jezykowa, ale jeszcze owej gry nie rozgryzlem- chetnie widziana pomocna dlon. Fakt, faktem fajnie sie lata moim ukochanym Galaxy!
Domko
Użytkownik
#2 - Wysłana: 6 Kwi 2007 12:41:58
Odpowiedz 
Znam to. Mnie osobiście ta gra jakoś nie wciągnęła...
Picard
Użytkownik
#3 - Wysłana: 6 Kwi 2007 13:31:21
Odpowiedz 
Domko

To jest gra dla kilku graczy on-line? jesli tak moze zrobimy maly mecz- Federacja vs. Klingoni?
Domko
Użytkownik
#4 - Wysłana: 6 Kwi 2007 13:34:27
Odpowiedz 
Szczerze mówiąc nie pamiętam - dawno w to grałem.

Jakby co, to w święta powinienem mieć czas - jeśli rzeczywiście jest on-line, to można by się umówić.
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 6 Kwi 2007 13:45:34
Odpowiedz 
Cóż, zapoznam się z grą. Jeśłi faktycznie jest dla kilku graczy, może się przyłączę. Dawno w nic nie grałem...
Picard
Użytkownik
#6 - Wysłana: 6 Kwi 2007 14:59:04
Odpowiedz 
Q__
Domko

Czekam wiec tylko szanowni panowie az uzgodnimy ze soba czas rozgrywki. Obecnie jestem wolny, w swieta zas najpewniej bede dostepny dopiero wieczorem i w nocy.
Domko
Użytkownik
#7 - Wysłana: 6 Kwi 2007 16:15:09
Odpowiedz 
Ja nie jestem jeszcze wolny (jestem w pracy). W święta by mi najbardziej pasowało.
Picard
Użytkownik
#8 - Wysłana: 6 Kwi 2007 22:30:09
Odpowiedz 
Domko
Q__

No to kiedy moi drodzy? Ja grzeje silniki- skoro sesja RPG nie wypalila...
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 6 Kwi 2007 22:48:09
Odpowiedz 
Picard

No to kiedy moi drodzy?

Ja może raczej po świętach...

skoro sesja RPG nie wypalila...

Do sesji zawsze można wrócić, mamy tam rozpoczęty dialog... (A MG chyba będzie miał teraz wiecej czasu...)
Stilleto
Użytkownik
#10 - Wysłana: 9 Kwi 2007 17:57:31 - Edytowany przez: Stilleto
Odpowiedz 
Wie ktos jakie to ma wymagania ? Bo nigdzie nie moge znalezc ;/
Wogole ja to chyba czego nie kumam ;/ Ta gre mozna sciagnac z tego linka co jest w pierwszym poscie? Bo to co sciagnalem ma zalewdie pare mega
Picard
Użytkownik
#11 - Wysłana: 9 Kwi 2007 19:30:16
Odpowiedz 
Stilleto

Trzeba ja zaladowac do wlasnego komputera- poczytaj strone, do ktorej link podalem a na pewno Ci sie uda to uczynic. W razie watpilowsci sluze rada!
Stilleto
Użytkownik
#12 - Wysłana: 10 Kwi 2007 18:05:51 - Edytowany przez: Stilleto
Odpowiedz 
Picard a jakie sa jej wymagania bo ja mam bardzo slabiutki PC ;/
I załadowac na kompa ale w jaki sposob? NIestety z anglika jestem dosc kiepski i wiekszosc slownictwa jest mi obca ;/
elbereth
Moderator
#13 - Wysłana: 10 Kwi 2007 19:06:07
Odpowiedz 
ta gra jest w wersji alpha i nie zostanie skonczona (Neutral Zone 2), wiele w niej nie ma zeby sobie pograć...
Neutral Zone 1 o ile sie nie myle zostala skonczona
Doctor_Who
Użytkownik
#14 - Wysłana: 19 Cze 2008 01:18:49
Odpowiedz 
Słyszeliście może o darmowym Netreku?

http://www.netrek.org
http://open-source.cba.pl/gry/strzelaniny/Netrek

Luźno wzorowany na uniwersum Star Treka Netrek jest grą internetową pozwalającą na zabawę 16 osobom na raz. Gra została napisana w większości na oprogramowaniu Open-Source. Celem Netrek'a jest przejęcie planet przeciwnej drużyny i obrona własnych wykorzystując odpowiednie taktyki i współpracę drużyny. Gra odbywa się w dwuwymiarowej galaktyce, podzielonej na 4 części po 10 planet. Gracz wybiera swój pojazd spośród Scout'a, Destroyer'a, Assault Ship'a, Cruiser'a, Battleship'a i Starbase, każdego z odpowiednią szybkością i siłą ognia. W grze można walczyć w przeciwną drużyną używają laserów i torped, bombardować planety wroga i zdobywać je przy pomocy armii werbowanych na własnych planetach. Większe statki mogą zabierać na pokład więcej armii, a do zdobycia wrogiej planety potrzeba przynajmniej o jedną armie więcej niż znajduje się ich na tej planecie. Netrek jest znany za bycie pionierem w wykorzystywaniu technologii które potem znalazły się w komercyjnych grach z możliwością gry przez internet jak połączenia UDP i TCP, osobnego klienta i serwer, konta graczy ze statystykami i rankingami czy blokady przeciw oszukiwaniu.

I tylko to ciągłe strzelanie do siebie jakieś takie... Może ta gra powinna się zwać "Nie-trek" ?
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 19 Cze 2008 03:28:04
Odpowiedz 
Doctor_Who

Słyszeliście może o darmowym Netreku?

Skoro nie ma STO dobre i to.

Może ta gra powinna się zwać "Nie-trek"

Byle nie dinotrek .
Eviva
Użytkownik
#16 - Wysłana: 19 Cze 2008 11:56:35
Odpowiedz 
Picard

Lepiej sam wróć do sesji. Psiakrew, jedyny Andorianin na pokładzie i znaleźć go nie można.
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 22 Cze 2008 01:04:39
Odpowiedz 
BTW: do pobrania:

Star Trek - The Rebel Universe:
http://www.fajnegry.krakow.pl/s/startrekrebel.htm

i Star Trek: 25th Anniversary:
http://www.fajnegry.krakow.pl/s/startrek25thannive rsary.htm

USS Phoenix forum / Gry / Ciekawa trekowa gra?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!